monstrillios

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev40473046164
Průměrný tier7,700,0010,0410,45
Vítězství1991549,21%00,00%2554,35%8451,22%
Porážky1998649,38%00,00%2043,48%7445,12%
Remízy5721,41%00,00%12,17%63,66%
Přežito bitev1290131,88%00,00%1634,78%5231,71%
Zničeno tanků | Ø359180,8900,00430,931580,96
Poměr zabití / smrtí1,300,001,431,41
Detekováno tanků | Ø276680,6800,00671,461590,97
Průměrné poškození1.288,330,001.723,462.245,15
Obsazování báze | Ø328100,8100,0090,20520,32
Obrana báze | Ø225850,5600,00430,93500,30
Průměrné zkušenosti465,090,00628,48635,21
WN71115,670,001244,161165,65
WN81464,010,001628,881746,73
Celkem
Bitev40473
Průměrný tier7,70
Vítězství1991549,21%
Porážky1998649,38%
Remízy5721,41%
Přežito bitev1290131,88%
Zničeno tanků | Ø359180,89
Poměr zabití / smrtí1,30
Detekováno tanků | Ø276680,68
Průměrné poškození1.288,33
Obsazování báze | Ø328100,81
Obrana báze | Ø225850,56
Průměrné zkušenosti465,09
WN71115,67
WN81464,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev46
Průměrný tier10,04
Vítězství2554,35%
Porážky2043,48%
Remízy12,17%
Přežito bitev1634,78%
Zničeno tanků | Ø430,93
Poměr zabití / smrtí1,43
Detekováno tanků | Ø671,46
Průměrné poškození1.723,46
Obsazování báze | Ø90,20
Obrana báze | Ø430,93
Průměrné zkušenosti628,48
WN71244,16
WN81628,88
Posledních 30 dní
Bitev164
Průměrný tier10,45
Vítězství8451,22%
Porážky7445,12%
Remízy63,66%
Přežito bitev5231,71%
Zničeno tanků | Ø1580,96
Poměr zabití / smrtí1,41
Detekováno tanků | Ø1590,97
Průměrné poškození2.245,15
Obsazování báze | Ø520,32
Obrana báze | Ø500,30
Průměrné zkušenosti635,21
WN71165,65
WN81746,73
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství333,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky666,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev222,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,570,000,000,00
Detekováno tanků | Ø121,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.644,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti427,780,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství333,33%
Porážky666,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev222,22%
Zničeno tanků | Ø40,44
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø121,33
Průměrné poškození1.644,89
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti427,78
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství457,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky342,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev114,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø81,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.375,290,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti561,140,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství457,14%
Porážky342,86%
Remízy00,00%
Přežito bitev114,29%
Zničeno tanků | Ø20,29
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø81,14
Průměrné poškození1.375,29
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti561,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.296,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti284,830,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev350,00%
Zničeno tanků | Ø40,67
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø10,17
Průměrné poškození1.296,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti284,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (160)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger81594,95526853351,47%1870,38
T3091889,39596194448,30%1644,57
E 5091759,58612129651,16%1768,11
Jagdpanzer E 100102013,67558126048,81%1348,65
E 50 Ausf. M102023,24561124948,92%1625,23
Bat.-Châtillon 25 t101930,19601122646,74%1599,30
Pz.Sfl. IVc5599,84326117050,17%1401,94
G.W. Panther7893,02375101550,64%1086,02
FV3046746,9838697952,50%1248,59
AMX ELC bis5186,8525097945,56%424,66
Waffenträger auf Pz. IV91862,4348585347,60%1642,60
AMX 67 Imbattable112664,8479068849,56%1774,31
G.W. Tiger (P)81146,3936264446,58%1462,66
Grille 15102063,9746757848,10%1555,00
AMX 50 B101926,8851856847,36%1511,60
Panther71100,7351154852,74%2058,08
UDES 0381593,5053154450,92%2058,47
Tiger II81083,5252651649,22%1169,08
T675675,2540049054,49%1779,91
Jagdpanther71092,9148248248,55%1619,72
AMX 50 10081285,8846347250,00%1475,60
Panhard EBR 10510980,9748144941,20%924,30
AMX 50 12091460,8249344547,87%1272,05
FV4004 Conway91669,6565744250,00%1473,44
Leopard 1101932,8463243745,08%1355,68
Hummel6720,3029842043,33%1070,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91464,5549840950,61%1510,88
AMX 12 t6236,9929440247,01%432,15
AMX 13 F3 AM6675,0134339847,49%1016,57
E 7591329,3550939546,33%1162,71
T110E4101952,1751536652,19%1384,01
FV4005 Stage II102013,7150035251,99%830,10
Sturer Emil7973,1738134445,64%1335,33
KV-37950,9744234244,74%1182,77
M7 Priest3353,3119831747,32%933,97
M446591,8626931446,82%893,82
KV-26780,0541731051,29%1397,00
Tiger I7751,3435728942,56%752,83
Panther II8953,7945027544,73%1079,56
AMX 50 Foch B102044,8765226052,69%1568,68
KV-15344,0827625146,22%541,89
AMX 13 757316,2636525051,60%502,68
Bat.-Châtillon 12 t8519,0040223843,70%781,40
M415498,8525223151,52%790,10
Grille5340,5618822642,04%494,77
E 100101689,7648820449,51%1168,67
Lorraine 155 mle. 507915,1834119647,45%1155,06
T-1506539,7632119450,52%808,62
AMX 13 909641,8941819344,56%769,00
VK 36.01 (H)6352,9527218546,49%391,76
AMX M4 mle. 457939,4841917851,12%1190,67
ARL 446830,1946717248,84%1618,58
Jagdpanzer IV6652,7340916555,76%1283,49
Pz.Kpfw. II2131,8320815551,61%456,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5178,6119615547,74%275,77
Ikv 65 Alt II6715,2536115147,02%1296,17
Pz.Kpfw. III/IV5145,1316515040,67%119,29
G.W. Tiger91609,5553814656,85%1693,54
T28 Prototype81480,2662214145,39%1580,79
M374230,7314514040,00%571,29
SU-855324,7721313843,48%554,47
M18 Hellcat6958,4758513160,31%1887,57
IS-2-II81167,4560012854,69%1417,35
Ikv 90 Typ B7856,6543512353,66%1231,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J483,7713611637,93%1,97
T-284168,1017710753,27%383,00
BDR G1 B5588,3638610755,14%1224,86
VK 30.02 (M)6516,7242410050,00%866,61
T25/271103,925889754,64%1804,18
StuG III Ausf. G5366,342569353,76%742,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4165,511999340,86%335,76
AMX 404167,301849244,57%455,67
Sturmpanzer II4154,361349247,83%329,40
VK 30.01 (H)5510,743198644,19%1133,07
Ares 7581256,935918652,33%1440,28
Nashorn6942,083898550,59%1619,16
Pz.Kpfw. II Luchs440,491778253,66%130,16
Ikv 1035443,773228153,09%1172,49
AMX 50 Foch (155) 101812,457058047,50%1188,31
T-34 shielded 5456,673497648,68%1103,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4184,691707245,83%278,98
KV-48675,484556541,54%549,40
B14157,661625935,59%166,02
Super Hellcat 7973,054995856,90%1518,75
Sav m/434269,672305736,84%516,54
IS-6 8891,924275345,28%825,48
Covenanter5150,371795143,14%264,21
Strv 103-091442,884684344,19%1061,24
M127611,492684139,02%585,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,331674055,00%146,62
Marder 38T4308,632934065,00%846,69
Windhund 81238,385794052,50%1319,26
S-517572,692953948,72%561,24
Pz.Kpfw. 38 (t)397,951353946,15%136,89
SU-76M4125,771503946,15%146,37
SU-85B4161,771793956,41%294,17
Jagdpanther II81040,004913938,46%923,94
Panhard AMD 178B6314,593823946,15%737,02
Durchbruchswagen 24243,352453756,76%591,09
Carro da Combattimento 45 t 101944,275603748,65%1365,02
SU-1006211,632113542,86%112,25
Strv 103B102059,265743545,71%1458,32
T-29 3282,232673554,29%1013,48
T-46369,451273354,55%153,23
T1 HMC2114,16963138,71%396,22
Sturmpanzer I Bison393,811253161,29%253,27
43 M. Toldi III 375,301503043,33%165,44
Cruiser Mk. IV4106,591452948,28%136,26
AT-1274,04872650,00%107,07
Waffenträger auf E 100102072,086602544,00%1172,82
GSOR the TANK 91439,296682441,67%1214,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C353,861462245,45%55,98
AMX 383142,811962161,90%433,66
FV217 Badger101415,305612045,00%749,62
T-26244,61991855,56%133,44
VK 16.02 Leopard529,942221752,94%140,88
Strv m/40L3152,752181637,50%319,42
Leichttraktor1122,732011580,00%633,32
T1 Cunningham1137,921931361,54%785,52
D23105,501791233,33%150,52
Lago4120,582211275,00%352,96
StuG III Ausf. B4325,832881250,00%754,34
Pz.Kpfw. 35 (t)272,091971154,55%250,29
D12130,911491154,55%519,56
Cruiser Mk. III3133,181401136,36%379,60
Pz.Kpfw. I281,911481127,27%89,36
Löwe 8707,183721145,45%526,06
T-45 2174,67247955,56%803,29
Vickers Medium Mk. I127,3871837,50%0,52
T376174,88257837,50%156,42
M24E2 Super Chaffee 6426,75397837,50%810,74
Hotchkiss H35272,86119742,86%84,98
Ikv 723260,43293728,57%550,86
Renault FT141,00149666,67%229,80
Renault Otsu188,83152650,00%227,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5390,33431633,33%571,40
Strv m/382116,40174520,00%247,58
Renault NC-31117,8080560,00%173,17
MS-1111,0070560,00%164,03
Patton the Tank 9225,00394560,00%224,40
T7 Combat Car 2214,25172450,00%1071,50
Ferdinand8349,33293366,67%309,90
Universal Carrier 2-pdr2156,33158333,33%435,15
Light Mk. VIC 223,332823100,00%261,00
M10 RBFM 5337,00379366,67%623,73
Strv fm/21192,50357250,00%343,31
TKS z n.k.m. 20 mm 293,50129250,00%329,69
Pvlvv fm/42223,00174250,00%142,02
Renault UE 57327,505120,00%0,00
AMX AC mle. 488646,00298250,00%496,30
LTP 3108,00130250,00%332,00
Kolohousenka10,004410,00%0,00
Fiat 30001154,003071100,00%894,55
4TP1320,005381100,00%2022,49
Type 97 Te-Ke 2123,0010910,00%404,37
AMR 35 282,001731100,00%358,79
T-116 3415,0021710,00%1792,58
T-50-2 6503,0025610,00%972,69
BT-7 artillery 359,004610,00%0,00
Fantôme 9994,0022510,00%566,17

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 17.03.2025
Opustil klan: 01.11.2026