| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E 75 | 9 | 2235,28 | 885 | 1592 | 57,29% | 2297,19 | |||||
| KV-2 | 6 | 584,79 | 371 | 1578 | 49,18% | 891,70 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1171,30 | 485 | 1436 | 49,58% | 1225,11 | |||||
| Object 274a | 8 | 1258,15 | 698 | 1318 | 50,15% | 1568,61 | |||||
| T28 | 8 | 1531,09 | 680 | 1269 | 53,74% | 1730,10 | |||||
| T-103 | 8 | 1363,03 | 717 | 1192 | 49,83% | 1478,93 | |||||
| KV-1 | 5 | 301,41 | 266 | 1191 | 47,10% | 450,72 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1244,61 | 763 | 1145 | 51,35% | 1641,85 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1650,00 | 544 | 1055 | 48,44% | 1306,77 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1772,44 | 793 | 1041 | 50,05% | 1561,17 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1418,35 | 819 | 1016 | 49,80% | 1652,34 | |||||
| 112 | 8 | 1469,37 | 776 | 1016 | 52,46% | 1813,50 | |||||
| T110E3 | 10 | 2186,59 | 638 | 999 | 52,45% | 1573,36 | |||||
| T67 | 5 | 407,86 | 293 | 891 | 47,03% | 808,75 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 287,81 | 244 | 890 | 50,00% | 695,09 | |||||
| Nergal | 8 | 1509,54 | 816 | 690 | 53,91% | 1681,42 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1178,29 | 518 | 672 | 48,66% | 968,26 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1048,64 | 746 | 638 | 55,49% | 1636,68 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 459,07 | 305 | 631 | 48,02% | 639,44 | |||||
| T110E4 | 10 | 1640,23 | 482 | 570 | 47,02% | 1045,48 | |||||
| IS-3 | 8 | 1094,84 | 544 | 548 | 50,55% | 1184,05 | |||||
| IS-4 | 10 | 2132,12 | 686 | 537 | 46,37% | 1608,63 | |||||
| Tiger II | 8 | 1731,76 | 714 | 509 | 52,65% | 2166,67 | |||||
| T30 | 9 | 1327,80 | 523 | 480 | 46,25% | 986,09 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 550,83 | 475 | 473 | 49,05% | 1064,44 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 493,37 | 468 | 466 | 52,15% | 1378,52 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1646,06 | 818 | 464 | 54,53% | 1822,28 | |||||
| E 100 | 10 | 2482,21 | 781 | 442 | 55,88% | 2022,54 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1102,30 | 656 | 369 | 48,78% | 1220,62 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 632,92 | 449 | 354 | 47,74% | 1272,25 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1213,74 | 742 | 329 | 48,63% | 1433,71 | |||||
| KV-4 | 8 | 1417,42 | 819 | 324 | 53,40% | 1696,06 | |||||
| T25/2 | 7 | 630,68 | 338 | 306 | 46,73% | 748,70 | |||||
| ARL V39 | 6 | 608,88 | 330 | 269 | 49,81% | 1090,25 | |||||
| Concept 1B | 9 | 1972,12 | 869 | 264 | 58,71% | 1648,60 | |||||
| Object 430 | 9 | 1574,52 | 626 | 259 | 50,58% | 1386,63 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 356,79 | 288 | 256 | 51,95% | 916,71 | |||||
| LTTB | 8 | 678,98 | 591 | 252 | 49,60% | 1149,23 | |||||
| ST-I | 9 | 1814,42 | 632 | 250 | 52,00% | 1762,31 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1770,44 | 761 | 239 | 46,86% | 1598,87 | |||||
| Churchill III | 5 | 351,07 | 435 | 235 | 47,66% | 557,34 | |||||
| Tortoise | 9 | 2182,92 | 925 | 233 | 57,94% | 1917,09 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 943,91 | 516 | 220 | 49,55% | 1091,02 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1053,79 | 627 | 217 | 55,30% | 1633,62 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2365,62 | 745 | 213 | 47,89% | 1693,87 | |||||
| T-100 LT | 10 | 908,72 | 671 | 212 | 46,23% | 931,91 | |||||
| Emil II | 9 | 2055,54 | 836 | 205 | 49,27% | 1880,64 | |||||
| T 55A | 9 | 1568,17 | 694 | 205 | 53,66% | 1555,35 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 2135,66 | 695 | 204 | 45,59% | 1424,59 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1955,68 | 720 | 202 | 53,47% | 1419,86 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 591,41 | 633 | 191 | 45,03% | 915,78 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 827,35 | 607 | 184 | 47,83% | 1122,51 | |||||
| T-34-85 | 6 | 581,21 | 392 | 182 | 53,30% | 1128,62 | |||||
| Object 263 | 9 | 1919,55 | 781 | 179 | 50,28% | 1751,66 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1903,32 | 750 | 179 | 54,75% | 1769,94 | |||||
| Strv K | 9 | 1701,68 | 859 | 173 | 54,34% | 1608,98 | |||||
| Object 252U | 8 | 1402,10 | 761 | 164 | 47,56% | 1350,81 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2018,49 | 920 | 162 | 53,70% | 2044,15 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2032,42 | 826 | 160 | 56,88% | 1915,37 | |||||
| T49 | 9 | 1011,56 | 736 | 156 | 51,28% | 1448,01 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 522,01 | 649 | 154 | 51,30% | 608,99 | |||||
| T32 | 8 | 1446,22 | 817 | 153 | 53,59% | 1664,41 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 220,55 | 314 | 142 | 54,93% | 667,69 | |||||
| Chimera | 8 | 1502,71 | 787 | 139 | 47,48% | 1522,53 | |||||
| Cobra | 9 | 1585,28 | 704 | 133 | 46,62% | 1283,92 | |||||
| A-20 | 5 | 63,27 | 162 | 132 | 49,24% | 103,40 | |||||
| M40/M43 | 8 | 905,34 | 603 | 128 | 48,44% | 848,55 | |||||
| S-51 | 7 | 574,20 | 415 | 125 | 43,20% | 475,96 | |||||
| KV-1S | 6 | 242,62 | 255 | 124 | 47,58% | 228,39 | |||||
| SU-101 | 8 | 1316,29 | 712 | 119 | 46,22% | 1421,42 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1139,83 | 678 | 118 | 49,15% | 1280,05 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1430,91 | 686 | 118 | 46,61% | 1237,04 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 198,88 | 238 | 112 | 50,89% | 577,45 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2145,95 | 844 | 110 | 50,91% | 1572,40 | |||||
| IS-7 | 10 | 2387,91 | 842 | 109 | 45,87% | 1866,61 | |||||
| M12 | 7 | 775,55 | 598 | 108 | 44,44% | 800,15 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1923,08 | 868 | 105 | 46,67% | 1664,49 | |||||
| Object 260 | 10 | 2118,42 | 723 | 104 | 54,81% | 1502,33 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1472,76 | 777 | 102 | 51,96% | 1459,90 | |||||
| Gorilla | 11 | 2831,94 | 888 | 101 | 48,51% | 1802,31 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1983,82 | 773 | 100 | 47,00% | 1548,98 | |||||
| Conqueror | 9 | 1713,46 | 853 | 96 | 53,13% | 1574,68 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1391,53 | 796 | 94 | 52,13% | 1517,07 | |||||
| Emil I | 8 | 1525,31 | 851 | 88 | 50,00% | 1682,64 | |||||
| Object 430U | 10 | 1749,24 | 632 | 87 | 50,57% | 1289,19 | |||||
| Hummel | 6 | 842,53 | 413 | 86 | 53,49% | 1212,91 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1173,10 | 595 | 86 | 46,51% | 1215,36 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1848,26 | 933 | 81 | 59,26% | 1951,33 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1481,75 | 682 | 81 | 43,21% | 1188,28 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1246,85 | 835 | 80 | 56,25% | 1559,58 | |||||
| Rambo | 9 | 1690,03 | 916 | 80 | 57,50% | 1617,26 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 992,67 | 777 | 78 | 51,28% | 1545,71 | |||||
| T-28 | 4 | 128,55 | 156 | 77 | 46,75% | 189,21 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1345,57 | 777 | 77 | 49,35% | 1526,17 | |||||
| S35 CA | 5 | 326,49 | 229 | 77 | 50,65% | 566,49 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1988,25 | 899 | 77 | 58,44% | 1753,81 | |||||
| E 50 | 9 | 1395,55 | 712 | 75 | 42,67% | 1175,74 | |||||
| LTG | 7 | 725,20 | 739 | 74 | 48,65% | 1483,11 | |||||
| M103 | 9 | 1974,81 | 872 | 70 | 51,43% | 1915,71 | |||||
| M44 | 6 | 538,43 | 315 | 70 | 48,57% | 728,50 | |||||
| BT-2 | 2 | 57,47 | 111 | 68 | 50,00% | 91,91 | |||||
| Cromwell | 6 | 790,94 | 570 | 68 | 50,00% | 1544,51 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 761,63 | 741 | 68 | 64,71% | 2031,97 | |||||
| M8A1 | 4 | 160,30 | 187 | 67 | 52,24% | 261,98 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1387,73 | 811 | 66 | 46,97% | 1634,19 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1056,84 | 800 | 63 | 58,73% | 1497,61 | |||||
| MT-25 | 6 | 405,66 | 371 | 61 | 55,74% | 1260,09 | |||||
| BT-7 | 4 | 76,58 | 145 | 60 | 41,67% | 27,08 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1129,90 | 677 | 59 | 47,46% | 1199,73 | |||||
| T110E5 | 10 | 2169,47 | 913 | 57 | 63,16% | 1779,53 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 904,26 | 722 | 57 | 61,40% | 1862,02 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1058,32 | 739 | 56 | 55,36% | 1952,94 | |||||
| 110 | 8 | 1261,89 | 820 | 54 | 53,70% | 1388,84 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1512,91 | 773 | 53 | 52,83% | 1727,17 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2075,50 | 853 | 52 | 59,62% | 1609,88 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1460,37 | 915 | 51 | 60,78% | 2041,64 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2128,96 | 866 | 49 | 55,10% | 1488,73 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1908,61 | 825 | 49 | 46,94% | 1605,99 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1799,47 | 778 | 47 | 46,81% | 1402,03 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 527,51 | 687 | 47 | 59,57% | 1554,58 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 698,69 | 677 | 45 | 57,78% | 785,41 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 815,44 | 551 | 45 | 46,67% | 867,14 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1292,93 | 493 | 44 | 36,36% | 1288,43 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 637,14 | 590 | 44 | 50,00% | 1271,21 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 738,70 | 599 | 43 | 39,53% | 927,91 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 408,23 | 530 | 43 | 51,16% | 977,57 | |||||
| KR-1 | 11 | 2756,05 | 1026 | 42 | 54,76% | 1879,16 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 766,05 | 671 | 40 | 57,50% | 779,82 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 297,50 | 440 | 40 | 42,50% | 624,55 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 699,87 | 629 | 39 | 53,85% | 1456,58 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 717,67 | 487 | 39 | 51,28% | 2011,19 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 450,71 | 588 | 38 | 47,37% | 1310,23 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1232,00 | 751 | 38 | 47,37% | 1345,09 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 969,89 | 652 | 36 | 52,78% | 1450,56 | |||||
| KV-1SA | 5 | 572,97 | 451 | 36 | 52,78% | 1087,09 | |||||
| Tiger I | 7 | 1496,97 | 883 | 34 | 41,18% | 2012,14 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2381,68 | 828 | 34 | 44,12% | 1467,37 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 64,56 | 109 | 34 | 41,18% | 30,14 | |||||
| T71 DA | 7 | 299,79 | 539 | 34 | 47,06% | 387,78 | |||||
| T26E5 | 8 | 1147,47 | 822 | 34 | 50,00% | 1265,64 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 284,33 | 232 | 33 | 48,48% | 682,21 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1094,39 | 656 | 33 | 33,33% | 1014,61 | |||||
| AT 15 | 8 | 966,53 | 702 | 32 | 43,75% | 858,75 | |||||
| T6 Medium | 4 | 754,94 | 545 | 32 | 62,50% | 2120,51 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 52,68 | 156 | 31 | 54,84% | 114,51 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1045,74 | 721 | 31 | 54,84% | 1322,11 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 558,74 | 453 | 31 | 45,16% | 926,76 | |||||
| T54E1 | 9 | 1629,73 | 577 | 30 | 36,67% | 1234,60 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1763,79 | 655 | 29 | 31,03% | 1007,88 | |||||
| T-34 | 5 | 82,54 | 140 | 28 | 46,43% | 70,20 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 398,21 | 426 | 28 | 42,86% | 487,20 | |||||
| KV-85 | 6 | 226,00 | 175 | 27 | 25,93% | 77,55 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 83,22 | 152 | 27 | 59,26% | 195,12 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1248,81 | 799 | 27 | 59,26% | 1391,61 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1474,96 | 840 | 27 | 55,56% | 1977,46 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1129,04 | 544 | 27 | 48,15% | 786,68 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 779,54 | 506 | 26 | 34,62% | 745,62 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1249,54 | 914 | 26 | 50,00% | 1743,80 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 2 | 8 | 1325,04 | 679 | 26 | 53,85% | 1098,04 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 88,16 | 151 | 25 | 40,00% | 182,20 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1419,92 | 594 | 25 | 64,00% | 1832,35 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 69,33 | 100 | 24 | 37,50% | 83,54 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2390,96 | 914 | 24 | 54,17% | 1894,86 | |||||
| Char de transition | 6 | 1040,88 | 672 | 24 | 41,67% | 1713,98 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1040,63 | 749 | 24 | 41,67% | 1700,07 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1445,46 | 736 | 24 | 45,83% | 1693,13 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 95,35 | 166 | 23 | 56,52% | 177,16 | |||||
| AT 8 | 6 | 798,50 | 724 | 22 | 63,64% | 1528,46 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2433,09 | 774 | 22 | 36,36% | 1591,75 | |||||
| ARMT | 5 | 630,68 | 717 | 22 | 68,18% | 1618,73 | |||||
| Ram II | 5 | 663,14 | 527 | 22 | 50,00% | 1653,82 | |||||
| M2 Light | 2 | 82,71 | 162 | 21 | 33,33% | 78,18 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 68,15 | 94 | 20 | 30,00% | 111,70 | |||||
| T-43 | 7 | 553,70 | 314 | 20 | 20,00% | 587,66 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2143,60 | 856 | 20 | 50,00% | 1618,43 | |||||
| TS-54 | 8 | 1207,70 | 588 | 20 | 45,00% | 1293,38 | |||||
| T56 GMC | 3 | 76,16 | 138 | 19 | 57,89% | 145,82 | |||||
| T20 | 7 | 1350,22 | 873 | 18 | 50,00% | 2149,30 | |||||
| Black Prince II | 7 | 825,28 | 738 | 18 | 61,11% | 1098,76 | |||||
| MKA | 2 | 223,67 | 258 | 18 | 38,89% | 687,08 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 858,41 | 566 | 17 | 70,59% | 2339,41 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1285,65 | 715 | 17 | 58,82% | 1164,19 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1714,56 | 794 | 16 | 43,75% | 1366,88 | |||||
| AMX 38 | 3 | 106,07 | 142 | 15 | 33,33% | 96,33 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1586,53 | 993 | 15 | 66,67% | 2249,97 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 54,00 | 140 | 14 | 57,14% | 164,27 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 855,43 | 829 | 14 | 78,57% | 1432,39 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 12,00 | 59 | 14 | 42,86% | 45,53 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 67,23 | 107 | 13 | 23,08% | 0,00 | |||||
| AMX 40 | 4 | 196,92 | 191 | 13 | 46,15% | 619,65 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 206,31 | 166 | 13 | 46,15% | 526,61 | |||||
| Valentine II | 4 | 397,31 | 556 | 13 | 53,85% | 1320,60 | |||||
| Covenanter | 5 | 93,67 | 139 | 12 | 33,33% | 29,05 | |||||
| T3 HMC | 2 | 45,36 | 103 | 11 | 54,55% | 121,80 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 403,55 | 742 | 11 | 63,64% | 662,85 | |||||
| M2 | 2 | 70,90 | 106 | 10 | 30,00% | 67,62 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1861,90 | 720 | 10 | 80,00% | 2352,64 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 434,80 | 272 | 10 | 10,00% | 595,39 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 192,80 | 219 | 10 | 30,00% | 3,10 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 382,30 | 321 | 10 | 40,00% | 1117,99 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 1083,10 | 786 | 10 | 50,00% | 1909,61 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 40,33 | 116 | 9 | 55,56% | 132,24 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1228,56 | 726 | 9 | 55,56% | 1054,80 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 140,75 | 90 | 8 | 12,50% | 29,96 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 383,25 | 186 | 8 | 25,00% | 399,11 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1675,75 | 663 | 8 | 37,50% | 1201,94 | |||||
| Marder II | 3 | 62,63 | 76 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 258,50 | 364 | 8 | 37,50% | 774,67 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 447,75 | 358 | 8 | 62,50% | 960,41 | |||||
| Saryuda | 9 | 1645,13 | 800 | 8 | 50,00% | 1349,39 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 473,63 | 290 | 8 | 37,50% | 286,88 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1445,63 | 513 | 8 | 50,00% | 1396,80 | |||||
| MS-1 | 1 | 35,86 | 76 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 207,86 | 252 | 7 | 14,29% | 3,10 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 167,50 | 203 | 6 | 33,33% | 516,12 | |||||
| T23E3 | 7 | 524,67 | 454 | 6 | 33,33% | 502,78 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 261,67 | 305 | 6 | 50,00% | 514,98 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 227,00 | 366 | 5 | 60,00% | 647,37 | |||||
| 7TP | 2 | 87,60 | 143 | 5 | 60,00% | 221,80 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 82,20 | 114 | 5 | 40,00% | 78,24 | |||||
| Maus | 10 | 829,60 | 295 | 5 | 0,00% | 272,89 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 1302,60 | 713 | 5 | 60,00% | 2249,23 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 63,80 | 86 | 5 | 0,00% | 9,18 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 639,20 | 571 | 5 | 60,00% | 573,71 | |||||
| Tetrarch | 2 | 92,60 | 156 | 5 | 60,00% | 365,70 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 161,40 | 218 | 5 | 60,00% | 520,10 | |||||
| Fantôme | 9 | 1331,80 | 778 | 5 | 60,00% | 1266,34 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 69,25 | 207 | 4 | 50,00% | 116,52 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 695,75 | 552 | 4 | 50,00% | 618,94 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 48,00 | 119 | 4 | 75,00% | 264,10 | |||||
| Renault R35 | 2 | 102,00 | 101 | 4 | 0,00% | 192,69 | |||||
| Windhund | 8 | 635,25 | 436 | 4 | 25,00% | 337,05 | |||||
| AMR 35 | 2 | 109,00 | 177 | 4 | 50,00% | 380,57 | |||||
| Black Rock | 11 | 2164,00 | 525 | 4 | 25,00% | 1003,32 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 79,67 | 205 | 3 | 33,33% | 166,34 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 651,00 | 405 | 3 | 33,33% | 1982,30 | |||||
| 10TP | 3 | 86,33 | 150 | 3 | 66,67% | 317,53 | |||||
| T-46 | 3 | 81,67 | 188 | 3 | 100,00% | 326,91 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 468,33 | 196 | 3 | 0,00% | 673,39 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 439,00 | 302 | 3 | 0,00% | 962,60 | |||||
| T-116 | 3 | 273,33 | 266 | 3 | 33,33% | 1168,13 | |||||
| T-29 | 3 | 83,00 | 117 | 3 | 33,33% | 10,67 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 44,00 | 68 | 2 | 50,00% | 75,29 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 201,50 | 377 | 2 | 0,00% | 362,55 | |||||
| FCM 2C | 3 | 432,00 | 462 | 2 | 50,00% | 1469,29 | |||||
| AMR P.103 | 2 | 266,50 | 246 | 2 | 0,00% | 753,96 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 88,00 | 275 | 1 | 100,00% | 439,22 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 56,00 | 98 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 207,00 | 130 | 1 | 0,00% | 444,15 | |||||
| Matilda | 4 | 324,00 | 161 | 1 | 0,00% | 591,07 | |||||
| 4TP | 1 | 103,00 | 186 | 1 | 0,00% | 286,92 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 0,00 | 127 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-150 | 6 | 0,00 | 30 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 0,00 | 87 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M4-85 | 5 | 389,00 | 318 | 1 | 0,00% | 717,50 | |||||
| IT-3 | 4 | 212,00 | 141 | 1 | 0,00% | 335,70 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 325,00 | 527 | 1 | 100,00% | 1242,91 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1060,00 | 426 | 1 | 0,00% | 1782,00 | |||||
| Excalibur | 6 | 443,00 | 347 | 1 | 0,00% | 350,21 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 862,00 | 459 | 1 | 0,00% | 1114,42 | |||||
| Valiant | 5 | 229,00 | 348 | 1 | 0,00% | 194,71 | |||||
| StuG IV | 5 | 0,00 | 159 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M3A3 Stuart | 3 | 595,00 | 606 | 1 | 100,00% | 1498,39 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1133,00 | 488 | 1 | 0,00% | 987,30 |
Tanky nejsou zahrnuty ve statistikách
papernik
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 39635 | 21 | 300 | 462 | ||||
| Průměrný tier | 7,75 | 8,70 | 8,61 | 8,71 | ||||
| Vítězství | 20016 | 50,50% | 11 | 52,38% | 141 | 47,00% | 221 | 47,84% |
| Porážky | 19086 | 48,15% | 10 | 47,62% | 154 | 51,33% | 235 | 50,87% |
| Remízy | 533 | 1,34% | 0 | 0,00% | 5 | 1,67% | 6 | 1,30% |
| Přežito bitev | 9236 | 23,30% | 3 | 14,29% | 71 | 23,67% | 105 | 22,73% |
| Zničeno tanků | Ø | 27530 | 0,69 | 12 | 0,57 | 223 | 0,74 | 321 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,91 | 0,67 | 0,97 | 0,90 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 46814 | 1,18 | 24 | 1,14 | 452 | 1,51 | 657 | 1,42 |
| Průměrné poškození | 1.252,58 | 1.498,48 | 1.561,30 | 1.582,26 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 14157 | 0,36 | 56 | 2,67 | 102 | 0,34 | 106 | 0,23 |
| Obrana báze | Ø | 11179 | 0,28 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 613,87 | 850,48 | 805,66 | 809,68 | ||||
| WN7 | 1061,39 | 1033,55 | 1093,65 | 1056,43 | ||||
| WN8 | 1428,27 | 1245,03 | 1634,47 | 1580,03 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 39635 | |
| Průměrný tier | 7,75 | |
| Vítězství | 20016 | 50,50% |
| Porážky | 19086 | 48,15% |
| Remízy | 533 | 1,34% |
| Přežito bitev | 9236 | 23,30% |
| Zničeno tanků | Ø | 27530 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,91 | |
| Detekováno tanků | Ø | 46814 | 1,18 |
| Průměrné poškození | 1.252,58 | |
| Obsazování báze | Ø | 14157 | 0,36 |
| Obrana báze | Ø | 11179 | 0,28 |
| Průměrné zkušenosti | 613,87 | |
| WN7 | 1061,39 | |
| WN8 | 1428,27 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 21 | |
| Průměrný tier | 8,70 | |
| Vítězství | 11 | 52,38% |
| Porážky | 10 | 47,62% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 14,29% |
| Zničeno tanků | Ø | 12 | 0,57 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,67 | |
| Detekováno tanků | Ø | 24 | 1,14 |
| Průměrné poškození | 1.498,48 | |
| Obsazování báze | Ø | 56 | 2,67 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 850,48 | |
| WN7 | 1033,55 | |
| WN8 | 1245,03 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 300 | |
| Průměrný tier | 8,61 | |
| Vítězství | 141 | 47,00% |
| Porážky | 154 | 51,33% |
| Remízy | 5 | 1,67% |
| Přežito bitev | 71 | 23,67% |
| Zničeno tanků | Ø | 223 | 0,74 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,97 | |
| Detekováno tanků | Ø | 452 | 1,51 |
| Průměrné poškození | 1.561,30 | |
| Obsazování báze | Ø | 102 | 0,34 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 805,66 | |
| WN7 | 1093,65 | |
| WN8 | 1634,47 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 462 | |
| Průměrný tier | 8,71 | |
| Vítězství | 221 | 47,84% |
| Porážky | 235 | 50,87% |
| Remízy | 6 | 1,30% |
| Přežito bitev | 105 | 22,73% |
| Zničeno tanků | Ø | 321 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,90 | |
| Detekováno tanků | Ø | 657 | 1,42 |
| Průměrné poškození | 1.582,26 | |
| Obsazování báze | Ø | 106 | 0,23 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 809,68 | |
| WN7 | 1056,43 | |
| WN8 | 1580,03 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 99 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 44 | 44,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 51 | 51,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 4,04% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 32 | 32,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 66 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 39 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.156,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 51 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 62 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 484,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 99 | |
| Vítězství | 44 | 44,44% |
| Porážky | 51 | 51,52% |
| Remízy | 4 | 4,04% |
| Přežito bitev | 32 | 32,32% |
| Zničeno tanků | Ø | 66 | 0,67 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,99 | |
| Detekováno tanků | Ø | 39 | 0,39 |
| Průměrné poškození | 1.156,15 | |
| Obsazování báze | Ø | 51 | 0,52 |
| Obrana báze | Ø | 62 | 0,63 |
| Průměrné zkušenosti | 484,60 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen