| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T67 | 5 | 731,69 | 503 | 1707 | 57,06% | 2142,15 | |||||
| Löwe | 8 | 957,15 | 631 | 1598 | 47,75% | 1028,80 | |||||
| Object 261 | 10 | 1536,17 | 661 | 1432 | 49,65% | 1368,71 | |||||
| E 25 | 7 | 904,46 | 601 | 1111 | 51,04% | 1388,91 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1565,67 | 665 | 924 | 50,43% | 1787,22 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2501,66 | 655 | 898 | 52,23% | 1880,75 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1214,05 | 559 | 741 | 54,25% | 1505,76 | |||||
| Object 140 | 10 | 1891,55 | 703 | 686 | 50,00% | 1583,43 | |||||
| SU-26 | 3 | 521,49 | 337 | 684 | 46,93% | 1854,29 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2018,57 | 616 | 625 | 49,76% | 1576,94 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1028,14 | 677 | 625 | 46,56% | 1159,07 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1218,92 | 502 | 602 | 53,32% | 1453,09 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 979,64 | 631 | 601 | 50,58% | 1089,99 | |||||
| IS-3 | 8 | 1078,85 | 635 | 558 | 47,31% | 1190,41 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 876,47 | 329 | 538 | 42,38% | 929,81 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 855,64 | 481 | 505 | 53,27% | 2039,02 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1188,89 | 508 | 499 | 45,89% | 1226,59 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 719,13 | 615 | 496 | 49,60% | 813,80 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 585,94 | 555 | 477 | 48,43% | 746,00 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1484,21 | 568 | 475 | 49,26% | 1376,72 | |||||
| Hummel | 6 | 674,58 | 266 | 457 | 42,01% | 945,43 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1784,88 | 659 | 453 | 50,99% | 1867,45 | |||||
| IS-6 | 8 | 1027,59 | 640 | 449 | 46,77% | 1046,74 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1303,18 | 779 | 438 | 52,28% | 1758,00 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1810,73 | 721 | 408 | 51,96% | 1842,51 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2590,26 | 738 | 396 | 47,73% | 2062,88 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2261,28 | 791 | 384 | 51,30% | 1669,43 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1629,87 | 718 | 380 | 51,84% | 1587,70 | |||||
| 212A | 9 | 1452,72 | 591 | 355 | 45,63% | 1478,92 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1106,72 | 661 | 350 | 50,29% | 1026,59 | |||||
| T-10 | 9 | 1341,61 | 684 | 347 | 48,13% | 1351,78 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1340,43 | 574 | 322 | 48,45% | 1346,59 | |||||
| KV-85 | 6 | 583,72 | 413 | 321 | 47,35% | 872,78 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2034,74 | 663 | 320 | 49,06% | 1837,73 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 583,27 | 728 | 319 | 51,10% | 1188,06 | |||||
| FV3805 | 9 | 1453,50 | 614 | 310 | 51,61% | 1656,13 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1722,56 | 738 | 306 | 50,33% | 1587,65 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1636,55 | 691 | 291 | 48,45% | 1442,78 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1293,94 | 510 | 288 | 45,83% | 1092,84 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1580,00 | 676 | 285 | 49,82% | 1341,72 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1087,18 | 601 | 283 | 49,82% | 1177,13 | |||||
| AT 15 | 8 | 1248,04 | 598 | 277 | 52,35% | 1414,33 | |||||
| T-54 | 9 | 916,28 | 672 | 275 | 48,73% | 829,58 | |||||
| Grille | 5 | 395,45 | 195 | 273 | 43,22% | 725,43 | |||||
| FV207 | 8 | 1265,75 | 597 | 271 | 47,97% | 1769,03 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1336,56 | 638 | 268 | 47,01% | 1000,88 | |||||
| T14 | 5 | 544,64 | 591 | 263 | 55,51% | 1235,58 | |||||
| T54E1 | 9 | 1214,22 | 658 | 250 | 45,20% | 1041,68 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1590,17 | 683 | 249 | 51,00% | 1521,42 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 942,18 | 579 | 247 | 45,75% | 984,92 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1141,72 | 548 | 247 | 50,61% | 1657,76 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1433,64 | 604 | 244 | 48,77% | 1479,63 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2459,54 | 820 | 243 | 55,56% | 2244,69 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2420,83 | 795 | 242 | 54,55% | 2107,47 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 203,13 | 485 | 239 | 59,00% | 1117,92 | |||||
| O-I | 6 | 827,47 | 619 | 233 | 51,93% | 1459,69 | |||||
| T95 | 9 | 1404,61 | 614 | 233 | 46,35% | 1004,70 | |||||
| T25 AT | 7 | 728,15 | 427 | 232 | 51,72% | 923,23 | |||||
| SU-8 | 6 | 1019,77 | 462 | 230 | 46,52% | 1483,09 | |||||
| T-50 | 5 | 73,53 | 222 | 230 | 48,70% | 90,87 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1115,30 | 615 | 227 | 45,81% | 924,31 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1098,16 | 564 | 223 | 43,05% | 736,47 | |||||
| IS-7 | 10 | 1292,13 | 607 | 222 | 43,24% | 873,40 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 981,64 | 627 | 215 | 50,23% | 1173,55 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 927,60 | 585 | 213 | 45,07% | 760,92 | |||||
| KV-1 | 5 | 460,08 | 476 | 207 | 55,56% | 962,25 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 196,67 | 296 | 203 | 47,29% | 209,65 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1268,88 | 579 | 197 | 52,28% | 1753,34 | |||||
| Cromwell B | 6 | 603,66 | 547 | 195 | 52,82% | 1138,27 | |||||
| M7 Priest | 3 | 286,52 | 181 | 192 | 44,79% | 702,25 | |||||
| Object 260 | 10 | 2543,53 | 918 | 192 | 57,81% | 2128,14 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2384,28 | 677 | 191 | 49,74% | 1908,97 | |||||
| T30 | 9 | 1451,09 | 640 | 190 | 49,47% | 1265,35 | |||||
| Object 704 | 9 | 1504,15 | 612 | 188 | 48,40% | 1123,47 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 615,14 | 436 | 187 | 44,39% | 652,25 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1388,10 | 695 | 184 | 56,52% | 1890,43 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1176,84 | 603 | 181 | 49,17% | 1153,62 | |||||
| ARL 44 | 6 | 362,34 | 354 | 180 | 51,67% | 462,31 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 70,92 | 209 | 180 | 45,56% | 84,11 | |||||
| O-Ni | 7 | 1000,24 | 598 | 179 | 50,84% | 1341,18 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1019,89 | 706 | 179 | 49,16% | 1414,04 | |||||
| Cromwell | 6 | 614,34 | 579 | 178 | 47,75% | 1255,29 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 832,26 | 544 | 177 | 48,59% | 1272,18 | |||||
| O-Ho | 8 | 1170,39 | 693 | 177 | 49,15% | 1247,31 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 1018,17 | 574 | 175 | 49,71% | 1665,52 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1944,41 | 699 | 172 | 50,00% | 1669,49 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 359,20 | 266 | 168 | 47,62% | 427,95 | |||||
| Manticore | 10 | 1018,37 | 843 | 159 | 52,20% | 1282,81 | |||||
| SU-152 | 7 | 842,81 | 571 | 158 | 52,53% | 1163,12 | |||||
| MT-25 | 6 | 205,11 | 431 | 158 | 49,37% | 438,84 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 289,24 | 277 | 157 | 42,68% | 433,49 | |||||
| T69 | 8 | 876,02 | 624 | 156 | 44,87% | 982,54 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 2047,27 | 920 | 153 | 63,40% | 2282,29 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 222,63 | 241 | 152 | 48,68% | 238,02 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1405,88 | 721 | 151 | 51,66% | 1704,32 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1035,91 | 599 | 151 | 50,99% | 1086,37 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 843,92 | 606 | 148 | 52,03% | 1136,09 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1034,39 | 665 | 147 | 51,70% | 1509,62 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 728,99 | 558 | 144 | 50,69% | 1361,24 | |||||
| T28 | 8 | 1240,86 | 619 | 143 | 54,55% | 1372,81 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2412,74 | 815 | 143 | 60,84% | 1944,98 | |||||
| T-103 | 8 | 1831,52 | 854 | 143 | 53,15% | 2139,20 | |||||
| M103 | 9 | 1358,81 | 587 | 142 | 51,41% | 1306,67 | |||||
| AT 7 | 7 | 1016,03 | 639 | 140 | 48,57% | 1226,22 | |||||
| Emil I | 8 | 1233,83 | 749 | 139 | 52,52% | 1371,94 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1211,60 | 676 | 139 | 54,68% | 1315,03 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 621,60 | 627 | 139 | 46,76% | 1069,90 | |||||
| T29 | 7 | 965,42 | 646 | 138 | 44,93% | 1116,86 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 1011,18 | 556 | 137 | 57,66% | 1648,80 | |||||
| Conqueror | 9 | 1770,28 | 806 | 135 | 52,59% | 1785,85 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 865,06 | 580 | 133 | 49,62% | 1261,21 | |||||
| T32 | 8 | 1057,32 | 671 | 131 | 48,09% | 1135,23 | |||||
| Type 64 | 6 | 563,45 | 458 | 130 | 46,92% | 1486,00 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1582,12 | 742 | 129 | 42,64% | 1877,01 | |||||
| M12 | 7 | 1073,31 | 625 | 127 | 59,06% | 1724,83 | |||||
| T71 DA | 7 | 457,39 | 570 | 127 | 53,54% | 850,37 | |||||
| T-44 | 8 | 659,60 | 626 | 121 | 48,76% | 766,60 | |||||
| SU-5 | 4 | 424,58 | 225 | 119 | 54,62% | 1116,58 | |||||
| Tiger II | 8 | 940,48 | 678 | 119 | 58,82% | 1099,08 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1310,90 | 652 | 118 | 56,78% | 1068,54 | |||||
| Challenger | 7 | 983,12 | 684 | 116 | 57,76% | 1461,94 | |||||
| FV304 | 6 | 767,88 | 510 | 113 | 53,10% | 1580,89 | |||||
| Black Prince | 7 | 882,60 | 578 | 112 | 46,43% | 1120,43 | |||||
| Tiger I | 7 | 628,39 | 564 | 109 | 53,21% | 712,42 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 581,92 | 486 | 103 | 49,51% | 1017,98 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 785,16 | 572 | 103 | 52,43% | 1009,84 | |||||
| ARL V39 | 6 | 711,31 | 536 | 102 | 53,92% | 1432,82 | |||||
| Comet | 7 | 748,68 | 669 | 101 | 46,53% | 1158,46 | |||||
| T110E5 | 10 | 2056,66 | 807 | 100 | 45,00% | 1524,74 | |||||
| Object 268 | 10 | 2659,41 | 718 | 100 | 44,00% | 1803,43 | |||||
| T110E4 | 10 | 1602,73 | 617 | 99 | 41,41% | 1003,53 | |||||
| M37 | 4 | 209,68 | 164 | 98 | 48,98% | 606,65 | |||||
| LTTB | 8 | 420,20 | 605 | 98 | 43,88% | 564,24 | |||||
| Wespe | 3 | 228,65 | 164 | 97 | 48,45% | 751,17 | |||||
| Charioteer | 8 | 1409,99 | 746 | 97 | 53,61% | 1761,30 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1507,94 | 767 | 96 | 44,79% | 1686,16 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2424,19 | 838 | 95 | 53,68% | 2019,52 | |||||
| E 50 | 9 | 1447,85 | 582 | 95 | 44,21% | 1368,54 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 238,14 | 295 | 95 | 51,58% | 481,19 | |||||
| Leo | 7 | 885,14 | 620 | 94 | 45,74% | 1402,06 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2307,56 | 870 | 94 | 45,74% | 2494,88 | |||||
| B1 | 4 | 137,19 | 171 | 93 | 32,26% | 146,86 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2338,06 | 738 | 93 | 44,09% | 1662,17 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1666,33 | 814 | 91 | 48,35% | 1592,35 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1693,12 | 699 | 91 | 48,35% | 1699,38 | |||||
| E 75 | 9 | 1403,83 | 644 | 90 | 48,89% | 1247,69 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 106,10 | 239 | 88 | 45,45% | 484,72 | |||||
| XM57 | 8 | 2039,51 | 931 | 88 | 59,09% | 1921,57 | |||||
| T-34-85 | 6 | 519,48 | 517 | 86 | 53,49% | 997,86 | |||||
| T-43 | 7 | 574,12 | 596 | 86 | 52,33% | 828,23 | |||||
| SU-130PM | 8 | 2181,55 | 888 | 85 | 51,76% | 2340,58 | |||||
| T-34 | 5 | 235,39 | 344 | 84 | 55,95% | 514,98 | |||||
| T25/2 | 7 | 724,10 | 570 | 84 | 53,57% | 954,65 | |||||
| T40 | 4 | 218,04 | 205 | 83 | 56,63% | 460,08 | |||||
| M41 | 5 | 503,02 | 419 | 82 | 51,22% | 737,36 | |||||
| Tortoise | 9 | 1432,85 | 699 | 82 | 50,00% | 1069,33 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1781,68 | 615 | 81 | 48,15% | 1224,36 | |||||
| Type 71 | 10 | 2529,61 | 928 | 79 | 50,63% | 1879,88 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1953,39 | 691 | 79 | 45,57% | 1458,60 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 619,44 | 480 | 78 | 44,87% | 1015,01 | |||||
| T37 | 6 | 423,30 | 536 | 77 | 46,75% | 976,22 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3086,86 | 1096 | 77 | 51,95% | 1981,20 | |||||
| P.43 bis | 6 | 614,17 | 541 | 75 | 42,67% | 1074,91 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 518,84 | 498 | 75 | 50,67% | 774,23 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2407,85 | 785 | 75 | 45,33% | 1932,67 | |||||
| CS-53 | 8 | 1360,16 | 643 | 74 | 35,14% | 1887,32 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1739,04 | 831 | 73 | 49,32% | 1842,37 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 968,99 | 684 | 72 | 59,72% | 1565,12 | |||||
| T110E3 | 10 | 1934,71 | 631 | 72 | 45,83% | 1180,95 | |||||
| M6 | 6 | 700,87 | 539 | 70 | 51,43% | 1028,40 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1721,46 | 802 | 69 | 49,28% | 1600,81 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 686,37 | 628 | 68 | 57,35% | 1302,64 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 913,56 | 665 | 68 | 52,94% | 1395,06 | |||||
| Strv 74 | 6 | 795,85 | 706 | 67 | 58,21% | 1725,22 | |||||
| T-28 | 4 | 166,39 | 161 | 67 | 41,79% | 279,73 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 3021,63 | 901 | 67 | 53,73% | 2456,23 | |||||
| AMX 40 | 4 | 122,94 | 186 | 66 | 45,45% | 296,45 | |||||
| IS | 7 | 734,40 | 588 | 65 | 52,31% | 901,75 | |||||
| T-46 | 3 | 91,27 | 141 | 64 | 53,13% | 242,66 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 646,27 | 447 | 63 | 55,56% | 1304,63 | |||||
| Valentine II | 4 | 394,71 | 487 | 63 | 55,56% | 1747,73 | |||||
| P.43 ter | 7 | 767,31 | 618 | 61 | 60,66% | 1245,84 | |||||
| SU-100 | 6 | 714,03 | 513 | 61 | 50,82% | 1263,70 | |||||
| T21 | 6 | 189,20 | 406 | 61 | 42,62% | 277,04 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2361,41 | 838 | 61 | 55,74% | 2284,25 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2259,18 | 772 | 61 | 40,98% | 1610,15 | |||||
| AT 2 | 5 | 377,38 | 448 | 60 | 55,00% | 852,03 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 676,10 | 399 | 59 | 47,46% | 1599,23 | |||||
| Bishop | 5 | 584,03 | 466 | 59 | 54,24% | 1392,57 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1086,29 | 620 | 58 | 50,00% | 1257,61 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 880,52 | 642 | 58 | 55,17% | 1311,83 | |||||
| Object 277 | 10 | 2119,65 | 846 | 57 | 54,39% | 1928,57 | |||||
| AT 8 | 6 | 665,13 | 557 | 56 | 51,79% | 1284,33 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 423,27 | 366 | 55 | 40,00% | 802,56 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 688,11 | 526 | 54 | 53,70% | 1512,84 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 535,06 | 414 | 54 | 44,44% | 1110,08 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1968,57 | 763 | 53 | 47,17% | 1403,89 | |||||
| BT-2 | 2 | 105,42 | 152 | 52 | 59,62% | 447,61 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2327,37 | 685 | 51 | 54,90% | 1844,72 | |||||
| T-100 LT | 10 | 939,98 | 813 | 51 | 54,90% | 1121,11 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 2073,16 | 1073 | 51 | 60,78% | 2061,04 | |||||
| CS-44 | 7 | 1228,88 | 859 | 50 | 58,00% | 2083,37 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1924,84 | 782 | 50 | 58,00% | 1684,40 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 538,68 | 518 | 50 | 50,00% | 864,53 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2320,88 | 922 | 50 | 56,00% | 2018,71 | |||||
| IS-2-II | 8 | 995,96 | 633 | 50 | 42,00% | 1079,30 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 591,46 | 512 | 50 | 54,00% | 1052,06 | |||||
| Churchill VII | 6 | 695,78 | 612 | 49 | 48,98% | 1257,26 | |||||
| Churchill III | 5 | 211,73 | 384 | 49 | 44,90% | 206,98 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 3229,02 | 895 | 48 | 54,17% | 2155,22 | |||||
| T56 GMC | 3 | 176,13 | 165 | 48 | 50,00% | 448,66 | |||||
| CS-59 | 9 | 1987,94 | 890 | 48 | 54,17% | 2101,55 | |||||
| KV-2 | 6 | 833,25 | 514 | 48 | 54,17% | 1572,73 | |||||
| Maus | 10 | 2438,20 | 879 | 46 | 39,13% | 1974,01 | |||||
| SU-85 | 5 | 587,89 | 411 | 45 | 40,00% | 1423,90 | |||||
| E 100 | 10 | 1892,49 | 741 | 45 | 44,44% | 1327,65 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 420,52 | 429 | 44 | 59,09% | 1010,77 | |||||
| Type T-34 | 5 | 256,42 | 340 | 43 | 55,81% | 630,22 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 897,79 | 647 | 43 | 46,51% | 1097,23 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1163,29 | 597 | 42 | 35,71% | 787,06 | |||||
| SU-18 | 2 | 111,93 | 102 | 41 | 34,15% | 486,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 67,41 | 124 | 41 | 31,71% | 3,10 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 688,07 | 431 | 41 | 58,54% | 885,77 | |||||
| M44 | 6 | 716,49 | 460 | 41 | 39,02% | 1271,45 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 110,23 | 266 | 40 | 47,50% | 183,85 | |||||
| S35 CA | 5 | 325,23 | 358 | 40 | 55,00% | 600,79 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2974,60 | 1043 | 40 | 62,50% | 2310,03 | |||||
| Object 252U | 8 | 1662,20 | 922 | 40 | 55,00% | 1901,20 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 103,64 | 237 | 39 | 48,72% | 148,79 | |||||
| T803 | 11 | 2443,26 | 966 | 39 | 46,15% | 1578,95 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 510,89 | 574 | 38 | 55,26% | 1324,41 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 458,68 | 503 | 38 | 55,26% | 919,72 | |||||
| Nashorn | 6 | 684,68 | 515 | 38 | 44,74% | 1139,73 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 756,29 | 490 | 38 | 52,63% | 1608,78 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 63,97 | 121 | 37 | 32,43% | 8,39 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1089,49 | 660 | 37 | 54,05% | 1625,43 | |||||
| Achilles | 6 | 884,89 | 722 | 37 | 59,46% | 2127,03 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2645,54 | 924 | 37 | 54,05% | 2133,75 | |||||
| D2 | 3 | 66,00 | 119 | 36 | 38,89% | 1,12 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 336,69 | 302 | 36 | 47,22% | 782,71 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 236,97 | 506 | 36 | 58,33% | 773,45 | |||||
| M8A1 | 4 | 386,11 | 258 | 36 | 38,89% | 986,02 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 2684,31 | 676 | 36 | 41,67% | 1691,45 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 66,82 | 246 | 34 | 41,18% | 77,30 | |||||
| Type 58 | 6 | 320,88 | 436 | 34 | 47,06% | 425,40 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 280,59 | 274 | 34 | 58,82% | 740,09 | |||||
| Birch Gun | 4 | 197,26 | 224 | 34 | 50,00% | 587,41 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 604,18 | 617 | 34 | 61,76% | 1190,62 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 149,64 | 384 | 33 | 57,58% | 444,25 | |||||
| T3 HMC | 2 | 105,97 | 188 | 33 | 45,45% | 267,84 | |||||
| T 55A | 9 | 1516,30 | 628 | 33 | 42,42% | 1328,17 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 111,41 | 249 | 32 | 50,00% | 186,35 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 110,22 | 213 | 32 | 43,75% | 315,91 | |||||
| P.43 | 5 | 500,50 | 578 | 32 | 65,63% | 1621,35 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 2101,19 | 977 | 32 | 62,50% | 2227,07 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 774,53 | 588 | 32 | 50,00% | 978,07 | |||||
| Emil II | 9 | 1338,52 | 616 | 31 | 54,84% | 1117,45 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1505,45 | 793 | 31 | 38,71% | 1533,09 | |||||
| IS-4 | 10 | 2742,00 | 1012 | 31 | 58,06% | 2541,26 | |||||
| 60G FT | 5 | 414,42 | 380 | 31 | 48,39% | 760,01 | |||||
| FV4202 | 8 | 775,03 | 477 | 30 | 43,33% | 771,24 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 212,72 | 288 | 29 | 37,93% | 462,78 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 513,10 | 458 | 29 | 44,83% | 756,30 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1327,52 | 654 | 29 | 41,38% | 1588,59 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 682,03 | 713 | 29 | 58,62% | 1640,74 | |||||
| Churchill I | 5 | 476,67 | 444 | 27 | 40,74% | 804,68 | |||||
| BT-7 | 4 | 63,08 | 130 | 26 | 38,46% | 1,50 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 990,92 | 609 | 26 | 42,31% | 1036,82 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1074,54 | 720 | 26 | 46,15% | 967,96 | |||||
| Lago | 4 | 396,72 | 374 | 25 | 32,00% | 1269,40 | |||||
| ST-I | 9 | 1927,92 | 864 | 25 | 44,00% | 1765,55 | |||||
| IS-M | 8 | 1321,76 | 787 | 25 | 56,00% | 1834,63 | |||||
| A-20 | 5 | 56,71 | 292 | 24 | 50,00% | 107,11 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 219,04 | 251 | 24 | 62,50% | 829,61 | |||||
| Alecto | 4 | 201,17 | 295 | 24 | 37,50% | 320,00 | |||||
| M2 Light | 2 | 129,09 | 141 | 23 | 30,43% | 309,37 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 623,73 | 619 | 22 | 54,55% | 2252,71 | |||||
| AMX 38 | 3 | 115,36 | 168 | 22 | 50,00% | 287,86 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1536,91 | 827 | 22 | 36,36% | 1863,26 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 925,09 | 493 | 22 | 54,55% | 1439,79 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 150,65 | 342 | 20 | 80,00% | 651,49 | |||||
| Panther | 7 | 631,20 | 457 | 20 | 35,00% | 722,58 | |||||
| MS-1 | 1 | 96,50 | 131 | 20 | 40,00% | 283,06 | |||||
| Valentine AT | 4 | 135,25 | 190 | 20 | 45,00% | 165,22 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 619,68 | 474 | 19 | 36,84% | 1003,31 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 2330,37 | 1317 | 19 | 89,47% | 3375,42 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 914,78 | 610 | 18 | 55,56% | 1604,49 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 67,72 | 289 | 18 | 44,44% | 40,41 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1901,11 | 859 | 18 | 50,00% | 1681,56 | |||||
| FV215b | 10 | 2639,82 | 764 | 17 | 29,41% | 2013,61 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 361,94 | 455 | 17 | 64,71% | 1242,08 | |||||
| Caernarvon | 8 | 681,73 | 568 | 15 | 40,00% | 532,57 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 488,67 | 529 | 15 | 60,00% | 715,85 | |||||
| 14TP | 4 | 243,00 | 205 | 14 | 28,57% | 654,04 | |||||
| M3 Lee | 4 | 319,86 | 366 | 14 | 57,14% | 1162,08 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2167,36 | 850 | 14 | 50,00% | 1197,79 | |||||
| T49 | 9 | 441,57 | 509 | 14 | 35,71% | 322,80 | |||||
| T1 HMC | 2 | 204,92 | 200 | 13 | 69,23% | 1573,34 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 298,92 | 369 | 13 | 53,85% | 755,61 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 418,62 | 303 | 13 | 53,85% | 1505,46 | |||||
| CS-63 | 10 | 1607,92 | 680 | 13 | 61,54% | 1246,07 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 171,23 | 191 | 13 | 30,77% | 305,48 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 616,31 | 541 | 13 | 38,46% | 691,36 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1588,25 | 725 | 12 | 33,33% | 1291,83 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1104,25 | 912 | 12 | 83,33% | 1496,34 | |||||
| SU-85B | 4 | 534,50 | 580 | 12 | 58,33% | 1646,98 | |||||
| Marder 38T | 4 | 312,17 | 331 | 12 | 50,00% | 644,90 | |||||
| Crusader | 6 | 341,55 | 309 | 11 | 45,45% | 943,50 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1274,36 | 691 | 11 | 27,27% | 2149,66 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 376,64 | 361 | 11 | 45,45% | 803,50 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1343,55 | 743 | 11 | 45,45% | 1150,42 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 2339,18 | 866 | 11 | 45,45% | 2080,11 | |||||
| T-26 | 2 | 131,20 | 147 | 10 | 50,00% | 530,58 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2249,70 | 921 | 10 | 60,00% | 1859,27 | |||||
| Projet Louis | 9 | 2138,60 | 1092 | 10 | 60,00% | 4117,78 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 197,11 | 379 | 9 | 55,56% | 1008,90 | |||||
| DS PZInż | 5 | 820,00 | 367 | 9 | 33,33% | 2174,35 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1549,78 | 1028 | 9 | 66,67% | 2030,96 | |||||
| Windhund | 8 | 2093,00 | 803 | 9 | 55,56% | 2475,94 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1035,00 | 576 | 9 | 44,44% | 903,16 | |||||
| Archer | 5 | 485,13 | 444 | 8 | 50,00% | 1066,34 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 256,88 | 386 | 8 | 37,50% | 861,36 | |||||
| M7 | 5 | 179,86 | 319 | 7 | 42,86% | 440,53 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 2200,86 | 1063 | 7 | 57,14% | 3377,39 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1082,14 | 973 | 7 | 85,71% | 1346,75 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 43,17 | 161 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 146,83 | 241 | 6 | 16,67% | 592,71 | |||||
| D1 | 2 | 111,33 | 165 | 6 | 66,67% | 527,77 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2606,83 | 939 | 6 | 66,67% | 2034,06 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 44,50 | 279 | 6 | 83,33% | 263,50 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 160,67 | 304 | 6 | 50,00% | 508,89 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 3205,20 | 1289 | 5 | 80,00% | 3830,61 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 111,60 | 125 | 5 | 20,00% | 179,49 | |||||
| KV-3 | 7 | 226,60 | 490 | 5 | 60,00% | 202,63 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1118,60 | 525 | 5 | 20,00% | 1435,56 | |||||
| Miel | 8 | 715,20 | 425 | 5 | 20,00% | 405,37 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 79,50 | 332 | 4 | 75,00% | 386,33 | |||||
| Valentine | 3 | 447,50 | 292 | 4 | 0,00% | 1541,99 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 623,50 | 652 | 4 | 50,00% | 841,23 | |||||
| SU-76M | 4 | 230,00 | 231 | 3 | 33,33% | 459,40 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 164,67 | 154 | 3 | 33,33% | 548,87 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 266,67 | 203 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| L-60 | 2 | 116,67 | 277 | 3 | 33,33% | 446,78 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 237,67 | 223 | 3 | 0,00% | 841,09 | |||||
| StuG IV | 5 | 470,67 | 226 | 3 | 0,00% | 978,01 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 129,00 | 296 | 2 | 50,00% | 377,55 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 139,50 | 258 | 2 | 50,00% | 382,30 | |||||
| 59-16 | 6 | 337,50 | 529 | 2 | 50,00% | 888,86 | |||||
| Marder II | 3 | 194,50 | 137 | 2 | 50,00% | 421,98 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 49,00 | 191 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 39,00 | 63 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 254,00 | 186 | 1 | 0,00% | 1055,37 | |||||
| Renault FT | 1 | 125,00 | 409 | 1 | 100,00% | 797,85 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 44,00 | 165 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 311,00 | 207 | 1 | 100,00% | 1802,69 | |||||
| P26/40 | 4 | 537,00 | 213 | 1 | 0,00% | 1152,82 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 55,00 | 213 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 0,00 | 41 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M3G FT | 3 | 256,00 | 362 | 1 | 100,00% | 810,11 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 224,00 | 405 | 1 | 100,00% | 1013,97 | |||||
| KV-1SA | 5 | 290,00 | 390 | 1 | 0,00% | 273,83 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 0,00 | 323 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| TBT | 9 | 0,00 | 650 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T1E6 | 2 | 155,00 | 450 | 1 | 100,00% | 960,99 | |||||
| Tetrarch | 2 | 48,00 | 67 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 389,00 | 720 | 1 | 100,00% | 2682,47 | |||||
| Excalibur | 6 | 625,00 | 771 | 1 | 100,00% | 1064,14 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 10,00 | 207 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Somua SM | 8 | 1185,00 | 292 | 1 | 0,00% | 802,36 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 37,00 | 54 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Fantôme | 9 | 1450,00 | 921 | 1 | 100,00% | 1197,65 |
karaban2
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 47689 | 9 | 23 | 227 | ||||
| Průměrný tier | 7,70 | 9,78 | 9,48 | 8,97 | ||||
| Vítězství | 23801 | 49,91% | 2 | 22,22% | 13 | 56,52% | 141 | 62,11% |
| Porážky | 23226 | 48,70% | 7 | 77,78% | 10 | 43,48% | 84 | 37,00% |
| Remízy | 662 | 1,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 0,88% |
| Přežito bitev | 13956 | 29,26% | 1 | 11,11% | 6 | 26,09% | 62 | 27,31% |
| Zničeno tanků | Ø | 41504 | 0,87 | 4 | 0,44 | 22 | 0,96 | 230 | 1,01 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,23 | 0,50 | 1,29 | 1,39 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 42998 | 0,90 | 17 | 1,89 | 26 | 1,13 | 343 | 1,51 |
| Průměrné poškození | 1.161,88 | 1.761,22 | 1.843,57 | 1.995,80 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 57542 | 1,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 23 | 0,10 |
| Obrana báze | Ø | 28722 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 80 | 0,35 |
| Průměrné zkušenosti | 587,34 | 529,89 | 830,87 | 968,25 | ||||
| WN7 | 1098,79 | 686,95 | 1238,41 | 1510,51 | ||||
| WN8 | 1412,94 | 1606,63 | 2152,56 | 2429,34 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 47689 | |
| Průměrný tier | 7,70 | |
| Vítězství | 23801 | 49,91% |
| Porážky | 23226 | 48,70% |
| Remízy | 662 | 1,39% |
| Přežito bitev | 13956 | 29,26% |
| Zničeno tanků | Ø | 41504 | 0,87 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,23 | |
| Detekováno tanků | Ø | 42998 | 0,90 |
| Průměrné poškození | 1.161,88 | |
| Obsazování báze | Ø | 57542 | 1,21 |
| Obrana báze | Ø | 28722 | 0,60 |
| Průměrné zkušenosti | 587,34 | |
| WN7 | 1098,79 | |
| WN8 | 1412,94 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 9 | |
| Průměrný tier | 9,78 | |
| Vítězství | 2 | 22,22% |
| Porážky | 7 | 77,78% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 11,11% |
| Zničeno tanků | Ø | 4 | 0,44 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 17 | 1,89 |
| Průměrné poškození | 1.761,22 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 529,89 | |
| WN7 | 686,95 | |
| WN8 | 1606,63 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 23 | |
| Průměrný tier | 9,48 | |
| Vítězství | 13 | 56,52% |
| Porážky | 10 | 43,48% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 6 | 26,09% |
| Zničeno tanků | Ø | 22 | 0,96 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,29 | |
| Detekováno tanků | Ø | 26 | 1,13 |
| Průměrné poškození | 1.843,57 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 830,87 | |
| WN7 | 1238,41 | |
| WN8 | 2152,56 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 227 | |
| Průměrný tier | 8,97 | |
| Vítězství | 141 | 62,11% |
| Porážky | 84 | 37,00% |
| Remízy | 2 | 0,88% |
| Přežito bitev | 62 | 27,31% |
| Zničeno tanků | Ø | 230 | 1,01 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,39 | |
| Detekováno tanků | Ø | 343 | 1,51 |
| Průměrné poškození | 1.995,80 | |
| Obsazování báze | Ø | 23 | 0,10 |
| Obrana báze | Ø | 80 | 0,35 |
| Průměrné zkušenosti | 968,25 | |
| WN7 | 1510,51 | |
| WN8 | 2429,34 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 72 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 31 | 43,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 40 | 55,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 1,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 25 | 34,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 32 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 77 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.597,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 175 | 2,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 96 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 619,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 72 | |
| Vítězství | 31 | 43,06% |
| Porážky | 40 | 55,56% |
| Remízy | 1 | 1,39% |
| Přežito bitev | 25 | 34,72% |
| Zničeno tanků | Ø | 32 | 0,44 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,68 | |
| Detekováno tanků | Ø | 77 | 1,07 |
| Průměrné poškození | 1.597,22 | |
| Obsazování báze | Ø | 175 | 2,43 |
| Obrana báze | Ø | 96 | 1,33 |
| Průměrné zkušenosti | 619,13 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 40 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 18 | 45,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 21 | 52,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 2,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 14 | 35,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 20 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 24 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 775,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 37 | 0,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 27 | 0,68 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 491,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 40 | |
| Vítězství | 18 | 45,00% |
| Porážky | 21 | 52,50% |
| Remízy | 1 | 2,50% |
| Přežito bitev | 14 | 35,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 20 | 0,50 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,77 | |
| Detekováno tanků | Ø | 24 | 0,60 |
| Průměrné poškození | 775,78 | |
| Obsazování báze | Ø | 37 | 0,93 |
| Obrana báze | Ø | 27 | 0,68 |
| Průměrné zkušenosti | 491,58 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 4 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 96,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 47 | 7,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 9 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 213,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 6 | |
| Vítězství | 2 | 33,33% |
| Porážky | 4 | 66,67% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,17 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,25 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,50 |
| Průměrné poškození | 96,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 47 | 7,83 |
| Obrana báze | Ø | 9 | 1,50 |
| Průměrné zkušenosti | 213,33 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 585 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 183 | 31,28% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 394 | 67,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 8 | 1,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 115 | 19,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 252 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 363 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 563,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 879 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 383 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 294,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 585 | |
| Vítězství | 183 | 31,28% |
| Porážky | 394 | 67,35% |
| Remízy | 8 | 1,37% |
| Přežito bitev | 115 | 19,66% |
| Zničeno tanků | Ø | 252 | 0,43 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,54 | |
| Detekováno tanků | Ø | 363 | 0,62 |
| Průměrné poškození | 563,18 | |
| Obsazování báze | Ø | 879 | 1,50 |
| Obrana báze | Ø | 383 | 0,65 |
| Průměrné zkušenosti | 294,32 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1925 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 963 | 50,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 923 | 47,95% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 39 | 2,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 640 | 33,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 979 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,76 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 2286 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 787,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 5441 | 2,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 5719 | 2,97 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 589,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1925 | |
| Vítězství | 963 | 50,03% |
| Porážky | 923 | 47,95% |
| Remízy | 39 | 2,03% |
| Přežito bitev | 640 | 33,25% |
| Zničeno tanků | Ø | 979 | 0,51 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,76 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2286 | 1,19 |
| Průměrné poškození | 787,63 | |
| Obsazování báze | Ø | 5441 | 2,83 |
| Obrana báze | Ø | 5719 | 2,97 |
| Průměrné zkušenosti | 589,97 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1122 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 558 | 49,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 539 | 48,04% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 25 | 2,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 444 | 39,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 805 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 1023 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.477,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 1909 | 1,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 6313 | 5,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 708,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1122 | |
| Vítězství | 558 | 49,73% |
| Porážky | 539 | 48,04% |
| Remízy | 25 | 2,23% |
| Přežito bitev | 444 | 39,57% |
| Zničeno tanků | Ø | 805 | 0,72 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,19 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1023 | 0,91 |
| Průměrné poškození | 1.477,19 | |
| Obsazování báze | Ø | 1909 | 1,70 |
| Obrana báze | Ø | 6313 | 5,63 |
| Průměrné zkušenosti | 708,67 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 531 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 303 | 57,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 218 | 41,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 10 | 1,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 233 | 43,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 423 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 716 | 1,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 2.089,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 553 | 1,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 777 | 1,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 833,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 531 | |
| Vítězství | 303 | 57,06% |
| Porážky | 218 | 41,05% |
| Remízy | 10 | 1,88% |
| Přežito bitev | 233 | 43,88% |
| Zničeno tanků | Ø | 423 | 0,80 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,42 | |
| Detekováno tanků | Ø | 716 | 1,35 |
| Průměrné poškození | 2.089,31 | |
| Obsazování báze | Ø | 553 | 1,04 |
| Obrana báze | Ø | 777 | 1,46 |
| Průměrné zkušenosti | 833,22 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen