| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VK 36.01 (H) | 6 | 398,28 | 347 | 151 | 48,34% | 489,27 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 250,71 | 220 | 119 | 42,02% | 355,42 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1144,72 | 701 | 83 | 45,78% | 580,39 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 328,76 | 266 | 66 | 45,45% | 673,58 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 600,59 | 541 | 49 | 44,90% | 353,17 | |||||
| IS-7 | 10 | 1100,10 | 633 | 42 | 35,71% | 539,22 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 505,47 | 433 | 32 | 43,75% | 1610,44 | |||||
| Tiger I | 7 | 431,52 | 434 | 23 | 34,78% | 274,83 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 47,53 | 162 | 17 | 47,06% | 80,73 | |||||
| M15/42 | 3 | 193,90 | 134 | 10 | 30,00% | 315,26 | |||||
| P.43 bis | 6 | 194,50 | 473 | 10 | 80,00% | 313,46 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 283,17 | 311 | 6 | 16,67% | 62,46 | |||||
| SU-18 | 2 | 60,67 | 37 | 6 | 0,00% | 82,72 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 835,75 | 559 | 4 | 25,00% | 375,78 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 1623,25 | 1253 | 4 | 75,00% | 9543,61 | |||||
| M2 Light | 2 | 125,00 | 105 | 4 | 50,00% | 343,28 | |||||
| M14/41 | 2 | 24,67 | 122 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| IS-3 | 8 | 0,00 | 540 | 2 | 50,00% | 127,63 | |||||
| Lago | 4 | 158,00 | 118 | 2 | 0,00% | 209,25 | |||||
| Churchill VII | 6 | 429,00 | 660 | 1 | 100,00% | 687,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 367,00 | 521 | 1 | 100,00% | 1586,19 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 150,00 | 203 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 68 | 1 | 0,00% | 0,00 |
kikposo
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 637 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Průměrný tier | 6,41 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vítězství | 282 | 44,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 351 | 55,10% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 0,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 82 | 12,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 261 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 541 | 0,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 513,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 589 | 0,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 77 | 0,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 397,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 540,91 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 501,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 637 | |
| Průměrný tier | 6,41 | |
| Vítězství | 282 | 44,27% |
| Porážky | 351 | 55,10% |
| Remízy | 4 | 0,63% |
| Přežito bitev | 82 | 12,87% |
| Zničeno tanků | Ø | 261 | 0,41 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,47 | |
| Detekováno tanků | Ø | 541 | 0,85 |
| Průměrné poškození | 513,10 | |
| Obsazování báze | Ø | 589 | 0,92 |
| Obrana báze | Ø | 77 | 0,12 |
| Průměrné zkušenosti | 397,06 | |
| WN7 | 540,91 | |
| WN8 | 501,27 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen