gzvirid

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.11.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4657046155
Průměrný tier8,510,009,639,60
Vítězství196742,24%00,00%2247,83%6743,23%
Porážky261956,24%00,00%2247,83%8554,84%
Remízy711,52%00,00%24,35%31,94%
Přežito bitev114124,50%00,00%1430,43%3925,16%
Zničeno tanků | Ø15640,3400,00260,57770,50
Poměr zabití / smrtí0,440,000,810,66
Detekováno tanků | Ø26710,5700,00240,521100,71
Průměrné poškození648,890,00923,33920,82
Obsazování báze | Ø26460,5700,00250,54250,16
Obrana báze | Ø8690,1900,00661,43770,50
Průměrné zkušenosti535,380,00688,61647,39
WN7395,120,00731,13557,49
WN8394,300,00613,21581,04
Celkem
Bitev4657
Průměrný tier8,51
Vítězství196742,24%
Porážky261956,24%
Remízy711,52%
Přežito bitev114124,50%
Zničeno tanků | Ø15640,34
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø26710,57
Průměrné poškození648,89
Obsazování báze | Ø26460,57
Obrana báze | Ø8690,19
Průměrné zkušenosti535,38
WN7395,12
WN8394,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev46
Průměrný tier9,63
Vítězství2247,83%
Porážky2247,83%
Remízy24,35%
Přežito bitev1430,43%
Zničeno tanků | Ø260,57
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø240,52
Průměrné poškození923,33
Obsazování báze | Ø250,54
Obrana báze | Ø661,43
Průměrné zkušenosti688,61
WN7731,13
WN8613,21
Posledních 30 dní
Bitev155
Průměrný tier9,60
Vítězství6743,23%
Porážky8554,84%
Remízy31,94%
Přežito bitev3925,16%
Zničeno tanků | Ø770,50
Poměr zabití / smrtí0,66
Detekováno tanků | Ø1100,71
Průměrné poškození920,82
Obsazování báze | Ø250,16
Obrana báze | Ø770,50
Průměrné zkušenosti647,39
WN7557,49
WN8581,04
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev125,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození909,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti147,250,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství00,00%
Porážky4100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø10,25
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození909,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti147,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Pudel 6426,8948137849,21%558,07
Toro 9716,6656730444,08%393,59
ELC EVEN 90 8325,2449530240,73%335,57
CS-52 LIS 8501,4949929144,33%332,72
T-54 first prototype 8412,9750115543,87%285,02
Panhard EBR 10510412,7047315035,33%158,07
Kunze Panzer 9819,6153113537,04%451,16
XM57 8659,7851413442,54%338,33
T110E510917,4458313337,59%374,32
DZT-159 9894,6462112844,53%563,91
E 100101178,4866712243,44%660,64
BZT-70 101163,3564611142,34%477,01
Bat.-Châtillon 155 559647,8153210543,81%424,40
Taschenratte111253,8971710534,29%415,86
T80311894,696068734,48%271,41
Vz. 68 Squall 8324,594717138,03%261,85
Maus10888,466306847,06%444,20
AMX 13 57 GF 7346,264466633,33%338,64
Turtle Mk. I 8597,344966533,85%298,34
Controcarro 3 Minotauro101191,817446357,14%728,44
Bat.-Châtillon 155 5810666,346096145,90%390,60
AMX Canon d'assaut 105 8718,495046137,70%448,42
K-9110698,294815831,03%219,79
Windhund 8692,515945756,14%615,28
LT-432 8343,254385324,53%291,91
Bat.-Châtillon 25 t10779,605905246,15%401,39
FV215b (183) 10834,085105030,00%305,34
Strv 103B10933,426124843,75%422,70
Ares 90101090,667614755,32%732,48
Stridsyxa 8844,535874341,86%588,42
AMX 50 Foch B10953,455674240,48%400,25
A-447566,105244055,00%719,55
T57 Heavy10949,956113941,03%439,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5309,283313928,21%576,33
Vz. 60S Dravec 101063,506103836,84%404,37
SU-86405,844003745,95%370,74
Object 430 Version II9649,145543644,44%368,80
TBT 9817,446083644,44%423,46
M60 101009,835633537,14%469,38
Tiger 131 6473,834573540,00%480,25
FV215b 10721,975633441,18%305,09
Jagdpanzer E 90 9808,946183246,88%433,43
Coccodrillo 10724,676283050,00%346,63
KV-1 shielded 5387,975902951,72%594,63
SZDV Vz. 50 8760,116172755,56%649,99
VK 100.01 (P)8622,894892729,63%385,27
Projet Louis 9267,594702740,74%90,32
Vz. 55101038,726112544,00%507,59
VCS 6x6 TS 90 9375,865472245,45%280,42
GSOR the TANK 9375,104312133,33%50,78
CS-6310446,905862045,00%117,33
Chi-To SP7249,203252035,00%0,00
Leox 9969,306852055,00%718,10
S-517490,164491947,37%391,78
HWK 30 8219,533531926,32%67,93
Miel 8232,843661936,84%0,72
Hummel6390,694751656,25%485,05
AS-XX 40 t11576,195011637,50%131,17
VK 75.01 (K) 8534,315581650,00%388,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3331,672961546,67%901,26
Jagdpanzer E 10010833,206351546,67%357,65
Char Mle. 75 9239,734541533,33%8,05
TS-54 8394,203881526,67%97,27
M54 Renegade 8214,334361546,67%94,70
Fantôme 9386,275241546,67%150,68
Object 703 Version II 8431,545731346,15%225,02
T698524,674941241,67%385,42
SU-122A5330,583191241,67%545,32
Škoda T 245530,364751163,64%1518,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J4274,822901136,36%479,42
T26E3 Eagle 7 7527,275791172,73%691,59
IS-38294,604941050,00%152,05
Grille5373,33285933,33%529,65
Ho-Ri 310899,11494922,22%303,57
AMX AC mle. 467533,44399944,44%470,68
A-436630,67471933,33%983,26
Strv S1 8272,56338944,44%83,31
Object 4168434,88501862,50%465,49
AE Phase I 9836,75547837,50%405,72
Sentinelle 9974,5742870,00%481,11
ST vz. 394303,50305650,00%809,82
UDES 038630,50317616,67%338,77
Ares 859503,00453616,67%163,83
Prototipo 6 8667,67757683,33%590,66
SU-100I 5294,83402666,67%466,47
T-345547,00588580,00%1407,82
SU-14-28270,40305520,00%0,00
G.W. Panther7242,60303540,00%40,78
AMX ELC 901 6121,60426560,00%222,99
WZ-120-1G FT 8273,40364540,00%31,85
Cromwell6317,25467425,00%330,11
G.W. Tiger (P)8885,25599450,00%874,89
Bat.-Châtillon 12 t8578,00416425,00%716,19
121B 10940,2529340,00%400,21
Type 95 Ji-Ro6231,00457366,67%343,73
Matilda40,005920,00%0,00
Ho-Ri 28302,5021520,00%22,38
Bishop564,0011720,00%0,00
StuG III Ausf. B4310,503372100,00%782,77
T-50-2 6383,00435250,00%789,70
FV4202 8483,00508250,00%415,55
FV226 Contradictious 8531,50514250,00%323,53
M3 Stuart3152,0012510,00%329,24
T-284228,002881100,00%672,57
CS-538340,006061100,00%381,80
Valentine3193,007410,00%411,95
Type 3 Ho-Ni III5135,003201100,00%261,00
VK 30.01 (P)6864,0051810,00%1535,72
Hotchkiss EBR7546,007581100,00%1055,09
Mäuschen972,0015910,00%0,00
BT-53453,0018510,00%810,19
TS-60 9437,0030810,00%79,83
KV-1SA 5110,0025410,00%0,00
TS-5 80,005581100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 30.11.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.11.2024