msimic69

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 05.12.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5522320140340
Průměrný tier8,6510,4510,0410,04
Vítězství2870451,98%1050,00%7251,43%17250,59%
Porážky2587446,85%1050,00%6647,14%16448,24%
Remízy6451,17%00,00%21,43%41,18%
Přežito bitev1560328,25%630,00%4129,29%9327,35%
Zničeno tanků | Ø484330,88120,601270,912820,83
Poměr zabití / smrtí1,220,861,281,14
Detekováno tanků | Ø807361,46281,402161,545661,66
Průměrné poškození1.439,731.829,351.900,171.903,87
Obsazování báze | Ø200990,36452,25450,32660,19
Obrana báze | Ø257570,4700,00660,47660,19
Průměrné zkušenosti622,84824,75756,42785,60
WN71195,43908,481195,401134,23
WN81593,501319,761762,071680,46
Celkem
Bitev55223
Průměrný tier8,65
Vítězství2870451,98%
Porážky2587446,85%
Remízy6451,17%
Přežito bitev1560328,25%
Zničeno tanků | Ø484330,88
Poměr zabití / smrtí1,22
Detekováno tanků | Ø807361,46
Průměrné poškození1.439,73
Obsazování báze | Ø200990,36
Obrana báze | Ø257570,47
Průměrné zkušenosti622,84
WN71195,43
WN81593,50
Posledních 24 hodin
Bitev20
Průměrný tier10,45
Vítězství1050,00%
Porážky1050,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev630,00%
Zničeno tanků | Ø120,60
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø281,40
Průměrné poškození1.829,35
Obsazování báze | Ø452,25
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti824,75
WN7908,48
WN81319,76
Posledních 7 dní
Bitev140
Průměrný tier10,04
Vítězství7251,43%
Porážky6647,14%
Remízy21,43%
Přežito bitev4129,29%
Zničeno tanků | Ø1270,91
Poměr zabití / smrtí1,28
Detekováno tanků | Ø2161,54
Průměrné poškození1.900,17
Obsazování báze | Ø450,32
Obrana báze | Ø660,47
Průměrné zkušenosti756,42
WN71195,40
WN81762,07
Posledních 30 dní
Bitev340
Průměrný tier10,04
Vítězství17250,59%
Porážky16448,24%
Remízy41,18%
Přežito bitev9327,35%
Zničeno tanků | Ø2820,83
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø5661,66
Průměrné poškození1.903,87
Obsazování báze | Ø660,19
Obrana báze | Ø660,19
Průměrné zkušenosti785,60
WN71134,23
WN81680,46
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.264,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti75,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.264,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti75,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození546,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti82,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození546,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti82,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev105000
Vítězství5855,24%00,00%00,00%00,00%
Porážky4744,76%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø740,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,170,000,000,00
Detekováno tanků | Ø720,6900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.345,350,000,000,00
Obsazování báze | Ø2051,9500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4794,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti654,640,000,000,00
Celkem
Bitev105
Vítězství5855,24%
Porážky4744,76%
Remízy00,00%
Přežito bitev4240,00%
Zničeno tanků | Ø740,70
Poměr zabití / smrtí1,17
Detekováno tanků | Ø720,69
Průměrné poškození1.345,35
Obsazování báze | Ø2051,95
Obrana báze | Ø4794,56
Průměrné zkušenosti654,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev80000
Vítězství2936,25%00,00%00,00%00,00%
Porážky5163,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2733,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø480,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,910,000,000,00
Detekováno tanků | Ø620,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.049,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø330,4100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1071,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti394,010,000,000,00
Celkem
Bitev80
Vítězství2936,25%
Porážky5163,75%
Remízy00,00%
Přežito bitev2733,75%
Zničeno tanků | Ø480,60
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø620,78
Průměrné poškození1.049,60
Obsazování báze | Ø330,41
Obrana báze | Ø1071,34
Průměrné zkušenosti394,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství940,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky1254,55%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,55%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev940,91%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø221,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.393,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø431,9500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø90,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti636,590,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství940,91%
Porážky1254,55%
Remízy14,55%
Přežito bitev940,91%
Zničeno tanků | Ø110,50
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø221,00
Průměrné poškození1.393,00
Obsazování báze | Ø431,95
Obrana báze | Ø90,41
Průměrné zkušenosti636,59
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (247)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX Chasseur de chars 81079,66663296951,90%1519,28
Object 140101916,47700280552,12%1728,51
Bat.-Châtillon 25 t101919,61658275150,93%1768,05
T-5491485,22690201852,18%1696,96
Grille 15102120,79624189551,93%1680,04
T3091917,32629178555,29%1955,51
AMX 13 9091056,86610170552,26%1774,08
IS-7102157,57747141854,80%1934,11
IS-381360,86618140356,31%1717,21
Leopard 1101999,15669111551,39%1674,84
T675553,93399111451,71%1364,62
T71 DA7811,78589111057,30%1996,37
T-4481164,26668104253,45%1726,08
T-100 LT101125,1968796949,95%1344,57
Object 705A102197,4174382751,87%1955,93
Object 430U101989,3471182553,33%1740,72
TVP T 50/51101881,2166281752,63%1653,39
Kranvagn102062,8970274953,40%1813,67
Bat.-Châtillon 25 t AP91500,6255871350,91%1738,61
T57 Heavy101980,4964571049,86%1589,71
ISU-15281387,8054470951,62%1578,01
E 100101918,1959466348,27%1533,25
T110E5101978,9172362350,24%1581,82
AMX ELC bis5321,1537557448,78%1102,66
T-54 ltwt.9941,2365552354,30%1413,19
T110E4102027,2864649750,50%1501,22
VK 45.02 (P) Ausf. B91726,5968647253,60%1850,68
IS7852,6341946448,49%1080,65
E 5091749,2375245855,90%1887,21
AMX 13 105101499,1869142652,11%1839,64
T6981040,7448941949,16%1303,40
G.W. Panther7669,6337940250,75%793,80
T4991076,9771240254,48%1763,58
T25/27872,7742139348,09%1207,95
T54E191388,4766436549,04%1303,80
G.W. Tiger (P)81108,7249635348,44%1270,04
KV-856607,8236034345,77%932,54
Tiger II81098,9251334349,27%1253,80
Hirschkäfer112440,5678134150,44%1725,20
M10391447,6659433150,45%1342,20
Tiger (P)7891,9347632850,61%1140,85
T-34-856653,7543432249,69%1304,00
T-1091456,2756332248,45%1413,11
Manticore101492,7289632260,56%2113,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5546,9941931054,52%1582,82
E 7591309,3663729754,21%1171,79
VK 45.02 (P) Ausf. A81001,0848428250,71%1121,13
Grille5423,3824727450,36%841,82
Emil II91809,4463527348,72%1798,99
SU-1006784,2955024955,42%1490,96
Comet7823,7453924858,47%1471,66
M18 Hellcat6570,2132824145,64%855,81
T110E3102018,5071324055,42%1506,33
Panhard EBR 10510962,8971023754,85%1064,88
Centurion Action X101907,9168523556,17%1648,45
M53/M5591180,5453722346,64%1048,23
Cromwell6508,0344422052,27%986,61
T-34-85M 6826,9357221850,00%1452,24
KV-15378,8429021548,84%656,07
FV215b (183) 102096,1073721352,58%1653,55
Panhard EBR 909827,7561621250,47%1200,60
Object 70491870,2463921157,82%1751,85
Hummel6502,2626520846,15%634,94
T28 Prototype81082,2254420649,03%1135,14
AMX 67 Imbattable112494,6484019351,30%1829,53
FV4005 Stage II101583,0655718245,60%1128,50
AMX M4 mle. 54102282,0587917557,71%1906,46
Pz.Kpfw. VII101821,6464417251,16%1333,89
Emil I81407,4976017050,59%1657,43
Vz. 55102193,1876316947,93%1674,91
AMX 50 Foch (155) 101836,0665616848,81%1349,80
Object 43091640,4868016748,50%1506,94
Leopard Prototyp A91557,7964716651,20%1390,98
Super Conqueror101778,8466316440,85%1254,22
VK 30.01 (P)6483,8632516348,47%696,06
M48A5 Patton102029,2582215960,38%1819,94
T3281079,9461915855,06%1323,13
T-437822,5753715859,49%1429,27
VK 100.01 (P)81193,9762615555,48%1540,75
STB-1101676,6473415250,66%1298,45
121B 101666,9562315246,71%1267,93
Object 70591860,3785914854,05%1925,23
AMX 13 757413,5449214551,72%755,89
Centurion Mk. 7/191469,0866314348,95%1450,19
Concept 1B 92087,0296914055,71%1873,16
Tiger I7991,8751913554,81%1284,25
SU-1527845,3560413350,38%1218,43
XM69 Hacker112697,20100912063,33%2174,97
M41 Walker Bulldog8562,0545411947,06%843,06
Taschenratte112864,94114311962,18%2086,88
KR-1112310,5095411953,78%1616,01
AMX 50 12091513,4963811845,76%1407,42
Ares 90101485,0372611849,15%1017,37
T803112219,8780611639,66%1445,35
Controcarro 3 Minotauro102207,6181411454,39%1788,66
T2071003,0865711250,00%1668,62
AMX 50 B102299,9982211147,75%1843,81
T216311,4534111043,64%642,42
E 50 Ausf. M101946,8873910751,40%1625,07
T26E5 Patriot 81213,0574810754,21%1545,28
Škoda T 5091633,1169110647,17%1608,39
Maus101822,4182010654,72%1389,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81488,7160610665,09%1665,34
TNH T Vz. 5191557,3285810459,62%1605,69
Waffenträger auf Pz. IV91566,4454110450,96%1342,19
T-345354,3029110251,96%912,17
FV230 Canopener101879,6484510248,04%1338,13
Conqueror91727,5671510155,45%1689,21
T2971154,4076910050,00%1543,27
Object 268 Version 4102015,3667210047,00%1471,59
UDES 15/16102153,437609750,52%1811,66
G.W. Tiger91267,295599753,61%1179,51
Controcarro 1 Mk. 291494,606799650,00%1267,56
Prototipo 6 81399,307859650,00%1413,57
FV38059776,426399552,63%668,85
Pz.Sfl. IVc5477,662979448,94%1065,70
Crusader6265,552539347,31%665,03
Nashorn6541,803549346,24%753,85
T-284132,991769151,65%256,35
M4A3E2 Sherman Jumbo6580,275639046,67%1140,97
Sturer Emil7755,684218839,77%901,02
AMX 12 t6448,956038750,57%1278,56
BZ-79112121,338358741,38%1085,03
Kampfpanzer 50 t 91761,117978759,77%1709,13
UDES 1691599,597308353,01%1739,85
Lorraine 155 mle. 507730,704498250,00%931,67
Centurion Mk. I81161,155868159,26%1585,45
M-V-Y102393,689478158,02%2122,35
LHMTV8567,166018048,75%944,87
SU-14-28874,825147943,04%772,70
Hotchkiss EBR7594,096497949,37%1344,82
T9591766,627477856,41%1549,17
Panhard AML Lynx 6x68710,446057860,26%1305,84
M127883,864407647,37%1034,88
Mäuschen91698,538397667,11%1878,85
P.44 Pantera81006,416117545,33%1200,35
Covenanter5174,882257452,70%467,94
Lorraine 155 mle. 518955,716097357,53%1115,02
Škoda T 256600,714907255,56%1318,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,862337251,39%181,58
Indien-Panzer81251,715477047,14%1643,88
T 55A 91659,136277047,14%1782,79
M4A1 Sherman5441,873256845,59%1184,39
Object 252U 81450,727856547,69%1671,14
M40/M4381286,317046457,81%1440,14
M60 101773,146216437,50%1248,63
IS-M8875,946306352,38%959,62
Type 6191602,668426250,00%1844,76
M26 Pershing8984,294865937,29%1092,28
T-505108,142185848,28%172,43
SMV CC-6781336,468605768,42%1820,83
Charioteer81006,075845742,11%912,14
M8A14206,952045651,79%405,31
Panhard AMD 178B6419,224805450,00%1132,30
T28 Concept 7783,254855343,40%986,00
Konštrukta T-34/1007787,485865250,00%1148,50
M75296,062905038,00%916,55
BZ-75101964,308335058,00%1481,28
KV-26913,465905048,00%1691,41
M46 Patton91603,718244953,06%1688,43
Pz.Kpfw. I Ausf. C3251,413264938,78%1207,97
M446738,604904856,25%1230,68
SU-130PM 81130,297294854,17%1081,86
Ares 8591135,417704650,00%953,33
AMX 13 F3 AM6535,694344557,78%753,52
SU-10181284,408254573,33%1772,83
T-463112,551794261,90%418,41
TVP VTU Koncept8911,615284163,41%1253,93
Škoda T 245306,313313941,03%664,64
FV2078638,236523964,10%720,85
SMV CC-5671104,706483743,24%1621,07
STA-18908,926923652,78%1195,71
King Tiger (Captured) 71070,617593647,22%1406,85
AMX M4 mle. 5192107,469863560,00%2351,28
Pz.Kpfw. 38 (t)3116,061533345,45%210,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4254,611933148,39%517,63
FV4004 Conway91282,236033141,94%1039,48
Object 26391246,135843151,61%1025,98
M5 Stuart462,172143056,67%151,86
Valentine AT4221,701723050,00%529,85
M3 Lee4225,641942846,43%620,01
Vz. 44-17822,645792839,29%912,93
Vz. 60S Dravec 102303,508082846,43%1363,74
SU-855353,462112646,15%644,43
Strv 746560,924342669,23%1251,00
Leo7726,315272638,46%919,86
BZ-6891829,818332646,15%1556,77
UDES 14 Alt 581244,618152369,57%1791,60
T56 GMC379,711152142,86%19,91
M2 Medium Tank367,101172055,00%131,73
Wespe3102,451512060,00%316,07
Marder II3154,651632055,00%359,75
Marder 38T4389,903462075,00%1203,90
Ares 7581320,409662060,00%1792,33
M415350,113831957,89%511,50
Pz.Sfl. IVb4268,381931643,75%630,86
Cruiser Mk. IV4119,362091450,00%206,00
TNH 105/10008975,158401376,92%1267,47
SU-100M171318,007511369,23%2502,04
Cobra 91537,316371338,46%1184,35
Black Rock 111569,778531353,85%964,04
T3 HMC289,27871118,18%130,18
T-262139,001521060,00%645,07
Universal Carrier 2-pdr2102,901161040,00%186,88
LTTB8920,708311080,00%1795,92
T2 Medium Tank2127,56140944,44%477,96
Cruiser Mk. III379,11116944,44%146,28
T-50-2 6402,56376933,33%928,59
M3 Stuart3105,38270875,00%423,12
T92 8588,63376850,00%905,13
AT 25268,86256728,57%356,54
T-34 with L-11 4675,17855650,00%2285,97
Challenger7786,00588540,00%951,83
LTG7788,40548540,00%1498,33
L-60 296,00283580,00%539,95
Pz.Kpfw. 35 (t)288,00109425,00%201,60
IS-6 8377,25268425,00%97,06
Achilles6521,256384100,00%946,80
TS-54 81846,2512684100,00%2048,09
leKpz M 41 90 mm GF 8781,75722450,00%1299,22
Heavy Tank No. VI 6754,25539425,00%1021,67
Chimera 8989,2529240,00%637,53
BZ-16682462,6712933100,00%3528,79
T-29 3631,00542366,67%2354,38
Vickers Medium Mk. I191,001712100,00%509,23
Chi-Ni245,00137250,00%82,83
M2 Light234,50104250,00%89,05
Leichttraktor195,509220,00%219,39
MS-110,0017250,00%77,53
Panzerjäger I2290,0019220,00%1224,44
Alecto4414,50253250,00%940,60
Waffenträger auf E 100102997,00615250,00%2014,36
FV227 Conceiver81749,0011882100,00%1936,44
AMR 35 2184,5020020,00%565,02
LTP 3171,00342250,00%677,04
BT-7 artillery 3253,00393250,00%977,18
Super Hellcat 7640,005072100,00%893,58
T1 Cunningham186,001451100,00%516,89
Renault NC-3110,001010,00%0,00
SU-122A5218,002611100,00%463,02
M24 Chaffee No. 594 5232,006351100,00%618,54
T-45 2144,0010410,00%407,31
Progetto M35 mod. 46 8232,005310,00%0,00
Light Mk. VIC 210,001591100,00%261,00
Excalibur 6451,0014210,00%362,33
FCM 2C 3231,0018510,00%394,46
AMX M4 mle. 49 81381,0012061100,00%1984,31

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 05.12.2021
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 05.12.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.03.2015
Opustil klan: 20.09.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.02.2016
Opustil klan: 01.05.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 20.06.2016
Opustil klan: 08.08.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.10.2017
Opustil klan: 12.11.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 18.09.2016
Opustil klan: 08.09.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 10.05.2016
Opustil klan: 17.06.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 09.12.2019
Opustil klan: 29.04.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.11.2017
Opustil klan: 12.12.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 06.06.2021
Opustil klan: 22.11.2021
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 10.01.2021
Opustil klan: 06.05.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 12.09.2013
Opustil klan: 12.03.2015