janek9040

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 30.03.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev126131139
Průměrný tier6,268,008,007,74
Vítězství565144,80%00,00%00,00%1948,72%
Porážky676153,60%1100,00%1100,00%1948,72%
Remízy2011,59%00,00%00,00%12,56%
Přežito bitev268821,31%00,00%00,00%1128,21%
Zničeno tanků | Ø44600,3500,0000,00120,31
Poměr zabití / smrtí0,450,000,000,43
Detekováno tanků | Ø78720,6200,0000,00220,56
Průměrné poškození407,0240,0040,00671,72
Obsazování báze | Ø104320,8300,0000,001052,69
Obrana báze | Ø28640,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti365,34117,00117,00505,44
WN7455,27-208,93-208,93513,22
WN8383,290,000,00502,14
Celkem
Bitev12613
Průměrný tier6,26
Vítězství565144,80%
Porážky676153,60%
Remízy2011,59%
Přežito bitev268821,31%
Zničeno tanků | Ø44600,35
Poměr zabití / smrtí0,45
Detekováno tanků | Ø78720,62
Průměrné poškození407,02
Obsazování báze | Ø104320,83
Obrana báze | Ø28640,23
Průměrné zkušenosti365,34
WN7455,27
WN8383,29
Posledních 24 hodin
Bitev1
Průměrný tier8,00
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození40,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti117,00
WN7-208,93
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev1
Průměrný tier8,00
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození40,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti117,00
WN7-208,93
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev39
Průměrný tier7,74
Vítězství1948,72%
Porážky1948,72%
Remízy12,56%
Přežito bitev1128,21%
Zničeno tanků | Ø120,31
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø220,56
Průměrné poškození671,72
Obsazování báze | Ø1052,69
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti505,44
WN7513,22
WN8502,14
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø21,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození112,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti99,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození112,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti99,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (208)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
SU-130PM 8591,8340873240,03%315,40
T-1506326,5126367646,45%333,51
ELC EVEN 90 8248,7746560147,75%264,84
KV-37417,3530657047,54%336,72
Turtle Mk. I 8638,7851042142,04%375,21
KV-15262,5822035241,48%304,11
StuG III Ausf. B4496,5036427948,39%1267,92
ShPTK-TVP 100 8486,0844025542,35%267,30
T-284106,0615023346,78%115,23
Matilda4488,6736822941,48%1245,57
T-103 8498,6040922336,32%215,36
Jagdpanzer E 10010788,0952121139,34%267,88
Panzerjäger I2308,4422820542,93%1041,50
Bishop5193,4118420443,63%183,59
FV229 Contender9554,4950719043,16%216,37
T-50548,4817418846,28%67,23
Dicker Max 6478,8039016846,43%642,52
M446426,7139316145,96%492,21
Valentine3145,8617515247,37%370,96
T675202,6519014839,86%172,74
WZ-111-1G FT8772,1756614048,57%640,94
ST-I9633,6954913947,48%359,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,8215013647,06%317,93
AMX 50 Foch9857,2057713343,61%489,07
T-46385,2510913047,69%166,75
KV-48542,6351712846,09%403,74
StuG III Ausf. G5141,8215412542,40%78,92
AMX AC mle. 488564,8253212051,67%469,60
AMX 105 AM mle. 47499,1212112040,00%63,21
Pz.Kpfw. 558556,0049911044,55%252,57
Super Hellcat 7398,5639210644,34%331,42
M8A14117,1216810551,43%133,94
FV227 Conceiver8439,8050710346,60%269,80
AMX M4 mle. 457614,064309743,30%587,42
T207545,695639653,13%641,49
AMX 13 57 GF 7255,384249247,83%285,05
M127510,954208846,59%458,98
Strv S1 8411,264488742,53%172,05
FV224 Chopper7547,384848643,02%386,87
Object 252U 8588,555118547,06%415,61
Tiger-Maus 9550,305128446,43%245,21
Churchill VII6561,024928336,14%738,35
FV3046355,933668362,65%568,28
KV-26210,812507946,84%139,75
T1E6 240,64927841,03%15,16
Jagdpanzer IV6441,013877741,56%551,47
T-34-2G FT7734,795447345,21%824,08
E 65 Zwilling 8577,855607146,48%301,97
M10 RBFM 5264,583217149,30%333,76
VK 36.01 (H)6516,584976950,72%700,98
Ikv 1035265,782776738,81%354,06
Type 3 Ho-Ni III5320,102266747,76%477,63
FV215b (183) 10511,394386434,38%60,60
AMX AC mle. 467549,734766445,31%561,08
AMX 50 1008666,975506346,03%531,18
Tiger I7543,185006142,62%425,49
SU-1006464,854306147,54%623,80
AT 25336,073446050,00%619,69
Marder II3157,741385745,61%305,61
Object 703 Version II 8446,254135530,91%150,90
IS-38604,525185442,59%392,11
AMX 12 t6518,514555333,96%1157,16
WZ-131G FT6413,173395339,62%431,09
M18 Hellcat6448,693784946,94%581,20
ARL V396426,153784841,67%532,92
M10 Wolverine5306,552764736,17%396,64
M36 Jackson6392,683544744,68%426,33
SU-1527529,983864623,91%428,20
AMX 50 Foch B10705,174954645,65%266,66
AMX ELC bis5368,444114553,33%1152,31
Windhund 8726,094814436,36%450,62
T78 6650,254874443,18%703,45
M3 Stuart369,101404247,62%74,77
IS-M8681,605464245,24%553,58
IS7420,764764146,34%335,41
VK 30.01 (H)5389,273874151,22%763,22
WZ-111G FT9928,545664143,90%518,98
Churchill Crocodile 6610,005064047,50%721,61
Type 95 Ji-Ro6367,692613928,21%308,09
Cruiser Mk. IV4339,103313948,72%931,99
AMX 13 757397,265363857,89%720,13
Staghound Mk. III6412,114773850,00%556,96
S35 CA5312,222823745,95%484,60
GSOR the TANK 9486,763783729,73%149,71
FV230 Canopener10633,815093735,14%120,90
Black Prince7284,334163636,11%84,68
IS-410545,316443652,78%263,44
T56 GMC370,411193441,18%2,66
AMX ELC 901 6294,003473330,30%462,22
60G FT5399,883633256,25%773,00
T1 HMC223,23763043,33%44,75
Cruiser Mk. II2101,671063033,33%197,85
T-50-2 6198,404273050,00%352,73
T-26245,55872944,83%37,73
TS-54 8556,665842951,72%423,47
M4A3E8 Sherman6493,184782846,43%747,76
D1233,71952846,43%55,15
Crusader6253,894142853,57%591,19
Grille5397,463282842,86%621,05
SDP 44 Burza6410,043782748,15%537,68
Vickers Medium Mk. I161,38992653,85%177,69
SU-855537,353782638,46%983,73
IS-710864,196432661,54%585,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C368,651792646,15%116,46
T1 Cunningham14,52702544,00%23,66
Renault FT140,64812540,00%0,44
Lorraine 39L AM399,441212548,00%164,22
Cruiser Mk. I1123,521132536,00%383,86
T6 Medium4464,123852556,00%1120,88
Pz.Kpfw. II Ausf. D 253,561812556,00%141,45
Type 1 Chi-He4320,173272445,83%864,81
Valentine AT4252,172442454,17%593,06
M24E2 Super Chaffee 6173,173972454,17%334,54
Vickers Medium Mk. III343,61702326,09%0,01
AMX 65 t8342,044592347,83%191,94
Char de transition 6364,133212326,09%244,81
Renault Otsu149,241112123,81%4,60
Renault FT 75 BS222,14622138,10%1,08
ARL 446494,864432161,90%815,22
M5A1 Stuart4274,333132161,90%912,52
Tiger 131 6399,524912152,38%462,74
Pz.Kpfw. III Ausf. J4293,152962045,00%568,26
Covenanter5306,954192060,00%1004,97
Cobra 9381,584891942,11%80,15
Bretagne Panther 6401,583401936,84%418,12
AMX M4 mle. 49 8733,586451952,63%662,45
T34 8498,224981844,44%321,98
SU-76M4428,503021833,33%1039,17
SU-76G FT4336,002881850,00%622,38
Gabler’s Destroyer 5336,823691741,18%757,95
Ares 758728,595671741,18%565,23
Type 63 8572,415141741,18%353,18
Leichttraktor198,131261650,00%322,58
Churchill I5576,605301566,67%1349,93
Cruiser Mk. III3159,731991533,33%515,32
M4A1 Sherman5350,434181471,43%1010,23
T-34-856703,294871435,71%1025,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6204,502471414,29%196,72
M56 Scorpion 7405,575261464,29%510,47
T-34-85M 6405,795441457,14%582,49
M2 Light2197,382881353,85%731,13
Sav m/434492,153631361,54%1411,88
M5 Stuart4532,544901353,85%1801,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5334,543431330,77%485,55
Churchill III 5483,856351346,15%804,09
WZ-114 9516,545181338,46%157,91
Ikv 65 Alt II6387,253721241,67%418,56
T2 Medium Tank274,171181250,00%204,21
Pz.Kpfw. I234,42891225,00%0,00
AEC Armoured Car5516,085321266,67%1237,37
Type 2597 Chi-Ha3326,552761154,55%1118,78
SU-122A5365,363211136,36%642,36
Black Prince II 7368,274361136,36%169,73
KV-1SA 5446,094701145,45%675,72
Type 97 Te-Ke 238,501101040,00%8,64
Ikv 90 Typ B7501,205661070,00%676,60
Pz.Kpfw. II Luchs4164,202171050,00%411,21
Type 3 Ju-Nu6539,405081070,00%762,82
Löwe 8439,905341050,00%309,25
Cromwell B 6232,804561070,00%378,33
Vickers Medium Mk. II248,44120977,78%261,00
Pawlack Tank6513,22631977,78%820,48
Pz.Sfl. IC 4337,89437966,67%1073,12
SMV CC-64 Vipera 8646,22623955,56%556,29
Type 5 Ka-Ri 8617,00489933,33%250,89
B14332,50276825,00%664,68
T1 Heavy5421,13432850,00%680,88
L-60 231,13102837,50%0,00
VK 45.03 7748,75552837,50%767,86
Hummel6514,00492757,14%693,97
Type 97 Chi-Ha3286,14296742,86%806,69
AMX 404224,14209728,57%564,42
M37420,8692742,86%44,04
Matilda Black Prince 5306,86402757,14%634,56
T7 Combat Car 223,71101771,43%261,00
Leox 9874,00697650,00%546,45
Strv fm/21126,0070560,00%164,03
Renault NC-31191,80157560,00%420,28
7TP2442,004345100,00%1762,96
Somua SAu 404145,00237560,00%304,96
Fantôme 9219,0028950,00%0,00
Kolohousenka184,251644100,00%428,99
Strv m/40L3409,504624100,00%1623,02
BT-7489,50209450,00%131,30
AMX 13 105 AM mle. 50530,50138450,00%116,70
Convert. Medium Tank T3 3262,25418450,00%730,84
T2 Light Tank 288,25233425,00%122,56
T26E3 Eagle 7 7714,00432425,00%734,25
M-IV-Y 8361,33341333,33%72,74
122 TM 8455,3337630,00%188,08
Chi-Go 7547,00559333,33%366,97
M14/412230,502412100,00%856,30
Vickers Mk. E Type B2262,503112100,00%1216,33
Type 91 Heavy3346,00282250,00%1071,24
Fiat 30001275,001811100,00%1394,08
Strv m/382644,007381100,00%2865,35
4TP1135,002901100,00%659,24
Pz.Kpfw. II267,0011310,00%14,54
MS-110,00911100,00%261,00
Vz. 60S Dravec 100,0017110,00%0,00
Ferdinand8707,004511100,00%643,03
Renault FT AC239,003510,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,002931100,00%330,71
G.Pz. Mk. VI (e)20,001010,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 248,003331100,00%261,00
T-29 3233,0018710,00%596,94
Valentine II 4189,0024010,00%343,97
Char Futur 4 9403,0017410,00%35,41

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 30.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.12.2024
Opustil klan: 27.02.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.12.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.10.2023
Opustil klan: 02.02.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.01.2017
Opustil klan: 02.02.2017