igora6

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15212000
Průměrný tier6,490,000,000,00
Vítězství726247,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky776951,07%00,00%00,00%00,00%
Remízy1811,19%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev279018,34%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø82490,5400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,660,000,000,00
Detekováno tanků | Ø148550,9800,0000,0000,00
Průměrné poškození572,610,000,000,00
Obsazování báze | Ø165831,0900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø51690,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti381,360,000,000,00
WN7722,320,000,000,00
WN8716,200,000,000,00
Celkem
Bitev15212
Průměrný tier6,49
Vítězství726247,74%
Porážky776951,07%
Remízy1811,19%
Přežito bitev279018,34%
Zničeno tanků | Ø82490,54
Poměr zabití / smrtí0,66
Detekováno tanků | Ø148550,98
Průměrné poškození572,61
Obsazování báze | Ø165831,09
Obrana báze | Ø51690,34
Průměrné zkušenosti381,36
WN7722,32
WN8716,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky16100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø90,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození287,690,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø100,6300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti61,880,000,000,00
Celkem
Bitev16
Vítězství00,00%
Porážky16100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø90,56
Průměrné poškození287,69
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø100,63
Průměrné zkušenosti61,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev778000
Vítězství38048,84%00,00%00,00%00,00%
Porážky38849,87%00,00%00,00%00,00%
Remízy101,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev26133,55%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3860,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8731,1200,0000,0000,00
Průměrné poškození875,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø14961,9200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10831,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti447,850,000,000,00
Celkem
Bitev778
Vítězství38048,84%
Porážky38849,87%
Remízy101,29%
Přežito bitev26133,55%
Zničeno tanků | Ø3860,50
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø8731,12
Průměrné poškození875,56
Obsazování báze | Ø14961,92
Obrana báze | Ø10831,39
Průměrné zkušenosti447,85
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství836,36%00,00%00,00%00,00%
Porážky1359,09%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,55%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev418,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,3600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø210,9500,0000,0000,00
Průměrné poškození653,320,000,000,00
Obsazování báze | Ø1064,8200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti288,500,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství836,36%
Porážky1359,09%
Remízy14,55%
Přežito bitev418,18%
Zničeno tanků | Ø80,36
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø210,95
Průměrné poškození653,32
Obsazování báze | Ø1064,82
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti288,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (194)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ISU-1528925,7639447847,49%839,70
T-1091086,8046245647,15%926,04
T-448737,3550640548,40%899,49
T297748,6938436945,26%790,18
M10391049,5052034751,87%882,72
T698840,1447630949,84%934,43
IS7593,6935330644,44%644,58
Tiger II8639,9940930444,08%489,65
T-34-17600,4343529657,09%929,41
T71 DA7350,9737428351,24%558,51
T25/27660,1644426245,42%814,70
KV-856439,7630225348,62%572,69
T-34-856386,4034224951,41%622,55
Churchill III 5439,1846523248,28%823,49
KV-26670,0045522649,56%1053,13
Prototipo Standard B91207,5659422349,33%1006,24
SU-1527714,8637221349,30%925,30
T54E19998,2666421351,64%786,06
VK 30.01 (P)6257,1924320743,00%192,02
T-437526,2536420445,10%678,64
T3091165,0952720140,80%756,44
ARL 446599,9841120048,50%998,05
T216196,8528919847,47%333,72
Conqueror91097,2058119642,86%753,12
KV-15459,1630519445,36%848,75
P.44 Pantera8625,0342219037,89%490,37
M66407,6429618348,09%443,31
E 7591417,9368417850,56%1169,60
Type 586378,1231117750,85%610,71
T-345177,9619116640,36%216,71
Tiger (P)7528,3941716348,47%551,00
AMX M4 mle. 457595,8839316150,93%679,00
T28 Prototype8566,0050315143,71%378,41
Churchill I5391,5427615046,00%700,39
M18 Hellcat6393,0535914644,52%484,95
SU-86386,5825013943,17%327,57
AMX ELC bis5145,8722313643,38%254,35
T1 Heavy5349,8727913044,62%547,00
SU-54560,8826212953,49%1599,79
AMX 12 t6356,0335512347,15%819,00
SU-1006489,2831512240,98%669,99
Emil II91109,1560612045,83%800,73
BDR G1 B5436,3227412045,83%739,35
SU-855365,7526311957,14%840,36
Caernarvon8795,9065011950,42%781,21
Chrysler K GF 8846,0355511746,15%736,09
Konštrukta T-34/1007590,8641811143,24%675,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5237,8426311157,66%567,82
T675289,9327711050,00%509,28
Tiger I7715,4755910950,46%864,91
VK 45.02 (P) Ausf. A8913,2251910935,78%754,82
AT 86331,7430010851,85%414,53
Pz.Kpfw. III/IV5294,8625110749,53%711,43
A-20575,6617510649,06%101,30
T-549779,4252710647,17%601,15
AT 25284,2327610354,37%615,39
Type T-345293,1127410250,00%748,42
T1 Cunningham186,5717510158,42%450,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91159,1972310152,48%970,11
M75194,542329550,53%587,19
VK 100.01 (P)81007,746239446,81%935,91
Churchill VII6395,113749145,05%497,51
IS-38559,793139135,16%333,76
Pz.Kpfw. III Ausf. J4122,691809048,89%144,89
KV-37784,114258351,81%873,52
M3 Lee4169,181838248,78%433,64
T-1506585,413608252,44%913,27
Emil I8785,575928149,38%704,37
T3 HMC2165,531878153,09%684,53
T-34-28588,004338045,00%585,32
B14182,042207657,89%440,38
Type 5 Chi-Ri7483,694207546,67%547,07
AT 158718,534287339,73%488,22
Škoda T 256335,173927048,57%462,71
Škoda T 245237,102516942,03%428,29
T328928,045056750,75%966,03
SU-263163,971086726,87%223,31
AMX 13 757400,624566549,23%681,01
M8A14228,892236448,44%427,55
T-284204,162156152,46%509,69
Matilda4179,592005955,93%363,71
P.43 bis6436,024835961,02%793,02
AMX 404143,861995752,63%421,74
O-I Experimental5348,893275650,00%504,47
SU-85B4216,772085644,64%364,72
Object 7049803,504215657,14%536,89
StuG III Ausf. B4309,981795341,51%540,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4168,132525257,69%521,50
M5 Stuart4136,782175156,86%281,11
Strv 746408,364745060,00%668,35
O-I6484,943635038,00%529,32
T-50-2 6332,764184959,18%818,26
BT-2293,771294841,67%206,49
Type 95 Heavy4187,351744837,50%363,14
T-46389,681464746,81%172,38
IS-7101119,775674757,45%816,77
BT-7466,281204645,65%63,83
LTP 3194,891724535,56%765,04
AMX 50 1008889,706484452,27%865,55
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81072,404744348,84%1188,19
Vickers Medium Mk. III376,431284245,24%69,20
Ferdinand8598,174784250,00%437,43
Alecto4252,542294151,22%614,87
Lago4205,802544050,00%523,93
Grille5255,432424035,00%251,30
AMX 38370,941323537,14%2,98
D23136,881593452,94%383,87
ST vz. 394166,262193450,00%366,04
Super Hellcat 7570,533593435,29%532,42
T-34-3 81005,745943450,00%1035,73
T-116 3278,243353342,42%1131,60
P26/404290,692773253,13%730,91
Cruiser Mk. IV4292,062093138,71%684,42
TVP VTU Koncept8521,504702850,00%495,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,431892853,57%445,85
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,211782864,29%341,30
Strv m/425243,703312740,74%401,42
M5A1 Stuart4149,223702748,15%354,46
M2 Medium Tank3138,671992762,96%501,37
25TP KSUST II5266,583302657,69%538,03
M3 Stuart3204,202162556,00%724,15
Type 97 Chi-Ha3121,681572544,00%200,62
SU-76M4168,921732441,67%259,11
Type 2597 Chi-Ha3181,272122259,09%636,46
Sturmpanzer I Bison364,29942142,86%27,90
VK 36.01 (H)6384,252722040,00%364,37
Leichttraktor179,401222025,00%127,14
T-29 3494,053672030,00%1762,97
SU-182165,891181942,11%959,06
IS-M8283,373771936,84%16,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3136,392771850,00%555,06
Type 3 Chi-Nu5444,532831764,71%1294,68
P.43 ter7469,064091735,29%414,24
Leo7346,813121618,75%217,10
Super Conqueror101374,066991656,25%971,51
Bat.-Châtillon 12 t8286,563811631,25%193,56
Pz.Sfl. IC 4332,382571631,25%773,45
Valentine AT4128,331671560,00%279,17
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6333,404731566,67%774,56
MS-11115,311571330,77%427,66
Vickers Medium Mk. II219,921001275,00%261,00
Strv m/40L3137,752041233,33%221,61
Pz.Kpfw. 35 (t)282,581321258,33%324,96
Pz.Kpfw. II2106,732031163,64%418,18
Black Prince7519,095151136,36%422,33
T-26277,271431172,73%384,08
M24E2 Super Chaffee 6277,003221154,55%620,80
Heavy Tank No. VI 6588,304381040,00%746,37
Cromwell B 6406,604271030,00%465,92
DS PZInż5386,44215933,33%585,16
T2 Medium Tank257,44144955,56%164,76
Cruiser Mk. III3188,56190944,44%770,64
Object 283 9688,44538966,67%639,18
Hotchkiss H35293,63164837,50%173,68
Obsidian 8872,50464837,50%760,25
IS-6 B 81118,38503825,00%925,75
Renault FT1110,29117728,57%420,62
M15/423257,67321666,67%882,73
T1 HMC2169,00157650,00%926,91
Panzerjäger I2127,17163683,33%505,01
T110E5101052,00628633,33%535,31
Pz.Kpfw. I243,83178650,00%113,91
AE Phase I 91283,0026660,00%811,37
T-45 2472,00530580,00%2211,11
Strv m/38237,50151425,00%1,26
D12155,50188450,00%631,30
STA-18839,50560450,00%826,72
VK 16.02 Leopard5150,25178425,00%183,12
T56 GMC3206,25236475,00%817,38
Renault FT AC253,7581425,00%0,00
T7 Combat Car 273,75104425,00%96,12
43 M. Toldi III 361,75209450,00%156,54
M2 Light2230,33195333,33%720,32
Progetto M40 mod. 65101637,0046030,00%882,35
AMR 35 2176,33271333,33%579,48
StuG IV 5233,33236333,33%281,87
Renault NC-31136,5085250,00%86,03
M7 Priest342,50125250,00%148,02
Universal Carrier 2-pdr232,5053250,00%77,53
Dicker Max 6598,0015520,00%667,67
Vickers Medium Mk. I155,001731100,00%289,25
Kolohousenka136,006310,00%0,00
Strv fm/211155,004801100,00%1003,74
Renault Otsu190,003410,00%144,44
4TP1135,004611100,00%751,84
14TP4283,002791100,00%1096,78
Type 97 Te-Ke 20,003710,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs465,002701100,00%261,00
Convert. Medium Tank T3 3313,0027110,00%689,55
KV-1SA 5231,0016710,00%161,97
Patton the Tank 9860,0045310,00%503,67
Großtraktor - Krupp 3176,009010,00%353,66
Valiant 5528,006061100,00%1241,09
BT-7 artillery 378,003710,00%7,03

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 24.08.2026
Opustil klan: 28.10.2026
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 27.02.2023
Opustil klan: 07.10.2024