njs777

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 26.05.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16291000
Průměrný tier6,100,000,000,00
Vítězství771247,34%00,00%00,00%00,00%
Porážky844551,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy1340,82%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev318019,52%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø99610,6100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,760,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120420,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození496,640,000,000,00
Obsazování báze | Ø102440,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø76320,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti418,530,000,000,00
WN7713,480,000,000,00
WN8728,380,000,000,00
Celkem
Bitev16291
Průměrný tier6,10
Vítězství771247,34%
Porážky844551,84%
Remízy1340,82%
Přežito bitev318019,52%
Zničeno tanků | Ø99610,61
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø120420,74
Průměrné poškození496,64
Obsazování báze | Ø102440,63
Obrana báze | Ø76320,47
Průměrné zkušenosti418,53
WN7713,48
WN8728,38
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.232,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti420,000,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø20,67
Průměrné poškození1.232,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti420,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství125,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky375,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev125,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození297,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti86,250,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství125,00%
Porážky375,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø20,50
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø10,25
Průměrné poškození297,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti86,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (218)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T675507,54493195549,46%1168,00
T71 DA7482,4552085446,96%792,12
T26E4 SuperPershing 8691,8756281345,14%715,56
Jagdpanzer IV6543,9642961549,76%932,21
M18 Hellcat6567,7945946549,89%849,82
Pz.Kpfw. II Luchs4268,3641141249,51%935,51
E 7591204,2763328254,96%1108,17
LTTB8509,7353227247,79%759,98
Rheinmetall Skorpion G 81033,1152125745,91%941,51
T297978,0960025554,12%1282,12
IS-38896,2661824146,47%924,71
Tiger I7684,7939024042,92%692,27
KV-856533,7032223145,89%761,64
Type 64 6404,5347421750,23%841,57
VK 36.01 (H)6363,0525920143,28%392,63
Tiger II8807,8064020059,00%874,60
STA-2 8721,0158719646,43%807,44
M4A1 Sherman5228,6520919546,15%381,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5209,5421419544,62%341,32
AMX 13 757435,4053118645,70%701,11
Cromwell6353,5927617740,68%441,57
M4A3E2 Sherman Jumbo6327,0934417349,71%450,99
E 5091108,2157017352,02%937,67
E 100101446,7958417045,88%996,58
Krupp-Steyr Waffenträger 7649,5847016644,58%728,47
T-549920,4649916544,24%716,82
T-54 ltwt.9596,2555215944,03%614,48
SU-1527467,3541713846,38%454,41
KV-15338,9126913348,12%548,16
Panther/M10 7510,2247713043,08%581,07
T-50-2 6483,3046312850,00%1406,99
SU-855232,6720012347,15%348,02
MT-256230,8639912046,67%472,56
Crusader6254,6221211445,61%572,74
Churchill I5273,4926911341,59%334,58
StuG III Ausf. G5369,2528811248,21%763,98
T698729,4559711050,00%809,60
Panther II8687,8550310845,37%684,13
KV-1S6361,9829610855,56%530,31
Comet7503,1350010742,06%595,95
T216305,3243810346,60%667,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J467,371489949,49%86,13
Sherman III5287,583759854,08%655,42
Covenanter5157,751829742,27%287,90
Strv 746542,514489537,89%775,25
T376300,984109541,05%549,10
King Tiger (Captured) 7884,784659346,24%1132,71
M3 Lee4103,841309246,74%156,41
M75157,982328847,73%358,86
T207613,245758757,47%846,02
Panther7561,765568652,33%814,54
Pz.Kpfw. III/IV5169,672348645,35%235,95
Type T-345288,882838535,29%552,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4120,651528337,35%92,51
T-28492,931398150,62%106,91
Centurion Mk. I8697,565768051,25%799,08
SU-85B4157,501447841,03%150,61
Leo7364,554227646,05%340,06
VK 30.02 (D)7608,245697455,41%922,32
T404113,801557447,30%78,65
T54E191023,555677450,00%789,60
Sherman Firefly6431,603867237,50%542,27
IS7440,565037157,75%478,50
T-345312,553536446,88%673,42
Matilda4203,922016253,23%433,02
Ikv 65 Alt II6595,034506240,32%910,48
M8A14235,262646237,10%359,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4248,332156058,33%579,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,541365949,15%94,07
Škoda T 256420,713825839,66%573,20
M5 Stuart4105,821925545,45%83,05
Tiger (P)7522,964765545,45%475,88
VK 30.02 (M)6341,623365538,18%333,71
Sturer Emil7420,153705442,59%326,26
T-463110,901495251,92%319,09
M24 Chaffee5241,084215253,85%708,68
M5A1 Stuart4125,881825143,14%190,31
T-50538,88995044,00%46,46
Challenger7474,104455050,00%454,42
Grant4184,982784942,86%403,79
M10 Wolverine5211,712294963,27%413,11
M41 Walker Bulldog8340,205144955,10%473,64
T-34-856384,554134751,06%545,91
T-804180,192064742,55%458,21
SU-1006393,023634443,18%455,62
Jagdpanther7271,792434341,86%103,30
Alecto4207,652124362,79%531,85
Durchbruchswagen 24165,931944346,51%269,04
Marder II3129,741384238,10%155,78
A-436473,334744252,38%825,02
O-I6633,154964141,46%851,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. A358,761064139,02%1,25
M3 Stuart341,631074045,00%51,14
Ikv 1035302,563323951,28%606,13
M26 Pershing8413,924423938,46%219,53
Pz.Kpfw. I Ausf. C3114,272243751,35%409,42
IS-7101548,066013644,44%1202,57
M36 Jackson6611,314733652,78%1015,54
Object 2579974,064563545,71%755,03
Pz.Kpfw. 35 (t)254,26983435,29%11,80
Type 2597 Chi-Ha3172,911623441,18%424,83
AMX 12 t6363,974173438,24%725,42
Konštrukta T-34/1007320,483313330,30%188,80
Leichttraktor183,821953351,52%256,45
Cruiser Mk. IV4129,451533342,42%164,09
Marder 38T4311,753023237,50%604,06
VK 30.01 (H)5377,873713141,94%687,81
Type 586380,323963145,16%505,10
SU-76M4166,131653151,61%338,33
LTG7568,844413151,61%1027,58
Vickers Medium Mk. III3113,071223050,00%267,79
T56 GMC377,031743066,67%223,10
Indien-Panzer8511,703843033,33%323,32
Bat.-Châtillon 12 t8420,143892937,93%464,47
T328773,545802860,71%809,10
Caernarvon8866,703942740,74%748,40
O-Ni7915,004972762,96%1230,40
Strv m/425317,422952623,08%640,17
T25/27390,544152642,31%328,61
Churchill VII6354,922862540,00%345,75
Pz.Sfl. IVc5243,042402532,00%262,00
M446515,483532552,00%741,22
Renault G15274,923032433,33%464,04
ISU-1528317,083542437,50%31,68
VK 30.01 (D)6497,464742441,67%795,68
Type 3 Chi-Nu5315,572952334,78%668,79
AMX 383101,961652347,83%142,72
T3 HMC247,09942339,13%0,35
Valentine AT4222,731982254,55%526,99
T-703108,181722268,18%395,34
O-I Experimental5426,675052161,90%788,29
Type 1 Chi-He4217,702652025,00%447,58
Type 4 Chi-To6449,204912070,00%839,49
Universal Carrier 2-pdr266,80872030,00%17,00
Super Hellcat 7657,854212040,00%793,67
M2 Light2111,372061921,05%211,53
M2 Medium Tank3135,631851963,16%487,79
VK 16.02 Leopard5162,633021936,84%226,18
T-26284,221051850,00%247,24
59-166115,672831838,89%37,06
AT-12130,831691866,67%510,66
Type 97 Chi-Ha3235,292891747,06%658,37
T2 Medium Tank252,591111752,94%110,32
Vickers Medium Mk. II272,561021637,50%90,41
AMX M4 mle. 457676,815141650,00%750,01
Cruiser Mk. III394,561861668,75%425,29
T6 Medium4503,943821637,50%1104,17
Panzerjäger I285,271221526,67%75,53
VK 30.01 (P)6342,203461533,33%280,87
B14110,571571450,00%126,70
Pz.Kpfw. II241,141521442,86%22,26
Pz.Kpfw. 38 (t)351,071111428,57%0,00
M7 Priest3168,792671457,14%438,29
Ikv 723167,772761361,54%471,03
Stuart I-IV3171,503781275,00%759,33
BDR G1 B5297,582711233,33%319,52
SARL 424233,253091266,67%752,12
Type 95 Heavy4164,822231127,27%263,87
Škoda T 245342,602931030,00%693,04
D23161,44149933,33%434,51
BT-2259,44130933,33%15,69
T-1506596,67452944,44%915,91
T-60284,11123955,56%230,49
ARL V396109,13152812,50%0,00
BT-7 artillery 392,38212862,50%302,55
T25 AT7572,14468742,86%526,60
A-447320,71652771,43%444,19
AMX ELC bis559,57255742,86%50,31
43 M. Toldi III 387,29226757,14%346,15
Chi-Ni264,50120633,33%46,81
Lago4130,67276650,00%229,48
Vickers Mk. E Type B2169,50173650,00%668,15
Type 91 Heavy393,50236666,67%308,93
Nashorn6119,50171633,33%0,00
Pz.Kpfw. I2129,83208666,67%618,89
Lorraine 40 t 81567,83691633,33%1679,70
Strv m/40L3239,80268540,00%621,72
Somua SAu 404257,60363540,00%529,36
S35 CA5238,00185540,00%231,06
Somua S353622,20446540,00%2105,57
StuG III Ausf. B40,0092520,00%0,00
T-45 2197,40234540,00%824,60
Vickers Medium Mk. I113,2574450,00%78,28
M22137,25188475,00%675,18
25TP KSUST II548,75143425,00%0,00
ARL 446181,0022940,00%13,72
G.Pz. Mk. VI (e)269,75134425,00%152,19
M48A2 Räumpanzer 81066,50821475,00%1136,13
TS-5 81228,25603475,00%1189,60
StuG IV 51011,75590475,00%3236,40
T1 Cunningham154,0098333,33%61,02
ST vz. 394200,00315366,67%611,78
D1259,0092333,33%0,00
T1 HMC254,67190366,67%293,07
Pvlvv fm/422199,67151366,67%890,79
AMX 404110,6716530,00%124,82
Sav m/434115,67131333,33%31,01
M415633,00432333,33%952,89
Somua SM 81047,33710366,67%1005,51
Renault Otsu157,50138250,00%71,62
LT vz. 383156,5021320,00%379,64
KV-26313,5012120,00%208,12
T-29 3570,008132100,00%2148,82
M24E2 Super Chaffee 6301,506172100,00%871,88
Valiant 5564,50394250,00%1170,02
LT vz. 352283,004801100,00%1343,78
TKS z n.k.m. 20 mm 2565,007201100,00%4195,34
Type 95 Ha-Go274,0010210,00%60,45
Renault NC-31128,001361100,00%261,00
Hotchkiss H352129,003051100,00%635,25
Type 97 Te-Ke 20,001131100,00%261,00
SU-1820,001501100,00%261,00
M3740,006710,00%0,00
Cruiser Mk. I10,003310,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4212,0012910,00%333,96
L-60 231,0015910,00%3,10
Löwe 81227,0023910,00%970,60
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0010310,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 26.05.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 26.05.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.05.2020
Opustil klan: 25.05.2020