pbetsinski

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18287076201
Průměrný tier7,550,008,178,23
Vítězství891348,74%00,00%3242,11%9748,26%
Porážky914249,99%00,00%4153,95%9848,76%
Remízy2321,27%00,00%33,95%62,99%
Přežito bitev408622,34%00,00%1114,47%3919,40%
Zničeno tanků | Ø123480,6800,00390,511340,67
Poměr zabití / smrtí0,870,000,600,83
Detekováno tanků | Ø302161,6500,002673,514652,31
Průměrné poškození853,920,00674,051.141,64
Obsazování báze | Ø117810,6400,0000,00650,32
Obrana báze | Ø68960,3800,0000,00100,05
Průměrné zkušenosti591,100,00770,49831,25
WN7946,210,00850,901040,04
WN81125,140,00942,241290,60
Celkem
Bitev18287
Průměrný tier7,55
Vítězství891348,74%
Porážky914249,99%
Remízy2321,27%
Přežito bitev408622,34%
Zničeno tanků | Ø123480,68
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø302161,65
Průměrné poškození853,92
Obsazování báze | Ø117810,64
Obrana báze | Ø68960,38
Průměrné zkušenosti591,10
WN7946,21
WN81125,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev76
Průměrný tier8,17
Vítězství3242,11%
Porážky4153,95%
Remízy33,95%
Přežito bitev1114,47%
Zničeno tanků | Ø390,51
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø2673,51
Průměrné poškození674,05
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti770,49
WN7850,90
WN8942,24
Posledních 30 dní
Bitev201
Průměrný tier8,23
Vítězství9748,26%
Porážky9848,76%
Remízy62,99%
Přežito bitev3919,40%
Zničeno tanků | Ø1340,67
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø4652,31
Průměrné poškození1.141,64
Obsazování báze | Ø650,32
Obrana báze | Ø100,05
Průměrné zkušenosti831,25
WN71040,04
WN81290,60
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26000
Vítězství1453,85%00,00%00,00%00,00%
Porážky934,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy311,54%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev934,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø180,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,060,000,000,00
Detekováno tanků | Ø200,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.698,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø281,0800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti810,460,000,000,00
Celkem
Bitev26
Vítězství1453,85%
Porážky934,62%
Remízy311,54%
Přežito bitev934,62%
Zničeno tanků | Ø180,69
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø200,77
Průměrné poškození1.698,00
Obsazování báze | Ø281,08
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti810,46
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev65000
Vítězství3249,23%00,00%00,00%00,00%
Porážky3147,69%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,08%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2233,85%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø640,9800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,490,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1111,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození735,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø590,9100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti544,220,000,000,00
Celkem
Bitev65
Vítězství3249,23%
Porážky3147,69%
Remízy23,08%
Přežito bitev2233,85%
Zničeno tanků | Ø640,98
Poměr zabití / smrtí1,49
Detekováno tanků | Ø1111,71
Průměrné poškození735,63
Obsazování báze | Ø590,91
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti544,22
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev63000
Vítězství2844,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky3555,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2336,51%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø310,4900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø370,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození701,100,000,000,00
Obsazování báze | Ø3074,8700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø380,6000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti364,900,000,000,00
Celkem
Bitev63
Vítězství2844,44%
Porážky3555,56%
Remízy00,00%
Přežito bitev2336,51%
Zničeno tanků | Ø310,49
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø370,59
Průměrné poškození701,10
Obsazování báze | Ø3074,87
Obrana báze | Ø380,60
Průměrné zkušenosti364,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství660,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky440,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev440,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø353,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození625,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti551,900,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství660,00%
Porážky440,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev440,00%
Zničeno tanků | Ø60,60
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø353,50
Průměrné poškození625,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti551,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (200)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ELC EVEN 90 8507,63670300351,62%923,01
M18 Hellcat6862,2351661756,89%1850,24
KV-856801,9451155148,28%1501,26
Škoda T 56 81593,8486851357,50%1655,50
Bat.-Châtillon Bourrasque 81401,1076547150,53%1541,52
TVP T 50/51101676,3264646744,11%1224,48
Progetto M35 mod. 46 81225,1865643346,42%1274,21
T92 8419,2957542041,19%530,16
Object 274a 81124,6973640850,49%1345,00
LT-432 8610,3872737750,40%1097,24
Leopard 1101472,2055636941,73%951,58
IS-381041,2856133046,97%1098,37
T-448662,8252332940,73%680,83
KV-15593,9335532353,87%1453,19
Bat.-Châtillon 12 t8515,0756831847,48%815,80
Panhard EBR 10510748,5754628241,84%690,73
T71 DA7551,6253124151,45%1116,11
VK 30.01 (H)5571,5440722250,90%1503,78
Object 43091237,9266422047,73%993,59
M53/M5591240,4863021547,91%1162,65
Object 25791265,5758021140,28%1034,88
T92 HMC101275,6056319346,63%1043,95
T-437741,1266216655,42%1297,04
Panhard AML Lynx 6x68611,3153915338,56%928,42
Panther II8742,5253715151,66%848,35
Object 430U101467,7157115048,67%1029,71
AMX 13 909764,8665814949,66%1103,63
Panhard EBR 909681,1072614156,03%1054,23
AMX 50 12091321,2468913848,55%1179,96
T216142,0346513850,00%216,71
T698698,7159713645,59%680,48
Pz.Kpfw. III/IV5305,6423913542,96%676,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,5219313154,96%243,74
T110E3101586,9363713148,09%1021,96
KV-137612,6447712655,56%1023,56
Leopard Prototyp A91293,9366212646,03%1051,63
T25/27809,8454312542,40%984,80
T26E4 SuperPershing 8784,1566212450,81%926,08
AMX 50 10081047,1862512146,28%1011,15
IS-7101408,1955912141,32%904,66
Hummel6678,4239111946,22%1018,42
Taschenratte112709,67101511848,31%1665,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91161,4264311744,44%1039,09
G.W. Panther7826,4760511656,03%1048,63
O-I6668,7654911346,02%1013,12
IS71080,2273611060,91%1673,77
AMX 12 t6402,8951811044,55%1037,88
T-50593,1523711046,36%102,03
Conqueror91680,4175510540,00%1307,23
Char Futur 4 91548,5768210539,05%1147,26
Panther7993,917269955,56%1870,05
T28 Prototype8956,276169946,46%909,90
SU-1006669,894529542,11%1068,37
AMX 13 10510912,844519536,84%755,09
SU-855400,093509441,49%744,89
SU-1527657,444739344,09%717,75
E 7591246,317219150,55%957,33
Maus101981,178148844,32%1303,39
T-109807,574888837,50%521,57
M75204,393588543,53%574,26
Grille5507,202898350,60%1094,72
T-345497,604768160,49%1462,41
T-284115,281608154,32%217,90
Pz.Kpfw. III Ausf. J4155,192058045,00%211,31
Pz.Kpfw. 5581600,168828048,75%1493,75
T9591736,708157653,95%1425,03
IS-M8935,456207544,00%873,99
KV-26563,314557252,78%876,18
AMX 13 757459,326046848,53%796,21
AMX ELC bis5204,223586855,88%642,50
Škoda T 5091531,407266749,25%1289,40
Sturmpanzer II4327,751726740,30%1071,36
T675540,774575648,21%1320,28
AMX M4 mle. 457795,805815440,74%881,49
Type 64 6476,966065459,26%1212,62
VK 36.01 (H)6577,024765352,83%912,58
SU-1018866,925375343,40%728,78
Caernarvon8982,987015250,00%1004,26
M26 Pershing8891,617045156,86%1100,78
M46 Patton9982,865965139,22%720,38
Indien-Panzer81102,846935154,90%1404,79
Churchill VII6643,375454946,94%1033,80
Lorraine 155 mle. 507593,774844742,55%557,41
Object 70591767,407764742,55%1427,89
Versuchspanzer 5791652,098074647,83%1298,17
Churchill III 5776,028024665,22%1816,19
M40/M4381039,226514551,11%1117,70
M446750,055584447,73%1309,97
Tiger I7748,884214226,19%674,78
ARL 446672,615834160,98%1269,47
T-46389,461384141,46%131,29
Object 26391407,596274134,15%976,51
25TP KSUST II5368,303464035,00%713,85
O-Ni71009,107633956,41%1265,51
ISU-1528664,504863842,11%409,42
T2881326,458113855,26%1503,20
E 100101464,926183844,74%920,11
Ikv 1035269,032883743,24%447,42
P.43 bis6749,225203638,89%1257,78
MT-256148,333873650,00%257,70
T78 61029,817993661,11%1708,64
Black Prince7716,866653554,29%897,13
Sav m/434154,312273540,00%173,90
Object 705A101576,297203542,86%1096,37
O-I Experimental5379,034523452,94%579,30
Caernarvon Action X 8867,426283342,42%885,56
M8A14246,453593177,42%721,39
VK 30.02 (D)71039,278163070,00%1859,17
Churchill I5671,595152748,15%1293,32
T-34 shielded 5570,005872650,00%1264,01
P.435580,885412556,00%1664,66
M4A1 FL 10 6999,606392544,00%1484,34
Type 5 Ke-Ho4558,435192365,22%2331,69
T56 GMC3222,781772339,13%588,67
M127855,135352334,78%853,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4279,172812347,83%763,70
M10 RBFM 5704,526272347,83%1377,51
M15/423515,774242250,00%1826,45
Pz.Kpfw. II218,29912133,33%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4367,004302142,86%1144,59
WZ-111 Qilin 101500,246492142,86%961,46
KV-1SA 5755,807252065,00%1692,64
T3 HMC2242,322241963,16%1279,47
VK 30.02 (M)6587,115241936,84%926,44
AE Phase I 91428,687021947,37%1193,58
Konštrukta T-34/1007602,784871844,44%700,66
B14340,943501747,06%824,37
AMX 13 F3 AM6665,295881752,94%960,18
Super Conqueror101652,414641729,41%853,28
14TP4280,563721643,75%938,67
M5 Stuart446,002221662,50%204,03
T-26274,001101442,86%140,37
10TP3171,852501330,77%440,10
T-1506529,082591323,08%633,07
P26/404470,674181241,67%1226,52
Pz.Kpfw. I Ausf. C3145,672221233,33%445,30
M48A5 Patton101554,926131241,67%968,68
Chrysler K GF 8624,585151250,00%482,55
Bat.-Châtillon 25 t102076,188291154,55%1839,22
AMX 38382,091211127,27%7,72
BDR G1 B51177,278411145,45%2992,66
Bisonte C45 81256,365631163,64%1246,10
Matilda4244,802481040,00%451,91
T2071113,309601070,00%1765,45
Type 95 Heavy4310,304091060,00%1110,88
FV215b (183) 10644,804971050,00%290,08
Valentine II 4274,33479955,56%860,55
Sturmpanzer I Bison385,00116850,00%120,62
Ikv 72393,13131825,00%4,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2103,38224837,50%229,66
Vickers Medium Mk. II275,43120742,86%132,30
Pvlvv fm/42291,00155742,86%182,87
Vickers Mk. E Type B2110,67228650,00%326,92
SU-76M4155,00216650,00%252,11
FCM 36252,67176666,67%240,17
Char Murat 91572,17660633,33%1223,44
Super Hellcat 71035,17655666,67%1454,75
Ikv 65 Alt II6415,60386540,00%489,15
AMX 50 B101348,80541540,00%692,02
T-50-2 6270,20418520,00%394,24
StuG IV 5271,80216520,00%345,80
Vickers Medium Mk. I1235,25201450,00%1304,90
Renault FT175,0091425,00%165,90
Ikv 90 Typ B7174,00229425,00%0,00
Somua S353441,50431475,00%1703,89
G.W. Tiger (P)8428,25387425,00%193,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3255,50381475,00%938,87
Hotchkiss EBR7348,00526450,00%564,50
T95E2 8355,50539475,00%395,59
T1 Cunningham10,001493100,00%261,00
StuG III Ausf. G5103,3311630,00%0,00
Valentine3641,006313100,00%3534,31
L-60 248,00182333,33%0,00
LTP 399,004473100,00%457,49
Valiant 5562,00576333,33%925,88
Type 91 Heavy30,00111250,00%107,96
Type 89 I-Go/Chi-Ro2206,50416250,00%862,85
Pz.Kpfw. T 25 5484,506332100,00%1158,49
T7 Combat Car 244,501992100,00%261,00
Kolohousenka10,002211100,00%261,00
Strv fm/21146,002141100,00%261,00
Fiat 30001236,0022210,00%933,47
TKS z n.k.m. 20 mm 269,0012310,00%86,42
Renault Otsu1374,0012171100,00%2749,45
M14/412569,007111100,00%2994,02
4TP1174,004651100,00%946,93
Renault NC-31153,001691100,00%279,01
7TP2151,005071100,00%625,40
M2 Light20,001651100,00%261,00
40TP Habicha6513,005881100,00%1070,00
Leichttraktor10,001591100,00%261,00
MS-110,001091100,00%261,00
StuG III Ausf. B41032,007071100,00%2534,91
Gabler’s Destroyer 5389,0024910,00%778,97
AMR 35 2211,0026310,00%821,94
T-45 2383,0022210,00%2019,43
M24E2 Super Chaffee 6345,0028710,00%586,11
T1E6 2339,003251100,00%2425,20
Light Mk. VIC 255,001591100,00%273,85
M4A3E8 Thunderbolt VII 6220,0025410,00%95,86

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 07.10.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 16.03.2015
Opustil klan: 18.05.2018