gamias_7_2017

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 13.04.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7031000
Průměrný tier7,060,000,000,00
Vítězství323646,02%00,00%00,00%00,00%
Porážky370052,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy951,35%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev146020,77%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø37550,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø57040,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození635,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø45540,6500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø11740,1700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti415,160,000,000,00
WN7647,920,000,000,00
WN8670,470,000,000,00
Celkem
Bitev7031
Průměrný tier7,06
Vítězství323646,02%
Porážky370052,62%
Remízy951,35%
Přežito bitev146020,77%
Zničeno tanků | Ø37550,53
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø57040,81
Průměrné poškození635,03
Obsazování báze | Ø45540,65
Obrana báze | Ø11740,17
Průměrné zkušenosti415,16
WN7647,92
WN8670,47
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev59000
Vítězství2644,07%00,00%00,00%00,00%
Porážky3152,54%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,39%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2033,90%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø350,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø240,4100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.380,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø1232,0800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20,0300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti482,150,000,000,00
Celkem
Bitev59
Vítězství2644,07%
Porážky3152,54%
Remízy23,39%
Přežito bitev2033,90%
Zničeno tanků | Ø350,59
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø240,41
Průměrné poškození1.380,83
Obsazování báze | Ø1232,08
Obrana báze | Ø20,03
Průměrné zkušenosti482,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství444,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky555,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev222,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,570,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození621,780,000,000,00
Obsazování báze | Ø313,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti458,000,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství444,44%
Porážky555,56%
Remízy00,00%
Přežito bitev222,22%
Zničeno tanků | Ø40,44
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø50,56
Průměrné poškození621,78
Obsazování báze | Ø313,44
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti458,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev153000
Vítězství6844,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky7649,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy95,88%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5737,25%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø950,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,990,000,000,00
Detekováno tanků | Ø890,5800,0000,0000,00
Průměrné poškození964,760,000,000,00
Obsazování báze | Ø1440,9400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø260,1700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti481,770,000,000,00
Celkem
Bitev153
Vítězství6844,44%
Porážky7649,67%
Remízy95,88%
Přežito bitev5737,25%
Zničeno tanků | Ø950,62
Poměr zabití / smrtí0,99
Detekováno tanků | Ø890,58
Průměrné poškození964,76
Obsazování báze | Ø1440,94
Obrana báze | Ø260,17
Průměrné zkušenosti481,77
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev73000
Vítězství2027,40%00,00%00,00%00,00%
Porážky5372,60%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1115,07%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø350,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,560,000,000,00
Detekováno tanků | Ø190,2600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.384,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti285,370,000,000,00
Celkem
Bitev73
Vítězství2027,40%
Porážky5372,60%
Remízy00,00%
Přežito bitev1115,07%
Zničeno tanků | Ø350,48
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø190,26
Průměrné poškození1.384,56
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti285,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (92)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 64 6505,31447116647,00%1132,08
Leopard 1101141,3645762939,90%631,02
Object 277101382,7055642843,46%925,57
Leopard Prototyp A9908,9749340339,70%583,25
IS-38752,1646637446,52%658,71
Indien-Panzer8566,8146228944,98%512,00
122 TM 81004,7458428544,91%980,46
T-109879,8650327744,04%641,14
T698628,6342119145,55%583,72
M2 Medium Tank3226,8823816447,56%809,31
T207693,4046716250,00%942,75
KV-856317,0639115749,68%344,63
T54E19929,9156215050,67%701,33
IS7422,9344113553,33%428,06
Leo7511,5941312150,41%640,08
T-437481,4541211947,06%605,64
Strv 746337,3438710958,72%534,73
VK 30.02 (D)7535,2050910449,04%637,25
Pz.Kpfw. III/IV5228,8921310245,10%409,73
T-448314,0538110246,08%193,46
Lansen C 8773,0455910250,00%797,35
Strv m/425226,562259949,49%428,42
Emil I8717,334928648,84%594,06
KV-15287,622348543,53%347,57
T-34-856401,573117651,32%626,49
Lago4155,751607538,67%220,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4148,131727147,89%204,66
T-284206,911847045,71%469,83
M3 Lee4144,431626956,52%395,46
Matilda4124,041895251,92%175,08
Churchill I5273,102814242,86%329,60
P.435306,173093658,33%714,39
T-29 3184,281973647,22%485,21
Vickers Medium Mk. III3124,971343554,29%350,52
T-463144,091573455,88%499,07
KV-1S6127,411773237,50%0,00
Strv m/40L3121,561463246,88%233,07
P26/404213,222443240,63%323,39
M4A3E2 Sherman Jumbo6261,843303135,48%211,52
T-345247,502163043,33%448,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E3182,481732944,83%407,02
ST vz. 394277,862452864,29%906,67
M5A1 Stuart4336,622302642,31%1055,86
Škoda T 245327,463252642,31%664,07
10TP3105,951202231,82%154,50
Churchill VII6194,364282254,55%193,13
Strv m/382119,851852050,00%367,74
M4A1 Sherman5131,941391625,00%49,63
Ikv 1035223,752001650,00%365,26
M4A1 Revalorisé 8242,443191650,00%141,03
VK 30.01 (H)5396,333821546,67%824,21
M15/423189,932271464,29%527,79
P.43 bis6655,623961338,46%959,71
T2 Medium Tank272,331641241,67%123,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G360,092211154,55%131,14
Vickers Medium Mk. I149,271391145,45%39,27
M26 Pershing8210,802991020,00%0,00
T-62A10596,503221020,00%176,99
VK 30.01 (D)6199,802891040,00%96,04
SU-14-17240,33344955,56%211,52
Renault R35238,8997944,44%24,22
Pz.Kpfw. II242,89267977,78%261,00
L6/40264,8988933,33%0,00
Fiat 3000197,67161683,33%507,30
Leichttraktor1122,17314683,33%651,31
T-26249,50105666,67%226,73
T-549178,80447540,00%35,63
Jagdpanther II8456,40269520,00%150,84
T-34-85M 6444,60285560,00%592,51
Super Hellcat 7724,00445450,00%935,89
Vickers Medium Mk. II252,003440,00%0,00
T57 Heavy10973,00685450,00%595,34
AMX 3830,0081333,33%0,00
7TP294,00102366,67%304,00
Valiant 5889,50575250,00%2232,04
T-127 377,50108250,00%100,91
Type T-345397,5019320,00%849,43
Cruiser Mk. III346,009320,00%0,00
SU-76G FT4231,506520,00%239,62
MKA 2315,00259250,00%1184,67
M24E2 Super Chaffee 6447,50437250,00%958,78
14TP484,003441100,00%278,18
Strv fm/21188,002271100,00%475,04
Patton the Tank 90,002410,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4215,003101100,00%682,53
Type 97 Te-Ke 2213,0022110,00%1009,44
G.Pz. Mk. VI (e)20,002910,00%0,00
T1 Cunningham161,001791100,00%362,22
Renault FT162,001511100,00%351,07
MS-11104,0013610,00%364,31
Renault NC-31166,0016510,00%89,94
4TP175,003251100,00%360,61

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 13.04.2020
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 13.04.2020
Opustil klan: 24.12.2024