feweater

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15667000
Průměrný tier8,130,000,000,00
Vítězství863255,10%00,00%00,00%00,00%
Porážky687343,87%00,00%00,00%00,00%
Remízy1621,03%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev528533,73%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø161241,0300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø166791,0600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.474,810,000,000,00
Obsazování báze | Ø294211,8800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø111110,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti594,810,000,000,00
WN71356,490,000,000,00
WN81800,150,000,000,00
Celkem
Bitev15667
Průměrný tier8,13
Vítězství863255,10%
Porážky687343,87%
Remízy1621,03%
Přežito bitev528533,73%
Zničeno tanků | Ø161241,03
Poměr zabití / smrtí1,55
Detekováno tanků | Ø166791,06
Průměrné poškození1.474,81
Obsazování báze | Ø294211,88
Obrana báze | Ø111110,71
Průměrné zkušenosti594,81
WN71356,49
WN81800,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev30000
Vítězství1860,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1240,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1446,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø250,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,560,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,2700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.710,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø652,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti581,170,000,000,00
Celkem
Bitev30
Vítězství1860,00%
Porážky1240,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1446,67%
Zničeno tanků | Ø250,83
Poměr zabití / smrtí1,56
Detekováno tanků | Ø80,27
Průměrné poškození1.710,60
Obsazování báze | Ø652,17
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti581,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.539,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti158,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.539,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti158,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství444,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky555,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev111,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø121,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození455,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø60,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti201,670,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství444,44%
Porážky555,56%
Remízy00,00%
Přežito bitev111,11%
Zničeno tanků | Ø20,22
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø121,33
Průměrné poškození455,00
Obsazování báze | Ø60,67
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti201,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství736,84%00,00%00,00%00,00%
Porážky1157,89%00,00%00,00%00,00%
Remízy15,26%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev736,84%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,1600,0000,0000,00
Průměrné poškození395,110,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti226,420,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství736,84%
Porážky1157,89%
Remízy15,26%
Přežito bitev736,84%
Zničeno tanků | Ø120,63
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø30,16
Průměrné poškození395,11
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti226,42
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21000
Vítězství1257,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky942,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1152,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø221,0500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.418,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø321,5200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø251,1900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti601,050,000,000,00
Celkem
Bitev21
Vítězství1257,14%
Porážky942,86%
Remízy00,00%
Přežito bitev1152,38%
Zničeno tanků | Ø221,05
Poměr zabití / smrtí2,20
Detekováno tanků | Ø70,33
Průměrné poškození1.418,67
Obsazování báze | Ø321,52
Obrana báze | Ø251,19
Průměrné zkušenosti601,05
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev233000
Vítězství10745,92%00,00%00,00%00,00%
Porážky12453,22%00,00%00,00%00,00%
Remízy20,86%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8335,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1840,7900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1800,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.133,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø4291,8400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3981,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti378,210,000,000,00
Celkem
Bitev233
Vítězství10745,92%
Porážky12453,22%
Remízy20,86%
Přežito bitev8335,62%
Zničeno tanků | Ø1840,79
Poměr zabití / smrtí1,23
Detekováno tanků | Ø1800,77
Průměrné poškození1.133,40
Obsazování báze | Ø4291,84
Obrana báze | Ø3981,71
Průměrné zkušenosti378,21
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (96)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-7102042,50622115356,37%1803,91
IS-381513,03576110355,03%2036,96
M18 Hellcat6934,25491106358,04%2043,69
T-62A102250,9060790155,38%2334,14
Spähpanzer Ru 25191173,0958686255,34%1999,73
Jagdpanzer E 100102355,4159673754,14%1890,37
KV-856605,4935773250,68%969,17
Leopard 1102127,2666465253,99%1986,55
T-5491534,4663249159,06%1738,13
E 25 71243,6166345354,75%2220,16
T-1091673,6255136457,69%1786,31
Jagdpanther II81538,2957132455,56%1854,64
Churchill III 5636,2866931855,03%1590,53
AMX 50 B102541,8180229559,32%2292,52
AMX 50 12092037,3070629057,24%2303,36
Leopard Prototyp A92317,2769628258,51%2846,83
T-4481168,3552227055,56%1800,65
SU-130PM 81666,7583726955,02%1751,91
STB-1102135,4080824759,92%2022,30
Jagdtiger92147,4063924556,73%2215,85
Spähpanzer SP I C71140,1459221954,79%2823,31
IS7647,9036319246,88%712,89
FV2078923,8158919255,73%1035,52
Jagdpanther71179,9555218863,30%1916,18
KV-15363,0827818149,17%619,38
AMX 50 10081620,3576016560,00%2082,45
Crusader 5.5-in. SP7759,9745616451,22%1037,96
Rheinmetall Panzerwagen101072,2487216159,63%1380,89
KR-1112635,7299315955,35%1894,11
XM69 Hacker112426,8495915354,90%1764,51
Type 71102249,2682913457,46%1829,80
T-437855,3851612753,54%1579,74
T-284112,0116311849,15%156,85
Škoda T 5091782,9492110955,96%1723,45
T675208,7321710846,30%257,63
ARL 446681,7949010747,66%1218,83
Jagdpanzer IV6877,1444310655,66%1920,60
VK 16.02 Leopard5297,4937210346,60%896,82
FV215b (183) 101857,647529759,79%1434,34
TVP T 50/51101942,838469056,67%1630,93
VK 28.016527,884618459,52%1619,37
T-46379,501248440,48%73,42
leKpz Borkenkäfer111299,378298349,40%1439,55
Object 140101935,468158361,45%1718,51
BZ-75102022,879787764,94%1674,37
Type 6891986,7410257664,47%2057,97
Type 6191636,889236963,77%1744,43
STA-18929,106436746,27%1066,92
FV3046509,093456648,48%758,85
Type 5781298,748736561,54%1462,94
M48A5 Patton102067,559746460,94%1897,80
AMX M4 mle. 4571060,587465959,32%1505,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4161,262085749,12%242,94
BZ-79112299,679525554,55%1486,82
Vickers Medium Mk. II266,69985437,04%64,89
M8A14180,771844837,50%224,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E381,781384544,44%49,78
T-26276,861044228,57%127,43
Pz.Kpfw. II288,761364134,15%119,37
StuG III Ausf. G5544,503254060,00%1401,11
Type 5 Chi-Ri7679,976253953,85%1001,85
Lorraine 40 t 81484,747743847,37%1734,27
AAT60 81415,857923345,45%1528,24
T-345686,094773259,38%2560,30
TVP VTU Koncept81347,728853256,25%2216,28
AMX 67 Imbattable112409,169083158,06%1702,18
Marder II3112,161223135,48%92,74
Type 4 Chi-To6579,645602254,55%1051,41
T1 HMC279,90932142,86%218,72
Vickers Medium Mk. I138,71902152,38%98,12
Leichttraktor190,001292138,10%185,45
Tiger-Maus 91378,418571758,82%1136,72
KV-137214,384351656,25%209,38
T56 GMC341,071111450,00%77,53
T1E6 237,931031450,00%93,83
M374158,621181338,46%245,68
MS-11106,11116933,33%363,39
FV38059994,33985988,89%991,05
AT 77862,38518825,00%847,26
Panzerjäger I2139,00184862,50%513,61
Vz. 60S Dravec 101735,13907887,50%1004,83
LTP 3120,25180837,50%334,03
T3 HMC296,38153875,00%427,99
A-436418,50441650,00%739,56
T1 Cunningham167,1782633,33%149,60
Renault FT147,4060520,00%3,22
Pz.Kpfw. II Luchs40,00116250,00%97,08
Windhund 81596,009582100,00%1596,56
Light Mk. VIC 2153,50197250,00%806,24
Renault NC-31114,0064250,00%85,14
Kolohousenka193,002021100,00%465,12
Strv S1 82439,0046210,00%3921,54
T7 Combat Car 2152,001511100,00%739,35
T28 Concept 71509,007151100,00%3077,99
StuG IV 5366,003521100,00%915,16
Renault Otsu130,004710,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 20.12.2025
Opustil klan: 05.09.2026
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 15.02.2024
Opustil klan: 06.08.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 15.02.2024
Opustil klan: 24.12.2024