| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WZ-111G FT | 9 | 2601,20 | 947 | 1091 | 59,12% | 2773,52 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 506,99 | 408 | 926 | 50,54% | 1395,19 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 785,36 | 432 | 774 | 45,35% | 884,67 | |||||
| T-43 | 7 | 829,12 | 495 | 685 | 54,74% | 1494,86 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 436,35 | 463 | 643 | 60,34% | 2115,61 | |||||
| Cobra | 9 | 2671,10 | 1081 | 592 | 62,16% | 3208,67 | |||||
| SU-100Y | 6 | 672,37 | 353 | 567 | 44,80% | 1103,14 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1610,78 | 771 | 517 | 53,97% | 1996,82 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1114,80 | 654 | 504 | 56,75% | 1992,80 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 2101,72 | 992 | 488 | 56,97% | 3314,89 | |||||
| Object 274a | 8 | 1839,05 | 1051 | 447 | 59,06% | 2867,76 | |||||
| Churchill III | 5 | 559,52 | 629 | 429 | 47,55% | 1129,87 | |||||
| T3 HMC | 2 | 217,34 | 247 | 391 | 49,36% | 1040,02 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1155,62 | 465 | 385 | 47,01% | 1072,13 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2162,82 | 1092 | 373 | 59,79% | 2626,24 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 2669,03 | 1110 | 367 | 62,94% | 3510,14 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1628,41 | 946 | 362 | 53,04% | 2519,99 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 929,21 | 889 | 358 | 57,82% | 2168,31 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 258,03 | 253 | 356 | 42,98% | 271,18 | |||||
| T30 | 9 | 2441,94 | 951 | 355 | 58,03% | 2654,70 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 204,11 | 323 | 351 | 54,99% | 1108,91 | |||||
| FCM 36 Pak 40 | 3 | 522,18 | 485 | 344 | 58,14% | 1772,24 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2094,64 | 1075 | 320 | 59,38% | 3096,78 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 1051,65 | 874 | 313 | 63,26% | 3529,53 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1981,53 | 967 | 302 | 55,96% | 2834,61 | |||||
| T20 | 7 | 367,51 | 315 | 300 | 48,67% | 366,39 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2522,05 | 1048 | 294 | 61,22% | 3316,65 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2233,74 | 948 | 291 | 53,26% | 2435,33 | |||||
| KV-2 | 6 | 1189,60 | 870 | 284 | 63,38% | 2566,09 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2818,79 | 1152 | 276 | 55,80% | 3206,95 | |||||
| Lansen C | 8 | 1608,98 | 839 | 263 | 56,27% | 2286,70 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1979,15 | 1031 | 241 | 55,19% | 2694,12 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1607,16 | 480 | 225 | 41,33% | 1129,63 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1858,59 | 666 | 215 | 53,02% | 1439,76 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1230,87 | 1035 | 206 | 59,71% | 2905,33 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2372,76 | 987 | 203 | 58,62% | 2738,44 | |||||
| T-34-85 | 6 | 519,92 | 361 | 199 | 52,26% | 971,25 | |||||
| T49 | 9 | 2004,66 | 1038 | 186 | 61,83% | 3743,40 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 1102,69 | 1061 | 185 | 57,84% | 3016,47 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1788,75 | 1022 | 175 | 53,14% | 2870,40 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 375,28 | 322 | 170 | 50,00% | 1099,05 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1573,76 | 1115 | 161 | 61,49% | 3692,29 | |||||
| M44 | 6 | 459,06 | 300 | 158 | 50,00% | 657,32 | |||||
| M22 Locust | 3 | 121,29 | 195 | 146 | 53,42% | 346,47 | |||||
| Charioteer | 8 | 1789,07 | 828 | 139 | 57,55% | 2390,69 | |||||
| Sherman III | 5 | 473,07 | 365 | 138 | 55,07% | 1392,21 | |||||
| T78 | 6 | 1329,96 | 898 | 135 | 57,78% | 2419,77 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 2429,47 | 1165 | 128 | 64,84% | 3495,24 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2499,09 | 1085 | 124 | 65,32% | 3228,73 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 297,17 | 228 | 123 | 42,28% | 495,37 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 1218,70 | 1027 | 121 | 69,42% | 5206,75 | |||||
| Type 64 | 6 | 1050,63 | 970 | 120 | 64,17% | 3666,99 | |||||
| M3 Lee | 4 | 94,83 | 135 | 117 | 51,28% | 164,24 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 661,32 | 418 | 116 | 54,31% | 1339,04 | |||||
| Type 62 | 7 | 873,61 | 915 | 110 | 60,91% | 2490,06 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1254,31 | 989 | 105 | 60,95% | 2915,41 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2498,03 | 1101 | 104 | 64,42% | 2679,77 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 112,78 | 191 | 103 | 48,54% | 114,38 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2971,01 | 910 | 90 | 53,33% | 2515,30 | |||||
| Alecto | 4 | 147,42 | 185 | 89 | 47,19% | 211,28 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1396,16 | 1060 | 85 | 60,00% | 3008,01 | |||||
| A-20 | 5 | 38,23 | 141 | 82 | 54,88% | 153,13 | |||||
| AMBT | 8 | 2010,68 | 998 | 82 | 54,88% | 2769,01 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1694,46 | 697 | 81 | 44,44% | 1172,67 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1039,51 | 712 | 81 | 55,56% | 957,64 | |||||
| T-34 | 5 | 91,55 | 159 | 80 | 45,00% | 55,61 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 1281,22 | 1040 | 79 | 62,03% | 3730,01 | |||||
| M37 | 4 | 195,42 | 153 | 78 | 50,00% | 538,95 | |||||
| M41D | 8 | 1290,48 | 867 | 75 | 52,00% | 2728,13 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 2162,24 | 999 | 74 | 59,46% | 2851,03 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 31,52 | 100 | 71 | 39,44% | 1,41 | |||||
| Emil I | 8 | 1757,66 | 972 | 67 | 56,72% | 2249,98 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2125,92 | 753 | 64 | 60,94% | 1531,66 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 83,63 | 142 | 63 | 44,44% | 293,98 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1459,52 | 565 | 63 | 53,97% | 1224,35 | |||||
| Challenger | 7 | 806,32 | 452 | 62 | 66,13% | 1180,78 | |||||
| BZ-176 | 8 | 2051,59 | 1048 | 58 | 56,90% | 2302,89 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1681,86 | 951 | 58 | 60,34% | 2340,77 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 928,86 | 456 | 57 | 52,63% | 1200,28 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1675,48 | 853 | 56 | 55,36% | 2144,51 | |||||
| 121B | 10 | 2424,04 | 829 | 56 | 50,00% | 2227,65 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3497,69 | 1258 | 51 | 74,51% | 2939,08 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1612,20 | 1004 | 51 | 56,86% | 3000,28 | |||||
| Emil II | 9 | 2078,26 | 1022 | 50 | 64,00% | 2299,14 | |||||
| Covenanter | 5 | 96,17 | 133 | 48 | 39,58% | 36,12 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2245,77 | 987 | 47 | 55,32% | 2671,60 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2521,62 | 955 | 47 | 65,96% | 2760,27 | |||||
| E 50 | 9 | 2606,43 | 1085 | 47 | 59,57% | 2828,74 | |||||
| Matilda | 4 | 393,52 | 334 | 46 | 47,83% | 1175,47 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 641,57 | 383 | 46 | 73,91% | 1246,19 | |||||
| SU-152 | 7 | 1738,68 | 850 | 44 | 54,55% | 2918,54 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 2464,58 | 977 | 43 | 60,47% | 2475,61 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 455,90 | 301 | 42 | 40,48% | 676,54 | |||||
| Valentine AT | 4 | 137,21 | 137 | 42 | 33,33% | 134,13 | |||||
| HWK 30 | 8 | 960,88 | 667 | 42 | 38,10% | 1627,78 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1119,56 | 766 | 41 | 58,54% | 1565,73 | |||||
| T 55A | 9 | 2541,66 | 1062 | 41 | 56,10% | 3181,86 | |||||
| BT-7 | 4 | 70,72 | 124 | 39 | 51,28% | 114,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 761,03 | 572 | 39 | 53,85% | 3483,16 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 211,95 | 243 | 37 | 24,32% | 0,00 | |||||
| Buryan | 9 | 2488,11 | 1079 | 37 | 56,76% | 2320,20 | |||||
| Caliban | 8 | 1583,89 | 863 | 36 | 55,56% | 1975,92 | |||||
| T1 HMC | 2 | 71,86 | 104 | 35 | 57,14% | 306,03 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 149,21 | 214 | 34 | 47,06% | 446,35 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1490,76 | 1019 | 34 | 67,65% | 2592,85 | |||||
| T37 | 6 | 424,18 | 387 | 34 | 58,82% | 1146,18 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 44,61 | 92 | 33 | 48,48% | 81,01 | |||||
| AT 2 | 5 | 238,88 | 232 | 33 | 63,64% | 518,38 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 74,50 | 126 | 30 | 56,67% | 152,39 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1319,67 | 959 | 30 | 53,33% | 2497,52 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 32,00 | 115 | 29 | 58,62% | 146,89 | |||||
| Leo | 7 | 1398,89 | 905 | 28 | 53,57% | 2911,76 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 36,00 | 79 | 28 | 32,14% | 0,00 | |||||
| M41 | 5 | 249,04 | 194 | 28 | 50,00% | 243,34 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 44,32 | 64 | 28 | 28,57% | 1,05 | |||||
| Predatore | 9 | 2639,71 | 893 | 28 | 42,86% | 2542,26 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 51,30 | 74 | 27 | 29,63% | 0,00 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1949,96 | 854 | 27 | 48,15% | 1692,07 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 2353,48 | 1219 | 27 | 70,37% | 3295,03 | |||||
| IS-7 | 10 | 2820,62 | 1009 | 26 | 57,69% | 2584,03 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 87,12 | 125 | 26 | 53,85% | 250,36 | |||||
| M2 Light | 2 | 33,68 | 103 | 25 | 52,00% | 106,81 | |||||
| CS-44 | 7 | 1675,76 | 1026 | 25 | 60,00% | 2930,59 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 77,42 | 84 | 24 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1911,04 | 647 | 24 | 33,33% | 1390,96 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2037,13 | 1049 | 24 | 70,83% | 2252,13 | |||||
| Renault FT | 1 | 31,83 | 95 | 23 | 52,17% | 102,75 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 46,74 | 140 | 23 | 56,52% | 153,29 | |||||
| Hummel | 6 | 708,36 | 508 | 22 | 50,00% | 874,10 | |||||
| T-44 | 8 | 586,91 | 507 | 22 | 72,73% | 729,05 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2138,50 | 911 | 22 | 59,09% | 1848,87 | |||||
| BT-2 | 2 | 48,90 | 87 | 21 | 23,81% | 0,70 | |||||
| T56 GMC | 3 | 64,57 | 122 | 21 | 38,10% | 0,44 | |||||
| STG | 8 | 1866,90 | 1059 | 21 | 71,43% | 2717,15 | |||||
| Churchill I | 5 | 447,85 | 338 | 20 | 45,00% | 745,85 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 261,75 | 417 | 20 | 55,00% | 794,72 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 35,89 | 115 | 19 | 36,84% | 0,00 | |||||
| SU-26 | 3 | 92,79 | 119 | 19 | 42,11% | 38,55 | |||||
| T67 | 5 | 1020,63 | 755 | 19 | 57,89% | 2991,72 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1356,11 | 999 | 19 | 68,42% | 2639,36 | |||||
| TOG II* | 6 | 435,79 | 283 | 19 | 42,11% | 444,19 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2675,06 | 903 | 18 | 50,00% | 2179,88 | |||||
| T29 | 7 | 2304,22 | 1343 | 18 | 61,11% | 3991,22 | |||||
| AMX 38 | 3 | 61,06 | 120 | 18 | 38,89% | 3,23 | |||||
| Marder II | 3 | 119,28 | 117 | 18 | 27,78% | 111,83 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 2037,41 | 1084 | 17 | 76,47% | 2996,79 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1313,29 | 931 | 17 | 70,59% | 1914,74 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1106,63 | 906 | 16 | 75,00% | 2347,23 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2781,81 | 793 | 16 | 50,00% | 1934,79 | |||||
| SU-100 | 6 | 1532,13 | 958 | 16 | 75,00% | 3804,96 | |||||
| AT-1 | 2 | 94,50 | 94 | 16 | 50,00% | 195,80 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 1199,50 | 1152 | 16 | 68,75% | 3813,39 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 677,27 | 618 | 15 | 60,00% | 2082,15 | |||||
| Strv 74 | 6 | 872,40 | 737 | 15 | 66,67% | 1867,33 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 799,53 | 621 | 15 | 46,67% | 1216,20 | |||||
| 60G FT | 5 | 419,13 | 270 | 15 | 60,00% | 887,71 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 32,57 | 64 | 14 | 35,71% | 0,00 | |||||
| M12 | 7 | 535,71 | 439 | 14 | 50,00% | 526,33 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 100,08 | 241 | 13 | 61,54% | 258,31 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 153,08 | 210 | 13 | 46,15% | 70,64 | |||||
| D2 | 3 | 74,75 | 184 | 12 | 75,00% | 278,60 | |||||
| MS-1 | 1 | 21,17 | 91 | 12 | 50,00% | 78,08 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 1406,67 | 717 | 12 | 50,00% | 2818,76 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 17,64 | 33 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| IS | 7 | 2077,82 | 1386 | 11 | 90,91% | 3589,81 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 324,27 | 218 | 11 | 45,45% | 585,41 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 62,20 | 137 | 10 | 60,00% | 175,97 | |||||
| M40/M43 | 8 | 704,00 | 466 | 10 | 30,00% | 432,08 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1972,40 | 1038 | 10 | 60,00% | 3745,25 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 25,33 | 79 | 9 | 44,44% | 35,55 | |||||
| IS-3 | 8 | 1780,44 | 1032 | 9 | 44,44% | 2131,33 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 80,33 | 165 | 9 | 66,67% | 387,57 | |||||
| T-46 | 3 | 73,38 | 159 | 8 | 50,00% | 129,08 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 36,00 | 57 | 8 | 25,00% | 0,00 | |||||
| SU-18 | 2 | 104,50 | 111 | 8 | 37,50% | 402,18 | |||||
| Valentine | 3 | 122,63 | 159 | 8 | 62,50% | 377,21 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1689,13 | 775 | 8 | 37,50% | 2081,68 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 1145,63 | 783 | 8 | 62,50% | 2726,52 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1608,13 | 1109 | 8 | 75,00% | 1895,73 | |||||
| SU-76M | 4 | 69,00 | 109 | 7 | 57,14% | 157,03 | |||||
| T69 | 8 | 779,43 | 522 | 7 | 28,57% | 684,39 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 30,33 | 54 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1906,00 | 1492 | 6 | 100,00% | 5748,05 | |||||
| T54E1 | 9 | 484,83 | 551 | 6 | 50,00% | 259,75 | |||||
| Tetrarch | 2 | 317,17 | 275 | 6 | 33,33% | 1345,09 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 156,40 | 217 | 5 | 60,00% | 536,17 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 72,40 | 100 | 5 | 40,00% | 99,42 | |||||
| T40 | 4 | 98,00 | 58 | 5 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 169,80 | 251 | 5 | 40,00% | 353,33 | |||||
| Excelsior | 5 | 196,00 | 127 | 5 | 0,00% | 105,08 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 64,00 | 134 | 4 | 50,00% | 146,63 | |||||
| D1 | 2 | 62,00 | 78 | 4 | 25,00% | 14,16 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 47,00 | 213 | 4 | 50,00% | 85,14 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 806,50 | 857 | 4 | 75,00% | 862,84 | |||||
| UDES 03 | 8 | 461,00 | 152 | 4 | 0,00% | 182,65 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 107,25 | 84 | 4 | 25,00% | 0,12 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 98,75 | 93 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 75,00 | 149 | 4 | 50,00% | 63,06 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 119,67 | 218 | 3 | 66,67% | 582,01 | |||||
| SU-5 | 4 | 150,33 | 185 | 3 | 66,67% | 335,19 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 359,67 | 351 | 3 | 66,67% | 1245,96 | |||||
| T-50 | 5 | 37,67 | 146 | 3 | 33,33% | 0,62 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 263,67 | 198 | 3 | 33,33% | 226,28 | |||||
| LTP | 3 | 120,33 | 347 | 3 | 100,00% | 583,72 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 34,00 | 55 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| B1 | 4 | 279,00 | 157 | 2 | 0,00% | 588,60 | |||||
| T-28 | 4 | 256,00 | 282 | 2 | 50,00% | 593,46 | |||||
| Grille | 5 | 852,00 | 386 | 2 | 0,00% | 1899,08 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 247,00 | 198 | 1 | 0,00% | 986,94 | |||||
| M2 | 2 | 74,00 | 246 | 1 | 100,00% | 343,54 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 215,00 | 177 | 1 | 0,00% | 1047,52 | |||||
| M14/41 | 2 | 283,00 | 440 | 1 | 100,00% | 1248,78 | |||||
| M15/42 | 3 | 287,00 | 176 | 1 | 0,00% | 807,48 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1341,00 | 1073 | 1 | 100,00% | 3613,70 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 43,00 | 62 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 3032,00 | 1277 | 1 | 100,00% | 3051,65 | |||||
| Wespe | 3 | 0,00 | 57 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 636,00 | 800 | 1 | 100,00% | 632,92 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 0,00 | 15 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M8A1 | 4 | 357,00 | 288 | 1 | 100,00% | 1115,57 | |||||
| FV304 | 6 | 625,00 | 498 | 1 | 100,00% | 1173,90 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 16,00 | 95 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 90,00 | 170 | 1 | 100,00% | 444,54 |
jesman00
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 22284 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Průměrný tier | 6,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vítězství | 12197 | 54,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 9792 | 43,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 295 | 1,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 7896 | 35,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 24164 | 1,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 27028 | 1,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.317,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 11798 | 0,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 18680 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 700,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 1498,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 2042,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 22284 | |
| Průměrný tier | 6,89 | |
| Vítězství | 12197 | 54,73% |
| Porážky | 9792 | 43,94% |
| Remízy | 295 | 1,32% |
| Přežito bitev | 7896 | 35,43% |
| Zničeno tanků | Ø | 24164 | 1,08 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,68 | |
| Detekováno tanků | Ø | 27028 | 1,21 |
| Průměrné poškození | 1.317,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 11798 | 0,53 |
| Obrana báze | Ø | 18680 | 0,84 |
| Průměrné zkušenosti | 700,36 | |
| WN7 | 1498,90 | |
| WN8 | 2042,33 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 205,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 112,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 100,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 205,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 112,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 247,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 50,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 100,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 247,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 50,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 3,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 196,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 126,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Vítězství | 1 | 33,33% |
| Porážky | 2 | 66,67% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 66,67% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 3,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 196,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 126,33 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 85 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 8 | 9,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 77 | 90,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 3,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 11 | 0,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 79 | 0,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 102,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 51 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 54,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 85 | |
| Vítězství | 8 | 9,41% |
| Porážky | 77 | 90,59% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 3,53% |
| Zničeno tanků | Ø | 11 | 0,13 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,13 | |
| Detekováno tanků | Ø | 79 | 0,93 |
| Průměrné poškození | 102,60 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 51 | 0,60 |
| Průměrné zkušenosti | 54,88 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 46 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 15 | 32,61% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 31 | 67,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 11 | 23,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 28 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 54 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 623,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 34 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 324 | 7,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 266,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 46 | |
| Vítězství | 15 | 32,61% |
| Porážky | 31 | 67,39% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 11 | 23,91% |
| Zničeno tanků | Ø | 28 | 0,61 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,80 | |
| Detekováno tanků | Ø | 54 | 1,17 |
| Průměrné poškození | 623,13 | |
| Obsazování báze | Ø | 34 | 0,74 |
| Obrana báze | Ø | 324 | 7,04 |
| Průměrné zkušenosti | 266,22 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 26 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 7 | 26,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 19 | 73,08% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 5 | 19,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 12 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 31 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 859,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 29 | 1,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 40 | 1,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 378,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 26 | |
| Vítězství | 7 | 26,92% |
| Porážky | 19 | 73,08% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 5 | 19,23% |
| Zničeno tanků | Ø | 12 | 0,46 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,57 | |
| Detekováno tanků | Ø | 31 | 1,19 |
| Průměrné poškození | 859,12 | |
| Obsazování báze | Ø | 29 | 1,12 |
| Obrana báze | Ø | 40 | 1,54 |
| Průměrné zkušenosti | 378,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.450,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 1.212,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1 | |
| Vítězství | 1 | 100,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.450,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 1.212,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen