iveco

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 23.07.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8578000
Průměrný tier6,310,000,000,00
Vítězství416748,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky432750,44%00,00%00,00%00,00%
Remízy840,98%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev245328,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø57640,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,940,000,000,00
Detekováno tanků | Ø46810,5500,0000,0000,00
Průměrné poškození655,380,000,000,00
Obsazování báze | Ø100351,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø65410,7600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti354,530,000,000,00
WN7842,040,000,000,00
WN8886,840,000,000,00
Celkem
Bitev8578
Průměrný tier6,31
Vítězství416748,58%
Porážky432750,44%
Remízy840,98%
Přežito bitev245328,60%
Zničeno tanků | Ø57640,67
Poměr zabití / smrtí0,94
Detekováno tanků | Ø46810,55
Průměrné poškození655,38
Obsazování báze | Ø100351,17
Obrana báze | Ø65410,76
Průměrné zkušenosti354,53
WN7842,04
WN8886,84
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození549,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti60,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození549,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti60,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev195000
Vítězství8443,08%00,00%00,00%00,00%
Porážky10955,90%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,03%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5226,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø650,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,450,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1560,8000,0000,0000,00
Průměrné poškození633,130,000,000,00
Obsazování báze | Ø6173,1600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3261,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti304,700,000,000,00
Celkem
Bitev195
Vítězství8443,08%
Porážky10955,90%
Remízy21,03%
Přežito bitev5226,67%
Zničeno tanků | Ø650,33
Poměr zabití / smrtí0,45
Detekováno tanků | Ø1560,80
Průměrné poškození633,13
Obsazování báze | Ø6173,16
Obrana báze | Ø3261,67
Průměrné zkušenosti304,70
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev99000
Vítězství2525,25%00,00%00,00%00,00%
Porážky7272,73%00,00%00,00%00,00%
Remízy22,02%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2121,21%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø330,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,420,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1201,2100,0000,0000,00
Průměrné poškození383,520,000,000,00
Obsazování báze | Ø1231,2400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1561,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti125,630,000,000,00
Celkem
Bitev99
Vítězství2525,25%
Porážky7272,73%
Remízy22,02%
Přežito bitev2121,21%
Zničeno tanků | Ø330,33
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø1201,21
Průměrné poškození383,52
Obsazování báze | Ø1231,24
Obrana báze | Ø1561,58
Průměrné zkušenosti125,63
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø44,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození401,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti56,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø44,00
Průměrné poškození401,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti56,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (111)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-381087,37475136350,48%1199,12
T-1091163,7245844450,45%1042,94
G.W. Panther7782,2934143650,92%977,02
M18 Hellcat6576,1936042847,66%958,78
G.W. Tiger (P)8770,0634734047,94%841,04
Tiger II8924,6345431650,95%968,74
Tiger I7797,8140527252,94%982,10
KV-15405,6230127051,11%750,03
T71 DA7555,6139426345,63%956,53
KV-856508,1831422544,89%686,79
T216368,0333721847,71%873,43
IS7691,8338221650,93%821,96
Hummel6547,8029020444,12%691,76
StuG III Ausf. G5252,1720619944,72%377,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5139,1016119839,39%85,03
Jagdpanther7799,6937918245,60%947,38
T3 HMC2236,7925316954,44%1112,68
Jagdpanzer IV6422,8025114942,28%531,22
VK 36.01 (H)6413,0029214043,57%493,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4147,8915513737,96%118,40
Churchill I5386,1232212961,24%819,14
XM57 81511,1770312844,53%1335,48
Strv S1 81300,5164511457,89%1255,36
SU-855426,9528511154,95%967,17
Pz.Kpfw. II2120,3518111148,65%385,03
Grille5337,912549661,46%746,85
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,891649244,57%45,58
Vz. 68 Squall 8578,435648048,75%856,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,161507644,74%100,32
AMX ELC bis5338,383217256,94%1164,11
T-262156,491606847,06%683,50
M75213,062226850,00%623,40
IS-710936,794036633,33%424,66
KV-1S6346,413346448,44%464,78
Marder II3162,131656147,54%339,62
T675291,272256046,67%475,64
Wespe3176,341405641,07%458,52
Type 97 Chi-Ha3176,551965356,60%537,90
AMX 12 t6321,273205248,08%689,42
T-28469,041464847,92%77,48
M5 Stuart4118,802214650,00%170,06
Leichttraktor181,731474445,45%186,46
Panzerjäger I287,441244355,81%201,83
M8A14242,172104136,59%402,64
Valentine3199,412153953,85%651,26
SU-1006426,943503542,86%507,62
T-463110,651303444,12%249,01
T1 HMC277,75812828,57%179,81
FV4005 Stage II101956,645692835,71%1338,27
White Dragon 8889,366032839,29%848,33
T1 Cunningham192,081502454,17%437,27
DZT-159 91664,577282343,48%1366,69
Chi-Ni2130,771732245,45%463,29
FV226 Contradictious 8951,436472147,62%820,28
MS-1161,531471770,59%327,49
Cruiser Mk. II2174,591691758,82%747,80
Cruiser Mk. I193,531061546,67%271,59
T56 GMC3154,801841560,00%459,09
T698383,873701553,33%321,67
Grille 15102355,146401457,14%1627,54
Object Kust 81606,646541450,00%1952,39
Vickers Mk. E Type B2151,461631353,85%580,18
BT-7 artillery 362,381531353,85%153,06
Type 1 Chi-He4238,452131163,64%745,40
AT 771327,738021163,64%1901,22
43 M. Toldi III 350,551141136,36%11,57
E 7592150,408951050,00%2017,16
Type 2597 Chi-Ha380,22114944,44%54,51
Ferdinand8568,00409966,67%533,09
Churchill Gun Carrier6125,67155933,33%0,00
Charioteer81157,56720955,56%1163,19
Chrysler K GF 8746,67356911,11%579,33
M3 Stuart3149,75199825,00%354,41
TOG II* 6332,88235837,50%263,16
FV4004 Conway91984,43739742,86%1936,35
GSOR the TANK 91096,29506742,86%893,56
Sturmpanzer I Bison3119,00135650,00%242,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4151,67232683,33%468,12
Toro 9501,67352616,67%122,87
Super Hellcat 7456,50386633,33%383,26
D1278,40162540,00%102,47
Type 1 Ho-Ni II 4524,40487540,00%833,15
Type 97 Te-Ke 2133,00210450,00%535,11
O-I Experimental5163,25362450,00%123,81
FV215b (183) 101418,25305425,00%653,00
E 10010796,75506425,00%276,61
Renault Otsu1115,67251333,33%342,32
Renault NC-31160,0056366,67%287,51
ARL 4461096,00734366,67%2182,43
AMX M4 mle. 4571177,3339030,00%1251,89
LTP 3156,0018230,00%525,70
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6261,67434366,67%420,02
Vickers Medium Mk. I10,00101250,00%77,53
Kolohousenka191,006320,00%204,53
Renault FT18,002320,00%0,00
BT-7480,006020,00%5,23
Type 95 Heavy40,004420,00%0,00
T9591398,509062100,00%1147,19
Waffenträger auf Pz. IV91234,5026220,00%640,92
StuG III Ausf. B4138,003642100,00%331,31
Gabler’s Destroyer 5320,00621250,00%880,90
Patton the Tank 91195,00517250,00%1052,90
Maus101916,0022810,00%991,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81531,005241100,00%1363,62
VK 100.01 (P)81384,0022810,00%1126,21
Black Prince II 7306,0017510,00%93,35
M24E2 Super Chaffee 6783,004411100,00%1938,58
T1E6 20,001961100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2279,0039310,00%1265,70
SU-100I 51678,0012841100,00%4653,42
Fantôme 9661,0018110,00%281,13

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 23.07.2023
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 23.07.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 24.11.2015
Opustil klan: 15.03.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 19.06.2014
Opustil klan: 01.06.2015