| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FCM 50 t | 8 | 1132,69 | 731 | 4310 | 49,19% | 1482,57 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1432,05 | 766 | 2875 | 51,76% | 1764,00 | |||||
| E 25 | 7 | 1050,23 | 674 | 2803 | 52,87% | 1698,43 | |||||
| FV304 | 6 | 637,46 | 442 | 2175 | 51,68% | 1254,63 | |||||
| Object 140 | 10 | 1930,27 | 727 | 1641 | 49,06% | 1902,53 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1365,40 | 483 | 1460 | 44,73% | 1271,83 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1586,87 | 533 | 1402 | 47,15% | 1496,92 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1744,00 | 572 | 1316 | 45,21% | 1198,53 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1894,01 | 667 | 1163 | 47,46% | 1480,69 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1010,29 | 554 | 1103 | 49,86% | 1239,87 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1251,78 | 570 | 1100 | 51,18% | 1593,34 | |||||
| KV-85 | 6 | 610,79 | 467 | 1038 | 51,35% | 1017,12 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1373,34 | 635 | 996 | 50,20% | 1565,04 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1717,86 | 678 | 929 | 47,58% | 1560,01 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1347,55 | 718 | 929 | 49,62% | 1589,37 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1463,27 | 530 | 898 | 48,78% | 1521,57 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 980,45 | 747 | 828 | 53,74% | 1766,05 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 526,80 | 392 | 778 | 45,76% | 788,83 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1392,34 | 753 | 773 | 50,97% | 1534,88 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1513,04 | 586 | 743 | 50,07% | 1018,86 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1936,37 | 708 | 708 | 46,19% | 1609,12 | |||||
| T-34-85 | 6 | 659,23 | 528 | 699 | 50,07% | 1353,21 | |||||
| Object 261 | 10 | 1226,57 | 650 | 699 | 52,79% | 997,03 | |||||
| T34 | 8 | 1176,28 | 683 | 691 | 50,07% | 1435,05 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1088,51 | 702 | 669 | 53,06% | 1829,28 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1757,60 | 632 | 630 | 49,05% | 1213,51 | |||||
| IS-3 | 8 | 1067,92 | 612 | 600 | 46,00% | 1151,34 | |||||
| T-54 | 9 | 911,73 | 657 | 589 | 48,56% | 844,36 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1287,24 | 701 | 582 | 51,55% | 1302,58 | |||||
| E 100 | 10 | 1840,92 | 670 | 570 | 47,54% | 1490,46 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1714,44 | 625 | 569 | 46,40% | 1337,51 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1656,98 | 744 | 564 | 49,82% | 1557,65 | |||||
| Cobra | 9 | 1697,96 | 738 | 543 | 49,54% | 1567,50 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1313,83 | 721 | 536 | 50,37% | 1263,83 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1133,45 | 527 | 510 | 50,59% | 1259,56 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1583,50 | 614 | 506 | 43,68% | 1169,70 | |||||
| FV3805 | 9 | 1250,93 | 485 | 492 | 47,56% | 1356,37 | |||||
| SU-152 | 7 | 773,25 | 465 | 468 | 47,01% | 990,52 | |||||
| M60 | 10 | 1639,52 | 675 | 454 | 48,46% | 1272,36 | |||||
| T-44 | 8 | 708,51 | 571 | 445 | 47,42% | 858,48 | |||||
| Object 268 | 10 | 1896,42 | 599 | 441 | 45,35% | 1444,76 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1243,87 | 688 | 440 | 47,05% | 1170,46 | |||||
| Tiger I | 7 | 582,26 | 337 | 425 | 48,00% | 591,67 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1101,69 | 633 | 424 | 50,47% | 1064,95 | |||||
| Tiger II | 8 | 872,13 | 546 | 423 | 39,72% | 810,23 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1195,62 | 516 | 414 | 48,31% | 1235,21 | |||||
| SU-122A | 5 | 653,70 | 454 | 414 | 51,93% | 1790,72 | |||||
| T37 | 6 | 578,38 | 613 | 396 | 52,78% | 1903,05 | |||||
| FV215b | 10 | 2217,90 | 781 | 395 | 52,15% | 2144,04 | |||||
| E 75 | 9 | 1143,65 | 610 | 395 | 42,53% | 873,16 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1744,40 | 633 | 391 | 47,06% | 1299,84 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1058,34 | 546 | 385 | 48,83% | 1051,12 | |||||
| T54E1 | 9 | 1123,97 | 602 | 376 | 42,29% | 851,46 | |||||
| T-10 | 9 | 1506,41 | 728 | 364 | 51,65% | 1558,16 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1464,84 | 610 | 359 | 49,30% | 1203,53 | |||||
| Tortoise | 9 | 1202,53 | 639 | 352 | 46,88% | 821,07 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1511,53 | 760 | 350 | 53,14% | 1504,13 | |||||
| DBV-152 | 10 | 1569,20 | 592 | 347 | 44,09% | 844,93 | |||||
| Object 704 | 9 | 1645,71 | 657 | 345 | 48,12% | 1337,80 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 684,78 | 477 | 341 | 49,85% | 792,89 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1008,24 | 635 | 334 | 45,51% | 1218,29 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1181,67 | 512 | 333 | 42,64% | 1049,67 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1881,06 | 568 | 331 | 45,62% | 1358,77 | |||||
| FV207 | 8 | 949,43 | 501 | 325 | 47,38% | 1175,96 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1054,01 | 538 | 324 | 48,77% | 1013,25 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 605,79 | 456 | 323 | 51,70% | 896,85 | |||||
| M103 | 9 | 1367,01 | 713 | 317 | 49,21% | 1263,01 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1732,65 | 546 | 308 | 42,53% | 1063,85 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1393,95 | 715 | 307 | 47,56% | 1296,49 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1460,14 | 643 | 307 | 48,21% | 1209,27 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 379,80 | 263 | 305 | 47,87% | 468,52 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1060,95 | 526 | 293 | 43,00% | 1069,50 | |||||
| IS | 7 | 647,35 | 481 | 289 | 46,71% | 692,22 | |||||
| E 50 | 9 | 1278,16 | 719 | 289 | 49,13% | 1191,33 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 950,35 | 748 | 283 | 50,88% | 1583,66 | |||||
| KV-1 | 5 | 302,07 | 240 | 281 | 43,42% | 407,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1031,76 | 586 | 276 | 38,41% | 794,31 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1317,85 | 654 | 272 | 47,79% | 1173,98 | |||||
| Conqueror | 9 | 1575,15 | 793 | 271 | 54,61% | 1481,09 | |||||
| SU-85 | 5 | 269,67 | 182 | 265 | 48,30% | 442,52 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1406,45 | 563 | 265 | 48,30% | 1249,18 | |||||
| STB-1 | 10 | 1740,60 | 705 | 260 | 46,92% | 1322,30 | |||||
| T67 | 5 | 275,73 | 254 | 259 | 52,51% | 523,39 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1314,82 | 761 | 255 | 47,45% | 1238,86 | |||||
| T49 | 9 | 988,27 | 787 | 252 | 57,14% | 1539,77 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1740,59 | 671 | 251 | 49,80% | 1237,63 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1246,00 | 702 | 248 | 52,02% | 1329,31 | |||||
| T-34-1 | 7 | 823,25 | 668 | 244 | 53,28% | 1403,80 | |||||
| T71 DA | 7 | 378,79 | 476 | 244 | 43,85% | 590,04 | |||||
| T110E5 | 10 | 1868,71 | 732 | 235 | 53,62% | 1516,25 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1526,15 | 647 | 230 | 44,35% | 1360,12 | |||||
| SU-100 | 6 | 451,69 | 311 | 229 | 40,61% | 565,94 | |||||
| T-150 | 6 | 472,01 | 422 | 226 | 46,02% | 619,26 | |||||
| T-50 | 5 | 146,36 | 323 | 222 | 49,55% | 347,98 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 825,28 | 491 | 217 | 43,78% | 992,50 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 580,50 | 389 | 214 | 44,39% | 602,59 | |||||
| KV-2 | 6 | 709,99 | 587 | 209 | 55,98% | 1304,37 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 139,82 | 255 | 208 | 44,23% | 258,20 | |||||
| AMBT | 8 | 1364,92 | 781 | 207 | 52,66% | 1619,40 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1353,67 | 735 | 204 | 46,08% | 1430,01 | |||||
| T-34-2 | 8 | 1443,08 | 889 | 201 | 61,69% | 2423,80 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1436,44 | 615 | 200 | 46,00% | 1286,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 190,57 | 195 | 198 | 50,00% | 325,29 | |||||
| T32 | 8 | 994,31 | 675 | 193 | 47,15% | 1036,04 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1537,61 | 699 | 192 | 47,92% | 1239,25 | |||||
| O-I | 6 | 863,69 | 713 | 190 | 55,79% | 1732,95 | |||||
| T-43 | 7 | 553,49 | 486 | 189 | 42,33% | 681,96 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 1951,52 | 724 | 186 | 41,40% | 1113,92 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 701,90 | 452 | 183 | 37,16% | 722,67 | |||||
| Panther II | 8 | 727,72 | 553 | 182 | 46,15% | 771,10 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1593,66 | 650 | 181 | 46,96% | 1259,61 | |||||
| Object 430 | 9 | 1569,17 | 769 | 178 | 52,25% | 1466,18 | |||||
| Leo | 7 | 883,20 | 609 | 175 | 48,00% | 1346,89 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1111,80 | 663 | 173 | 47,40% | 1205,51 | |||||
| Ashigaru | 10 | 1684,01 | 642 | 168 | 39,29% | 988,75 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 804,28 | 435 | 166 | 50,60% | 1053,21 | |||||
| T95 | 9 | 1398,16 | 736 | 166 | 53,01% | 1131,19 | |||||
| T69 | 8 | 650,11 | 486 | 166 | 38,55% | 565,28 | |||||
| Charioteer | 8 | 1117,33 | 636 | 166 | 45,18% | 1165,93 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1161,69 | 637 | 163 | 54,60% | 1530,07 | |||||
| Type T-34 | 5 | 327,77 | 355 | 162 | 46,30% | 725,68 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1730,97 | 724 | 162 | 48,15% | 1197,88 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 712,87 | 511 | 161 | 47,20% | 991,64 | |||||
| Type 64 | 6 | 589,29 | 670 | 161 | 57,14% | 1683,98 | |||||
| T28 | 8 | 1084,08 | 593 | 160 | 55,00% | 1093,40 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 258,57 | 429 | 157 | 49,04% | 568,90 | |||||
| M12 | 7 | 786,46 | 507 | 156 | 50,64% | 1086,43 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 677,04 | 567 | 154 | 48,05% | 1376,82 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1882,69 | 679 | 154 | 42,21% | 1276,21 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 826,84 | 678 | 154 | 50,65% | 1774,53 | |||||
| O-Ho | 8 | 1231,64 | 653 | 152 | 57,24% | 1406,09 | |||||
| T-62A | 10 | 1107,26 | 579 | 151 | 44,37% | 763,90 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1400,23 | 705 | 151 | 46,36% | 1332,25 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 450,86 | 322 | 147 | 40,82% | 600,03 | |||||
| S-51 | 7 | 614,39 | 424 | 147 | 53,06% | 695,85 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1107,10 | 672 | 147 | 57,14% | 1374,40 | |||||
| SPHT | 9 | 1783,82 | 781 | 147 | 43,54% | 1243,79 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 86,57 | 230 | 146 | 50,00% | 375,67 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 357,58 | 276 | 143 | 48,95% | 682,32 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 766,78 | 536 | 143 | 56,64% | 1302,80 | |||||
| S35 CA | 5 | 451,76 | 376 | 139 | 53,96% | 982,08 | |||||
| Object 263 | 9 | 1431,28 | 711 | 138 | 52,90% | 1255,52 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 983,57 | 714 | 133 | 52,63% | 1662,60 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1662,86 | 606 | 133 | 40,60% | 1169,30 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 906,76 | 658 | 131 | 46,56% | 1101,31 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1317,60 | 692 | 131 | 47,33% | 1174,80 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 189,13 | 446 | 131 | 58,02% | 1022,82 | |||||
| T 55A | 9 | 1333,66 | 690 | 131 | 45,80% | 1251,25 | |||||
| Panther | 7 | 715,68 | 572 | 130 | 49,23% | 1073,04 | |||||
| T29 | 7 | 865,32 | 636 | 130 | 58,46% | 1112,47 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 742,16 | 709 | 130 | 51,54% | 1454,44 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1317,52 | 706 | 130 | 52,31% | 1222,01 | |||||
| Object 430U | 10 | 1710,16 | 725 | 129 | 52,71% | 1377,97 | |||||
| SU-85B | 4 | 270,83 | 218 | 126 | 53,97% | 591,91 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 144,76 | 168 | 126 | 40,48% | 240,90 | |||||
| MT-25 | 6 | 138,75 | 380 | 124 | 45,97% | 192,08 | |||||
| T-34 | 5 | 201,15 | 215 | 123 | 40,65% | 276,63 | |||||
| AT 15 | 8 | 1046,48 | 584 | 122 | 46,72% | 976,14 | |||||
| T30 | 9 | 1569,47 | 736 | 121 | 50,41% | 1276,26 | |||||
| M44 | 6 | 541,13 | 375 | 121 | 39,67% | 811,55 | |||||
| Concept 1B | 9 | 1456,46 | 814 | 121 | 51,24% | 1043,57 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 229,85 | 255 | 119 | 46,22% | 293,74 | |||||
| IS-M | 8 | 1012,92 | 606 | 119 | 50,42% | 1122,29 | |||||
| CS-53 | 8 | 914,69 | 567 | 115 | 47,83% | 1085,63 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 824,22 | 573 | 115 | 53,04% | 1029,87 | |||||
| Cromwell | 6 | 442,13 | 413 | 110 | 43,64% | 693,17 | |||||
| Comet | 7 | 796,47 | 643 | 109 | 55,05% | 1368,99 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 910,75 | 553 | 109 | 48,62% | 1185,84 | |||||
| XM57 | 8 | 1357,36 | 734 | 106 | 50,94% | 1199,74 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1402,87 | 650 | 105 | 40,00% | 1098,14 | |||||
| T25 AT | 7 | 765,07 | 523 | 105 | 51,43% | 933,67 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 573,74 | 623 | 104 | 47,12% | 1001,02 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 664,16 | 499 | 102 | 44,12% | 1128,73 | |||||
| Type 58 | 6 | 558,83 | 536 | 101 | 56,44% | 1111,26 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1116,81 | 668 | 101 | 49,50% | 939,04 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1384,85 | 846 | 101 | 51,49% | 1273,30 | |||||
| P.43 ter | 7 | 715,08 | 632 | 100 | 61,00% | 1127,53 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 352,20 | 291 | 100 | 47,00% | 847,91 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 748,42 | 581 | 99 | 47,47% | 969,77 | |||||
| BT-7 | 4 | 72,66 | 162 | 98 | 53,06% | 134,62 | |||||
| T-832 | 8 | 1232,84 | 767 | 98 | 45,92% | 1122,43 | |||||
| Caernarvon | 8 | 881,66 | 459 | 97 | 44,33% | 855,05 | |||||
| SU-101 | 8 | 1328,86 | 697 | 97 | 49,48% | 1488,66 | |||||
| T21 | 6 | 207,23 | 468 | 97 | 56,70% | 477,87 | |||||
| LTTB | 8 | 546,90 | 577 | 97 | 50,52% | 938,98 | |||||
| T28 Concept | 7 | 778,73 | 466 | 96 | 46,88% | 979,21 | |||||
| AMX 40 | 4 | 132,24 | 159 | 95 | 46,32% | 316,97 | |||||
| Nashorn | 6 | 509,19 | 423 | 95 | 44,21% | 704,36 | |||||
| M6 | 6 | 501,63 | 407 | 94 | 50,00% | 645,41 | |||||
| Challenger | 7 | 941,20 | 530 | 94 | 46,81% | 1264,79 | |||||
| Hummel | 6 | 624,50 | 457 | 92 | 52,17% | 957,04 | |||||
| Emil II | 9 | 1439,49 | 784 | 92 | 50,00% | 1230,67 | |||||
| 59-16 | 6 | 139,82 | 345 | 92 | 40,22% | 119,99 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 215,48 | 408 | 92 | 54,35% | 631,20 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 727,24 | 481 | 92 | 55,43% | 910,00 | |||||
| ARL V39 | 6 | 507,35 | 421 | 92 | 50,00% | 805,08 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 694,41 | 518 | 91 | 54,95% | 1257,59 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 193,08 | 191 | 90 | 44,44% | 323,08 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 669,48 | 636 | 90 | 47,78% | 1599,00 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 667,05 | 567 | 88 | 43,18% | 788,83 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 152,14 | 160 | 86 | 48,84% | 352,38 | |||||
| T-28 | 4 | 169,11 | 199 | 85 | 63,53% | 503,49 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1920,67 | 719 | 85 | 55,29% | 1365,86 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 415,94 | 446 | 84 | 51,19% | 728,91 | |||||
| M8A1 | 4 | 243,80 | 194 | 84 | 51,19% | 517,16 | |||||
| A-20 | 5 | 94,73 | 158 | 83 | 50,60% | 149,45 | |||||
| Black Prince | 7 | 751,96 | 543 | 83 | 39,76% | 848,77 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1321,17 | 760 | 83 | 48,19% | 1690,24 | |||||
| 110 | 8 | 885,67 | 625 | 81 | 46,91% | 870,68 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 390,14 | 314 | 81 | 40,74% | 534,07 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1061,30 | 687 | 79 | 50,63% | 1485,07 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1620,96 | 637 | 78 | 50,00% | 1003,19 | |||||
| SU-76M | 4 | 124,03 | 159 | 77 | 53,25% | 208,49 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 740,49 | 671 | 77 | 63,64% | 1121,48 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1169,59 | 625 | 76 | 38,16% | 1224,01 | |||||
| CS-59 | 9 | 1421,46 | 735 | 76 | 51,32% | 1318,42 | |||||
| AT 7 | 7 | 910,62 | 600 | 76 | 47,37% | 1084,99 | |||||
| T110E3 | 10 | 1839,55 | 727 | 76 | 53,95% | 1208,74 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1767,54 | 731 | 76 | 46,05% | 1209,49 | |||||
| O-Ni | 7 | 1374,08 | 879 | 75 | 53,33% | 1943,22 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1841,00 | 835 | 75 | 50,67% | 1287,76 | |||||
| STA-1 | 8 | 948,82 | 584 | 74 | 39,19% | 1043,71 | |||||
| M3 Lee | 4 | 208,66 | 244 | 73 | 57,53% | 705,24 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 466,33 | 458 | 72 | 56,94% | 1179,62 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1043,55 | 754 | 71 | 57,75% | 1246,68 | |||||
| Emil I | 8 | 1010,31 | 645 | 70 | 42,86% | 975,27 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 981,97 | 575 | 68 | 36,76% | 846,43 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1367,99 | 770 | 68 | 54,41% | 1180,53 | |||||
| Grille | 5 | 385,72 | 359 | 68 | 45,59% | 689,61 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 607,16 | 549 | 68 | 48,53% | 1076,04 | |||||
| IS-2 | 7 | 1054,09 | 722 | 67 | 49,25% | 1584,72 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1214,54 | 834 | 67 | 59,70% | 1443,81 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 299,82 | 447 | 66 | 36,36% | 349,66 | |||||
| M7 | 5 | 222,15 | 355 | 66 | 48,48% | 670,23 | |||||
| AT 2 | 5 | 287,47 | 316 | 66 | 50,00% | 556,17 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 426,32 | 443 | 66 | 40,91% | 1132,05 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1258,70 | 712 | 66 | 43,94% | 910,80 | |||||
| CS-63 | 10 | 1988,31 | 733 | 65 | 49,23% | 1610,84 | |||||
| A-43 | 6 | 360,40 | 426 | 65 | 49,23% | 601,98 | |||||
| Achilles | 6 | 719,03 | 414 | 64 | 56,25% | 1416,80 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 181,81 | 301 | 63 | 50,79% | 514,45 | |||||
| AT 8 | 6 | 523,62 | 450 | 63 | 60,32% | 898,28 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1650,16 | 658 | 63 | 42,86% | 1067,08 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1645,95 | 549 | 63 | 36,51% | 953,82 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1368,98 | 669 | 63 | 42,86% | 1021,97 | |||||
| P.43 | 5 | 388,77 | 413 | 62 | 45,16% | 978,65 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 675,16 | 452 | 62 | 51,61% | 1073,43 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1122,05 | 645 | 62 | 48,39% | 952,95 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1734,21 | 847 | 62 | 54,84% | 1882,68 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 369,83 | 311 | 60 | 41,67% | 638,70 | |||||
| T-46 | 3 | 122,25 | 141 | 59 | 42,37% | 284,73 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 446,19 | 265 | 58 | 37,93% | 806,05 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 1426,26 | 637 | 58 | 41,38% | 949,19 | |||||
| Object 277 | 10 | 1671,91 | 740 | 57 | 49,12% | 1330,42 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 402,75 | 375 | 56 | 44,64% | 786,41 | |||||
| ARL 44 | 6 | 458,71 | 359 | 55 | 49,09% | 615,82 | |||||
| P.43 bis | 6 | 664,20 | 549 | 54 | 57,41% | 1270,35 | |||||
| Valentine | 3 | 146,06 | 213 | 54 | 48,15% | 352,20 | |||||
| Maus | 10 | 1528,67 | 690 | 54 | 46,30% | 1020,55 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 305,31 | 419 | 54 | 64,81% | 888,81 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 496,56 | 423 | 54 | 44,44% | 471,21 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1585,61 | 812 | 54 | 55,56% | 1642,09 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1246,32 | 750 | 53 | 41,51% | 1332,34 | |||||
| Alecto | 4 | 249,10 | 362 | 52 | 59,62% | 676,15 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1046,27 | 792 | 52 | 57,69% | 1283,92 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1166,29 | 716 | 51 | 49,02% | 1393,42 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1316,90 | 716 | 51 | 50,98% | 1098,91 | |||||
| M41 | 5 | 405,53 | 370 | 51 | 47,06% | 549,24 | |||||
| KV-3 | 7 | 1003,22 | 605 | 51 | 49,02% | 1213,98 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 316,55 | 464 | 51 | 45,10% | 936,31 | |||||
| Churchill I | 5 | 373,18 | 443 | 50 | 58,00% | 707,90 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1125,26 | 661 | 50 | 48,00% | 902,63 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1428,40 | 743 | 50 | 56,00% | 1108,32 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1432,30 | 749 | 50 | 52,00% | 1764,06 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1596,33 | 782 | 49 | 46,94% | 1626,41 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 239,55 | 300 | 49 | 48,98% | 534,71 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 935,20 | 618 | 49 | 46,94% | 869,80 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 404,96 | 394 | 47 | 55,32% | 1045,31 | |||||
| Bishop | 5 | 320,57 | 323 | 47 | 42,55% | 513,18 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 256,22 | 329 | 46 | 39,13% | 434,61 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 938,80 | 586 | 46 | 45,65% | 1242,81 | |||||
| Lion | 10 | 1645,96 | 642 | 46 | 43,48% | 1206,73 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 1046,70 | 697 | 46 | 47,83% | 1298,85 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 698,02 | 522 | 45 | 37,78% | 548,31 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 150,07 | 294 | 45 | 42,22% | 366,39 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 84,93 | 377 | 44 | 61,36% | 195,99 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1032,41 | 652 | 44 | 59,09% | 1246,07 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 163,12 | 160 | 43 | 51,16% | 400,67 | |||||
| Birch Gun | 4 | 162,79 | 227 | 43 | 48,84% | 408,18 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1529,65 | 635 | 43 | 44,19% | 1000,68 | |||||
| Löwe | 8 | 1067,44 | 805 | 43 | 60,47% | 1177,35 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 131,55 | 178 | 42 | 52,38% | 350,19 | |||||
| 60G FT | 5 | 366,55 | 302 | 42 | 42,86% | 598,19 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 672,86 | 626 | 42 | 45,24% | 1172,55 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2129,45 | 722 | 42 | 38,10% | 1515,18 | |||||
| Windhund | 8 | 1054,57 | 650 | 42 | 59,52% | 1055,31 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1038,81 | 631 | 42 | 35,71% | 1097,73 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 71,69 | 250 | 42 | 47,62% | 135,20 | |||||
| T56 GMC | 3 | 153,71 | 156 | 41 | 34,15% | 296,57 | |||||
| T77 | 8 | 1374,49 | 765 | 41 | 51,22% | 1433,62 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 115,50 | 132 | 40 | 40,00% | 164,95 | |||||
| WZ-132 | 8 | 547,78 | 608 | 40 | 50,00% | 787,94 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 692,78 | 530 | 40 | 42,50% | 1064,81 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 131,78 | 249 | 40 | 50,00% | 186,31 | |||||
| IS-7 | 10 | 1586,20 | 689 | 40 | 42,50% | 1079,77 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 1435,03 | 799 | 40 | 50,00% | 1046,03 | |||||
| CS-44 | 7 | 1124,56 | 701 | 39 | 51,28% | 1747,84 | |||||
| AT-1 | 2 | 55,92 | 73 | 39 | 38,46% | 0,98 | |||||
| LTP | 3 | 156,38 | 297 | 39 | 61,54% | 699,62 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 267,78 | 362 | 37 | 51,35% | 528,81 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 726,38 | 669 | 37 | 67,57% | 1842,21 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 912,54 | 767 | 37 | 64,86% | 1100,08 | |||||
| AT 15A | 7 | 871,73 | 592 | 37 | 51,35% | 1228,30 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 206,67 | 338 | 36 | 58,33% | 619,44 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 580,69 | 572 | 36 | 58,33% | 1169,97 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 309,83 | 379 | 36 | 47,22% | 750,89 | |||||
| AMX 38 | 3 | 86,94 | 146 | 36 | 55,56% | 174,83 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1026,06 | 449 | 36 | 55,56% | 976,74 | |||||
| Type 61 | 9 | 1365,40 | 716 | 35 | 45,71% | 1178,63 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1371,09 | 928 | 35 | 60,00% | 2137,65 | |||||
| Covenanter | 5 | 206,40 | 315 | 35 | 45,71% | 490,24 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1216,57 | 850 | 35 | 60,00% | 1680,27 | |||||
| BT-2 | 2 | 60,26 | 124 | 34 | 47,06% | 80,01 | |||||
| Strv 74 | 6 | 569,50 | 561 | 34 | 58,82% | 1176,97 | |||||
| Ares 75 | 8 | 946,82 | 807 | 34 | 58,82% | 1169,87 | |||||
| Executor | 11 | 2041,47 | 703 | 34 | 35,29% | 1193,81 | |||||
| Caliban | 8 | 836,12 | 515 | 34 | 23,53% | 669,51 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1591,88 | 783 | 33 | 57,58% | 1459,71 | |||||
| Fantôme | 9 | 1320,00 | 677 | 33 | 45,45% | 1052,32 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 763,97 | 478 | 32 | 56,25% | 1497,36 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 409,91 | 247 | 32 | 31,25% | 779,76 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1177,50 | 647 | 32 | 37,50% | 858,65 | |||||
| B1 | 4 | 169,71 | 311 | 31 | 54,84% | 374,53 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 163,45 | 212 | 31 | 48,39% | 377,17 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 125,61 | 152 | 31 | 45,16% | 373,99 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 154,87 | 186 | 30 | 66,67% | 571,24 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1800,93 | 539 | 30 | 23,33% | 1199,83 | |||||
| Archer | 5 | 479,07 | 415 | 30 | 60,00% | 1065,31 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 1125,73 | 518 | 30 | 40,00% | 777,25 | |||||
| T92 | 8 | 388,00 | 560 | 30 | 30,00% | 466,86 | |||||
| P26/40 | 4 | 350,21 | 353 | 29 | 65,52% | 1097,53 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1442,21 | 629 | 29 | 48,28% | 929,80 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 178,41 | 285 | 27 | 55,56% | 436,36 | |||||
| Sexton II | 3 | 139,22 | 241 | 27 | 59,26% | 532,29 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 240,70 | 335 | 27 | 44,44% | 677,46 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1140,54 | 741 | 26 | 46,15% | 1086,51 | |||||
| MS-1 | 1 | 68,15 | 140 | 26 | 50,00% | 187,22 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1738,16 | 679 | 25 | 44,00% | 1220,73 | |||||
| M37 | 4 | 138,04 | 227 | 25 | 64,00% | 429,03 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 138,04 | 203 | 25 | 60,00% | 471,43 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 989,96 | 738 | 25 | 60,00% | 1794,37 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1461,20 | 843 | 25 | 60,00% | 1625,03 | |||||
| Somua SM | 8 | 850,32 | 497 | 25 | 24,00% | 547,69 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 437,88 | 467 | 24 | 50,00% | 1231,62 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 160,75 | 214 | 24 | 29,17% | 318,05 | |||||
| T25/2 | 7 | 437,42 | 430 | 24 | 50,00% | 439,66 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1625,71 | 813 | 24 | 66,67% | 1712,41 | |||||
| HWK 30 | 8 | 642,25 | 557 | 24 | 50,00% | 1063,95 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1288,63 | 689 | 24 | 54,17% | 1117,10 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 643,83 | 521 | 23 | 43,48% | 576,47 | |||||
| Type 71 | 10 | 1832,68 | 837 | 22 | 54,55% | 1345,94 | |||||
| Marder 38T | 4 | 188,77 | 237 | 22 | 40,91% | 224,30 | |||||
| Buryan | 9 | 1400,68 | 876 | 22 | 63,64% | 1048,44 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 63,90 | 90 | 20 | 40,00% | 62,29 | |||||
| T40 | 4 | 383,50 | 319 | 20 | 60,00% | 1000,95 | |||||
| Valentine AT | 4 | 227,40 | 333 | 20 | 60,00% | 612,51 | |||||
| IS-6 | 8 | 1190,40 | 562 | 20 | 40,00% | 1273,53 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 104,37 | 173 | 19 | 57,89% | 439,34 | |||||
| SU-18 | 2 | 169,79 | 161 | 19 | 63,16% | 1182,07 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1379,63 | 724 | 19 | 42,11% | 800,15 | |||||
| FV4202 | 8 | 836,84 | 644 | 19 | 47,37% | 875,77 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 138,50 | 110 | 18 | 38,89% | 670,89 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 185,56 | 286 | 18 | 44,44% | 354,69 | |||||
| 14TP | 4 | 247,53 | 282 | 17 | 82,35% | 951,94 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1480,82 | 464 | 17 | 23,53% | 794,56 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 88,06 | 94 | 17 | 41,18% | 52,59 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1380,35 | 688 | 17 | 41,18% | 1417,72 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1778,53 | 678 | 17 | 47,06% | 1087,67 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 96,35 | 165 | 17 | 35,29% | 37,29 | |||||
| Marder II | 3 | 155,88 | 112 | 17 | 35,29% | 237,31 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1163,41 | 844 | 17 | 64,71% | 814,59 | |||||
| IS-2-II | 8 | 590,71 | 553 | 17 | 52,94% | 512,67 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 576,12 | 389 | 17 | 58,82% | 838,47 | |||||
| Type 63 | 8 | 938,59 | 713 | 17 | 52,94% | 928,23 | |||||
| IMT | 8 | 1146,65 | 654 | 17 | 41,18% | 1142,44 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 100,06 | 209 | 16 | 56,25% | 283,17 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 732,25 | 526 | 16 | 37,50% | 742,45 | |||||
| STG | 8 | 1678,63 | 789 | 16 | 43,75% | 2056,32 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1176,25 | 922 | 16 | 56,25% | 1470,89 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 121,27 | 219 | 15 | 73,33% | 539,20 | |||||
| Crusader | 6 | 250,40 | 471 | 15 | 73,33% | 737,64 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1847,87 | 709 | 15 | 60,00% | 1298,48 | |||||
| WZ-132A | 9 | 611,64 | 505 | 14 | 35,71% | 601,89 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 100,93 | 99 | 14 | 42,86% | 174,09 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 174,23 | 350 | 13 | 76,92% | 777,26 | |||||
| Matilda | 4 | 119,46 | 255 | 13 | 61,54% | 246,07 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 90,62 | 113 | 13 | 61,54% | 265,92 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 787,69 | 647 | 13 | 46,15% | 872,73 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1098,85 | 558 | 13 | 30,77% | 1450,70 | |||||
| WZ-131 | 7 | 587,33 | 737 | 12 | 66,67% | 1265,54 | |||||
| T26E5 | 8 | 1008,83 | 676 | 12 | 33,33% | 930,41 | |||||
| T-26 | 2 | 81,91 | 133 | 11 | 72,73% | 423,99 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 101,00 | 97 | 11 | 27,27% | 264,62 | |||||
| SU-26 | 3 | 88,64 | 112 | 11 | 36,36% | 4,60 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 136,55 | 209 | 11 | 36,36% | 446,15 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1076,00 | 492 | 11 | 36,36% | 585,64 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1436,82 | 701 | 11 | 45,45% | 1195,82 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 265,50 | 341 | 10 | 40,00% | 682,17 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 384,00 | 382 | 9 | 44,44% | 756,95 | |||||
| M2 Light | 2 | 89,22 | 167 | 9 | 66,67% | 351,60 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 218,22 | 335 | 9 | 66,67% | 906,18 | |||||
| T3 HMC | 2 | 156,67 | 193 | 9 | 55,56% | 609,65 | |||||
| Object 752 | 9 | 819,89 | 522 | 9 | 44,44% | 412,89 | |||||
| Object 283 | 9 | 1210,67 | 586 | 9 | 33,33% | 980,27 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 801,33 | 591 | 9 | 33,33% | 702,32 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 103,63 | 140 | 8 | 62,50% | 396,98 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 156,50 | 214 | 8 | 75,00% | 900,99 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1114,00 | 656 | 8 | 50,00% | 1541,18 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 875,38 | 485 | 8 | 37,50% | 652,76 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 713,38 | 388 | 8 | 12,50% | 591,65 | |||||
| TT-130M | 9 | 1262,75 | 549 | 8 | 25,00% | 880,12 | |||||
| Durendal | 10 | 1341,88 | 735 | 8 | 62,50% | 981,46 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 112,00 | 139 | 7 | 42,86% | 337,43 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 887,14 | 279 | 7 | 14,29% | 761,33 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 64,00 | 109 | 6 | 50,00% | 165,65 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 139,17 | 272 | 6 | 83,33% | 738,63 | |||||
| M3G FT | 3 | 230,33 | 272 | 6 | 50,00% | 584,06 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 49,33 | 91 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T1E6 | 2 | 110,67 | 170 | 6 | 50,00% | 418,01 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 103,20 | 365 | 5 | 100,00% | 538,35 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1643,40 | 1027 | 5 | 80,00% | 1448,85 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 44,20 | 153 | 5 | 60,00% | 195,28 | |||||
| D2 | 3 | 176,75 | 340 | 4 | 50,00% | 565,77 | |||||
| T1 HMC | 2 | 135,00 | 100 | 4 | 50,00% | 713,58 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 898,25 | 440 | 4 | 75,00% | 1237,52 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 16,25 | 115 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Object 416 | 8 | 1048,25 | 648 | 4 | 50,00% | 1232,62 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 720,00 | 492 | 3 | 33,33% | 1092,77 | |||||
| T-26G FT | 2 | 45,67 | 173 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2265,00 | 777 | 3 | 33,33% | 1005,20 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1976,67 | 819 | 3 | 33,33% | 1676,89 | |||||
| T-60 | 2 | 216,67 | 412 | 3 | 66,67% | 1181,69 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 1564,67 | 420 | 3 | 0,00% | 742,34 | |||||
| Renault FT | 1 | 72,50 | 74 | 2 | 50,00% | 236,24 | |||||
| D1 | 2 | 71,50 | 157 | 2 | 50,00% | 143,88 | |||||
| Churchill VII | 6 | 610,50 | 521 | 2 | 50,00% | 830,22 | |||||
| 212A | 9 | 1145,00 | 749 | 2 | 50,00% | 971,35 | |||||
| Object 257 | 9 | 1005,50 | 457 | 2 | 0,00% | 563,55 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 0,00 | 163 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 807,50 | 566 | 2 | 50,00% | 921,30 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1159,00 | 1037 | 2 | 100,00% | 1902,48 | |||||
| TS-60 | 9 | 513,00 | 563 | 2 | 50,00% | 269,33 | |||||
| ARMT | 5 | 967,50 | 478 | 2 | 50,00% | 2566,83 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 997,00 | 385 | 2 | 0,00% | 655,38 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 211,00 | 269 | 2 | 100,00% | 463,46 | |||||
| L-60 | 2 | 71,00 | 300 | 2 | 50,00% | 214,93 | |||||
| Sexton I | 3 | 243,00 | 203 | 2 | 0,00% | 579,29 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 0,00 | 74 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| StuG IV | 5 | 257,00 | 182 | 2 | 50,00% | 431,86 | |||||
| Chi-Go | 7 | 749,50 | 929 | 2 | 100,00% | 919,26 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 83,00 | 107 | 1 | 0,00% | 64,68 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 165,00 | 289 | 1 | 100,00% | 883,57 | |||||
| M7 Priest | 3 | 48,00 | 141 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| SU-5 | 4 | 0,00 | 51 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 163 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 517,00 | 395 | 1 | 0,00% | 444,57 | |||||
| M4-85 | 5 | 306,00 | 704 | 1 | 100,00% | 634,15 | |||||
| KV-1SA | 5 | 813,00 | 650 | 1 | 0,00% | 1776,41 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 142,00 | 194 | 1 | 0,00% | 132,52 | |||||
| T-45 | 2 | 44,00 | 102 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 216,00 | 552 | 1 | 100,00% | 941,83 | |||||
| AC 1 Sentinel | 4 | 232,00 | 389 | 1 | 100,00% | 743,80 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 49,00 | 173 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| A46 | 6 | 538,00 | 242 | 1 | 0,00% | 1583,73 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 242,00 | 150 | 1 | 0,00% | 314,49 | |||||
| Projet Louis | 9 | 380,00 | 650 | 1 | 100,00% | 436,24 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 133,00 | 519 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T78 | 6 | 787,00 | 318 | 1 | 0,00% | 942,47 | |||||
| Kirovets-1 | 8 | 408,00 | 305 | 1 | 0,00% | 145,83 |
leonard161
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 81493 | 12 | 121 | 368 | ||||
| Průměrný tier | 7,98 | 8,83 | 8,69 | 8,82 | ||||
| Vítězství | 39897 | 48,96% | 5 | 41,67% | 62 | 51,24% | 182 | 49,46% |
| Porážky | 40413 | 49,59% | 7 | 58,33% | 57 | 47,11% | 180 | 48,91% |
| Remízy | 1183 | 1,45% | 0 | 0,00% | 2 | 1,65% | 6 | 1,63% |
| Přežito bitev | 26914 | 33,03% | 4 | 33,33% | 47 | 38,84% | 140 | 38,04% |
| Zničeno tanků | Ø | 76813 | 0,94 | 10 | 0,83 | 87 | 0,72 | 283 | 0,77 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,41 | 1,25 | 1,18 | 1,24 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 54056 | 0,66 | 8 | 0,67 | 87 | 0,72 | 181 | 0,49 |
| Průměrné poškození | 1.135,31 | 1.344,67 | 1.351,05 | 1.372,68 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 51741 | 0,63 | 0 | 0,00 | 62 | 0,51 | 67 | 0,18 |
| Obrana báze | Ø | 51803 | 0,64 | 0 | 0,00 | 9 | 0,07 | 158 | 0,43 |
| Průměrné zkušenosti | 594,03 | 667,67 | 753,04 | 722,65 | ||||
| WN7 | 1052,37 | 817,94 | 945,03 | 940,61 | ||||
| WN8 | 1276,04 | 701,02 | 1144,67 | 1163,43 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 81493 | |
| Průměrný tier | 7,98 | |
| Vítězství | 39897 | 48,96% |
| Porážky | 40413 | 49,59% |
| Remízy | 1183 | 1,45% |
| Přežito bitev | 26914 | 33,03% |
| Zničeno tanků | Ø | 76813 | 0,94 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,41 | |
| Detekováno tanků | Ø | 54056 | 0,66 |
| Průměrné poškození | 1.135,31 | |
| Obsazování báze | Ø | 51741 | 0,63 |
| Obrana báze | Ø | 51803 | 0,64 |
| Průměrné zkušenosti | 594,03 | |
| WN7 | 1052,37 | |
| WN8 | 1276,04 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 12 | |
| Průměrný tier | 8,83 | |
| Vítězství | 5 | 41,67% |
| Porážky | 7 | 58,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 4 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 10 | 0,83 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,25 | |
| Detekováno tanků | Ø | 8 | 0,67 |
| Průměrné poškození | 1.344,67 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 667,67 | |
| WN7 | 817,94 | |
| WN8 | 701,02 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 121 | |
| Průměrný tier | 8,69 | |
| Vítězství | 62 | 51,24% |
| Porážky | 57 | 47,11% |
| Remízy | 2 | 1,65% |
| Přežito bitev | 47 | 38,84% |
| Zničeno tanků | Ø | 87 | 0,72 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,18 | |
| Detekováno tanků | Ø | 87 | 0,72 |
| Průměrné poškození | 1.351,05 | |
| Obsazování báze | Ø | 62 | 0,51 |
| Obrana báze | Ø | 9 | 0,07 |
| Průměrné zkušenosti | 753,04 | |
| WN7 | 945,03 | |
| WN8 | 1144,67 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 368 | |
| Průměrný tier | 8,82 | |
| Vítězství | 182 | 49,46% |
| Porážky | 180 | 48,91% |
| Remízy | 6 | 1,63% |
| Přežito bitev | 140 | 38,04% |
| Zničeno tanků | Ø | 283 | 0,77 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,24 | |
| Detekováno tanků | Ø | 181 | 0,49 |
| Průměrné poškození | 1.372,68 | |
| Obsazování báze | Ø | 67 | 0,18 |
| Obrana báze | Ø | 158 | 0,43 |
| Průměrné zkušenosti | 722,65 | |
| WN7 | 940,61 | |
| WN8 | 1163,43 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1164 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 448 | 38,49% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 680 | 58,42% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 36 | 3,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 290 | 24,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 721 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 1087 | 0,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.587,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 884 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 1171 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 561,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1164 | |
| Vítězství | 448 | 38,49% |
| Porážky | 680 | 58,42% |
| Remízy | 36 | 3,09% |
| Přežito bitev | 290 | 24,91% |
| Zničeno tanků | Ø | 721 | 0,62 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,82 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1087 | 0,93 |
| Průměrné poškození | 1.587,10 | |
| Obsazování báze | Ø | 884 | 0,76 |
| Obrana báze | Ø | 1171 | 1,01 |
| Průměrné zkušenosti | 561,65 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 567 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 277 | 48,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 273 | 48,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 17 | 3,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 187 | 32,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 420 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 754 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.061,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 895 | 1,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 785 | 1,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 621,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 567 | |
| Vítězství | 277 | 48,85% |
| Porážky | 273 | 48,15% |
| Remízy | 17 | 3,00% |
| Přežito bitev | 187 | 32,98% |
| Zničeno tanků | Ø | 420 | 0,74 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,11 | |
| Detekováno tanků | Ø | 754 | 1,33 |
| Průměrné poškození | 1.061,73 | |
| Obsazování báze | Ø | 895 | 1,58 |
| Obrana báze | Ø | 785 | 1,38 |
| Průměrné zkušenosti | 621,55 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 208 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 100 | 48,08% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 104 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 1,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 66 | 31,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 124 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 239 | 1,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 637,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 184 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 461 | 2,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 490,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 208 | |
| Vítězství | 100 | 48,08% |
| Porážky | 104 | 50,00% |
| Remízy | 4 | 1,92% |
| Přežito bitev | 66 | 31,73% |
| Zničeno tanků | Ø | 124 | 0,60 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,87 | |
| Detekováno tanků | Ø | 239 | 1,15 |
| Průměrné poškození | 637,26 | |
| Obsazování báze | Ø | 184 | 0,88 |
| Obrana báze | Ø | 461 | 2,22 |
| Průměrné zkušenosti | 490,26 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 886 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 346 | 39,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 531 | 59,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 9 | 1,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 246 | 27,77% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 604 | 0,68 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 607 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 503,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 688 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 1223 | 1,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 321,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 886 | |
| Vítězství | 346 | 39,05% |
| Porážky | 531 | 59,93% |
| Remízy | 9 | 1,02% |
| Přežito bitev | 246 | 27,77% |
| Zničeno tanků | Ø | 604 | 0,68 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,94 | |
| Detekováno tanků | Ø | 607 | 0,69 |
| Průměrné poškození | 503,12 | |
| Obsazování báze | Ø | 688 | 0,78 |
| Obrana báze | Ø | 1223 | 1,38 |
| Průměrné zkušenosti | 321,77 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 5763 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2929 | 50,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2685 | 46,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 149 | 2,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2168 | 37,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 4942 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,37 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 8641 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 944,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 8411 | 1,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 20592 | 3,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 643,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 5763 | |
| Vítězství | 2929 | 50,82% |
| Porážky | 2685 | 46,59% |
| Remízy | 149 | 2,59% |
| Přežito bitev | 2168 | 37,62% |
| Zničeno tanků | Ø | 4942 | 0,86 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,37 | |
| Detekováno tanků | Ø | 8641 | 1,50 |
| Průměrné poškození | 944,84 | |
| Obsazování báze | Ø | 8411 | 1,46 |
| Obrana báze | Ø | 20592 | 3,57 |
| Průměrné zkušenosti | 643,28 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 13889 | 0 | 8 | 8 | ||||
| Vítězství | 6216 | 44,75% | 0 | 0,00% | 3 | 37,50% | 3 | 37,50% |
| Porážky | 7002 | 50,41% | 0 | 0,00% | 5 | 62,50% | 5 | 62,50% |
| Remízy | 671 | 4,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 4904 | 35,31% | 0 | 0,00% | 3 | 37,50% | 3 | 37,50% |
| Zničeno tanků | Ø | 10204 | 0,73 | 0 | 0,00 | 2 | 0,25 | 2 | 0,25 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,14 | 0,00 | 0,40 | 0,40 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 12848 | 0,93 | 0 | 0,00 | 8 | 1,00 | 8 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 1.038,60 | 0,00 | 1.138,25 | 1.138,25 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 15081 | 1,09 | 0 | 0,00 | 13 | 1,63 | 13 | 1,63 |
| Obrana báze | Ø | 23858 | 1,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 536,86 | 0,00 | 551,63 | 551,63 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 13889 | |
| Vítězství | 6216 | 44,75% |
| Porážky | 7002 | 50,41% |
| Remízy | 671 | 4,83% |
| Přežito bitev | 4904 | 35,31% |
| Zničeno tanků | Ø | 10204 | 0,73 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,14 | |
| Detekováno tanků | Ø | 12848 | 0,93 |
| Průměrné poškození | 1.038,60 | |
| Obsazování báze | Ø | 15081 | 1,09 |
| Obrana báze | Ø | 23858 | 1,72 |
| Průměrné zkušenosti | 536,86 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 8 | |
| Vítězství | 3 | 37,50% |
| Porážky | 5 | 62,50% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 37,50% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 0,25 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,40 | |
| Detekováno tanků | Ø | 8 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 1.138,25 | |
| Obsazování báze | Ø | 13 | 1,63 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 551,63 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 8 | |
| Vítězství | 3 | 37,50% |
| Porážky | 5 | 62,50% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 37,50% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 0,25 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,40 | |
| Detekováno tanků | Ø | 8 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 1.138,25 | |
| Obsazování báze | Ø | 13 | 1,63 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 551,63 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3902 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1848 | 47,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1985 | 50,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 69 | 1,77% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1229 | 31,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2833 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3689 | 0,95 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.658,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 2991 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 4584 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 635,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3902 | |
| Vítězství | 1848 | 47,36% |
| Porážky | 1985 | 50,87% |
| Remízy | 69 | 1,77% |
| Přežito bitev | 1229 | 31,50% |
| Zničeno tanků | Ø | 2833 | 0,73 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,06 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3689 | 0,95 |
| Průměrné poškození | 1.658,22 | |
| Obsazování báze | Ø | 2991 | 0,77 |
| Obrana báze | Ø | 4584 | 1,17 |
| Průměrné zkušenosti | 635,50 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen