oezPeda

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 22.02.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17139000
Průměrný tier6,280,000,000,00
Vítězství919453,64%00,00%00,00%00,00%
Porážky774245,17%00,00%00,00%00,00%
Remízy2031,18%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev623836,40%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø188091,1000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø174541,0200,0000,0000,00
Průměrné poškození915,960,000,000,00
Obsazování báze | Ø208721,2200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø223731,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti522,150,000,000,00
WN71378,630,000,000,00
WN81760,640,000,000,00
Celkem
Bitev17139
Průměrný tier6,28
Vítězství919453,64%
Porážky774245,17%
Remízy2031,18%
Přežito bitev623836,40%
Zničeno tanků | Ø188091,10
Poměr zabití / smrtí1,73
Detekováno tanků | Ø174541,02
Průměrné poškození915,96
Obsazování báze | Ø208721,22
Obrana báze | Ø223731,31
Průměrné zkušenosti522,15
WN71378,63
WN81760,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev38000
Vítězství2257,89%00,00%00,00%00,00%
Porážky1642,11%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1539,47%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø240,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,040,000,000,00
Detekováno tanků | Ø461,2100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.467,610,000,000,00
Obsazování báze | Ø350,9200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1503,9500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti732,890,000,000,00
Celkem
Bitev38
Vítězství2257,89%
Porážky1642,11%
Remízy00,00%
Přežito bitev1539,47%
Zničeno tanků | Ø240,63
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø461,21
Průměrné poškození1.467,61
Obsazování báze | Ø350,92
Obrana báze | Ø1503,95
Průměrné zkušenosti732,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev32000
Vítězství1856,25%00,00%00,00%00,00%
Porážky1340,63%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,13%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1134,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø210,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø290,9100,0000,0000,00
Průměrné poškození880,060,000,000,00
Obsazování báze | Ø1163,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø762,3800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti626,160,000,000,00
Celkem
Bitev32
Vítězství1856,25%
Porážky1340,63%
Remízy13,13%
Přežito bitev1134,38%
Zničeno tanků | Ø210,66
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø290,91
Průměrné poškození880,06
Obsazování báze | Ø1163,63
Obrana báze | Ø762,38
Průměrné zkušenosti626,16
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43000
Vítězství1944,19%00,00%00,00%00,00%
Porážky2251,16%00,00%00,00%00,00%
Remízy24,65%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1125,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø451,0500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø290,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození536,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø451,0500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø390,9100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti376,120,000,000,00
Celkem
Bitev43
Vítězství1944,19%
Porážky2251,16%
Remízy24,65%
Přežito bitev1125,58%
Zničeno tanků | Ø451,05
Poměr zabití / smrtí1,41
Detekováno tanků | Ø290,67
Průměrné poškození536,00
Obsazování báze | Ø451,05
Obrana báze | Ø390,91
Průměrné zkušenosti376,12
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev157000
Vítězství6239,49%00,00%00,00%00,00%
Porážky9157,96%00,00%00,00%00,00%
Remízy42,55%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5333,76%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1410,9000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1150,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození587,040,000,000,00
Obsazování báze | Ø230,1500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø6984,4500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti285,150,000,000,00
Celkem
Bitev157
Vítězství6239,49%
Porážky9157,96%
Remízy42,55%
Přežito bitev5333,76%
Zničeno tanků | Ø1410,90
Poměr zabití / smrtí1,36
Detekováno tanků | Ø1150,73
Průměrné poškození587,04
Obsazování báze | Ø230,15
Obrana báze | Ø6984,45
Průměrné zkušenosti285,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev481000
Vítězství31966,32%00,00%00,00%00,00%
Porážky14630,35%00,00%00,00%00,00%
Remízy163,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev26855,72%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5001,0400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø7231,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.122,340,000,000,00
Obsazování báze | Ø12832,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø22914,7600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti653,890,000,000,00
Celkem
Bitev481
Vítězství31966,32%
Porážky14630,35%
Remízy163,33%
Přežito bitev26855,72%
Zničeno tanků | Ø5001,04
Poměr zabití / smrtí2,35
Detekováno tanků | Ø7231,50
Průměrné poškození1.122,34
Obsazování báze | Ø12832,67
Obrana báze | Ø22914,76
Průměrné zkušenosti653,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev139000
Vítězství7251,80%00,00%00,00%00,00%
Porážky6345,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy42,88%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4834,53%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1180,8500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,300,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1491,0700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.160,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø2271,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2441,7600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti596,690,000,000,00
Celkem
Bitev139
Vítězství7251,80%
Porážky6345,32%
Remízy42,88%
Přežito bitev4834,53%
Zničeno tanků | Ø1180,85
Poměr zabití / smrtí1,30
Detekováno tanků | Ø1491,07
Průměrné poškození1.160,73
Obsazování báze | Ø2271,63
Obrana báze | Ø2441,76
Průměrné zkušenosti596,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství4100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev375,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø51,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí5,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození2.487,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti875,500,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství4100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev375,00%
Zničeno tanků | Ø51,25
Poměr zabití / smrtí5,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození2.487,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti875,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (180)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E4 SuperPershing 81138,9866488152,21%1667,03
FV30461017,7059457365,10%2662,66
T25/271262,6170748359,01%2344,80
T207924,8651842951,75%1584,06
KV-26935,6452037254,03%1927,86
Renault UE 573405,6835336159,28%1837,86
Object 41681537,6472933859,17%2468,66
M46 Patton91600,9368032652,76%1797,88
VK 16.02 Leopard5595,6556431457,96%2827,61
M75348,2331031049,35%1457,16
FCM 50 t 81351,1865129551,53%1927,07
Caernarvon81367,2058129151,20%1877,73
AMX AC mle. 4881491,7555628448,24%1938,71
AMX 13 909951,8361926957,99%1594,44
T675817,7168726862,69%2743,58
Conqueror91831,5980026552,83%1930,38
M26 Pershing81028,2154826348,67%1388,00
Lorraine 155 mle. 5181636,2368325955,60%2262,51
AMX ELC bis5575,0551625955,60%2592,58
ELC EVEN 90 8996,7562525858,53%2482,67
AMX AC mle. 467884,4337824948,59%1264,42
Churchill VII6777,0644023650,42%1532,12
AMX 13 757643,9543623545,53%1341,40
T3091926,2157223452,99%1843,28
ARL V396610,6530622851,75%1067,48
M2 Light2211,1135022559,11%1012,12
T-5491769,3076922454,02%2211,99
S-5171108,8553721848,62%1400,11
Lorraine 155 mle. 5071048,9742421138,86%1468,84
Lorraine 39L AM3367,3032420865,38%1668,58
Black Prince71076,5753120654,37%1770,58
M4A3E8 Sherman6602,2145320548,29%1229,89
Matilda Black Prince 5617,9248620354,68%1836,01
Bat.-Châtillon 155 5591449,0854319652,55%1578,91
T28 Prototype81498,4966119550,77%1836,17
T-345351,9632319051,05%941,67
M24 Chaffee5529,5353118045,00%1957,44
Dicker Max 6836,2640217847,19%1586,23
Churchill I5432,6328717645,45%769,86
AMX 13 105 AM mle. 505660,3927217051,76%1552,55
M5 Stuart4249,5729416855,95%722,29
IS-381593,3279616654,82%2178,45
M48A5 Patton102006,3981815658,97%1946,67
Crusader 5.5-in. SP71027,0059115158,28%1811,77
A-4471315,9767814455,56%2656,49
Comet71061,9782713862,32%2331,27
M18 Hellcat6773,8141113351,13%1496,39
Cruiser Mk. II2397,8543712262,30%2474,49
AMX 13 F3 AM6927,6439411946,22%1460,90
T-34-856781,3957811759,83%1851,24
T71 DA7855,7268711651,72%1829,29
AMX 12 t6504,1447311552,17%1438,42
KV-8561009,1055411453,51%2117,20
Bat.-Châtillon 25 t AP91569,5673811151,35%1736,84
Matilda4263,5821310742,06%504,39
IS71491,6092510067,00%2664,30
AMX 50 Foch91800,677939951,52%1761,05
AMX 13 57 71211,767449259,78%3463,19
S35 CA5410,802659149,45%793,45
T216402,664099044,44%962,99
ARL 4461016,157678655,81%2330,70
A-436924,116588349,40%2449,95
BT-42 Jatkosota HS 5624,385667959,49%1688,66
Pz.Kpfw. III/IV5336,232867746,75%806,69
Pz.Kpfw. I Ausf. C3270,514567663,16%1730,85
Somua SAu 404215,091977556,00%504,03
Cromwell6926,685897255,56%2476,39
T2 Light Tank 2235,684287251,39%1280,46
KV-15606,423636744,78%1392,78
Charioteer8993,246736758,21%1161,29
T376685,806406560,00%2309,37
FV215b 102017,346836443,75%1803,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4377,002766360,32%1118,79
A-205131,632006243,55%227,43
105 leFH18B2 5904,195066246,77%2247,74
M374300,661536233,87%880,87
SU-85B4446,982856254,84%1196,29
SU-76M4162,181726150,82%314,97
M7 Priest3399,922185952,54%1348,58
T1 Cunningham1171,213405757,89%1246,25
StuG III Ausf. G5515,963545749,12%1185,84
SU-14-281223,734985655,36%1403,41
BDR G1 B5537,704595671,43%1272,87
Object 430 Version II91441,516355552,73%1518,68
Object 25792042,817715461,11%2397,71
Pz.Sfl. IVc5842,325435362,26%2365,88
Tetrarch 2263,463895255,77%1729,91
Valentine3247,312365154,90%869,76
M8A14326,302655054,00%895,11
FV2078962,165385044,00%1072,60
Panhard AML Lynx 6x68577,315834955,10%952,36
B14290,263354744,68%739,19
T-284279,452514753,19%845,19
Hotchkiss EBR7827,667414755,32%2159,52
Pz.Kpfw. III Ausf. J4305,752844438,64%712,27
Bishop5468,202774454,55%1078,42
M3 Stuart384,441424341,86%86,89
Vickers Medium Mk. III3133,591804153,66%380,74
Crusader6484,424683860,53%1696,85
M415472,263823863,16%823,03
AT 25534,975713562,86%1552,19
Panhard AMD 178B6492,415033444,12%1377,54
SU-263368,701963354,55%1209,85
Pz.Kpfw. II2179,612803148,39%719,64
Jagdpanzer IV6813,635333050,00%1718,55
Sexton II3233,031683046,67%924,91
Alecto4428,233913070,00%1551,63
Challenger71240,977783053,33%2081,50
AMX 404137,172952951,72%382,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3217,072592853,57%660,94
Birch Gun4357,542242850,00%1446,03
Archer5363,573842864,29%849,19
LT-432 81156,506272835,71%2358,25
M5A1 Stuart4281,673942755,56%1059,86
AT-1277,41652714,81%54,51
T1 Heavy5725,886392665,38%1788,37
Universal Carrier 2-pdr2259,922872653,85%1160,04
Covenanter5286,163362560,00%990,08
Vickers Medium Mk. II254,74852334,78%0,00
Marder 38T4345,003812343,48%738,40
Renault FT 75 BS2183,501192236,36%953,24
M3 Lee4310,273182245,45%1119,56
Staghound Mk. III6693,005752245,45%1177,69
BT-74280,292872176,19%1091,01
T-463167,051802142,86%511,34
Vickers Medium Mk. I1129,202182065,00%778,07
SU-182217,101562055,00%1291,38
Hotchkiss H35293,111581850,00%247,97
T1 HMC2203,631631656,25%1235,85
Pz.Kpfw. II Luchs4405,946741675,00%1757,49
AMX 50 Foch (155) 101517,507211662,50%1154,07
AMX 383156,362671450,00%375,51
Renault FT134,151121353,85%117,33
Wespe3322,851681346,15%1277,72
Valentine AT4292,084011376,92%907,08
T56 GMC3207,252041250,00%594,80
Renault FT AC295,251511258,33%271,44
SU-100Y 6545,42206128,33%611,44
M2 Medium Tank3308,824061154,55%1184,07
Cruiser Mk. III3143,001831145,45%497,34
M3 Light 3145,731911154,55%564,54
Type 2597 Chi-Ha3326,702561040,00%1229,80
T-262182,001281030,00%714,90
Type 98 Ke-Ni3196,44347944,44%694,25
Cruiser Mk. IV4278,00290955,56%846,11
Durchbruchswagen 24188,22346955,56%430,74
T-50-2 6636,89819955,56%2240,73
BT-22236,00276862,50%1398,95
T3 HMC2194,88160850,00%760,22
D23134,43266742,86%288,93
D1284,00157771,43%385,27
Loyd Gun Carriage2120,57127757,14%721,27
Type 95 Ha-Go278,67203616,67%94,71
T2 Medium Tank2144,67175650,00%709,60
FV4004 Conway91329,17306616,67%905,69
Type 5 Ke-Ho4317,60483560,00%1054,22
Panzerjäger I2427,803785100,00%2221,27
Marder II3282,00228560,00%902,45
TOG II* 61241,40470520,00%1766,77
Light Mk. VIC 2207,40258560,00%1206,06
Super Hellcat 71252,20780540,00%2264,50
SU-855143,33144333,33%36,78
Vickers Mk. E Type B2137,00196366,67%603,48
MS-11245,00197333,33%1314,77
T1E6 2149,0012430,00%455,23
LTP 3227,00273366,67%1221,38
Kolohousenka1122,0016220,00%392,34
Renault NC-31196,001782100,00%517,52
Sturmpanzer I Bison3216,50167250,00%666,29
FV215b (183) 103186,5057220,00%2387,60
MTLS-1G14 3695,00521250,00%4589,01
M22441,006781100,00%2127,31
Renault Otsu1241,005761100,00%1468,92
VK 30.01 (H)5904,0010061100,00%2939,49
Type 97 Te-Ke 2244,0024310,00%1238,63
T-1091747,0063910,00%1641,72
Super Conqueror10865,005061100,00%550,96
T-29 3419,004691100,00%1911,92
T7 Combat Car 2628,008391100,00%5161,40
A25 Harry Hopkins I 41351,0015801100,00%6371,10

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 22.02.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 22.02.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.11.2014
Opustil klan: 03.02.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.08.2016
Opustil klan: 18.12.2017
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 22.10.2014
Opustil klan: 11.11.2014
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 21.02.2015
Opustil klan: 12.08.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 18.02.2014
Opustil klan: 25.10.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 26.09.2014
Opustil klan: 25.10.2018