patek_v

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2013

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2614000
Průměrný tier4,980,000,000,00
Vítězství126248,28%00,00%00,00%00,00%
Porážky132650,73%00,00%00,00%00,00%
Remízy260,99%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev52420,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø16360,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø23590,9000,0000,0000,00
Průměrné poškození390,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø38241,4600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø13400,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti282,150,000,000,00
WN7740,500,000,000,00
WN8715,930,000,000,00
Celkem
Bitev2614
Průměrný tier4,98
Vítězství126248,28%
Porážky132650,73%
Remízy260,99%
Přežito bitev52420,05%
Zničeno tanků | Ø16360,63
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø23590,90
Průměrné poškození390,71
Obsazování báze | Ø38241,46
Obrana báze | Ø13400,51
Průměrné zkušenosti282,15
WN7740,50
WN8715,93
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø31,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození148,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti174,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø31,50
Průměrné poškození148,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti174,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev65000
Vítězství2944,62%00,00%00,00%00,00%
Porážky3553,85%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,54%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1929,23%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,2900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø490,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození364,920,000,000,00
Obsazování báze | Ø1512,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø580,8900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti262,740,000,000,00
Celkem
Bitev65
Vítězství2944,62%
Porážky3553,85%
Remízy11,54%
Přežito bitev1929,23%
Zničeno tanků | Ø190,29
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø490,75
Průměrné poškození364,92
Obsazování báze | Ø1512,32
Obrana báze | Ø580,89
Průměrné zkušenosti262,74
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev182000
Vítězství8043,96%00,00%00,00%00,00%
Porážky10054,95%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,10%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6032,97%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø560,3100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1340,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození607,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø3361,8500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3121,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti341,350,000,000,00
Celkem
Bitev182
Vítězství8043,96%
Porážky10054,95%
Remízy21,10%
Přežito bitev6032,97%
Zničeno tanků | Ø560,31
Poměr zabití / smrtí0,46
Detekováno tanků | Ø1340,74
Průměrné poškození607,60
Obsazování báze | Ø3361,85
Obrana báze | Ø3121,71
Průměrné zkušenosti341,35
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (70)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Tiger I7987,0848032250,00%1290,98
VK 36.01 (H)6536,4736930152,49%892,53
T-34-856468,4733818252,75%825,08
Tiger II8863,8143515649,36%887,25
Pz.Kpfw. III/IV5277,0924114347,55%605,21
Churchill I5314,6427510752,34%545,11
T-345258,562539455,32%610,21
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,881809345,16%61,32
M3 Lee4181,321757639,47%395,28
M8A14196,401886838,24%272,65
T675159,822056749,25%166,51
T1 Heavy5360,123066549,23%624,88
A-205143,782316346,03%300,73
Matilda4216,482415251,92%481,31
Pz.Kpfw. II Luchs4147,051924353,49%407,09
Sturmpanzer II4219,761634245,24%557,74
T-284153,852253964,10%444,91
M66282,182593941,03%160,51
M2 Medium Tank371,831463554,29%129,02
T56 GMC3130,941253429,41%215,82
KV-15442,853603357,58%928,37
BT-74129,621322927,59%201,07
B14164,222202751,85%344,87
SU-76M4147,921292634,62%148,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E381,461552653,85%138,50
M374201,281642548,00%526,92
Pz.Kpfw. II281,541442433,33%91,54
Valentine AT4221,962182360,87%613,46
Type 97 Chi-Ha3166,552182240,91%373,31
T-46386,431282128,57%89,79
D23190,351972045,00%606,62
Cruiser Mk. IV4192,421951931,58%411,62
Sturmpanzer I Bison3176,211571952,63%518,54
LTP 3210,112241855,56%1059,69
T3 HMC2188,121711741,18%657,67
Covenanter5178,692411656,25%501,48
BT-22122,731351526,67%363,04
Type 2597 Chi-Ha3105,001591353,85%238,48
Vickers Medium Mk. II2109,852661361,54%536,48
Vickers Medium Mk. III3166,581831241,67%419,33
T1 HMC2202,671491241,67%1113,87
M5A1 Stuart4131,641641145,45%241,30
Cruiser Mk. III393,451571145,45%231,27
MS-11118,11150933,33%418,32
SU-182168,78152966,67%1044,66
Chi-Ni265,78116955,56%184,59
Vickers Mk. E Type B2165,00160933,33%538,16
Pz.Kpfw. 38 (t)370,7588812,50%0,00
Leichttraktor1118,38192850,00%442,26
Type 95 Ha-Go2135,00179728,57%405,82
M3 Light 3103,86142742,86%257,49
Pz.Kpfw. II Ausf. G383,14112714,29%54,26
T1 Cunningham196,86208742,86%373,68
Universal Carrier 2-pdr2101,00137742,86%215,90
SU-85B465,71124742,86%30,75
D1279,86163757,14%250,47
T-26285,00131650,00%252,95
Pz.Kpfw. I2106,20218560,00%446,88
AT-1253,8087540,00%2,20
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,50247450,00%537,11
Type 98 Ke-Ni388,75208425,00%101,49
VK 16.02 Leopard527,00228366,67%261,00
Vickers Medium Mk. I1114,67129333,33%446,11
Renault Otsu124,005720,00%0,00
Renault FT1182,00241250,00%968,29
T2 Medium Tank2278,00314250,00%1640,89
Renault NC-311268,002521100,00%1789,38
Type 1 Chi-He40,001241100,00%261,00
T1E6 2149,007710,00%455,24
T7 Combat Car 2216,004551100,00%1278,71

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2013
Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2013
Opustil klan: 24.12.2024