lumppeter

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 10.12.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7972001
Průměrný tier6,030,000,0010,00
Vítězství389148,81%00,00%00,00%00,00%
Porážky397749,89%00,00%00,00%1100,00%
Remízy1041,30%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev232629,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø63980,8000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,130,000,000,00
Detekováno tanků | Ø59030,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození640,850,000,000,00
Obsazování báze | Ø130861,6400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø41520,5200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti382,570,000,0094,00
WN7919,780,000,00-224,24
WN8962,440,000,000,00
Celkem
Bitev7972
Průměrný tier6,03
Vítězství389148,81%
Porážky397749,89%
Remízy1041,30%
Přežito bitev232629,18%
Zničeno tanků | Ø63980,80
Poměr zabití / smrtí1,13
Detekováno tanků | Ø59030,74
Průměrné poškození640,85
Obsazování báze | Ø130861,64
Obrana báze | Ø41520,52
Průměrné zkušenosti382,57
WN7919,78
WN8962,44
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev1
Průměrný tier10,00
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti94,00
WN7-224,24
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství330,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky770,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev220,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.316,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti345,300,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství330,00%
Porážky770,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev220,00%
Zničeno tanků | Ø50,50
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø40,40
Průměrné poškození1.316,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti345,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.530,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø88,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti569,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy1100,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození1.530,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø88,00
Průměrné zkušenosti569,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození152,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti39,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození152,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti39,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev193000
Vítězství5629,02%00,00%00,00%00,00%
Porážky13569,95%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,04%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3116,06%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø660,3400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1210,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození409,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø720,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø810,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti206,230,000,000,00
Celkem
Bitev193
Vítězství5629,02%
Porážky13569,95%
Remízy21,04%
Přežito bitev3116,06%
Zničeno tanků | Ø660,34
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø1210,63
Průměrné poškození409,90
Obsazování báze | Ø720,37
Obrana báze | Ø810,42
Průměrné zkušenosti206,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev52000
Vítězství2446,15%00,00%00,00%00,00%
Porážky2853,85%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1325,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,2300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,310,000,000,00
Detekováno tanků | Ø420,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození525,420,000,000,00
Obsazování báze | Ø761,4600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2645,0800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti273,190,000,000,00
Celkem
Bitev52
Vítězství2446,15%
Porážky2853,85%
Remízy00,00%
Přežito bitev1325,00%
Zničeno tanků | Ø120,23
Poměr zabití / smrtí0,31
Detekováno tanků | Ø420,81
Průměrné poškození525,42
Obsazování báze | Ø761,46
Obrana báze | Ø2645,08
Průměrné zkušenosti273,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (85)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5420,42319105949,76%1106,37
Churchill III 5575,5656178153,65%1356,41
VK 45.02 (P) Ausf. B91152,2346257648,44%1036,44
VK 45.02 (P) Ausf. A8946,1745148043,75%985,37
Tiger (P)7660,0837440346,65%743,49
T26E4 SuperPershing 8994,5248730746,25%1217,81
KV-48989,0454529347,44%1104,90
KV-26754,8739227947,67%1272,56
Maus101537,6952326346,39%1126,66
Sturer Emil7776,2341025547,84%1000,58
KV-37990,9947423747,26%1234,59
VK 30.01 (P)6342,1525321844,95%351,26
FCM 36 Pak 40 3320,4025921454,67%879,91
T3 HMC2209,0323319858,08%1006,68
Rhm.-Borsig Waffenträger8965,5444318350,27%876,76
S35 CA5365,2923317846,63%683,14
AT 86553,8042017345,66%875,29
Nashorn6626,8532917146,78%1039,15
AT 25368,6928410046,00%787,99
T-345295,012839650,00%702,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,541688950,56%352,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.484,131708847,73%80,49
S-517462,782708742,53%368,37
Pz.Sfl. IVc5466,863037855,13%1104,55
Somua SAu 404144,881577655,26%284,65
T-284224,852197552,00%574,89
Alecto4287,762087247,22%692,65
A-436391,893267048,57%646,89
Marder II3316,272936756,72%1080,18
T-1506888,867086561,54%1748,85
T-463130,891686445,31%384,07
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,711626341,27%449,74
SU-263315,561856140,98%814,15
KV-15179,202365954,24%220,25
T404244,242374254,76%500,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4424,003693865,79%1379,51
Leichttraktor186,461123740,54%169,63
IS-7101323,216003351,52%863,49
ARL V396216,341773237,50%92,62
Marder 38T4343,442483243,75%759,58
Renault UE 573177,861752944,83%427,12
Object 252U 8558,545512850,00%415,45
BT-7 artillery 3147,871632330,43%304,51
Strv m/40L3137,941961747,06%310,86
KV-5 8792,594881747,06%659,38
Lago4123,002161361,54%320,63
Tiger I7637,083181338,46%514,96
AMX 38369,421441250,00%94,53
IS-6 B 8834,185771136,36%536,17
T56 GMC3154,89176966,67%534,82
Patton the Tank 9648,38435812,50%363,82
D23198,13341862,50%768,13
Renault FT AC2176,13130837,50%505,73
B14180,88233837,50%243,04
Hotchkiss H35222,5779742,86%11,93
ST-I9297,50325633,33%0,00
SU-18274,17106650,00%270,32
Vz. 58 Medvěd 91079,83592633,33%543,99
Object 268 Version V 101278,40534540,00%591,21
Strv m/38299,50158450,00%258,11
T-262138,25161475,00%729,85
D1271,75138425,00%68,63
Super Hellcat 7336,33458366,67%431,30
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5334,67383333,33%518,48
MS-110,0047250,00%77,53
Light Mk. VIC 2321,004012100,00%2555,85
Renault FT14,004920,00%0,00
T-50-2 6211,0022120,00%296,28
T-116 394,003152100,00%366,05
KV-1SA 51108,00885250,00%2744,57
M10 Wolverine5366,002882100,00%767,95
Type 5 Ka-Ri 8922,008061100,00%896,53
Fantôme 91380,009571100,00%1154,36
T-62A102808,0013461100,00%2805,12
T110E3101615,0011571100,00%1139,54
Valiant 590,007521100,00%264,10
LTP 350,006610,00%0,00
T7 Combat Car 20,003310,00%0,00
T18 HMC3139,007110,00%330,27
T-29 332,002410,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6771,0053310,00%2119,06
Convert. Medium Tank T3 3437,006841100,00%1871,64
M24E2 Super Chaffee 6332,0035310,00%554,07
Pz.Sfl. IC 4333,006031100,00%1074,76
Jagdpanther II81540,007251100,00%1878,68

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 10.12.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.07.2014
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.07.2014