m4cce

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 05.05.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4427000
Průměrný tier6,800,000,000,00
Vítězství188242,51%00,00%00,00%00,00%
Porážky244755,27%00,00%00,00%00,00%
Remízy982,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev58813,28%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø16220,3700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,420,000,000,00
Detekováno tanků | Ø29650,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození490,110,000,000,00
Obsazování báze | Ø46571,0500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9610,2200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti407,170,000,000,00
WN7448,510,000,000,00
WN8385,080,000,000,00
Celkem
Bitev4427
Průměrný tier6,80
Vítězství188242,51%
Porážky244755,27%
Remízy982,21%
Přežito bitev58813,28%
Zničeno tanků | Ø16220,37
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø29650,67
Průměrné poškození490,11
Obsazování báze | Ø46571,05
Obrana báze | Ø9610,22
Průměrné zkušenosti407,17
WN7448,51
WN8385,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství213,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky1386,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,290,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,8000,0000,0000,00
Průměrné poškození471,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti128,330,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství213,33%
Porážky1386,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev16,67%
Zničeno tanků | Ø40,27
Poměr zabití / smrtí0,29
Detekováno tanků | Ø120,80
Průměrné poškození471,87
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti128,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (134)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Object 277101035,1362825342,29%571,54
IS-38540,0248623941,42%358,49
T57 Heavy101148,3563415942,77%620,98
Strv S1 8647,7543715339,87%371,57
T-109519,9653413943,88%255,17
T1 Heavy5263,5624413142,75%305,01
T297482,8349012548,80%389,78
KV-1S6229,383219940,40%130,25
T110E5101090,185999835,71%514,38
M66323,332999641,67%224,26
Object 777 Version II 9785,906199347,31%478,77
T25/27407,483669235,87%263,39
IS7446,304719142,86%345,48
T14 5267,722798140,74%304,50
M18 Hellcat6294,183347740,26%240,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5203,962287537,33%240,95
M2 Medium Tank3123,231597349,32%298,95
Primo Victoria 8371,474547335,62%175,70
M1039626,855747241,67%324,73
AMX 50 Foch B10860,685237136,62%292,48
Strv 746351,763406832,35%360,45
T328431,564616833,82%169,34
IS-3-II9879,656056842,65%585,22
IS-2-II8536,064886838,24%317,53
AE Phase I 9677,385866845,59%392,69
AMX 50 Foch (155) 101017,865636645,45%508,32
KV-37525,594966443,75%440,66
T-1506404,834366346,03%458,47
Lago4135,402446248,39%247,85
T-46395,851376237,10%151,56
ST-II101096,497096149,18%691,64
M3 Lee4101,071566053,33%213,15
BT-74117,731705644,64%211,81
T-28498,561655554,55%160,17
60G FT5279,382105532,73%308,68
Tiger (P)7441,725085050,00%376,14
P26/404289,512104930,61%518,40
M8A14162,962154847,92%243,59
Strv m/425254,703074454,55%538,00
T56 GMC3139,111504443,18%255,11
KV-15291,743484346,51%391,34
Maus10948,285614035,00%385,41
Indien-Panzer8510,374463834,21%314,04
M5 Stuart476,592403740,54%9,71
T2 Medium Tank286,331283348,48%259,74
M24 Chaffee5123,672553040,00%137,41
Mäuschen9786,006333053,33%546,50
Type 578428,625832958,62%361,97
T54E19836,905172931,03%426,62
Cruiser Mk. IV4309,172142343,48%792,78
M3 Stuart385,271552222,73%72,77
M2 Light2109,951802236,36%223,64
T698490,325052236,36%275,20
AMX 50 Foch9731,434782128,57%302,30
VK 100.01 (P)8808,815912147,62%692,18
SU-76G FT4257,472121952,63%433,16
Type 689623,785041838,89%227,77
Sturer Emil7197,392601838,89%27,34
Type 2597 Chi-Ha3265,471921747,06%817,47
BT-22125,131351637,50%412,13
MS-11113,132271662,50%610,85
Pz.Kpfw. III Ausf. J4225,253021656,25%518,69
T-26298,251381637,50%258,64
Covenanter5156,753021637,50%225,57
T1E6 247,44591618,75%0,00
Carro d'assalto P.887494,135051546,67%426,60
TS-54 8282,535311553,33%159,80
M4A3E8 Sherman6185,933121442,86%97,63
M374129,142261442,86%202,57
AMX AC mle. 488573,713881428,57%308,73
Leopard Prototyp A9375,863611442,86%98,31
SDP 44 Burza6348,622921330,77%273,07
Valentine3233,672271225,00%648,14
T1 Cunningham191,821761172,73%559,13
M15/423236,501911060,00%627,23
Type 97 Chi-Ha3180,901691060,00%548,30
Nashorn6469,904001050,00%599,45
M4A1 Sherman5268,11248933,33%386,13
KV-85690,67212955,56%161,32
ARL V39677,67213933,33%1,97
StuG III Ausf. B422,8990933,33%0,00
Leichttraktor1115,38243875,00%602,34
A-20563,86261757,14%177,20
T7 Combat Car 255,71168771,43%265,60
Vickers Medium Mk. I1102,67220666,67%581,97
VK 30.02 (D)7397,50486650,00%418,56
Somua S353229,67326666,67%635,19
Super Hellcat 7148,6713860,00%0,00
Renault Otsu195,80103520,00%210,54
T207414,00494560,00%500,70
T1 HMC254,40120560,00%229,70
T3 HMC2125,402055100,00%575,51
VK 30.02 (M)6308,80289540,00%285,07
Char Futur 4 91320,80622540,00%801,98
LT vz. 352149,75176425,00%460,27
Strv m/40L3300,253804100,00%1185,06
Hotchkiss H352106,75193475,00%535,05
7TP284,50107425,00%47,65
Vickers Mk. E Type B225,0036425,00%0,00
SU-18281,00202450,00%315,14
AMX AC mle. 467529,25336425,00%401,86
Vickers Medium Mk. II20,002030,00%0,00
M415123,00317366,67%261,00
VK 30.01 (P)6290,00441333,33%209,35
SU-263102,00254366,67%280,52
Type 3 Ju-Nu6472,677113100,00%691,35
T-45 2240,00313333,33%954,71
LTP 3145,33230366,67%736,98
T-34511,00157250,00%101,20
Kolohousenka1108,509620,00%312,34
Strv fm/211121,002692100,00%711,15
Renault FT150,50144250,00%111,36
M14/412297,502782100,00%1292,15
4TP188,00110250,00%265,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E3417,505892100,00%1634,87
Type 7110595,50589250,00%238,42
Somua SAu 404215,0016920,00%343,66
S35 CA5293,5013520,00%326,37
Type 63 8666,507932100,00%621,99
Crusader60,0017110,00%0,00
Sturmpanzer I Bison30,00010,00%0,00
M5A1 Stuart485,0010110,00%13,31
M7 Priest361,002901100,00%261,00
Progetto CC55 mod. 548340,0034210,00%53,11
Type 4 Ju-To7243,0012610,00%0,00
Loyd Gun Carriage2228,0021610,00%1569,00
KV-1SA 5210,004451100,00%383,17
T-50-2 6480,0039610,00%1135,64
T-29 3463,0017910,00%1298,01
Rheinmetall Skorpion G 80,005311100,00%261,00
Object 268 Version V 100,0036310,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6361,005201100,00%886,03
Type 5 Ka-Ri 80,0019410,00%0,00
Valiant 5877,0054910,00%1845,81

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 05.05.2023
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 05.05.2023
Opustil klan: 24.12.2024