igi76

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.07.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13954000
Průměrný tier5,970,000,000,00
Vítězství690349,47%00,00%00,00%00,00%
Porážky686649,20%00,00%00,00%00,00%
Remízy1851,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev351625,20%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø93330,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,890,000,000,00
Detekováno tanků | Ø162941,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození593,280,000,000,00
Obsazování báze | Ø259801,8600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø103550,7400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti415,830,000,000,00
WN7920,100,000,000,00
WN8938,070,000,000,00
Celkem
Bitev13954
Průměrný tier5,97
Vítězství690349,47%
Porážky686649,20%
Remízy1851,33%
Přežito bitev351625,20%
Zničeno tanků | Ø93330,67
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø162941,17
Průměrné poškození593,28
Obsazování báze | Ø259801,86
Obrana báze | Ø103550,74
Průměrné zkušenosti415,83
WN7920,10
WN8938,07
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16000
Vítězství637,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky850,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy212,50%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev531,25%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,3100,0000,0000,00
Průměrné poškození651,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti329,190,000,000,00
Celkem
Bitev16
Vítězství637,50%
Porážky850,00%
Remízy212,50%
Přežito bitev531,25%
Zničeno tanků | Ø40,25
Poměr zabití / smrtí0,36
Detekováno tanků | Ø50,31
Průměrné poškození651,31
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti329,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství535,71%00,00%00,00%00,00%
Porážky964,29%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev428,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,2100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,300,000,000,00
Detekováno tanků | Ø211,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození402,930,000,000,00
Obsazování báze | Ø261,8600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti326,430,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství535,71%
Porážky964,29%
Remízy00,00%
Přežito bitev428,57%
Zničeno tanků | Ø30,21
Poměr zabití / smrtí0,30
Detekováno tanků | Ø211,50
Průměrné poškození402,93
Obsazování báze | Ø261,86
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti326,43
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1077000
Vítězství62157,66%00,00%00,00%00,00%
Porážky43840,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy181,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev37534,82%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø6330,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11761,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození510,070,000,000,00
Obsazování báze | Ø18741,7400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12051,1200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti427,790,000,000,00
Celkem
Bitev1077
Vítězství62157,66%
Porážky43840,67%
Remízy181,67%
Přežito bitev37534,82%
Zničeno tanků | Ø6330,59
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø11761,09
Průměrné poškození510,07
Obsazování báze | Ø18741,74
Obrana báze | Ø12051,12
Průměrné zkušenosti427,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev436000
Vítězství19644,95%00,00%00,00%00,00%
Porážky23253,21%00,00%00,00%00,00%
Remízy81,83%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16136,93%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2430,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,880,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3780,8700,0000,0000,00
Průměrné poškození868,260,000,000,00
Obsazování báze | Ø13353,0600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12852,9500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti516,970,000,000,00
Celkem
Bitev436
Vítězství19644,95%
Porážky23253,21%
Remízy81,83%
Přežito bitev16136,93%
Zničeno tanků | Ø2430,56
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø3780,87
Průměrné poškození868,26
Obsazování báze | Ø13353,06
Obrana báze | Ø12852,95
Průměrné zkušenosti516,97
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev269000
Vítězství11542,75%00,00%00,00%00,00%
Porážky15256,51%00,00%00,00%00,00%
Remízy20,74%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7226,77%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø990,3700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2100,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození460,590,000,000,00
Obsazování báze | Ø5812,1600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2230,8300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti217,510,000,000,00
Celkem
Bitev269
Vítězství11542,75%
Porážky15256,51%
Remízy20,74%
Přežito bitev7226,77%
Zničeno tanků | Ø990,37
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø2100,78
Průměrné poškození460,59
Obsazování báze | Ø5812,16
Obrana báze | Ø2230,83
Průměrné zkušenosti217,51
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství222,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky777,78%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev111,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,380,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,1100,0000,0000,00
Průměrné poškození302,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø313,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti145,780,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství222,22%
Porážky777,78%
Remízy00,00%
Přežito bitev111,11%
Zničeno tanků | Ø30,33
Poměr zabití / smrtí0,38
Detekováno tanků | Ø10,11
Průměrné poškození302,89
Obsazování báze | Ø313,44
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti145,78
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (142)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M18 Hellcat6720,90468184153,72%1403,75
KV-856627,72480108658,01%1134,59
T34 8939,37557100646,62%1003,67
IS-381043,5961155448,74%1199,97
Pz.Kpfw. T 25 5344,3435742753,86%836,66
KV-15531,7842541951,55%1164,67
T-50581,2926635250,85%109,79
T-1091013,5157335243,47%799,85
T-34-856528,8244534446,51%951,35
T-284286,1325632752,91%900,32
T28 Prototype81049,0354132141,74%1002,45
AT 1581145,9164728747,74%1227,51
Hummel6967,7649628053,93%1714,29
M10 Wolverine5355,5923024345,68%669,21
AT 86649,9052122954,15%1187,21
G.W. Panther71086,8046722643,81%1301,44
T3091057,5449522349,33%764,07
BT-22121,5617220446,08%442,59
Grille5509,1032118242,31%1139,18
Tortoise9919,8447318241,76%508,14
Lorraine 155 mle. 507642,1139116752,10%779,26
T25/27732,2645316650,60%961,14
AMX 12 t6251,9839916446,95%470,35
T-437519,3558616451,22%712,04
T-1506518,6636316451,22%824,49
MT-256144,7140015447,40%215,20
Churchill I5420,3134414250,70%783,10
59-166121,6730313546,67%127,39
Lorraine 155 mle. 518800,6942913347,37%771,70
AMX 13 F3 AM6699,0837113139,69%957,13
T404263,5921312852,34%573,51
Sturmpanzer II4181,6614812248,36%449,40
IS7820,4854412051,67%1061,09
IS-7101074,4950711939,50%606,85
AT 77974,3759511053,64%1294,01
Churchill VII6601,5544110648,11%1046,20
T-448430,464569837,76%274,11
T-262146,151839856,12%733,54
Jagdpanzer IV6498,854229750,52%786,84
T-345198,952049244,57%305,93
T216261,293819044,44%536,73
AT 25344,433878941,57%664,89
KV-26387,533357940,51%399,38
T56 GMC398,641337750,65%161,86
StuG III Ausf. G5359,713157240,28%618,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4207,041966854,41%442,04
T-463123,581326541,54%305,61
A-20542,161685653,57%142,23
Type T-345351,054115554,55%896,14
FCM 36 Pak 40 3285,832895446,30%689,66
Sav m/434269,482235442,59%598,51
Renault UE 573225,962345446,30%608,14
M75201,693165141,18%486,35
LTTB8287,863975137,25%208,45
VK 16.02 Leopard5104,083165052,00%181,68
AMX ELC bis5169,062665044,00%337,16
Leichttraktor1103,311854944,90%309,11
SU-76M4143,611584447,73%224,26
Valentine3234,882664148,78%689,00
AMX 40486,931274030,00%51,67
Marder 38T4396,904414065,00%1195,55
VK 30.01 (H)5249,853163938,46%338,74
BT-7494,221453754,05%200,89
M5A1 Stuart4147,383333759,46%443,32
Archer5316,002893754,05%596,30
Vickers Medium Mk. I179,581563638,89%178,49
MS-1169,921263644,44%147,53
M5 Stuart487,752263641,67%18,87
Ikv 723152,241463441,18%222,11
Durchbruchswagen 24329,334393060,00%1013,86
T-45 2166,413482958,62%710,64
Marder II3241,862212853,57%781,09
G.W. Tiger (P)8762,213852839,29%650,67
Pz.Kpfw. II Luchs4116,891632737,04%168,79
T2 Light Tank 2127,412812751,85%471,97
T1 Cunningham1122,382312669,23%796,04
Sturmpanzer I Bison3104,151072634,62%113,42
Alecto4217,442822536,00%362,45
SU-85B4161,331962441,67%163,90
Jagdpanther7350,262572326,09%174,00
Matilda IV 5317,142662245,45%625,93
AT-1256,051062060,00%160,74
Type 97 Te-Ke 281,422391957,89%322,47
Type 91 Heavy3257,122491758,82%969,25
Strv m/40L3201,532371540,00%544,42
T3 HMC2166,471621560,00%711,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2140,232051330,77%513,22
Lago4107,771431323,08%59,01
Renault Otsu1120,172321266,67%530,11
LT vz. 383144,331831250,00%408,13
Type 2597 Chi-Ha3123,581881241,67%190,84
SU-263169,921091250,00%336,72
L-60 257,831471233,33%45,16
Ikv 1035133,001541145,45%95,67
Valentine AT4282,002871145,45%648,51
SU-182174,501441050,00%1152,86
Covenanter5148,302421070,00%481,28
T1E6 2116,56112922,22%300,38
LT vz. 35253,63157862,50%198,34
Strv m/38280,88150862,50%286,00
Panzerjäger I2133,00151850,00%344,40
M2 Medium Tank3290,75305850,00%1252,78
M3 Stuart3116,43249757,14%385,21
Renault FT 75 BS2127,71157771,43%849,85
Renault NC-31117,4373742,86%22,26
T2 Medium Tank269,4395728,57%105,52
Somua SAu 40493,43166757,14%170,98
Loyd Gun Carriage2120,29218742,86%713,89
Pz.Sfl. IVb4219,43200728,57%503,07
4TP190,00141633,33%185,74
Hotchkiss H352100,83140650,00%286,63
AMX 38325,67102666,67%242,37
Renault FT AC291,50142650,00%186,98
Universal Carrier 2-pdr2200,83340683,33%1063,18
Pz.Sfl. IVc5121,83129616,67%0,60
T-116 3274,33344633,33%886,34
T7 Combat Car 262,00186666,67%292,55
M2256,00175560,00%167,13
Type 89 I-Go/Chi-Ro2199,80197520,00%704,73
M8A14272,803915100,00%691,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 273,20186540,00%85,29
Super Hellcat 7338,00454580,00%448,13
Fiat 3000162,00116425,00%42,70
Renault FT122,0071425,00%0,00
Pz.Kpfw. II225,75136475,00%261,00
Pvlvv fm/42283,50154450,00%210,24
Cruiser Mk. III380,0084450,00%181,80
T1 HMC256,6773333,33%44,39
M3 Lee4217,33331366,67%788,35
Lorraine 39L AM3203,338030,00%477,64
TKS z n.k.m. 20 mm 260,00194250,00%153,79
M4150,0010720,00%0,00
AMR 35 2195,003772100,00%983,31
T-50-2 6393,00332250,00%813,61
BT-7 artillery 3170,005012100,00%664,77
Kolohousenka1108,001881100,00%542,63
Cruiser Mk. I1185,0012310,00%685,28
VK 30.02 (M)6511,0014010,00%607,02
T-29 3105,004501100,00%341,83
M24E2 Super Chaffee 60,0012010,00%0,00
Light Mk. VIC 2141,003821100,00%834,13
LTP 30,003310,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 02.07.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.07.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 11.08.2013
Opustil klan: 15.02.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 22.02.2017
Opustil klan: 22.10.2020