| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-3 | 8 | 885,68 | 709 | 458 | 49,34% | 909,70 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 542,39 | 459 | 396 | 57,32% | 1815,18 | |||||
| KV-1 | 5 | 869,48 | 560 | 303 | 58,09% | 2253,77 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1225,83 | 751 | 271 | 47,97% | 905,46 | |||||
| Type 71 | 10 | 1544,00 | 760 | 217 | 45,62% | 911,89 | |||||
| IS-7 | 10 | 1882,87 | 849 | 212 | 50,00% | 1418,63 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1734,53 | 839 | 180 | 54,44% | 1143,78 | |||||
| STK-2 | 11 | 2268,19 | 911 | 144 | 50,69% | 1381,56 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 403,60 | 496 | 138 | 42,03% | 805,73 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 954,71 | 539 | 136 | 40,44% | 697,35 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1621,39 | 732 | 135 | 44,44% | 1005,96 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 895,66 | 585 | 120 | 45,00% | 1004,64 | |||||
| KR-1 | 11 | 1629,28 | 821 | 120 | 44,17% | 817,22 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 700,04 | 522 | 113 | 61,06% | 1822,19 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1966,03 | 894 | 106 | 47,17% | 1128,52 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 323,80 | 464 | 94 | 50,00% | 730,70 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1249,21 | 766 | 92 | 55,43% | 1101,33 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 705,66 | 489 | 88 | 39,77% | 1277,14 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1012,75 | 628 | 79 | 48,10% | 782,32 | |||||
| T67 | 5 | 504,00 | 342 | 76 | 55,26% | 1112,11 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1077,59 | 719 | 75 | 48,00% | 1080,29 | |||||
| IS-3 | 8 | 868,37 | 622 | 73 | 38,36% | 732,58 | |||||
| T-150 | 6 | 946,21 | 512 | 73 | 56,16% | 1705,73 | |||||
| Type 68 | 9 | 1286,17 | 805 | 69 | 50,72% | 936,26 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1431,29 | 741 | 65 | 44,62% | 1064,77 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 437,23 | 549 | 62 | 41,94% | 669,51 | |||||
| Object 257 | 9 | 1041,21 | 702 | 61 | 44,26% | 786,93 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1417,75 | 829 | 60 | 56,67% | 1179,34 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 900,86 | 680 | 57 | 43,86% | 775,75 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 553,79 | 505 | 56 | 51,79% | 1601,30 | |||||
| Type 57 | 8 | 1272,38 | 728 | 55 | 38,18% | 1144,21 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1287,04 | 781 | 54 | 50,00% | 970,19 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 367,26 | 307 | 50 | 64,00% | 1647,57 | |||||
| Leox | 9 | 1246,32 | 728 | 50 | 56,00% | 937,87 | |||||
| Maus | 10 | 1237,19 | 800 | 48 | 56,25% | 810,18 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 587,41 | 418 | 46 | 47,83% | 897,80 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 698,62 | 538 | 42 | 45,24% | 798,86 | |||||
| T-50-2 | 6 | 334,83 | 376 | 41 | 58,54% | 886,59 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 177,50 | 345 | 40 | 65,00% | 1053,31 | |||||
| Object 252U | 8 | 861,31 | 659 | 39 | 46,15% | 670,15 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 835,30 | 516 | 37 | 29,73% | 638,90 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1042,69 | 659 | 36 | 52,78% | 728,30 | |||||
| Sexton II | 3 | 163,74 | 138 | 34 | 35,29% | 460,23 | |||||
| Churchill VII | 6 | 755,70 | 624 | 33 | 39,39% | 1167,22 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 195,88 | 389 | 32 | 43,75% | 279,28 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 391,23 | 383 | 31 | 45,16% | 830,51 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1522,03 | 819 | 31 | 54,84% | 1013,85 | |||||
| T-28 | 4 | 506,86 | 512 | 28 | 57,14% | 1795,33 | |||||
| IS | 7 | 580,92 | 606 | 26 | 50,00% | 626,83 | |||||
| M8A1 | 4 | 328,56 | 371 | 25 | 48,00% | 711,42 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 924,96 | 574 | 25 | 48,00% | 581,91 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 226,29 | 326 | 24 | 45,83% | 536,89 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 843,91 | 621 | 23 | 56,52% | 1122,40 | |||||
| BZ-58 | 7 | 853,09 | 771 | 23 | 60,87% | 1082,28 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 335,09 | 399 | 22 | 50,00% | 1004,79 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 578,68 | 500 | 22 | 36,36% | 119,66 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 550,10 | 379 | 21 | 38,10% | 629,39 | |||||
| T-29 | 3 | 304,10 | 257 | 21 | 33,33% | 1009,83 | |||||
| Churchill I | 5 | 452,42 | 439 | 19 | 36,84% | 705,66 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 315,84 | 499 | 19 | 57,89% | 853,80 | |||||
| TS-54 | 8 | 953,89 | 593 | 19 | 21,05% | 676,32 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1325,58 | 650 | 19 | 36,84% | 843,63 | |||||
| Birch Gun | 4 | 210,00 | 190 | 18 | 38,89% | 497,10 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 980,89 | 751 | 18 | 50,00% | 1104,23 | |||||
| Black Prince II | 7 | 514,81 | 541 | 16 | 37,50% | 387,81 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 857,00 | 725 | 15 | 60,00% | 801,75 | |||||
| T-46 | 3 | 168,79 | 270 | 14 | 64,29% | 673,50 | |||||
| M2 Light | 2 | 176,08 | 287 | 13 | 38,46% | 566,52 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 152,31 | 146 | 13 | 23,08% | 266,30 | |||||
| Nashorn | 6 | 530,15 | 388 | 13 | 38,46% | 610,80 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1693,54 | 951 | 13 | 61,54% | 1327,99 | |||||
| Type 58 | 6 | 703,92 | 649 | 12 | 58,33% | 1475,87 | |||||
| Windhund | 8 | 768,75 | 452 | 12 | 33,33% | 438,28 | |||||
| T56 GMC | 3 | 165,36 | 172 | 11 | 63,64% | 505,97 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 157,64 | 239 | 11 | 36,36% | 539,88 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 410,64 | 546 | 11 | 45,45% | 737,44 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 294,90 | 379 | 10 | 20,00% | 201,48 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 619,30 | 544 | 10 | 50,00% | 710,58 | |||||
| M37 | 4 | 179,14 | 151 | 7 | 42,86% | 409,67 | |||||
| IS-3A | 8 | 882,29 | 765 | 7 | 57,14% | 866,40 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 244,00 | 332 | 6 | 50,00% | 998,36 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 631,80 | 417 | 5 | 40,00% | 656,33 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 528,40 | 662 | 5 | 80,00% | 642,38 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 185,80 | 412 | 5 | 60,00% | 371,46 | |||||
| Tetrarch | 2 | 124,40 | 126 | 5 | 20,00% | 348,29 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 274,50 | 618 | 4 | 75,00% | 1811,32 | |||||
| MS-1 | 1 | 77,00 | 109 | 4 | 75,00% | 410,47 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 301,67 | 673 | 3 | 100,00% | 1920,26 | |||||
| Matilda | 4 | 536,00 | 540 | 3 | 66,67% | 1709,52 | |||||
| 4TP | 1 | 472,50 | 367 | 2 | 0,00% | 2886,00 | |||||
| Valentine | 3 | 343,50 | 412 | 2 | 100,00% | 1339,16 | |||||
| AT-1 | 2 | 169,00 | 154 | 2 | 0,00% | 480,18 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 17 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KV-1S | 6 | 299,00 | 259 | 2 | 0,00% | 257,30 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 132,00 | 451 | 1 | 100,00% | 692,10 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 542,00 | 240 | 1 | 0,00% | 1473,45 | |||||
| O-I | 6 | 676,00 | 761 | 1 | 100,00% | 1314,08 | |||||
| T3 HMC | 2 | 185,00 | 101 | 1 | 0,00% | 564,35 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 161,00 | 395 | 1 | 100,00% | 414,04 | |||||
| T-60 | 2 | 66,00 | 179 | 1 | 100,00% | 297,85 | |||||
| T-116 | 3 | 260,00 | 491 | 1 | 100,00% | 1039,26 | |||||
| StuG IV | 5 | 715,00 | 452 | 1 | 0,00% | 1823,23 |
hateeverythingaboutyou
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 5445 | 137 | 367 | 1267 | ||||
| Průměrný tier | 7,39 | 9,24 | 9,26 | 9,05 | ||||
| Vítězství | 2688 | 49,37% | 74 | 54,01% | 177 | 48,23% | 597 | 47,12% |
| Porážky | 2693 | 49,46% | 61 | 44,53% | 182 | 49,59% | 645 | 50,91% |
| Remízy | 64 | 1,18% | 2 | 1,46% | 8 | 2,18% | 25 | 1,97% |
| Přežito bitev | 980 | 18,00% | 24 | 17,52% | 60 | 16,35% | 210 | 16,57% |
| Zničeno tanků | Ø | 3636 | 0,67 | 81 | 0,59 | 188 | 0,51 | 613 | 0,48 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,81 | 0,72 | 0,61 | 0,58 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 5720 | 1,05 | 141 | 1,03 | 364 | 0,99 | 1354 | 1,07 |
| Průměrné poškození | 1.001,78 | 1.515,87 | 1.405,67 | 1.379,62 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 3842 | 0,71 | 111 | 0,81 | 114 | 0,31 | 339 | 0,27 |
| Obrana báze | Ø | 480 | 0,09 | 0 | 0,00 | 18 | 0,05 | 47 | 0,04 |
| Průměrné zkušenosti | 627,29 | 831,80 | 738,61 | 731,26 | ||||
| WN7 | 925,98 | 955,14 | 794,53 | 783,20 | ||||
| WN8 | 1075,25 | 1210,03 | 1038,59 | 1032,39 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 5445 | |
| Průměrný tier | 7,39 | |
| Vítězství | 2688 | 49,37% |
| Porážky | 2693 | 49,46% |
| Remízy | 64 | 1,18% |
| Přežito bitev | 980 | 18,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 3636 | 0,67 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,81 | |
| Detekováno tanků | Ø | 5720 | 1,05 |
| Průměrné poškození | 1.001,78 | |
| Obsazování báze | Ø | 3842 | 0,71 |
| Obrana báze | Ø | 480 | 0,09 |
| Průměrné zkušenosti | 627,29 | |
| WN7 | 925,98 | |
| WN8 | 1075,25 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 137 | |
| Průměrný tier | 9,24 | |
| Vítězství | 74 | 54,01% |
| Porážky | 61 | 44,53% |
| Remízy | 2 | 1,46% |
| Přežito bitev | 24 | 17,52% |
| Zničeno tanků | Ø | 81 | 0,59 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,72 | |
| Detekováno tanků | Ø | 141 | 1,03 |
| Průměrné poškození | 1.515,87 | |
| Obsazování báze | Ø | 111 | 0,81 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 831,80 | |
| WN7 | 955,14 | |
| WN8 | 1210,03 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 367 | |
| Průměrný tier | 9,26 | |
| Vítězství | 177 | 48,23% |
| Porážky | 182 | 49,59% |
| Remízy | 8 | 2,18% |
| Přežito bitev | 60 | 16,35% |
| Zničeno tanků | Ø | 188 | 0,51 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,61 | |
| Detekováno tanků | Ø | 364 | 0,99 |
| Průměrné poškození | 1.405,67 | |
| Obsazování báze | Ø | 114 | 0,31 |
| Obrana báze | Ø | 18 | 0,05 |
| Průměrné zkušenosti | 738,61 | |
| WN7 | 794,53 | |
| WN8 | 1038,59 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1267 | |
| Průměrný tier | 9,05 | |
| Vítězství | 597 | 47,12% |
| Porážky | 645 | 50,91% |
| Remízy | 25 | 1,97% |
| Přežito bitev | 210 | 16,57% |
| Zničeno tanků | Ø | 613 | 0,48 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,58 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1354 | 1,07 |
| Průměrné poškození | 1.379,62 | |
| Obsazování báze | Ø | 339 | 0,27 |
| Obrana báze | Ø | 47 | 0,04 |
| Průměrné zkušenosti | 731,26 | |
| WN7 | 783,20 | |
| WN8 | 1032,39 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 20 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 8 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 11 | 55,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 5,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 8 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 10 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 5 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 576,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 19 | 0,95 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 338,95 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 20 | |
| Vítězství | 8 | 40,00% |
| Porážky | 11 | 55,00% |
| Remízy | 1 | 5,00% |
| Přežito bitev | 8 | 40,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 10 | 0,50 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,83 | |
| Detekováno tanků | Ø | 5 | 0,25 |
| Průměrné poškození | 576,65 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 19 | 0,95 |
| Průměrné zkušenosti | 338,95 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen