mkkovar

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.11.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev239040396
Průměrný tier7,370,0010,0010,01
Vítězství1181549,43%00,00%133,33%4344,79%
Porážky1184349,54%00,00%266,67%5052,08%
Remízy2461,03%00,00%00,00%33,13%
Přežito bitev446118,66%00,00%00,00%1717,71%
Zničeno tanků | Ø166990,7000,0010,33530,55
Poměr zabití / smrtí0,860,000,330,67
Detekováno tanků | Ø324071,3600,0010,33920,96
Průměrné poškození1.029,800,001.254,671.575,06
Obsazování báze | Ø114410,4800,0000,001141,19
Obrana báze | Ø82170,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti540,710,00627,67721,68
WN71019,870,00338,32726,80
WN81256,610,003530,901150,74
Celkem
Bitev23904
Průměrný tier7,37
Vítězství1181549,43%
Porážky1184349,54%
Remízy2461,03%
Přežito bitev446118,66%
Zničeno tanků | Ø166990,70
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø324071,36
Průměrné poškození1.029,80
Obsazování báze | Ø114410,48
Obrana báze | Ø82170,34
Průměrné zkušenosti540,71
WN71019,87
WN81256,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev3
Průměrný tier10,00
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø10,33
Průměrné poškození1.254,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti627,67
WN7338,32
WN83530,90
Posledních 30 dní
Bitev96
Průměrný tier10,01
Vítězství4344,79%
Porážky5052,08%
Remízy33,13%
Přežito bitev1717,71%
Zničeno tanků | Ø530,55
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø920,96
Průměrné poškození1.575,06
Obsazování báze | Ø1141,19
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti721,68
WN7726,80
WN81150,74
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev76000
Vítězství3140,79%00,00%00,00%00,00%
Porážky4255,26%00,00%00,00%00,00%
Remízy33,95%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1823,68%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø580,7600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø771,0100,0000,0000,00
Průměrné poškození2.287,210,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1612,1200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti445,830,000,000,00
Celkem
Bitev76
Vítězství3140,79%
Porážky4255,26%
Remízy33,95%
Přežito bitev1823,68%
Zničeno tanků | Ø580,76
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø771,01
Průměrné poškození2.287,21
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø1612,12
Průměrné zkušenosti445,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev64000
Vítězství4164,06%00,00%00,00%00,00%
Porážky2335,94%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2843,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø360,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø991,5500,0000,0000,00
Průměrné poškození994,980,000,000,00
Obsazování báze | Ø540,8400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø380,5900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti681,200,000,000,00
Celkem
Bitev64
Vítězství4164,06%
Porážky2335,94%
Remízy00,00%
Přežito bitev2843,75%
Zničeno tanků | Ø360,56
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø991,55
Průměrné poškození994,98
Obsazování báze | Ø540,84
Obrana báze | Ø380,59
Průměrné zkušenosti681,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev183000
Vítězství9350,82%00,00%00,00%00,00%
Porážky9049,18%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8144,26%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1380,7500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2291,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.200,810,000,000,00
Obsazování báze | Ø2011,1000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø8314,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti773,990,000,000,00
Celkem
Bitev183
Vítězství9350,82%
Porážky9049,18%
Remízy00,00%
Přežito bitev8144,26%
Zničeno tanků | Ø1380,75
Poměr zabití / smrtí1,35
Detekováno tanků | Ø2291,25
Průměrné poškození1.200,81
Obsazování báze | Ø2011,10
Obrana báze | Ø8314,54
Průměrné zkušenosti773,99
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1872000
Vítězství96451,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky87446,69%00,00%00,00%00,00%
Remízy341,82%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev58631,30%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø12780,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,990,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20871,1100,0000,0000,00
Průměrné poškození980,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø19671,0500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø26221,4000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti597,060,000,000,00
Celkem
Bitev1872
Vítězství96451,50%
Porážky87446,69%
Remízy341,82%
Přežito bitev58631,30%
Zničeno tanků | Ø12780,68
Poměr zabití / smrtí0,99
Detekováno tanků | Ø20871,11
Průměrné poškození980,56
Obsazování báze | Ø19671,05
Obrana báze | Ø26221,40
Průměrné zkušenosti597,06
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev387000
Vítězství20051,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky18347,29%00,00%00,00%00,00%
Remízy41,03%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9725,06%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2660,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,920,000,000,00
Detekováno tanků | Ø5001,2900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.913,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø3330,8600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2670,6900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti683,910,000,000,00
Celkem
Bitev387
Vítězství20051,68%
Porážky18347,29%
Remízy41,03%
Přežito bitev9725,06%
Zničeno tanků | Ø2660,69
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø5001,29
Průměrné poškození1.913,36
Obsazování báze | Ø3330,86
Obrana báze | Ø2670,69
Průměrné zkušenosti683,91
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (247)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E5 Patriot 81214,26759144452,91%1596,93
IS-7101871,1870396950,88%1605,13
IS7702,6240482849,28%848,28
Cromwell6722,3462079654,02%1657,90
T-1091303,1258073350,48%1266,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,9023565146,54%428,70
Object 430U102095,8167360553,22%1851,75
T499851,7862157651,04%1205,37
Object 140101851,2667656747,80%1549,19
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81135,0172552952,74%1510,91
Pz.Kpfw. T 25 5470,1453252352,96%1332,63
M41 Walker Bulldog8557,8542950547,13%893,18
T-5491566,3677344650,22%1846,57
T54E191578,3063741046,83%1522,81
Hummel6649,4835440450,00%948,04
T-448945,5160240142,39%1154,21
IS-381027,4048636848,91%1123,72
Centurion Mk. 7/191688,3561733853,55%1761,41
T-345173,3419833044,24%234,21
KV-856346,3025932544,62%356,11
T-34-856206,4324431345,69%172,08
Strv 103-091752,2058329452,72%1573,36
Škoda T 5091692,1765829351,54%1670,79
T-34-85M 6827,0262529048,97%1481,72
Object 43091904,9173228752,96%2061,51
M66580,7836627750,18%847,10
TVP T 50/51101684,4958727042,59%1256,16
M10391670,9376625648,83%1625,03
UDES 0381291,9851825146,61%1361,81
T-437624,1939723747,26%916,55
Object 252U 81439,0081523552,34%1578,85
Object 705A102332,1065923052,17%2212,06
T297976,3752322349,78%1211,29
KV-15295,0425719947,24%424,83
T110E5102164,2373218146,96%1910,95
FV4005 Stage II101560,7360718149,17%1123,70
T-80422,3311117038,24%0,00
T376400,9835316048,75%963,41
Type 4 Heavy91320,7871113945,32%1019,09
M46 Patton91271,2362613547,41%1050,30
Strv 103B101883,8257513449,25%1343,14
FV4004 Conway91460,9261613345,86%1202,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4128,5215312745,67%121,19
Ikv 65 Alt II6685,3750112645,24%1176,58
M24 Chaffee5248,8232112552,00%737,62
T3281077,2774312454,03%1231,90
Object 70591745,1582712451,61%1758,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5179,0319011835,59%180,64
Cobra 91459,1870311846,61%1179,23
VK 30.01 (P)6693,2764811756,41%1283,97
M48A5 Patton101477,5975810952,29%1095,63
Grille5415,0728510853,70%794,09
Konštrukta T-34/1007763,7247810660,38%1241,03
T57 Heavy102188,7078710655,66%1878,30
StuG III Ausf. G5401,8524710443,27%790,43
Object 277101984,5070210352,43%1636,79
Škoda T 56 81166,9773210350,49%998,38
T-28462,291349549,47%91,85
G.W. Panther7698,004069549,47%768,04
T1 Cunningham177,711399438,30%224,43
T1 Heavy5508,874409048,89%1056,25
Type 5 Heavy102871,7110739058,89%2393,57
T3 HMC278,741049032,22%86,93
Challenger71151,975348856,82%1769,09
T-70328,70948839,77%0,00
Ares 90101627,427718848,86%1140,36
Matilda476,171448743,68%38,61
Škoda T 256661,015378755,17%1295,13
MTLS-1G14 3346,454568764,37%1823,61
Comet7946,135638351,81%1710,23
Achilles6709,984638355,42%1338,68
Lorraine 40 t 81277,876938360,24%1617,17
Centurion Mk. I81308,388538149,38%1973,32
IS-3-II91428,747448051,25%1243,70
Conqueror Gun Carriage101212,296357943,04%845,99
AMX 12 t6399,294607650,00%1028,03
Marder II363,961097639,47%0,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,281757546,67%59,58
Type 6191224,826777443,24%1009,42
BZ-75101733,948117252,78%1189,48
AMX ELC bis5226,303677149,30%618,48
Centurion Action X101634,035906940,58%1107,48
AMX M4 mle. 54101507,716666936,23%864,97
Ikv 90 Typ B7796,084076643,94%1043,80
UDES 1691193,327236650,00%987,20
XM551 Sheridan10798,835036450,00%774,64
M3 Lee462,111196241,94%25,05
VK 45.02 (P) Ausf. B91332,267406248,39%1110,24
Charioteer81188,745706241,94%1165,30
TVP VTU Koncept8734,184696142,62%785,05
M8A14135,301786050,00%167,23
IS-2-II81156,757896061,67%1415,07
Pz.Kpfw. II Luchs4188,602745756,14%630,05
TS-54 81298,848405646,43%1396,66
T-62A101668,446175545,45%1351,60
Ares 8591472,857995448,15%1232,51
Tiger (P)71004,886485238,46%1201,45
AMX 40469,751525129,41%3,16
TNH 105/10008949,026915147,06%965,43
Tiger II81090,226605139,22%1058,57
Cruiser Mk. III310,56635046,00%40,19
Wespe378,04994938,78%21,08
ELC EVEN 90 8743,357584957,14%1458,83
Crusader6334,694894860,42%1107,04
Pz.Sfl. IVb4248,922284856,25%749,11
Churchill I5219,962374650,00%277,13
53TP Markowskiego81161,897614654,35%1271,76
Archer5577,483674456,82%1434,04
Mäuschen91724,188244450,00%1473,68
Object 752 91595,238974358,14%1321,49
T92 8609,794934339,53%902,11
M2 Medium Tank343,571094238,10%0,57
G.W. Tiger (P)8946,635674136,59%872,65
M5 Stuart4147,563073961,54%413,92
VK 45.02 (P) Ausf. A81106,766943842,11%1140,58
T-45 2101,791683857,89%386,22
Super Conqueror101865,957243745,95%1286,04
Object 777 Version II 91366,227313751,35%1123,27
SU-18224,19803650,00%100,19
Pz.Kpfw. 38 (t)385,311293551,43%135,63
T-46321,50903444,12%42,46
Ikv 1035326,713943444,12%648,68
Valentine3279,653183429,41%941,84
T1 HMC282,941033240,63%222,79
M-III-Y81079,417463250,00%1087,92
Leichttraktor137,27953040,00%0,22
Cruiser Mk. I110,27603043,33%25,79
Leo7746,485812937,93%951,37
O-Ho8999,037202955,17%1041,54
B14376,254392835,71%1072,91
Conqueror91523,328512857,14%1351,41
UDES 14 Alt 58952,216692842,86%955,74
M26 Pershing8836,795562846,43%890,44
AMX 38368,821392835,71%1,96
T-60246,501112860,71%163,04
M-VI-Y9920,937302857,14%803,69
T56 GMC333,37982759,26%156,74
BT-2225,231412673,08%261,00
Vickers Medium Mk. III324,191282657,69%147,55
60TP Lewandowskiego101570,286922548,00%977,44
O-Ni71657,0410752564,00%2587,73
Škoda T 245382,544482466,67%1117,16
Valentine AT4154,212132466,67%434,60
M-II-Y71152,177872454,17%1546,82
VK 16.02 Leopard5198,553032231,82%383,48
Matilda IV 5513,525942152,38%1336,89
Covenanter5148,252882060,00%412,37
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8844,856062050,00%728,65
Cromwell B 6670,157282060,00%1297,39
50TP Tyszkiewicza91213,747041952,63%961,70
T675136,371701942,11%48,34
T28 Concept 7732,954541963,16%1075,67
Char Futur 4 91120,586561942,11%734,94
AMX 50 Foch (155) 102149,948011855,56%1575,64
ISU-152K 8674,335251850,00%498,55
Pz.Kpfw. 35 (t)251,06861729,41%0,24
Marder 38T4197,531771752,94%371,07
Pawlack Tank61134,538581764,71%2115,86
Vickers Medium Mk. II220,50551637,50%0,00
Cruiser Mk. IV411,94821643,75%32,17
Pz.Kpfw. I220,44631625,00%0,00
T7 Combat Car 218,19911656,25%167,77
M2 Light250,801521560,00%177,18
Ares 7581391,7310501580,00%1932,02
KV-1SA 5785,407691553,33%1662,29
Chi-Ni264,86971442,86%70,97
Pz.Kpfw. II212,791081471,43%261,00
O-I Experimental5358,002971435,71%436,66
M-V-Y101757,149181464,29%1299,18
Vz. 68 Squall 8927,578621471,43%1766,84
Vickers Medium Mk. I10,62441346,15%44,95
Tiger I71040,777681361,54%1441,50
Hotchkiss H35223,69771330,77%0,00
STB-1101409,777781353,85%1059,19
Emil I8708,336181250,00%617,23
Renault FT AC248,50911266,67%219,71
KR-1112538,589041241,67%1553,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2207,273021136,36%1135,48
Type 63 8895,45486119,09%699,24
Dicker Max 6393,274631172,73%664,07
Panzerjäger I219,001091050,00%76,78
UDES 15/16101464,106291040,00%886,76
E 50 Ausf. M101279,207501060,00%973,67
T-29 3410,404451070,00%1893,46
Rheinmetall Skorpion G 81346,006201040,00%1234,36
LTP 333,40801030,00%0,00
T2 Medium Tank236,78104944,44%32,82
Tiger-Maus 91795,78902955,56%1647,27
113 Beijing Opera 101609,78873955,56%1357,78
M3 Stuart3252,63232837,50%1041,28
Jagdpanzer IV6143,25314850,00%116,04
Vz. 55101418,50746837,50%841,44
T-2625,8872875,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr20,0047850,00%77,53
Pz.Kpfw. II Ausf. G34,1372837,50%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)227,3866850,00%112,56
BT-7 artillery 3196,75294850,00%554,93
SU-855227,14169714,29%245,28
D23110,57155757,14%302,86
Sexton II3152,86173757,14%568,59
Light Mk. VIC 230,8675742,86%42,56
GSOR 1010 FB 8467,71606757,14%432,79
Type 97 Chi-Ha356,6774616,67%3,10
Loyd Gun Carriage283,0099633,33%288,69
M24E2 Super Chaffee 6274,00451666,67%691,43
Object 283 91153,60734540,00%1049,13
Taschenratte112268,80844540,00%940,53
T-50-2 6357,20404580,00%1064,47
Renault FT15,75110475,00%261,00
BT-747,2596450,00%99,55
Renault FT 75 BS2119,25115450,00%534,19
AMX 13 F3 AM6304,75207425,00%154,76
BDR G1 B5109,25386475,00%261,00
Maus101563,75545425,00%755,30
Renault UE 57374,75105450,00%87,90
E 7592186,50748425,00%1977,01
KV-26556,75395425,00%740,34
ST-II101805,00681450,00%1114,27
Projet Louis 9742,00618450,00%883,08
Strv m/38265,00110333,33%16,36
D12101,008630,00%206,95
Vickers Mk. E Type B216,6758333,33%0,00
MS-110,0057333,33%0,00
MKA 2212,33333333,33%551,48
Fiat 30001206,003942100,00%1109,50
TNH T Vz. 5193468,0014562100,00%4477,68
Caernarvon8670,00552250,00%634,15
CS-67 Szakal112287,5012792100,00%1610,04
XM66F 8252,50509250,00%129,80
XM57 8646,0025720,00%236,01
Heavy Tank No. VI 6735,0032620,00%843,80
43 M. Toldi III 344,007920,00%0,00
FV226 Contradictious 81323,5056620,00%1203,29
Renault Otsu10,001310,00%0,00
SU-76M40,003310,00%0,00
SU-26370,001421100,00%261,00
Alecto4262,003341100,00%813,59
T18 HMC30,001061100,00%261,00
Pz.Kpfw. VII10989,0034210,00%358,93
Ares 90 C111273,0046110,00%485,16
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0011110,00%0,00
XM69 Hacker111667,0023110,00%667,27
Object 432U111398,0047010,00%623,00
T-34 shielded 51716,0016641100,00%8625,80
Toro 90,006361100,00%261,00
T1E6 2247,005271100,00%1758,62
SU-100I 5231,0022110,00%98,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 10.11.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.12.2023
Opustil klan: 06.09.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.05.2017
Opustil klan: 21.09.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.07.2019
Opustil klan: 22.09.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.06.2018
Opustil klan: 22.06.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.09.2017
Opustil klan: 23.09.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 05.01.2018
Opustil klan: 20.06.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 25.09.2017
Opustil klan: 01.01.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.06.2018
Opustil klan: 05.01.2019
Pozice: Záložník
Přijat: 07.01.2019
Opustil klan: 10.05.2019
Pozice: Záložník
Přijat: 01.11.2019
Opustil klan: 18.01.2022
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.01.2017
Opustil klan: 04.05.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 19.01.2017
Opustil klan: 24.01.2017
Pozice: Záložník
Přijat: 07.01.2019
Opustil klan: 10.05.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 17.11.2016
Opustil klan: 12.01.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.01.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 06.01.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 21.12.2016
Opustil klan: 29.12.2016
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.08.2016
Opustil klan: 22.10.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.06.2016
Opustil klan: 10.08.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 07.01.2016
Opustil klan: 08.01.2016