opet_5

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.05.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev121380018
Průměrný tier8,910,000,009,61
Vítězství583948,11%00,00%00,00%1055,56%
Porážky609450,21%00,00%00,00%844,44%
Remízy2051,69%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev365630,12%00,00%00,00%527,78%
Zničeno tanků | Ø87930,7200,0000,00181,00
Poměr zabití / smrtí1,040,000,001,38
Detekováno tanků | Ø92460,7600,0000,00160,89
Průměrné poškození1.200,570,000,001.860,11
Obsazování báze | Ø20650,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø48200,4000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti651,350,000,00663,72
WN7866,120,000,001205,75
WN81001,390,000,002325,18
Celkem
Bitev12138
Průměrný tier8,91
Vítězství583948,11%
Porážky609450,21%
Remízy2051,69%
Přežito bitev365630,12%
Zničeno tanků | Ø87930,72
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø92460,76
Průměrné poškození1.200,57
Obsazování báze | Ø20650,17
Obrana báze | Ø48200,40
Průměrné zkušenosti651,35
WN7866,12
WN81001,39
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev18
Průměrný tier9,61
Vítězství1055,56%
Porážky844,44%
Remízy00,00%
Přežito bitev527,78%
Zničeno tanků | Ø181,00
Poměr zabití / smrtí1,38
Detekováno tanků | Ø160,89
Průměrné poškození1.860,11
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti663,72
WN71205,75
WN82325,18
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev219000
Vítězství10648,40%00,00%00,00%00,00%
Porážky11050,23%00,00%00,00%00,00%
Remízy31,37%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8940,64%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1260,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,970,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1550,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození848,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø3701,6900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø7593,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti606,840,000,000,00
Celkem
Bitev219
Vítězství10648,40%
Porážky11050,23%
Remízy31,37%
Přežito bitev8940,64%
Zničeno tanků | Ø1260,58
Poměr zabití / smrtí0,97
Detekováno tanků | Ø1550,71
Průměrné poškození848,94
Obsazování báze | Ø3701,69
Obrana báze | Ø7593,47
Průměrné zkušenosti606,84
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky5100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození749,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø102,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti124,800,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství00,00%
Porážky5100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø10,20
Průměrné poškození749,80
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø102,00
Průměrné zkušenosti124,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (112)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Progetto M40 mod. 65101471,72667240547,48%1063,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81042,42656181148,87%1102,90
Object 430U101365,2165873745,59%941,34
Char Futur 4 91337,5666172547,17%1065,45
Leopard 1101476,2362567344,73%1013,56
E 100101524,8271140945,97%1020,99
Bisonte C45 81184,8375240351,86%1188,04
Controcarro 3 Minotauro101505,7067634349,27%985,74
Prototipo Standard B91251,4164420644,17%989,83
IS-7101661,9681518650,00%1250,52
Projet Louis 9639,8160317146,78%705,60
Emil II91140,2971516054,38%939,62
Rheinmetall Skorpion G 8930,7255615252,63%874,46
AMX 50 Foch (155) 101268,4957714247,18%785,46
FV4005 Stage II101022,9447514250,00%596,24
Leopard Prototyp A91112,9463612847,66%857,02
Coccodrillo 101457,0868512646,83%920,09
BZT-70 101752,3768512343,90%957,74
E 7591157,4170311648,28%928,25
Object 43091044,2166111145,95%763,33
Ares 758838,8671611153,15%884,75
E 25 7669,1650511157,66%927,93
VK 30.01 (P)61072,0280511060,00%2063,40
Progetto CC55 mod. 548929,0666910253,92%920,15
Caliban 8845,8568010049,00%840,29
Conqueror91150,647089841,84%806,83
M66966,236899544,21%1530,98
T-448788,285879442,55%791,29
Konštrukta T-34/1007509,175478253,66%655,12
UDES 14 Alt 58749,884767740,26%667,04
TVP VTU Koncept8641,704547437,84%538,44
P.44 Pantera8820,415627041,43%787,37
Tiger II8680,065326943,48%541,71
Rheinmetall Skorpion 8945,094506944,93%814,53
Emil I81129,817436847,06%1166,50
Maus101213,347546850,00%751,70
Somua SM 8981,246766640,91%772,88
Leo7624,176246459,38%907,43
T-832 81239,588736456,25%1316,75
T-437553,934535945,76%676,07
Stridsyxa 81072,166605644,64%849,80
T207840,966535547,27%1090,13
P.43 ter7851,654785446,30%1190,71
Ares 859942,606095248,08%689,69
Jagdpanzer E 100101269,326485056,00%806,13
Progetto C50 mod. 6691288,806864548,89%1041,41
Kranvagn101341,707184456,82%917,71
WZ-114 91030,556784461,36%859,10
Škoda T 256418,784154045,00%615,51
Leopard 120 Verbessert11953,985674062,50%668,91
Tiger I71028,956953844,74%1265,71
FV224 Chopper71021,786933650,00%1153,36
M4A3E8 Sherman6620,595903452,94%1211,96
Panther7358,643823333,33%253,81
TS-54 8692,836743056,67%643,45
Strv 746731,385752944,83%1318,13
Carro d'assalto P.887913,667392965,52%1281,11
O-Ni71379,938822955,17%1819,32
TBT 9994,287022552,00%643,75
AMX 13 F3 AM6352,682502245,45%321,38
B.U.G.I.6661,386102161,90%1171,81
SMV CC-567771,485992147,62%973,22
O-Ho81045,765962138,10%930,77
E 509701,405392035,00%337,68
Cromwell6482,425241957,89%880,75
T-34-856486,114621942,11%728,25
T-1506479,684581926,32%569,98
M4A1 Sherman5351,224471861,11%870,31
Panhard AMD 178B6180,503841850,00%340,51
Controcarro 1 Mk. 291081,886641643,75%794,88
AT 25306,562881637,50%523,49
T1 Heavy5579,275321553,33%1038,22
SMV CC-678655,076441560,00%668,99
Black Prince7926,928581361,54%1418,20
Ikv 1035580,003821330,77%1227,91
T-50-2 6308,005541361,54%825,83
T-34-85M 6910,918801172,73%1787,92
Cavalier5648,006271060,00%1849,47
Windhund 8589,004821050,00%418,71
P.43 bis6806,00564966,67%1558,57
Caernarvon81188,44798944,44%1189,92
Black Prince II 7716,78619933,33%593,56
Fantôme 9485,78327911,11%157,72
50TP prototyp 81188,13631837,50%1143,29
Type 3 Chi-Nu5451,13471862,50%1259,99
Ferdinand8934,578047100,00%957,48
S-517263,8018350,00%22,47
VK 36.01 (H)6597,2031250,00%843,56
Object 283 91020,20400520,00%702,07
KV-1SA 5674,40748540,00%1048,16
Patton the Tank 9451,80457540,00%173,52
Churchill I5535,25604475,00%1251,90
T6 Medium4211,75260450,00%352,27
AMX 404335,00460366,67%1349,49
Sav m/434217,00354366,67%633,81
CS-447677,677493100,00%977,92
Churchill VII61137,00739333,33%1675,21
Semovente M415429,674923100,00%936,88
7TP2265,00185250,00%880,55
P.435843,509122100,00%2935,64
BT-53153,502992100,00%358,19
AMX 13 (FL 11) 5204,50391250,00%486,93
Matilda4731,006771100,00%2260,06
4TP1596,005161100,00%4502,99
M5A1 Stuart4262,006451100,00%986,76
DS PZInż5724,004421100,00%1784,12
O-I61244,009661100,00%1905,90
Grille50,007110,00%0,00
AMX ELC bis5375,005241100,00%1503,60
Gabler’s Destroyer 5301,005311100,00%801,05
Tiger 131 6441,006091100,00%636,75
FCM 2C 3635,006191100,00%1827,97

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.05.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 12.02.2023
Opustil klan: 05.01.2024