pitv

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.12.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21450063180
Průměrný tier7,300,008,898,37
Vítězství1069349,85%00,00%2946,03%8547,22%
Porážky1051549,02%00,00%3149,21%9050,00%
Remízy2421,13%00,00%34,76%52,78%
Přežito bitev580427,06%00,00%1219,05%4927,22%
Zničeno tanků | Ø200510,9300,00430,681050,58
Poměr zabití / smrtí1,280,000,840,80
Detekováno tanků | Ø237401,1100,00871,383271,82
Průměrné poškození1.034,550,001.526,591.089,06
Obsazování báze | Ø194840,9100,001292,051390,77
Obrana báze | Ø90020,4200,00320,51320,18
Průměrné zkušenosti537,660,00743,70631,73
WN71121,740,001005,41904,11
WN81368,520,001291,751154,05
Celkem
Bitev21450
Průměrný tier7,30
Vítězství1069349,85%
Porážky1051549,02%
Remízy2421,13%
Přežito bitev580427,06%
Zničeno tanků | Ø200510,93
Poměr zabití / smrtí1,28
Detekováno tanků | Ø237401,11
Průměrné poškození1.034,55
Obsazování báze | Ø194840,91
Obrana báze | Ø90020,42
Průměrné zkušenosti537,66
WN71121,74
WN81368,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev63
Průměrný tier8,89
Vítězství2946,03%
Porážky3149,21%
Remízy34,76%
Přežito bitev1219,05%
Zničeno tanků | Ø430,68
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø871,38
Průměrné poškození1.526,59
Obsazování báze | Ø1292,05
Obrana báze | Ø320,51
Průměrné zkušenosti743,70
WN71005,41
WN81291,75
Posledních 30 dní
Bitev180
Průměrný tier8,37
Vítězství8547,22%
Porážky9050,00%
Remízy52,78%
Přežito bitev4927,22%
Zničeno tanků | Ø1050,58
Poměr zabití / smrtí0,80
Detekováno tanků | Ø3271,82
Průměrné poškození1.089,06
Obsazování báze | Ø1390,77
Obrana báze | Ø320,18
Průměrné zkušenosti631,73
WN7904,11
WN81154,05
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21000
Vítězství942,86%00,00%00,00%00,00%
Porážky1152,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev838,10%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,920,000,000,00
Detekováno tanků | Ø261,2400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.617,760,000,000,00
Obsazování báze | Ø241,1400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø180,8600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti667,480,000,000,00
Celkem
Bitev21
Vítězství942,86%
Porážky1152,38%
Remízy14,76%
Přežito bitev838,10%
Zničeno tanků | Ø120,57
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø261,24
Průměrné poškození1.617,76
Obsazování báze | Ø241,14
Obrana báze | Ø180,86
Průměrné zkušenosti667,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství426,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky1066,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy16,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev320,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø100,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø211,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.440,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø30,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti356,930,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství426,67%
Porážky1066,67%
Remízy16,67%
Přežito bitev320,00%
Zničeno tanků | Ø100,67
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø211,40
Průměrné poškození1.440,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø30,20
Průměrné zkušenosti356,93
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.594,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti471,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø22,00
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.594,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti471,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev174000
Vítězství5833,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky11163,79%00,00%00,00%00,00%
Remízy52,87%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4525,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1480,8500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,150,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1600,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození875,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø1190,6800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3391,9500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti386,750,000,000,00
Celkem
Bitev174
Vítězství5833,33%
Porážky11163,79%
Remízy52,87%
Přežito bitev4525,86%
Zničeno tanků | Ø1480,85
Poměr zabití / smrtí1,15
Detekováno tanků | Ø1600,92
Průměrné poškození875,89
Obsazování báze | Ø1190,68
Obrana báze | Ø3391,95
Průměrné zkušenosti386,75
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1392000
Vítězství77955,96%00,00%00,00%00,00%
Porážky53938,72%00,00%00,00%00,00%
Remízy745,32%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev60443,39%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø12450,8900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,580,000,000,00
Detekováno tanků | Ø12830,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.282,930,000,000,00
Obsazování báze | Ø26431,9000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø29232,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti671,920,000,000,00
Celkem
Bitev1392
Vítězství77955,96%
Porážky53938,72%
Remízy745,32%
Přežito bitev60443,39%
Zničeno tanků | Ø12450,89
Poměr zabití / smrtí1,58
Detekováno tanků | Ø12830,92
Průměrné poškození1.282,93
Obsazování báze | Ø26431,90
Obrana báze | Ø29232,10
Průměrné zkušenosti671,92
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev216000
Vítězství9644,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky11653,70%00,00%00,00%00,00%
Remízy41,85%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7836,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1730,8000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1940,9000,0000,0000,00
Průměrné poškození896,510,000,000,00
Obsazování báze | Ø4932,2800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5812,6900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti401,820,000,000,00
Celkem
Bitev216
Vítězství9644,44%
Porážky11653,70%
Remízy41,85%
Přežito bitev7836,11%
Zničeno tanků | Ø1730,80
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø1940,90
Průměrné poškození896,51
Obsazování báze | Ø4932,28
Obrana báze | Ø5812,69
Průměrné zkušenosti401,82
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství222,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky777,78%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,4400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.199,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø364,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti419,670,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství222,22%
Porážky777,78%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø40,44
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø40,44
Průměrné poškození1.199,56
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø364,00
Průměrné zkušenosti419,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (202)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856950,03545166853,24%1996,90
StuG III Ausf. G5646,95399121054,96%1843,22
IS-381452,5062575248,54%1916,21
M18 Hellcat6940,8768470656,80%2147,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81751,9475766352,79%2244,64
M41 Walker Bulldog8512,1057759648,83%821,54
Bat.-Châtillon 25 t101690,7872450149,10%1455,38
M53/M5591334,8845639649,49%1467,65
Pudel 6698,3847537251,08%1200,96
T-1091544,0352037150,13%1606,01
Bat.-Châtillon 155 58101360,1256133848,22%1317,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,9537132656,75%1119,60
T499475,7549126049,62%522,26
M40/M4381111,5349725951,74%1349,63
Tortoise91611,5976525248,02%1321,07
IS-7101811,0862725050,00%1579,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91453,1473324950,60%1511,27
FV217 Badger101598,7460524951,00%1108,55
KV-15591,1442524150,21%1271,29
Type 4 Heavy91215,0949623844,54%975,67
AT 86454,3932823847,90%671,22
IS7769,7648623245,69%989,34
Tiger (P)7700,5535722845,61%796,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91251,8672822750,22%1292,46
Waffenträger auf Pz. IV92154,1777322447,32%2115,14
Grille 15101856,4553722245,95%1341,10
Lorraine 155 mle. 5181186,6850621846,33%1508,31
T54E191219,2055521347,89%1040,28
Waffenträger auf E 100102034,0063221246,23%1412,97
M127976,8856420946,41%1195,08
Tiger II81110,5953820351,23%1245,58
Maus101696,9663820350,25%1274,95
Rheinmetall Skorpion G 81307,1662419944,72%1327,72
Emil I81070,5849119046,84%1119,76
FV215b (183) 101770,2657718947,09%1294,88
VK 45.02 (P) Ausf. A8961,1555718943,92%1032,20
AMX 13 909482,2457818645,70%520,06
Bat.-Châtillon 155 5591374,2659718648,39%1484,37
Hotchkiss EBR7402,4449717142,69%706,85
AMX 13 757424,1043514746,94%698,11
T92 HMC101298,6645014545,52%1148,15
Lorraine 155 mle. 507775,0842114346,85%892,04
50TP Tyszkiewicza91165,0454513843,48%865,61
AT-FV230 Breaker112279,0788513852,17%1500,55
O-Ho81075,1350913743,07%1151,91
AMX 12 t6404,6659113554,81%1030,40
T1 Cunningham1177,9434613452,99%1199,33
Emil II91163,4254213447,76%884,59
Leo7938,9245113046,15%1591,53
AT 771278,5460112856,25%2067,99
E 7591200,9453612649,21%982,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4219,6419112451,61%480,85
WZ-111G FT91337,3759912041,67%911,99
O-Ni71018,4351210850,93%1304,71
T-29 3315,3229610647,17%1171,40
AT 1581327,9059910552,38%1554,25
T25/271085,1268310556,19%1861,56
VK 30.01 (P)6545,5936010354,37%906,21
Sturer Emil71162,9266610245,10%1919,26
O-I6745,1341110048,00%1214,66
WZ-111-1G FT81173,285589642,71%1227,98
60G FT5648,623589552,63%1538,89
Concept 1B 91652,387259537,89%1060,80
TOG II* 6970,437309454,26%1813,67
Controcarro 1 Mk. 291299,477079149,45%1018,07
Marder II3194,111809042,22%450,29
T-34-2G FT7873,564299045,56%1071,20
TKS z n.k.m. 20 mm 288,972048939,33%222,82
Strv 107-12112278,218068755,17%1552,12
AMX 13 F3 AM6710,955668562,35%1279,73
T-284277,082438354,22%848,63
Jagdpanzer IV6573,802768141,98%866,48
Caernarvon8912,206168139,51%826,00
AT 25429,813197948,10%1012,96
Strv 103B101885,697047844,87%1188,20
Škoda T 509764,925487740,26%444,74
Nashorn6992,614847751,95%2165,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5311,213547751,95%768,13
Super Hellcat 7768,253997640,79%947,38
Conqueror91312,847047541,33%1014,26
Strv 746800,684697263,89%1690,07
StuG III Ausf. B4447,462827156,34%1273,04
Black Prince7909,066997061,43%1424,32
AMX ELC bis5213,843797045,71%518,96
SDP 58 Kilana81032,125866946,38%960,15
M446678,963966747,76%1122,92
T376479,826326756,72%1327,72
BZ-79112133,568136642,42%1086,42
45TP Habicha71033,055956460,94%1557,60
Controcarro 3 Minotauro101720,705326443,75%1034,30
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4127,221826336,51%173,32
Tiger I7972,976556254,84%1303,80
Konštrukta T-34/1007612,004596237,10%701,61
UDES 038862,825796258,06%864,21
Cromwell6608,105546160,66%1399,06
Strv 103-091436,366225938,98%1033,95
T675583,843885853,45%1428,60
Pz.Sfl. IVc5848,964485644,64%2724,60
Panhard AMD 178B6234,354135550,91%504,61
53TP Markowskiego8986,174865446,30%979,22
Alecto4243,262125345,28%497,00
O-I Experimental5588,753955248,08%1083,42
60TP Lewandowskiego101841,007395054,00%1325,45
Strv m/425434,773294753,19%1159,36
TVP VTU Koncept8731,135574647,83%838,87
M8A14255,912574652,17%570,35
Marder 38T4410,703444665,22%1236,04
ELC EVEN 90 8300,525684447,73%390,41
25TP KSUST II5417,713014143,90%975,51
T110E3102037,989164163,41%1444,52
Super Conqueror101565,347134151,22%1121,05
M415631,155054055,00%1179,69
T3281625,109374057,50%2037,47
T-345292,773323943,59%624,64
Crusader6349,263943943,59%956,76
SMV CC-6781034,896693852,63%1044,90
Semovente M43 Bassotto6917,895623542,86%1498,78
Type 95 Heavy4364,513493560,00%1441,09
Pz.Kpfw. II Luchs4132,972913551,43%349,78
TVP T 50/51101189,975783438,24%699,25
40TP Habicha6454,593203447,06%739,57
AS-XX 40 t111590,915813426,47%935,39
SDP 57 Gowika7808,556113357,58%1070,80
Type 5 Heavy101785,667473237,50%1046,31
WZ-131G FT6721,344333246,88%1118,17
Taschenratte112074,068283237,50%874,93
T-463106,651343141,94%209,65
Ikv 90 Typ B7672,194563141,94%711,56
WZ-113G FT101520,774713154,84%924,15
Black Prince II 7353,324443145,16%234,36
14TP4250,772613053,33%950,40
Ikv 65 Alt II6668,975263060,00%1191,80
Lago4322,173112958,62%1115,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3183,412112965,52%688,21
SMV CC-567921,286622958,62%1211,51
Valentine AT4270,862012941,38%647,45
KV-1S61170,458302962,07%2326,76
Löwe 8949,894962755,56%1021,70
Churchill VII6873,886232556,00%1946,47
T57 Heavy101290,246072540,00%714,56
Semovente M415511,883302429,17%858,97
E 100101145,717172454,17%739,00
A-205107,092892343,48%135,13
T2971556,879402352,17%1930,13
T28 Prototype8692,354162352,17%575,94
M3 Light 351,091322360,87%219,91
Panzerjäger I2116,451262250,00%279,54
M24 Chaffee5265,484432138,10%642,03
Ikv 1035624,754392055,00%1621,24
VK 16.02 Leopard5102,853442070,00%303,26
KR-1112067,807352030,00%1011,16
Škoda T 256532,054241931,58%787,67
Covenanter5248,944321866,67%891,69
M10391519,417151747,06%1332,74
Type 91 Heavy3284,132671662,50%1052,39
SU-76G FT4387,132601643,75%746,15
PTZ-78112462,067651643,75%1339,38
T-34-856279,472411546,67%323,55
Kranvagn101201,217451450,00%792,17
D23170,921851266,67%650,76
Comet7480,754161233,33%490,14
T28 Concept 71096,756141250,00%1381,78
T1 HMC2156,36981136,36%683,03
T-262151,641601145,45%659,89
BZ-75101855,559331172,73%1402,61
10TP3224,501911050,00%860,59
SDP 60 Gonkiewicza9845,704861030,00%368,60
Windhund 81078,405481030,00%859,05
Hirschkäfer112732,22677922,22%1626,00
Leichttraktor1118,38149862,50%536,49
M374348,88363862,50%1195,43
BT-74232,43397757,14%936,48
7TP2278,00332757,14%1242,66
StuG IV 5370,00329728,57%616,17
Pz.Kpfw. 35 (t)2122,00193650,00%543,23
P26/404586,00453633,33%1783,26
Vickers Medium Mk. III3115,83176650,00%280,89
IS-5 (Object 730) 81052,20638540,00%1153,92
Fantôme 9821,40584560,00%690,87
Sturmpanzer I Bison379,2588450,00%95,06
Sav m/434568,00396425,00%1573,89
Type 89 I-Go/Chi-Ro2283,25318475,00%1633,83
TS-54 8817,00822475,00%839,61
Vickers Medium Mk. II2125,67160366,67%669,32
BZ-1668877,67729366,67%1075,34
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6314,3311930,00%448,76
Patton the Tank 91639,33569333,33%1478,47
Matilda474,50175250,00%95,45
T56 GMC314,50192250,00%76,78
T-26G FT265,004320,00%0,00
Vickers Medium Mk. I10,00831100,00%261,00
Strv fm/211366,004661100,00%3011,46
Renault FT10,001310,00%0,00
4TP1192,003161100,00%1082,12
MS-11168,002321100,00%1056,87
M3G FT3121,008010,00%82,06
KV-1SA 5295,007101100,00%574,10
T-50-2 6213,002931100,00%510,88
T1E6 2238,003551100,00%1226,16
T7 Combat Car 20,003010,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2221,005261100,00%1067,65
OCP Peacekeeper 91289,007911100,00%939,92

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 06.12.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 30.11.2025
Opustil klan: 06.12.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.10.2025
Opustil klan: 30.11.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 26.02.2024
Opustil klan: 05.10.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.02.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 04.02.2014
Opustil klan: 10.02.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 04.06.2018
Opustil klan: 29.06.2018