h311bound

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 11.02.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8095000
Průměrný tier7,240,000,000,00
Vítězství386647,76%00,00%00,00%00,00%
Porážky411950,88%00,00%00,00%00,00%
Remízy1101,36%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev231928,65%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø53760,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,930,000,000,00
Detekováno tanků | Ø52770,6500,0000,0000,00
Průměrné poškození839,840,000,000,00
Obsazování báze | Ø38420,4700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø35970,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti403,750,000,000,00
WN7825,690,000,000,00
WN8930,010,000,000,00
Celkem
Bitev8095
Průměrný tier7,24
Vítězství386647,76%
Porážky411950,88%
Remízy1101,36%
Přežito bitev231928,65%
Zničeno tanků | Ø53760,66
Poměr zabití / smrtí0,93
Detekováno tanků | Ø52770,65
Průměrné poškození839,84
Obsazování báze | Ø38420,47
Obrana báze | Ø35970,44
Průměrné zkušenosti403,75
WN7825,69
WN8930,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství562,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky337,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev337,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,400,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.559,380,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti522,750,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství562,50%
Porážky337,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev337,50%
Zničeno tanků | Ø20,25
Poměr zabití / smrtí0,40
Detekováno tanků | Ø50,63
Průměrné poškození1.559,38
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti522,75
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství4100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev375,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození885,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti758,500,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství4100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev375,00%
Zničeno tanků | Ø20,50
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø10,25
Průměrné poškození885,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti758,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (116)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Prototipo Standard B91386,5450841645,67%1179,13
Progetto M40 mod. 65101699,3254235847,77%1287,77
Leopard Prototyp A91241,2644433343,54%989,00
T3091308,4850633053,03%1031,07
T25/27571,8332427646,38%636,09
M48A5 Patton101501,2350627342,12%1036,72
T28 Prototype8816,5640722050,45%766,86
Ikv 90 Typ B7850,3836920650,97%1141,43
Conqueror91363,7454919346,63%1136,07
M18 Hellcat6403,0427518447,28%510,18
T110E4101391,4944315843,04%802,01
Leopard 1101822,2560715752,23%1446,74
VK 28.016297,3528515253,29%778,91
Kunze Panzer 91522,3451114845,27%1370,53
Super Conqueror101591,4355414751,02%1175,55
T-1091050,2346814443,75%792,70
Hummel6577,1930813944,60%724,67
IS-38822,5351913953,24%814,31
UDES 0381114,2148113652,94%1117,46
Spähpanzer SP I C7489,1834513240,91%747,08
T675343,7029112555,20%674,19
Strv 746423,8429512144,63%614,53
M26 Pershing8815,2945112050,83%934,27
Grille5371,2924311743,59%671,84
Strv m/425323,4926711247,32%705,75
P.435263,3825210755,14%603,46
P.44 Pantera8965,0463910749,53%1195,33
G.W. Panther7918,3950610448,08%1087,41
StuG III Ausf. G5249,872029944,44%351,46
121B 101380,905299737,11%979,19
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4208,922079252,17%411,43
P.43 bis6502,023239045,56%764,10
VK 16.02 Leopard5213,902528952,81%583,02
IS7575,563998749,43%629,54
Caernarvon8963,166488243,90%944,34
Churchill VII6480,423347954,43%747,19
AMX 13 757523,594077846,15%1101,19
P.43 ter7692,486137154,93%1058,31
KV-1S6333,682767146,48%410,68
KV-856355,532837052,86%442,07
Pz.Sfl. IVb4210,291746952,17%554,52
Churchill I5449,603336851,47%826,43
Indien-Panzer8970,905426847,06%1108,62
KV-15373,363016750,75%658,83
T207797,774796553,85%1197,48
M8A14191,462036549,23%316,89
T-284208,382026448,44%470,37
M46 Patton9888,924976450,00%686,87
G.W. Tiger91041,215046346,03%1002,19
Lago4208,312366246,77%480,35
Black Prince7424,293886250,00%377,60
Object 277101653,785366046,67%1245,17
Pz.Kpfw. II Luchs488,651925745,61%103,12
M4A3E8 Sherman6537,154525550,91%965,54
Pz.Kpfw. III Ausf. J4114,001725046,00%89,92
Marder II3140,781725048,00%249,39
G.W. Tiger (P)81014,394574928,57%941,51
Type 3 Chi-Nu5397,982294639,13%832,15
VK 30.01 (H)5290,642284443,18%436,08
T56 GMC391,581264344,19%77,13
VK 30.02 (D)7519,785564153,66%670,29
T28 Concept 7762,684024050,00%969,98
Ikv 1035378,492313941,03%704,80
AMX 12 t6411,973873844,74%1034,97
Panhard AMD 178B6243,323713735,14%392,85
P26/404299,832403548,57%706,24
VK 30.02 (M)6782,525623354,55%1535,64
M4A1 Sherman5348,033893046,67%730,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,871403033,33%0,00
Panzer 58 Mutz 8783,804133040,00%802,00
Comet7848,456582955,17%1339,53
Strv m/40L379,561732556,00%154,20
Ikv 65 Alt II6599,522742544,00%860,40
AMX ELC bis5409,723772552,00%1310,99
T-46392,571502147,62%201,71
T3 HMC259,89691822,22%0,00
Cromwell6620,065881758,82%1175,11
Wespe3189,122061764,71%712,74
Centurion Mk. I8533,003891631,25%365,72
ST vz. 394307,073491553,33%953,18
Bat.-Châtillon 12 t8187,602721533,33%30,37
Panzerjäger I257,43981450,00%78,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C360,622051376,92%275,26
T-45 2374,776181353,85%2116,43
AMX 38348,361341136,36%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)213,91751154,55%155,73
Pz.Kpfw. I2259,11493977,78%1351,24
FCM 36273,56126933,33%71,31
T-116 3356,56410933,33%1448,25
BT-7 artillery 3292,33425955,56%1016,85
AMX 404117,50229850,00%267,15
Sav m/434314,25269850,00%744,99
Škoda T 245325,71392757,14%791,17
Pz.Kpfw. II286,00180757,14%258,28
Pvlvv fm/42265,83118650,00%142,69
Ikv 72375,00135650,00%106,08
Cavalier5221,83281650,00%329,27
T-26297,00128540,00%232,47
Tetrarch 2134,409550,00%418,85
Strv m/382150,50186450,00%507,03
MS-1150,2576425,00%2,24
T6 Medium4485,50462450,00%1219,41
Vickers Medium Mk. I1122,672843100,00%712,88
T1 Cunningham110,67913100,00%261,00
LT vz. 352412,5022520,00%1710,83
Matilda4334,503072100,00%990,42
GSOR the TANK 91279,0021820,00%993,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2363,0037110,00%2255,77
Renault FT19,001041100,00%261,00
Leichttraktor120,001321100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6550,004101100,00%1441,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,002401100,00%261,00
T-29 30,0011110,00%0,00
A46 60,001771100,00%261,00
Valiant 5335,0028210,00%412,45
StuG IV 5256,0013010,00%343,46

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 11.02.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 16.11.2024
Opustil klan: 21.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 27.06.2021
Opustil klan: 03.11.2021
Pozice: Záložník
Přijat: 04.02.2023
Opustil klan: 13.10.2023