manul28

clanlogo
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 01.06.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev65690150441
Průměrný tier6,990,008,698,49
Vítězství312147,51%00,00%7147,33%20847,17%
Porážky334050,84%00,00%7550,00%22150,11%
Remízy1081,64%00,00%42,67%122,72%
Přežito bitev141221,49%00,00%1812,00%6715,19%
Zničeno tanků | Ø35200,5400,00730,492340,53
Poměr zabití / smrtí0,680,000,550,63
Detekováno tanků | Ø54100,8200,001691,134651,05
Průměrné poškození809,060,001.364,301.253,64
Obsazování báze | Ø35630,5400,001000,672380,54
Obrana báze | Ø29920,4600,0000,00700,16
Průměrné zkušenosti484,140,00736,11728,38
WN7790,160,00821,44827,82
WN8903,330,001186,641163,59
Celkem
Bitev6569
Průměrný tier6,99
Vítězství312147,51%
Porážky334050,84%
Remízy1081,64%
Přežito bitev141221,49%
Zničeno tanků | Ø35200,54
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø54100,82
Průměrné poškození809,06
Obsazování báze | Ø35630,54
Obrana báze | Ø29920,46
Průměrné zkušenosti484,14
WN7790,16
WN8903,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev150
Průměrný tier8,69
Vítězství7147,33%
Porážky7550,00%
Remízy42,67%
Přežito bitev1812,00%
Zničeno tanků | Ø730,49
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø1691,13
Průměrné poškození1.364,30
Obsazování báze | Ø1000,67
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti736,11
WN7821,44
WN81186,64
Posledních 30 dní
Bitev441
Průměrný tier8,49
Vítězství20847,17%
Porážky22150,11%
Remízy122,72%
Přežito bitev6715,19%
Zničeno tanků | Ø2340,53
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø4651,05
Průměrné poškození1.253,64
Obsazování báze | Ø2380,54
Obrana báze | Ø700,16
Průměrné zkušenosti728,38
WN7827,82
WN81163,59
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-103 81034,3957158346,31%988,35
Pz.Kpfw. II Luchs4182,5226840448,51%556,17
KV-26401,4631229245,21%482,00
IS-3-II91189,7260925247,22%944,64
AMX 13 105 AM mle. 505344,3822621849,54%614,50
IS-2-II8876,8754720048,50%834,02
Nergal 81353,4372819154,45%1460,01
AMX 50 B101425,2260118744,39%872,31
T-50-2 6150,1127817544,00%163,74
CC-46 Pancernik 91447,6869314845,27%1130,66
ST-II101881,1272014654,79%1433,88
AMX 13 F3 AM6521,5035914350,35%644,01
M-VI-Y91271,6766413540,00%978,12
SU-130PM 81176,5560512650,79%1068,35
AMX 50 1008724,3551110850,00%619,69
T-1506346,213049445,74%346,03
M-V-Y101843,708149447,87%1398,96
VK 45.02 (P) Ausf. B91576,137338938,20%1448,77
KV-481144,067708354,22%1316,49
AMX 50 12091341,186918245,12%1099,25
KV-37551,244888252,44%548,78
KV-5 81087,416148241,46%985,53
Strv m/40L3238,912248150,62%789,11
FV1066 Senlac 8399,394227941,77%519,24
M-III-Y8950,326507741,56%874,50
IS-38921,116877548,00%888,39
AMX M4 mle. 54101470,746257441,89%795,20
Object 252U 81230,006447447,30%1131,21
AMX M4 mle. 5191114,306796750,75%788,09
Kpz. 3 GST Turm 81486,007146749,25%1418,37
AE Phase I 91170,945786630,30%737,23
T-463103,341406451,56%274,39
AMX 65 t8593,804606446,88%479,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,842606346,03%484,51
Strv m/425131,241806254,84%210,31
Maus101510,008036157,38%1056,04
M8A14201,542006152,46%375,26
LTP 3143,441996147,54%502,97
T-1091422,588236053,33%1264,24
S-517515,374625747,37%425,61
AMX M4 mle. 457712,934795635,71%662,19
ELC EVEN 90 8555,485135446,30%858,20
Brennos 81101,485865455,56%1227,56
VK 45.02 (P) Ausf. A81165,847545158,82%1393,02
Marder II3134,211404852,08%265,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6212,043734843,75%270,35
Lago4191,112544753,19%464,39
Lorraine 39L AM3384,982884748,94%1248,12
SU-1527556,214274346,51%596,14
T1 HMC2147,191864273,81%967,18
AMX 40489,621484242,86%102,73
Fantôme 91159,835594153,66%991,83
Object 261101078,834264042,50%700,31
T-62A101073,825543844,74%679,69
T26E4 SuperPershing 81015,706613743,24%1104,52
Super Hellcat 7597,404293551,43%751,41
M-II-Y7783,005783348,48%922,12
GSOR the TANK 9726,704393336,36%370,25
Renault FT 75 BS2223,502043243,75%1376,29
T56 GMC3260,221753231,25%774,48
M374285,812123141,94%819,82
T-34-85M 6241,902793132,26%85,53
IS71025,936673043,33%1168,88
T-505170,832852941,38%333,08
SU-86716,895212744,44%846,46
Tiger (P)71126,967392748,15%1368,46
Windhund 81008,785582755,56%972,36
SU-122A5329,042252642,31%513,42
Waffenträger auf E 100101345,006022544,00%650,24
KV-15497,203922060,00%962,09
T-28475,841991952,63%120,41
Pz.Kpfw. II299,161601931,58%174,53
ARL 446627,263441942,11%899,45
Pz.Kpfw. VII102100,426881952,63%1697,11
Pawlack Tank6655,894451833,33%869,48
KV-1S6691,534741752,94%1218,93
T-116 347,761971764,71%247,48
Hummel6509,134061566,67%739,74
AMX 383181,861791450,00%524,27
MKA 2155,571531435,71%339,82
M24E2 Super Chaffee 6416,235241338,46%1032,51
Panzerjäger I2150,821441145,45%376,57
M-IV-Y 8571,825051136,36%345,60
Pz.Kpfw. I263,44112933,33%7,52
Black Prince II 7836,56812966,67%1038,82
KV-1SA 5450,00513742,86%668,87
Renault FT147,83114633,33%6,95
Leichttraktor1124,332106100,00%643,09
AMX M4 mle. 49 8310,00600666,67%309,39
Strv m/382185,00268560,00%769,20
T1 Cunningham184,60150560,00%424,60
MS-11122,80132520,00%452,20
T3 HMC2106,0093520,00%219,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5447,00393520,00%797,91
Valiant 5149,00301560,00%221,74
Fiat 3000179,00120450,00%210,86
Vickers Medium Mk. I1182,673433100,00%1149,61
Churchill I5353,33431366,67%725,92
T26E3 Eagle 7 7366,67468366,67%440,92
T-60254,50103250,00%71,62
Gabler’s Destroyer 5295,005092100,00%783,10
AMX ELC 901 60,00318250,00%107,11
Strv fm/21180,001701100,00%430,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2714,009031100,00%7121,12
KV-1371533,0055910,00%3033,85
FCM 36230,001731100,00%261,00
ARMT 5435,005061100,00%896,50
SMV CC-64 Vipera 80,0014410,00%0,00
T1E6 227,002310,00%0,00
T7 Combat Car 256,002861100,00%262,45
BT-7 artillery 341,0014410,00%0,00
T78 61233,008121100,00%1892,46
Straussler V–4/40 3308,0020210,00%798,51
Chi-Go 7686,008061100,00%825,49

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 01.06.2025