matii0

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 06.01.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8152000
Průměrný tier5,330,000,000,00
Vítězství395948,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky412050,54%00,00%00,00%00,00%
Remízy730,90%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev162419,92%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50780,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø78970,9700,0000,0000,00
Průměrné poškození508,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø45440,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø43870,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti322,150,000,000,00
WN7821,170,000,000,00
WN8925,690,000,000,00
Celkem
Bitev8152
Průměrný tier5,33
Vítězství395948,56%
Porážky412050,54%
Remízy730,90%
Přežito bitev162419,92%
Zničeno tanků | Ø50780,62
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø78970,97
Průměrné poškození508,87
Obsazování báze | Ø45440,56
Obrana báze | Ø43870,54
Průměrné zkušenosti322,15
WN7821,17
WN8925,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev218000
Vítězství10548,17%00,00%00,00%00,00%
Porážky11351,83%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev10246,79%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1370,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,180,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1370,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.122,840,000,000,00
Obsazování báze | Ø7553,4600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9754,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti554,670,000,000,00
Celkem
Bitev218
Vítězství10548,17%
Porážky11351,83%
Remízy00,00%
Přežito bitev10246,79%
Zničeno tanků | Ø1370,63
Poměr zabití / smrtí1,18
Detekováno tanků | Ø1370,63
Průměrné poškození1.122,84
Obsazování báze | Ø7553,46
Obrana báze | Ø9754,47
Průměrné zkušenosti554,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství120,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky480,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození144,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø255,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti66,800,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství120,00%
Porážky480,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø10,20
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø30,60
Průměrné poškození144,40
Obsazování báze | Ø255,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti66,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (169)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
StuG III Ausf. G5535,0933047349,68%1326,70
IS-381134,0549245952,29%1301,08
BT-7 artillery 3252,8428240253,73%1015,95
T-1091266,9148927948,75%1129,77
KV-15416,5431922951,53%816,35
T-34-85M 6797,8044822544,44%1303,55
KV-856392,6928221144,55%462,24
AMX 12 t6561,1138320850,00%1674,42
Hummel6657,0236419650,51%890,10
IS7881,0846919256,25%1169,67
Type 59 81005,2354617742,94%1157,77
T-345316,1327116251,23%734,92
G.W. Panther7874,6242615649,36%1111,04
AMX 13 757691,7939614638,36%1410,80
T404132,1716514239,44%64,16
Jagdpanther7683,2435614047,86%753,77
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,8431113553,33%1143,94
VK 30.01 (H)5377,8625413338,35%669,77
T376364,2731313145,04%863,10
Jagdpanzer IV6708,6939512454,84%1433,70
Grille5449,9126011650,00%885,34
M10 Wolverine5309,7923711347,79%538,66
Ikv 90 Typ B7636,3336610943,12%674,47
T-284103,0614810542,86%66,80
MT-256458,8739810449,04%1305,11
AT 25358,5327010244,12%710,14
Ikv 65 Alt II6590,292869842,86%821,98
AMX ELC bis5358,403379748,45%1136,07
M24 Chaffee5296,483309251,09%995,72
Pz.Kpfw. III/IV5285,692718551,76%662,73
T71 DA7643,744298256,10%1419,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4221,892017949,37%430,40
M2 Light2205,822927656,58%900,01
Ikv 1035393,992887258,33%935,58
Bishop5443,652977259,72%996,22
Durchbruchswagen 2483,911597054,29%138,70
T-34-856488,753456949,28%779,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3103,351566048,33%152,50
Pz.Kpfw. III Ausf. J485,151605949,15%85,09
VK 36.01 (H)6560,553825853,45%843,59
T18 HMC3237,461835646,43%1067,89
VK 16.02 Leopard5181,552785150,98%438,66
T-29 3246,882805162,75%945,27
Matilda4209,492274951,02%456,27
SU-85B4406,712654938,78%953,81
Birch Gun4270,821944944,90%881,41
Challenger7806,204274946,94%986,71
FV3046496,132674854,17%730,28
Sav m/434246,891884436,36%454,59
A-205103,982114355,81%228,95
T-1506221,552334238,10%72,18
T26E5 8966,175524252,38%1082,05
T-46350,611014146,34%62,49
Marder II3124,651604047,50%195,94
KV-26581,764003764,86%1015,00
M5 Stuart475,391823644,44%43,35
IS-7102227,835993641,67%1947,25
Tiger I7876,665703557,14%1100,39
Churchill I5500,433503540,00%843,17
Sturmpanzer II4315,662293554,29%962,08
SU-1006601,653233441,18%810,94
UDES 038586,503083234,38%304,21
Vickers Medium Mk. I135,10983154,84%120,21
Vickers Medium Mk. III380,031483151,61%135,18
T56 GMC354,231103135,48%2,21
Cruiser Mk. II2192,742273164,52%910,89
Cruiser Mk. III329,421113151,61%89,17
G.W. Tiger (P)8817,774113050,00%811,75
Cavalier5421,633183050,00%940,37
StuG IV 5430,132553046,67%1036,94
SU-855450,793312955,17%972,43
T3 HMC272,411052948,28%120,80
M3 Lee4273,822462860,71%988,18
Pz.Kpfw. II Luchs4171,682552850,00%461,00
SU-76M4105,671482740,74%36,49
Alecto4328,592252733,33%806,79
Leichttraktor129,92772646,15%49,15
Achilles6708,274082646,15%1158,51
G.Pz. Mk. VI (e)28,83452420,83%0,00
Cromwell6633,134632356,52%1332,28
Ikv 723226,351852347,83%583,25
Sturmpanzer I Bison3126,521662157,14%360,80
T-26247,05922142,86%20,82
M3 Stuart3146,952191968,42%624,25
Cruiser Mk. IV487,321131921,05%0,00
Pz.Kpfw. II296,171591844,44%192,74
AMX 38350,561141844,44%41,12
Valentine AT4248,172511850,00%572,09
Nashorn6535,412701741,18%646,00
Rheinmetall Skorpion G 81523,124611741,18%1496,06
Type 3 Ho-Ni III5495,333261553,33%968,35
Marder 38T4256,002291560,00%635,11
Sexton II3130,071151435,71%289,08
AT 86265,073251464,29%412,53
Loyd Gun Carriage2114,641281435,71%571,78
L-60 263,572071450,00%177,84
BT-7490,381251346,15%99,49
AMX 40454,311281323,08%1,31
Panzerjäger I254,85761338,46%0,27
AT-1294,621031338,46%122,74
Type 1 Chi-He4594,923611266,67%2074,26
Type 4 Ju-To7595,674191233,33%425,30
M18 Hellcat6227,501531216,67%89,82
Churchill VII6650,274991154,55%1091,69
AMR 35 2195,911961127,27%708,57
T1 Cunningham165,00791020,00%128,10
BT-22119,701311030,00%338,79
Type 91 Heavy3120,501521040,00%169,21
MTLS-1G14 3308,103691070,00%1187,13
T1 HMC242,4491944,44%57,58
Pvlvv fm/42259,0093944,44%86,79
Pz.Kpfw. I233,7887922,22%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5578,33519944,44%1160,66
T-50-2 6271,00270944,44%459,29
Strv fm/211121,25234850,00%519,51
Vickers Medium Mk. II232,8865812,50%0,00
Renault FT 75 BS2100,13117850,00%426,31
Cruiser Mk. I1114,00174850,00%470,21
MS-1164,43127757,14%218,98
T1 Heavy5128,29209742,86%31,80
Type 95 Heavy4101,86153742,86%94,96
Type 3 Ju-Nu61017,14789757,14%1546,54
Universal Carrier 2-pdr2155,71178757,14%600,80
Gabler’s Destroyer 5546,14380728,57%1232,16
Renault FT128,0064633,33%0,00
M2 Medium Tank357,67121650,00%89,96
KV-1SA 5575,675816100,00%1225,23
Valiant 5310,33346666,67%631,09
TKS z n.k.m. 20 mm 248,4088540,00%20,94
LT vz. 383257,40237560,00%1041,95
10TP3194,60190540,00%562,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. A372,60171560,00%166,74
GSOR the TANK 91200,60696580,00%1294,22
T-116 3351,20264520,00%1274,21
LTP 348,4084540,00%3,42
ST vz. 394403,25389425,00%1021,19
Hotchkiss H35258,75109425,00%5,45
Lorraine 39L AM3285,00148425,00%778,03
Pz.Kpfw. II Ausf. D 237,50293450,00%88,26
M2281,67174366,67%350,12
SU-182162,00159366,67%1044,45
Bat.-Châtillon 12 t8388,00319366,67%643,55
MKA 2135,00159333,33%270,41
Super Hellcat 7803,33299333,33%906,62
LT vz. 352237,0010120,00%862,26
14TP421,507220,00%0,00
Type 97 Te-Ke 251,507820,00%0,00
T2 Medium Tank2242,004052100,00%1560,59
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6557,504452100,00%1587,25
M24E2 Super Chaffee 666,00186250,00%117,59
M3A3 Stuart 3374,50657250,00%996,59
Kolohousenka192,001931100,00%457,34
Fiat 300010,001910,00%0,00
Renault Otsu10,00010,00%0,00
Covenanter5203,0010310,00%374,27
SDP 44 Burza6303,003651100,00%452,35
Waffenträger auf E 100103722,0062310,00%2594,35
T3E2 Medium Tank 3291,0021210,00%895,47
SMV CC-64 Vipera 81708,007421100,00%1941,32
T-45 2513,0064510,00%3560,10
Valentine II 4200,0019810,00%379,94
Type 5 Ka-Ri 80,009610,00%0,00
T1E6 20,008710,00%0,00
Type 63 8617,0040510,00%314,34
Light Mk. VIC 20,003110,00%0,00
Type 1 Ho-Ni II 4183,0028110,00%89,30
T7 Combat Car 20,00771100,00%261,00
AMR P.103 2184,0018510,00%367,83
SU-100I 50,004010,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 06.01.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 06.01.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 03.11.2014
Opustil klan: 13.12.2014
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.06.2015
Opustil klan: 26.10.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.04.2014