| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T34 | 8 | 971,94 | 432 | 542 | 45,57% | 1028,22 | |||||
| IS | 7 | 549,74 | 353 | 325 | 43,08% | 554,37 | |||||
| KV-85 | 6 | 301,54 | 257 | 269 | 43,12% | 270,04 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 349,76 | 409 | 240 | 53,33% | 627,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 114,00 | 256 | 218 | 46,79% | 175,89 | |||||
| IS-3 | 8 | 732,78 | 438 | 187 | 45,99% | 709,21 | |||||
| T-10 | 9 | 1000,34 | 409 | 185 | 40,00% | 760,64 | |||||
| KV-1 | 5 | 364,82 | 270 | 185 | 46,49% | 589,58 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 266,43 | 324 | 182 | 44,51% | 523,52 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 216,38 | 219 | 175 | 42,29% | 266,16 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 126,11 | 150 | 134 | 44,78% | 109,29 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 188,44 | 220 | 123 | 41,46% | 272,24 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 343,77 | 420 | 117 | 45,30% | 281,20 | |||||
| Churchill I | 5 | 365,81 | 303 | 111 | 45,05% | 609,52 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 553,25 | 395 | 109 | 43,12% | 797,01 | |||||
| AMX 40 | 4 | 78,50 | 161 | 98 | 46,94% | 88,09 | |||||
| Tiger I | 7 | 453,09 | 425 | 97 | 51,55% | 428,26 | |||||
| T-28 | 4 | 74,22 | 145 | 94 | 48,94% | 87,49 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 237,10 | 224 | 94 | 45,74% | 424,59 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 804,99 | 566 | 92 | 44,57% | 761,29 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 128,23 | 238 | 87 | 57,47% | 769,28 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 187,34 | 182 | 86 | 39,53% | 84,52 | |||||
| B1 | 4 | 135,98 | 203 | 84 | 64,29% | 336,91 | |||||
| T-34 | 5 | 223,76 | 213 | 83 | 44,58% | 392,49 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 92,90 | 183 | 81 | 48,15% | 78,48 | |||||
| Type T-34 | 5 | 250,05 | 236 | 74 | 44,59% | 488,31 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 625,44 | 512 | 73 | 47,95% | 603,82 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 99,07 | 212 | 72 | 47,22% | 132,99 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 90,35 | 197 | 69 | 46,38% | 120,39 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 81,77 | 144 | 66 | 42,42% | 33,77 | |||||
| Matilda | 4 | 218,11 | 235 | 64 | 51,56% | 484,44 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 993,81 | 569 | 64 | 37,50% | 811,87 | |||||
| Object 257 | 9 | 962,59 | 633 | 61 | 40,98% | 640,95 | |||||
| Hummel | 6 | 405,67 | 397 | 58 | 55,17% | 504,69 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 213,98 | 474 | 57 | 54,39% | 439,70 | |||||
| A-20 | 5 | 93,80 | 175 | 56 | 39,29% | 40,87 | |||||
| IS-7 | 10 | 1250,71 | 660 | 48 | 39,58% | 686,60 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 90,28 | 263 | 47 | 48,94% | 116,20 | |||||
| Marder 38T | 4 | 222,77 | 194 | 43 | 39,53% | 339,06 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 724,24 | 562 | 42 | 45,24% | 317,74 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 179,83 | 313 | 42 | 33,33% | 49,79 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 312,73 | 464 | 41 | 53,66% | 690,69 | |||||
| Covenanter | 5 | 124,23 | 167 | 40 | 50,00% | 224,33 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 234,93 | 345 | 40 | 30,00% | 446,11 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 340,18 | 296 | 39 | 51,28% | 483,97 | |||||
| Marder II | 3 | 178,69 | 178 | 39 | 58,97% | 478,68 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 217,69 | 159 | 39 | 30,77% | 198,24 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 101,32 | 99 | 38 | 42,11% | 111,76 | |||||
| SU-85B | 4 | 215,62 | 181 | 37 | 35,14% | 304,23 | |||||
| M8A1 | 4 | 144,92 | 221 | 37 | 48,65% | 188,34 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 875,09 | 556 | 33 | 39,39% | 563,76 | |||||
| P.43 bis | 6 | 595,90 | 460 | 30 | 33,33% | 811,27 | |||||
| Tiger II | 8 | 613,80 | 479 | 30 | 23,33% | 360,66 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 72,33 | 210 | 30 | 50,00% | 93,03 | |||||
| T-46 | 3 | 84,83 | 134 | 29 | 41,38% | 102,06 | |||||
| D2 | 3 | 63,19 | 133 | 27 | 62,96% | 184,99 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 212,48 | 221 | 27 | 59,26% | 633,84 | |||||
| AMX 38 | 3 | 79,56 | 156 | 27 | 55,56% | 140,84 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 121,35 | 144 | 26 | 53,85% | 334,44 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 99,69 | 154 | 26 | 26,92% | 99,69 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 139,68 | 304 | 25 | 72,00% | 733,57 | |||||
| SU-76M | 4 | 300,50 | 244 | 24 | 45,83% | 713,06 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 100,14 | 157 | 22 | 54,55% | 171,56 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 529,90 | 414 | 21 | 38,10% | 542,94 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 206,00 | 222 | 21 | 47,62% | 412,70 | |||||
| M6 | 6 | 614,05 | 422 | 20 | 30,00% | 670,98 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 81,15 | 137 | 20 | 45,00% | 46,33 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 199,00 | 215 | 19 | 47,37% | 579,99 | |||||
| BT-7 | 4 | 66,06 | 167 | 18 | 61,11% | 205,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 77,00 | 176 | 17 | 41,18% | 75,03 | |||||
| Grille | 5 | 475,71 | 326 | 17 | 35,29% | 777,56 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 375,71 | 489 | 17 | 58,82% | 439,59 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 82,38 | 133 | 16 | 75,00% | 316,90 | |||||
| P26/40 | 4 | 530,29 | 355 | 14 | 42,86% | 1302,01 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 33,57 | 104 | 14 | 50,00% | 73,08 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 286,00 | 262 | 14 | 42,86% | 755,33 | |||||
| AT-1 | 2 | 80,14 | 100 | 14 | 57,14% | 192,85 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1002,79 | 560 | 14 | 35,71% | 520,43 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 50,07 | 107 | 14 | 28,57% | 0,63 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 373,69 | 411 | 13 | 46,15% | 406,65 | |||||
| P.43 | 5 | 609,25 | 610 | 12 | 66,67% | 1884,31 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 14,67 | 96 | 12 | 33,33% | 0,00 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 275,00 | 314 | 12 | 33,33% | 564,66 | |||||
| T1E6 | 2 | 21,17 | 99 | 12 | 50,00% | 94,64 | |||||
| T56 GMC | 3 | 142,82 | 255 | 11 | 54,55% | 372,29 | |||||
| Maus | 10 | 857,09 | 596 | 11 | 45,45% | 408,62 | |||||
| SU-26 | 3 | 69,73 | 137 | 11 | 36,36% | 1,84 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 96,55 | 134 | 11 | 63,64% | 646,81 | |||||
| D1 | 2 | 41,10 | 112 | 10 | 50,00% | 86,89 | |||||
| T-26 | 2 | 74,60 | 122 | 10 | 60,00% | 283,17 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 101,10 | 178 | 10 | 80,00% | 408,70 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 113,70 | 165 | 10 | 70,00% | 490,67 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 77,00 | 127 | 10 | 40,00% | 83,64 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 446,67 | 470 | 9 | 66,67% | 2968,59 | |||||
| BT-2 | 2 | 75,67 | 123 | 9 | 44,44% | 136,20 | |||||
| 59-16 | 6 | 61,22 | 197 | 9 | 44,44% | 70,71 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 562,00 | 562 | 9 | 55,56% | 588,52 | |||||
| Valentine AT | 4 | 100,00 | 125 | 9 | 33,33% | 8,91 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 173,57 | 286 | 7 | 42,86% | 552,69 | |||||
| M15/42 | 3 | 273,00 | 331 | 7 | 71,43% | 953,47 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 33,71 | 62 | 7 | 42,86% | 20,28 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 107,00 | 149 | 6 | 50,00% | 391,21 | |||||
| T3 HMC | 2 | 112,17 | 159 | 6 | 50,00% | 337,52 | |||||
| L-60 | 2 | 145,33 | 418 | 6 | 66,67% | 849,98 | |||||
| Fantôme | 9 | 359,33 | 533 | 6 | 50,00% | 155,87 | |||||
| SU-18 | 2 | 149,20 | 160 | 5 | 60,00% | 895,50 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 25 | 5 | 40,00% | 20,94 | |||||
| Black Prince II | 7 | 589,25 | 420 | 4 | 25,00% | 460,46 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 145,25 | 264 | 4 | 50,00% | 367,30 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 168,33 | 187 | 3 | 33,33% | 854,97 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 126,67 | 147 | 3 | 33,33% | 399,89 | |||||
| Renault FT | 1 | 56,00 | 67 | 3 | 0,00% | 53,60 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 52 | 3 | 66,67% | 231,85 | |||||
| M2 Light | 2 | 123,67 | 274 | 3 | 66,67% | 523,74 | |||||
| Sexton II | 3 | 0,00 | 53 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 741,33 | 760 | 3 | 66,67% | 2033,07 | |||||
| KV-1SA | 5 | 711,33 | 830 | 3 | 66,67% | 1574,86 | |||||
| T1 HMC | 2 | 0,00 | 84 | 2 | 50,00% | 106,25 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 112,00 | 178 | 2 | 50,00% | 202,04 | |||||
| MS-1 | 1 | 15,50 | 68 | 2 | 50,00% | 77,53 | |||||
| T29 | 7 | 475,00 | 605 | 2 | 50,00% | 373,72 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 67,00 | 216 | 2 | 100,00% | 343,60 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 604,50 | 648 | 2 | 50,00% | 1017,73 | |||||
| T-45 | 2 | 287,50 | 458 | 2 | 50,00% | 1262,54 | |||||
| LTP | 3 | 22,50 | 192 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 85,00 | 101 | 1 | 0,00% | 169,73 | |||||
| Challenger | 7 | 146,00 | 119 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Achilles | 6 | 549,00 | 693 | 1 | 100,00% | 1004,15 | |||||
| T-60 | 2 | 0,00 | 48 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 37,00 | 242 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| T-50-2 | 6 | 260,00 | 180 | 1 | 0,00% | 369,30 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 41,00 | 27 | 1 | 0,00% | 0,00 |
maxorex
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 6220 | 5 | 86 | 284 | ||||
| Průměrný tier | 5,71 | 5,60 | 7,09 | 6,77 | ||||
| Vítězství | 2859 | 45,96% | 1 | 20,00% | 35 | 40,70% | 117 | 41,20% |
| Porážky | 3279 | 52,72% | 4 | 80,00% | 50 | 58,14% | 164 | 57,75% |
| Remízy | 82 | 1,32% | 0 | 0,00% | 1 | 1,16% | 3 | 1,06% |
| Přežito bitev | 1229 | 19,76% | 0 | 0,00% | 15 | 17,44% | 56 | 19,72% |
| Zničeno tanků | Ø | 2973 | 0,48 | 4 | 0,80 | 33 | 0,38 | 155 | 0,55 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,60 | 0,80 | 0,46 | 0,68 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 5519 | 0,89 | 6 | 1,20 | 137 | 1,59 | 267 | 0,94 |
| Průměrné poškození | 395,51 | 398,40 | 548,78 | 611,74 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 9943 | 1,60 | 0 | 0,00 | 74 | 0,86 | 257 | 0,90 |
| Obrana báze | Ø | 2212 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 73 | 0,26 |
| Průměrné zkušenosti | 312,16 | 339,00 | 477,41 | 508,82 | ||||
| WN7 | 593,84 | 553,40 | 538,60 | 613,88 | ||||
| WN8 | 543,58 | 691,49 | 557,78 | 691,39 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 6220 | |
| Průměrný tier | 5,71 | |
| Vítězství | 2859 | 45,96% |
| Porážky | 3279 | 52,72% |
| Remízy | 82 | 1,32% |
| Přežito bitev | 1229 | 19,76% |
| Zničeno tanků | Ø | 2973 | 0,48 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,60 | |
| Detekováno tanků | Ø | 5519 | 0,89 |
| Průměrné poškození | 395,51 | |
| Obsazování báze | Ø | 9943 | 1,60 |
| Obrana báze | Ø | 2212 | 0,36 |
| Průměrné zkušenosti | 312,16 | |
| WN7 | 593,84 | |
| WN8 | 543,58 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 5 | |
| Průměrný tier | 5,60 | |
| Vítězství | 1 | 20,00% |
| Porážky | 4 | 80,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 4 | 0,80 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,80 | |
| Detekováno tanků | Ø | 6 | 1,20 |
| Průměrné poškození | 398,40 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 339,00 | |
| WN7 | 553,40 | |
| WN8 | 691,49 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 86 | |
| Průměrný tier | 7,09 | |
| Vítězství | 35 | 40,70% |
| Porážky | 50 | 58,14% |
| Remízy | 1 | 1,16% |
| Přežito bitev | 15 | 17,44% |
| Zničeno tanků | Ø | 33 | 0,38 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,46 | |
| Detekováno tanků | Ø | 137 | 1,59 |
| Průměrné poškození | 548,78 | |
| Obsazování báze | Ø | 74 | 0,86 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 477,41 | |
| WN7 | 538,60 | |
| WN8 | 557,78 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 284 | |
| Průměrný tier | 6,77 | |
| Vítězství | 117 | 41,20% |
| Porážky | 164 | 57,75% |
| Remízy | 3 | 1,06% |
| Přežito bitev | 56 | 19,72% |
| Zničeno tanků | Ø | 155 | 0,55 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,68 | |
| Detekováno tanků | Ø | 267 | 0,94 |
| Průměrné poškození | 611,74 | |
| Obsazování báze | Ø | 257 | 0,90 |
| Obrana báze | Ø | 73 | 0,26 |
| Průměrné zkušenosti | 508,82 | |
| WN7 | 613,88 | |
| WN8 | 691,39 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 3 | 75,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 636,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 287,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 4 | |
| Vítězství | 1 | 25,00% |
| Porážky | 3 | 75,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 25,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 0,25 |
| Průměrné poškození | 636,50 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 287,50 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 419,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 84,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 419,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 84,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 9 | 4,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 356,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 2 | |
| Vítězství | 1 | 50,00% |
| Porážky | 1 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 50,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 9 | 4,50 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 356,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 15 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 6,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 14 | 93,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 13,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 5 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 11 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 624,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 48 | 3,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 118,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 15 | |
| Vítězství | 1 | 6,67% |
| Porážky | 14 | 93,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 13,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 5 | 0,33 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,38 | |
| Detekováno tanků | Ø | 11 | 0,73 |
| Průměrné poškození | 624,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 48 | 3,20 |
| Průměrné zkušenosti | 118,67 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 849 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 386 | 45,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 444 | 52,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 19 | 2,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 282 | 33,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 390 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 671 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 662,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 3147 | 3,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 1333 | 1,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 355,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 849 | |
| Vítězství | 386 | 45,47% |
| Porážky | 444 | 52,30% |
| Remízy | 19 | 2,24% |
| Přežito bitev | 282 | 33,22% |
| Zničeno tanků | Ø | 390 | 0,46 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,69 | |
| Detekováno tanků | Ø | 671 | 0,79 |
| Průměrné poškození | 662,97 | |
| Obsazování báze | Ø | 3147 | 3,71 |
| Obrana báze | Ø | 1333 | 1,57 |
| Průměrné zkušenosti | 355,99 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen