mikipsitek

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 16.03.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14569000
Průměrný tier6,110,000,000,00
Vítězství712248,88%00,00%00,00%00,00%
Porážky734450,41%00,00%00,00%00,00%
Remízy1030,71%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240416,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø87050,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø188341,2900,0000,0000,00
Průměrné poškození533,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø114260,7800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø61790,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti356,060,000,000,00
WN7817,490,000,000,00
WN8900,400,000,000,00
Celkem
Bitev14569
Průměrný tier6,11
Vítězství712248,88%
Porážky734450,41%
Remízy1030,71%
Přežito bitev240416,50%
Zničeno tanků | Ø87050,60
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø188341,29
Průměrné poškození533,67
Obsazování báze | Ø114260,78
Obrana báze | Ø61790,42
Průměrné zkušenosti356,06
WN7817,49
WN8900,40
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození353,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti22,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození353,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti22,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození225,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti65,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø10,50
Průměrné poškození225,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti65,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1136000
Vítězství55048,42%00,00%00,00%00,00%
Porážky58651,58%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev46841,20%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø8980,7900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,340,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11561,0200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.097,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø25482,2400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø67775,9700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti535,490,000,000,00
Celkem
Bitev1136
Vítězství55048,42%
Porážky58651,58%
Remízy00,00%
Přežito bitev46841,20%
Zničeno tanků | Ø8980,79
Poměr zabití / smrtí1,34
Detekováno tanků | Ø11561,02
Průměrné poškození1.097,87
Obsazování báze | Ø25482,24
Obrana báze | Ø67775,97
Průměrné zkušenosti535,49
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev697000
Vítězství29041,61%00,00%00,00%00,00%
Porážky39857,10%00,00%00,00%00,00%
Remízy91,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev24735,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5110,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4840,6900,0000,0000,00
Průměrné poškození608,620,000,000,00
Obsazování báze | Ø8851,2700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9751,4000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti304,630,000,000,00
Celkem
Bitev697
Vítězství29041,61%
Porážky39857,10%
Remízy91,29%
Přežito bitev24735,44%
Zničeno tanků | Ø5110,73
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø4840,69
Průměrné poškození608,62
Obsazování báze | Ø8851,27
Obrana báze | Ø9751,40
Průměrné zkušenosti304,63
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (202)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M4A3E2 Sherman Jumbo6723,98493102453,52%1597,91
T499929,0250672549,79%1414,05
M41 Walker Bulldog8502,8539956050,71%805,68
IS-38943,1744137252,42%1002,28
IS7623,7334031741,32%644,72
Škoda T 256691,5546531449,36%1430,54
KV-856478,7633331347,28%680,27
FV3046502,3628630943,69%708,84
O-I6559,9035930546,89%874,76
Spähpanzer Ru 2519943,1244826045,38%1423,52
AMX 12 t6331,1429725444,49%720,64
T376266,6530124847,18%501,34
T3091466,5356024453,69%1358,41
AMX ELC bis5230,2323721942,92%583,99
T25/27729,2941521554,42%1045,40
Panhard AML Lynx 6x68927,2461220552,20%1979,00
VK 28.016231,7627119645,41%443,97
Spähpanzer SP I C7560,6936619441,75%885,35
A-447662,6643118744,39%912,54
Hotchkiss EBR7685,5351817547,43%1585,80
E 5091584,4966516755,69%1614,12
T-345235,1924416550,30%479,50
M18 Hellcat6378,6728716349,69%517,37
M75149,8619116141,61%282,53
Panther II81050,4351515244,74%1260,24
KV-15325,7727515152,98%557,68
M446426,0128015153,64%626,56
M24 Chaffee5171,2923914946,98%379,86
T6981172,7754214647,26%1429,16
M415199,6616913540,00%74,39
M5 Stuart474,8119113146,56%61,50
StuG III Ausf. G5218,3622012956,59%405,13
T675228,2524912853,91%380,20
SU-855284,6823412745,67%481,33
KV-1S6394,5132212754,33%654,57
T297744,2342612650,00%803,81
T28 Prototype81027,7046712554,40%1072,17
Cromwell6414,8133012445,97%699,34
Panhard EBR 909779,6651112148,76%1166,05
Bishop5348,4422411351,33%677,43
Panhard AMD 178B6457,3353711353,10%1476,42
Jagdpanzer IV6274,0024211241,96%254,12
Covenanter5107,1617211247,32%146,05
M127625,1432511250,89%748,56
E 50 Ausf. M101639,9456211246,43%1245,70
VK 16.02 Leopard5130,8524210652,83%277,27
AT 25289,9028110155,45%627,88
Matilda4307,922839754,64%836,23
M4A1 Sherman5325,522829348,39%774,57
Crusader6231,272509353,76%584,28
Pz.Kpfw. II Luchs4122,052169351,61%287,50
BDR G1 B5234,402179345,16%235,98
M2 Light2130,972239145,05%382,55
AMX 13 F3 AM6331,022169141,76%251,77
Chrysler K GF 81096,116439152,75%1187,62
O-I Experimental5550,083528752,87%1072,34
AMX 40486,881528646,51%118,34
M374167,851628646,51%395,92
Object 25791340,726578651,16%1192,17
A-205143,512028552,94%359,34
Grille5401,382758441,67%698,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4187,071897445,95%304,91
IS-2-II8961,735217451,35%1025,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5291,852787352,05%663,23
A-436484,223616851,47%843,47
Aufklärungspanzer Panther 792,812356740,30%37,14
Type 3 Chi-Nu5271,222206533,85%494,46
VK 30.02 (M)6797,004926437,50%1423,85
Panther7857,276036055,00%1422,37
Alecto4213,282316051,67%463,82
SU-54242,442235957,63%562,38
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,612495959,32%334,78
M3 Stuart3108,541825752,63%297,13
Birch Gun4199,141785745,61%572,31
HWK 128690,543635639,29%934,83
M8A14209,352365461,11%498,06
Type 1 Chi-He4202,022335250,00%493,00
B14171,702045040,00%241,12
Marder 38T4263,562315048,00%549,05
T-284166,982014951,02%357,62
M3 Lee4196,061884934,69%506,50
Type 95 Heavy4277,022674854,17%977,64
VK 36.01 (H)6380,892804744,68%419,30
Pz.Sfl. IVb4267,981814740,43%633,21
Durchbruchswagen 24182,802434546,67%319,08
M22150,492264146,34%640,39
CS-63101475,857034165,85%1224,46
SU-85B4164,222124153,66%280,69
Pz.Kpfw. II Ausf. G3100,121794146,34%197,93
AMX 383139,672003943,59%256,94
T56 GMC385,971173935,90%28,30
Type 64 6636,105183956,41%1767,19
Sexton II3103,131303844,74%228,60
Škoda T 245439,893783557,14%1253,72
VK 30.01 (H)5443,864473551,43%1022,37
M7 Priest381,291233554,29%195,71
Hummel6413,123943351,52%509,00
Vickers Medium Mk. III399,731253336,36%123,53
SU-26397,391353351,52%130,18
KV-26555,273863363,64%935,94
AMX 13 757509,883943256,25%1119,61
BT-7461,521273145,16%60,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E3117,551713148,39%202,34
Cruiser Mk. IV4129,521743145,16%196,94
BT-7 artillery 397,161243132,26%88,52
P.435330,503953056,67%854,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3199,871913043,33%596,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3271,673793056,67%1461,50
Lorraine 39L AM3111,261372751,85%233,14
SU-1006710,075292759,26%1379,28
AT 86129,002772748,15%76,44
Sav m/434195,462022657,69%458,87
D23118,961382532,00%210,84
T-463114,961662437,50%217,58
T-1506909,395772347,83%1688,26
Hotchkiss H352141,182362263,64%702,98
O-Ni7425,593492236,36%263,70
SU-76M4148,551702254,55%291,46
Valentine AT4137,641612245,45%182,39
Konštrukta T-34/1007354,764192152,38%405,19
Cruiser Mk. III361,24962138,10%15,22
Pz.Sfl. IVc5323,302492060,00%692,63
ST vz. 394280,632851952,63%890,97
Pz.Kpfw. II285,531371931,58%100,06
Wespe3127,631961978,95%464,95
Churchill I5182,672301855,56%239,29
KV-37944,677121861,11%1157,41
Object 4168536,394901855,56%557,28
Type 97 Chi-Ha3148,241501741,18%259,66
Type 2597 Chi-Ha3165,291921747,06%422,11
Super Hellcat 7462,753231625,00%395,17
T1 Cunningham190,131401533,33%317,69
P.43 bis6465,073991546,67%697,51
Type 91 Heavy3184,471941553,33%534,84
AMX M4 mle. 457765,004861442,86%916,67
AMX 105 AM mle. 474246,932521464,29%891,70
Strv m/40L3147,382121369,23%508,04
Ikv 723168,772231361,54%454,67
Semovente M415489,313381330,77%830,15
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6455,774891361,54%1153,23
BT-2267,421521258,33%221,66
T1 HMC254,50761241,67%64,27
M2 Medium Tank3110,091921172,73%424,76
T3 HMC256,821051136,36%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)225,73791154,55%158,09
T-50-2 6237,272331118,18%312,84
P26/404511,505541060,00%1480,74
Marder II3199,802161050,00%494,56
Renault FT AC298,301081050,00%209,83
Universal Carrier 2-pdr273,601491080,00%312,90
Renault FT 75 BS2103,33113944,44%435,40
14TP4268,44226944,44%762,08
SU-1527799,44535966,67%1269,39
SU-18286,00106944,44%324,86
Vickers Mk. E Type B2152,63198850,00%538,78
Vz. 44-17781,13574850,00%792,99
Renault UE 573113,75113825,00%99,21
Vickers Medium Mk. II292,71125728,57%216,03
Stuart I-IV3112,71187728,57%192,20
ARL 446874,57643771,43%1843,99
Loyd Gun Carriage279,00110728,57%286,22
LT vz. 383110,83171650,00%302,16
M15/423281,50412666,67%909,14
Strv m/382178,20227520,00%601,72
Pz.Kpfw. 35 (t)2128,60134540,00%471,82
Grant4139,00153560,00%357,31
10TP3199,40145540,00%652,84
Leichttraktor133,4055520,00%0,00
M5A1 Stuart4214,00248540,00%555,38
Type 89 I-Go/Chi-Ro294,60104540,00%123,40
Chi-Ni284,75169475,00%407,44
L6/402253,0032640,00%819,14
Lago4107,25182425,00%56,34
D1259,5077425,00%1,77
Panzerjäger I2101,00116425,00%136,76
T2 Medium Tank2141,25256450,00%712,97
SMV CC-64 Vipera 81034,25549450,00%975,00
Kolohousenka1104,33229333,33%289,52
Strv fm/211209,33264333,33%1092,76
Pvlvv fm/42288,00299366,67%351,00
AT-12200,00203366,67%866,28
T404240,0012830,00%363,39
SU-122A5182,00133333,33%122,93
Vickers Medium Mk. I110,5065250,00%81,38
Renault Otsu173,507020,00%70,38
T-262153,502632100,00%834,87
Pz.Kpfw. I287,0011220,00%110,34
T-602228,0018920,00%1074,48
KV-1SA 5346,5021620,00%452,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2133,50435250,00%449,87
StuG IV 5102,00179250,00%120,29
43 M. Toldi III 387,50207250,00%275,95
LT vz. 352236,005421100,00%1351,41
Renault FT147,001361100,00%261,47
MS-1177,002521100,00%435,21
Staghound Mk. III6663,006371100,00%1431,41
Pawlack Tank6642,006771100,00%1162,41
T3E2 Medium Tank 3218,004541100,00%862,67
M-IV-Y 80,005611100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6452,0032910,00%854,28
L-60 293,0032610,00%249,83
T26E5 82447,0018081100,00%4928,42

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 16.03.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 16.03.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.07.2015
Opustil klan: 26.03.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 16.08.2016
Opustil klan: 09.09.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 18.12.2016
Opustil klan: 19.01.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 03.03.2017
Opustil klan: 26.08.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.01.2017
Opustil klan: 01.03.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 05.11.2017
Opustil klan: 11.11.2017