jumbo14

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 04.01.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1614301414
Průměrný tier6,020,008,868,86
Vítězství811950,29%00,00%535,71%535,71%
Porážky791349,02%00,00%857,14%857,14%
Remízy1110,69%00,00%17,14%17,14%
Přežito bitev378823,47%00,00%321,43%321,43%
Zničeno tanků | Ø112130,6900,0090,6490,64
Poměr zabití / smrtí0,910,000,820,82
Detekováno tanků | Ø166051,0300,0060,4360,43
Průměrné poškození628,230,001.413,001.413,00
Obsazování báze | Ø113890,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø101660,6300,00181,29181,29
Průměrné zkušenosti374,340,00668,93668,93
WN7933,640,00781,09781,09
WN81032,150,001033,021033,02
Celkem
Bitev16143
Průměrný tier6,02
Vítězství811950,29%
Porážky791349,02%
Remízy1110,69%
Přežito bitev378823,47%
Zničeno tanků | Ø112130,69
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø166051,03
Průměrné poškození628,23
Obsazování báze | Ø113890,71
Obrana báze | Ø101660,63
Průměrné zkušenosti374,34
WN7933,64
WN81032,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev14
Průměrný tier8,86
Vítězství535,71%
Porážky857,14%
Remízy17,14%
Přežito bitev321,43%
Zničeno tanků | Ø90,64
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø60,43
Průměrné poškození1.413,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø181,29
Průměrné zkušenosti668,93
WN7781,09
WN81033,02
Posledních 30 dní
Bitev14
Průměrný tier8,86
Vítězství535,71%
Porážky857,14%
Remízy17,14%
Přežito bitev321,43%
Zničeno tanků | Ø90,64
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø60,43
Průměrné poškození1.413,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø181,29
Průměrné zkušenosti668,93
WN7781,09
WN81033,02
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.138,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti1.047,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství1100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.138,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.047,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství216,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky1083,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev216,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,0800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,100,000,000,00
Detekováno tanků | Ø121,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození366,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti136,250,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství216,67%
Porážky1083,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev216,67%
Zničeno tanků | Ø10,08
Poměr zabití / smrtí0,10
Detekováno tanků | Ø121,00
Průměrné poškození366,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti136,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (198)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T2971137,3858692058,04%1697,55
IS-381132,2751669149,78%1322,55
T25/27793,8342667949,93%1135,88
KV-37999,0749667052,99%1382,41
T-437749,4645861952,67%1255,22
T207801,6544661650,65%1221,30
Comet7771,1346158352,66%1275,32
G.W. Panther7909,8736250450,60%1154,67
SU-1527758,8536845743,98%953,83
T-1506666,6441839756,42%1162,31
M36 Jackson6623,6735235149,86%1036,61
M127910,0239032950,76%1235,62
Cromwell6502,5834930648,69%884,45
IS7928,1945627252,57%1324,05
M2 Medium Tank3179,3521625250,00%618,45
SU-1006797,3842225157,37%1596,87
M4A1 Sherman5334,6928622752,42%778,78
M24 Chaffee5302,6433221445,79%923,04
T-34-856431,3832020746,86%688,63
Hummel6669,1632519749,75%1030,49
VK 30.01 (P)6533,8335519247,92%848,07
KV-856537,8737318352,46%839,41
Churchill VII6490,7035418148,07%740,15
Tiger I7955,0848217851,69%1294,19
Sherman Firefly6673,3439717454,60%1432,68
M4A3E8 Sherman6441,2433517050,00%761,93
KV-15352,2427917041,18%526,28
T328900,5956016546,06%850,42
M10 Wolverine5355,7427515552,26%686,54
M446659,9533715455,19%1151,08
Tiger (P)7877,4145215248,03%1199,21
T-345264,6225715150,33%599,70
M26 Pershing8598,5847714137,59%480,19
T376419,1237313748,91%1048,21
FV3046609,9234413158,78%1156,70
M4A3E2 Sherman Jumbo6481,4732912941,86%766,55
Type T-345363,3528312744,88%903,92
T25 AT7526,9431912646,83%515,79
Churchill I5331,0225812540,00%446,26
VK 16.02 Leopard5247,6430611947,06%684,19
SU-855493,1731311553,91%1240,91
M415482,4028210652,83%784,69
SU-100M17757,8549310052,00%953,78
M3 Lee4151,091689645,83%317,59
Birch Gun4201,831699545,26%562,56
Matilda496,541548942,70%33,61
KV-1S6375,322998552,94%547,67
Centurion Mk. I8733,605428447,62%834,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,642758454,76%685,15
Grille5415,962618256,10%864,15
T404231,012568057,50%507,90
Pz.Sfl. IVc5441,732787745,45%1001,44
AMX ELC bis5217,553087544,00%514,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4277,322467456,76%691,89
Crusader6224,822297444,59%455,05
Škoda T 245439,263657356,16%1349,58
Pz.Sfl. IVb4328,932617357,53%1180,85
Super Hellcat 7730,114377044,29%901,15
M18 Hellcat6411,912906842,65%496,66
StuG III Ausf. G5433,933066752,24%954,55
Type 3 Chi-Nu5348,602586744,78%813,41
Type 586540,024576650,00%1058,04
T28 Prototype81008,603836535,38%928,82
Type 1 Chi-He4208,422116450,00%503,99
T-284102,781636045,00%85,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4238,792495752,63%655,26
T56 GMC387,881395648,21%100,09
Sherman III5409,853385459,26%1205,48
SU-85B4240,132315354,72%530,93
AMX 105 AM mle. 474347,922615358,49%1449,65
Vickers Medium Mk. I170,671235250,00%211,68
STG Guard 8730,215035250,00%717,73
Patton the Tank 9850,795985251,92%806,39
AT 25327,082725143,14%574,59
Sexton II384,271154940,82%100,10
M374302,922564957,14%1082,00
Bishop5497,563074858,33%1208,07
Valentine AT4107,681404746,81%98,17
A-205125,091454630,43%141,49
Pz.Kpfw. II Luchs4162,702284639,13%350,63
Cruiser Mk. IV480,561264551,11%100,18
AMX 12 t6390,253984459,09%1063,88
Alecto4160,611744452,27%288,03
T-46373,511124134,15%36,51
M5A1 Stuart4254,832894158,54%891,49
Covenanter5138,612243850,00%281,82
Vickers Medium Mk. II233,36733636,11%0,00
T1 Heavy5478,033423641,67%761,78
Centurion Mk. 7/19679,585123638,89%388,53
Marder II3169,831573644,44%323,46
Cruiser Mk. III359,391113652,78%104,65
M8A14108,591523441,18%14,06
M5 Stuart4160,822693345,45%270,35
T-448609,295693145,16%619,63
Marder 38T4430,842813148,39%1142,86
Vickers Medium Mk. III352,101132944,83%38,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E3101,971792955,17%210,80
D2384,111232744,44%79,35
SU-263129,811342755,56%264,29
Somua SAu 404289,882442653,85%734,18
BT-7479,561502544,00%50,49
B14118,601672544,00%95,25
SU-76M4102,161412552,00%123,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3152,602572556,00%706,85
M7 Priest3113,961792458,33%264,41
Grant4319,832962352,17%1074,72
Type 2597 Chi-Ha3280,242792152,38%1121,28
Ikv 1035327,752302045,00%580,09
AMX 13 105 AM mle. 505320,202272050,00%510,15
Loyd Gun Carriage239,45742040,00%2,30
Type 4 Chi-To6510,053461942,11%789,76
Type 97 Chi-Ha3183,632031952,63%561,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. A398,581421936,84%70,04
ST vz. 394414,833501866,67%1692,46
Sav m/434174,722411861,11%424,24
Universal Carrier 2-pdr241,00831833,33%0,91
Rheinmetall Skorpion G 8948,003791844,44%769,51
AT-1283,001091758,82%222,48
M1039689,475121735,29%345,35
GSOR the TANK 9808,357081770,59%772,53
Hotchkiss H352111,191631650,00%353,57
Pz.Kpfw. 35 (t)272,271211540,00%112,58
BT-2245,13961540,00%0,00
M40/M438563,074461540,00%345,26
Somua S353185,931841533,33%286,45
AMX 404162,431921442,86%392,20
AMX 383112,641721442,86%145,23
T3 HMC252,861121457,14%144,50
Grille 15101103,714721428,57%428,04
T-26262,851121346,15%101,90
Pz.Kpfw. II2144,332651275,00%684,54
Pz.Kpfw. 38 (t)368,171401241,67%9,34
Wespe3170,172031266,67%631,43
M3 Stuart3175,182461163,64%737,95
Pz.Kpfw. I264,451401136,36%12,04
Waffenträger auf Pz. IV91827,366301136,36%1242,13
D1235,50901040,00%0,00
Cruiser Mk. I132,70661030,00%0,00
T2 Medium Tank245,401191040,00%0,56
G.Pz. Mk. VI (e)228,30991060,00%207,85
Chi-Ni2121,11213966,67%628,54
MS-1146,89103933,33%1,43
Lorraine 39L AM380,89133944,44%70,71
T675258,67260944,44%352,75
Type 5 Ka-Ri 81146,44661955,56%1054,58
Renault FT 75 BS267,14111771,43%383,68
Stuart I-IV3136,86159728,57%308,57
Type 95 Heavy4182,14183728,57%321,69
Nashorn6803,00365742,86%1224,17
Lorraine 40 t 8649,86434728,57%417,55
T-602101,83163633,33%227,80
KV-1SA 5289,33378683,33%540,70
Fantôme 91264,50588650,00%1009,19
LT vz. 352160,20154520,00%542,79
M22120,80209540,00%345,05
SU-182118,80152560,00%623,73
SARL 424225,60199520,00%487,46
M24E2 Super Chaffee 6375,00651580,00%1151,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 238,80174560,00%176,91
Jagdpanzer IV6380,25313425,00%421,57
M2 Light2160,75188425,00%505,57
T1 HMC2119,25168450,00%569,25
Vickers Mk. E Type B2115,5089425,00%242,59
Leichttraktor126,50174450,00%83,36
Panzerjäger I2188,75239475,00%803,06
SU-5475,25149450,00%135,20
Renault FT AC245,0068425,00%0,00
FV215b (183) 102215,25718450,00%1491,53
VK 28.016538,00457450,00%1839,67
Type 3 Chi-Nu Kai 5251,75364450,00%533,42
Renault Otsu1132,67224333,33%386,11
LT vz. 383291,33260366,67%1131,50
Renault NC-31120,6743333,33%0,00
Škoda T 256318,6715230,00%286,00
Ikv 65 Alt II6830,33496333,33%1389,95
Rhm.-Borsig Waffenträger8906,338773100,00%964,71
TOG II* 6432,33322366,67%672,73
Kolohousenka181,001762100,00%416,38
Strv fm/21132,001432100,00%261,00
Renault FT10,002120,00%0,00
Strv m/40L3157,00215250,00%396,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4217,50187250,00%463,94
SDP 44 Burza6951,007922100,00%1933,26
Renault UE 573114,501522100,00%358,13
SMV CC-64 Vipera 8652,009622100,00%678,49
T-45 265,5093250,00%125,90
Type 63 8737,0027620,00%429,23
BT-7 artillery 3126,008020,00%196,41
Strv m/3820,001321100,00%261,00
T1 Cunningham1119,002291100,00%831,89
Black Prince7676,005651100,00%832,64
Challenger7301,0012810,00%91,87
Gabler’s Destroyer 5364,0020710,00%710,93
Black Prince II 7419,0038310,00%231,23
T-50-2 6252,003891100,00%652,06
L-60 2167,005811100,00%1005,53
Vz. 58 Medvěd 9837,009441100,00%593,17
43 M. Toldi III 3249,004371100,00%1497,92

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 04.01.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.01.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.05.2015
Opustil klan: 11.05.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 30.05.2015
Opustil klan: 29.08.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.05.2015
Opustil klan: 09.05.2015
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 07.10.2014
Opustil klan: 04.05.2015