kostek1990Tank

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.12.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16161000
Průměrný tier6,230,000,000,00
Vítězství717444,39%00,00%00,00%00,00%
Porážky882554,61%00,00%00,00%00,00%
Remízy1621,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev450527,88%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø72270,4500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,620,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50470,3100,0000,0000,00
Průměrné poškození398,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø118650,7300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø56950,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti285,860,000,000,00
WN7462,700,000,000,00
WN8394,390,000,000,00
Celkem
Bitev16161
Průměrný tier6,23
Vítězství717444,39%
Porážky882554,61%
Remízy1621,00%
Přežito bitev450527,88%
Zničeno tanků | Ø72270,45
Poměr zabití / smrtí0,62
Detekováno tanků | Ø50470,31
Průměrné poškození398,87
Obsazování báze | Ø118650,73
Obrana báze | Ø56950,35
Průměrné zkušenosti285,86
WN7462,70
WN8394,39
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství360,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky240,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.115,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti573,800,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství360,00%
Porážky240,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø20,40
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø10,20
Průměrné poškození1.115,80
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti573,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození476,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti472,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství1100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození476,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti472,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky6100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev116,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození743,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti209,670,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství00,00%
Porážky6100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev116,67%
Zničeno tanků | Ø10,17
Poměr zabití / smrtí0,20
Detekováno tanků | Ø30,50
Průměrné poškození743,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti209,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev47000
Vítězství2553,19%00,00%00,00%00,00%
Porážky2246,81%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1838,30%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø270,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,930,000,000,00
Detekováno tanků | Ø140,3000,0000,0000,00
Průměrné poškození443,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø280,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø180,3800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti280,980,000,000,00
Celkem
Bitev47
Vítězství2553,19%
Porážky2246,81%
Remízy00,00%
Přežito bitev1838,30%
Zničeno tanků | Ø270,57
Poměr zabití / smrtí0,93
Detekováno tanků | Ø140,30
Průměrné poškození443,60
Obsazování báze | Ø280,60
Obrana báze | Ø180,38
Průměrné zkušenosti280,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství4100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození238,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti111,500,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství4100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev4100,00%
Zničeno tanků | Ø20,50
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození238,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti111,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (168)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
StuG III Ausf. G5300,8523065847,72%509,45
SU-1527476,0428661445,44%439,37
T297655,0035661343,72%588,45
O-I6404,4627160542,48%438,29
O-I Experimental5437,8229956850,35%733,69
IS-38700,9838056740,92%537,48
KV-37572,4433145547,69%555,51
Tiger I7546,7733045144,57%480,63
M18 Hellcat6276,9122544844,87%245,69
IS7512,2431938945,76%474,28
ISU-1528743,2338537739,26%503,12
T28 Prototype8587,4739037545,60%415,26
O-Ni7521,1132834147,80%467,14
Object 2579754,3741333641,07%454,40
M446431,8932729944,82%517,62
VK 100.01 (P)8672,7245828739,37%486,37
M40/M438723,0039128344,88%613,81
Emil I8568,5541922841,67%358,09
Churchill VII6226,6322022140,27%118,74
Type 586290,1824021841,28%293,06
Sturer Emil7376,7828521444,39%284,88
T-1506336,0624121040,95%297,78
S-517518,0139420149,25%505,19
SU-1006293,5322519146,60%291,47
Tiger (P)7483,9039718747,06%425,97
Archer5144,1517018647,31%117,81
Škoda T 256245,9722717536,57%173,47
KV-15279,0521916644,58%358,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5156,7118216644,58%181,41
KV-856315,8626416446,34%308,48
M66158,8818415637,82%0,23
AMX ELC bis5196,7021915646,15%457,50
Bat.-Châtillon 12 t8333,3938615347,06%383,46
Type T-345156,9917514843,24%178,62
VK 36.01 (H)6262,9326114551,03%265,66
Rhm.-Borsig Waffenträger8652,8537714238,73%364,89
T25/27362,5229313740,15%234,79
IS-2-II8481,0140313737,23%244,64
G.W. Panther7562,0841213344,36%514,56
T207430,1833812534,40%327,18
Valentine393,9314612442,74%96,45
AMX 12 t6216,4125912246,72%364,18
Churchill I5246,7720912140,50%241,30
T1 Heavy5201,3918612145,45%173,80
M127450,6537511651,72%436,61
Hummel6324,0926611145,05%280,14
G.W. Tiger (P)8674,5447011045,45%655,80
Grille5185,1216410541,90%156,07
P.43 bis6336,3028910444,23%375,93
Ikv 1035196,2718810445,19%255,17
BT-7 artillery 353,891149747,42%92,11
Nashorn6242,892119434,04%103,50
Škoda T 245233,272039040,00%389,04
40TP Habicha6189,802568747,13%144,87
KV-1S6273,532348551,76%317,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4127,851438245,12%109,77
ST vz. 39476,391288047,50%73,70
AMX 40471,591458052,50%126,90
M4A3E8 Sherman6263,392787939,24%220,04
Strv 746231,822267833,33%136,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.433,211337847,44%68,15
SU-855237,552087757,14%425,73
Carro d'assalto P.887320,132477729,87%118,43
Lago4107,881537450,00%154,29
M5A1 Stuart486,271467439,19%17,81
Cromwell6297,162827346,58%359,98
T-284173,231607346,58%325,11
Covenanter586,281517139,44%0,37
VK 30.01 (P)6430,893377060,00%660,98
SU-85B4183,281686844,12%242,86
STG Guard 8678,364156639,39%554,37
M3 Lee4130,691286437,50%185,49
M10 Wolverine5185,061736342,86%160,21
Sav m/434165,691966258,06%356,47
Type 95 Heavy4101,881445844,83%111,78
Crusader6152,952075648,21%243,09
T404157,661575347,17%189,67
AMX 13 757269,002645240,38%277,51
Crusader 5.5-in. SP7520,844495149,02%573,86
T-34-2G FT7358,803105050,00%297,87
Pz.Sfl. IVb4189,741795058,00%541,24
Leo7421,383214837,50%335,96
P.435236,412254639,13%346,18
Progetto CC55 mod. 548493,785004643,48%296,31
Marder II355,77854332,56%0,00
WZ-131G FT6262,302754037,50%153,13
T82 HMC4127,791773857,89%316,63
SU-76G FT4185,031873447,06%211,56
T-46341,44883237,50%0,00
M415319,293413138,71%260,63
M2 Medium Tank329,10893148,39%72,45
60G FT5210,672273040,00%177,65
SU-76M4120,751202842,86%97,41
M3G FT3145,391522839,29%165,36
T698340,112942842,86%169,18
Ikv 72372,301552766,67%257,75
Pz.Kpfw. 38 (t)341,701062751,85%98,90
M4A1 Sherman5269,462482646,15%500,51
IS-710721,254032429,17%232,16
LT vz. 38362,781182352,17%135,36
Cruiser Mk. II271,781132347,83%122,73
Ikv 65 Alt II6364,772482245,45%431,72
45TP Habicha7283,904032166,67%332,48
AMX M4 mle. 457661,005062142,86%615,23
Wespe374,951732050,00%124,51
AMX 38323,581021947,37%69,45
T56 GMC349,32971947,37%54,76
Strv m/40L338,941251855,56%148,22
AMX 65 t8462,783501844,44%286,78
M15/423118,241821741,18%98,52
Type 2597 Chi-Ha346,471061752,94%109,40
M53/M559443,693461637,50%134,12
AT-1247,07781546,67%47,67
Panhard AMD 178B6151,203361566,67%391,11
Vickers Mk. E Type B247,64731435,71%0,00
Vz. 44-17136,792421457,14%177,06
Strv m/38276,671101216,67%69,80
P26/404228,251981233,33%362,50
Panzerjäger I259,58861233,33%0,00
SU-122A520,92681216,67%0,00
10TP3145,001431127,27%362,41
14TP433,551861154,55%159,58
ISU-122S 7287,502601030,00%81,52
Type 91 Heavy352,67102933,33%0,00
T2 Medium Tank260,0089933,33%43,70
T3 HMC295,67121955,56%297,75
Škoda T 27 8517,89386922,22%326,20
T-26295,00122862,50%417,48
Cruiser Mk. I135,0098862,50%195,18
T-50-2 6252,88240837,50%371,13
Rheinmetall Skorpion G 8905,38507837,50%675,01
ELC EVEN 90 8131,25264837,50%3,51
Pz.Kpfw. 35 (t)229,2994771,43%261,00
Löwe 8137,71274728,57%0,00
Strv fm/21170,00111520,00%118,76
LT vz. 35253,40106540,00%0,00
Renault NC-3117,6038520,00%0,00
Pvlvv fm/42245,80119580,00%261,00
MS-1134,2065540,00%0,00
Cruiser Mk. IV4179,00218560,00%500,33
Škoda T 40 6606,20501560,00%1205,57
M3 Stuart335,00233450,00%96,26
T1 Cunningham137,7572425,00%0,00
ARL 446594,7533740,00%700,62
FV304683,00291475,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)252,75111475,00%295,01
L-60 2115,50252475,00%694,83
M14/412177,67263366,67%642,03
25TP KSUST II564,00110333,33%0,00
Leichttraktor1108,67135333,33%296,10
Type 89 I-Go/Chi-Ro223,0056333,33%0,00
Krupp-Steyr Waffenträger 7189,6718030,00%3,10
43 M. Toldi III 373,33178333,33%61,27
Vickers Medium Mk. I10,0057250,00%77,53
Kolohousenka120,50862100,00%261,00
SU-86543,50262250,00%575,84
BDR G1 B50,00102250,00%96,26
Super Hellcat 7115,5013720,00%0,00
Renault Otsu1111,001771100,00%563,51
7TP2113,002061100,00%416,50
Cruiser Mk. III3103,002321100,00%513,26
HWK 30 80,007251100,00%261,00
FV1066 Senlac 8355,006631100,00%566,93
Pz.Kpfw. II Ausf. D 222,002041100,00%261,00
Bretagne Panther 6363,0028110,00%368,56
M10 RBFM 5225,0015810,00%140,54
King Tiger (Captured) 7470,007791100,00%542,05
AMX M4 mle. 49 Liberté 81484,0030610,00%1277,73

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.12.2023
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.12.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 05.12.2021
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.12.2023
Opustil klan: 30.12.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.02.2021
Opustil klan: 30.04.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 22.09.2019
Opustil klan: 21.02.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.06.2021
Opustil klan: 26.06.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.08.2021
Opustil klan: 04.12.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.05.2021
Opustil klan: 10.05.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.03.2020
Opustil klan: 20.10.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.02.2019
Opustil klan: 03.08.2019
Pozice: Záložník
Přijat: 04.08.2019
Opustil klan: 20.09.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.05.2021
Opustil klan: 11.06.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.01.2017
Opustil klan: 03.01.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.12.2016
Opustil klan: 01.01.2017
Pozice: Záložník
Přijat: 11.01.2017
Opustil klan: 01.01.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 16.02.2016
Opustil klan: 24.12.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.02.2016
Opustil klan: 14.02.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.12.2015
Opustil klan: 05.02.2016