protanks_1052s

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 18.08.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7255244172
Průměrný tier7,688,009,278,49
Vítězství342047,14%00,00%2045,45%7543,60%
Porážky373951,54%2100,00%2352,27%9555,23%
Remízy961,32%00,00%12,27%21,16%
Přežito bitev82511,37%00,00%36,82%169,30%
Zničeno tanků | Ø39450,5400,00200,45900,52
Poměr zabití / smrtí0,610,000,490,58
Detekováno tanků | Ø85771,1821,00491,111670,97
Průměrné poškození898,611.099,501.078,661.067,17
Obsazování báze | Ø51720,7100,0000,00470,27
Obrana báze | Ø7170,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti556,57182,00617,39532,43
WN7781,28321,49637,23677,99
WN8912,58959,76802,12865,79
Celkem
Bitev7255
Průměrný tier7,68
Vítězství342047,14%
Porážky373951,54%
Remízy961,32%
Přežito bitev82511,37%
Zničeno tanků | Ø39450,54
Poměr zabití / smrtí0,61
Detekováno tanků | Ø85771,18
Průměrné poškození898,61
Obsazování báze | Ø51720,71
Obrana báze | Ø7170,10
Průměrné zkušenosti556,57
WN7781,28
WN8912,58
Posledních 24 hodin
Bitev2
Průměrný tier8,00
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození1.099,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti182,00
WN7321,49
WN8959,76
Posledních 7 dní
Bitev44
Průměrný tier9,27
Vítězství2045,45%
Porážky2352,27%
Remízy12,27%
Přežito bitev36,82%
Zničeno tanků | Ø200,45
Poměr zabití / smrtí0,49
Detekováno tanků | Ø491,11
Průměrné poškození1.078,66
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti617,39
WN7637,23
WN8802,12
Posledních 30 dní
Bitev172
Průměrný tier8,49
Vítězství7543,60%
Porážky9555,23%
Remízy21,16%
Přežito bitev169,30%
Zničeno tanků | Ø900,52
Poměr zabití / smrtí0,58
Detekováno tanků | Ø1670,97
Průměrné poškození1.067,17
Obsazování báze | Ø470,27
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti532,43
WN7677,99
WN8865,79
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13000
Vítězství323,08%00,00%00,00%00,00%
Porážky1076,92%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev215,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,6200,0000,0000,00
Průměrné poškození969,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø665,0800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø151,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti232,230,000,000,00
Celkem
Bitev13
Vítězství323,08%
Porážky1076,92%
Remízy00,00%
Přežito bitev215,38%
Zničeno tanků | Ø60,46
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø80,62
Průměrné poškození969,31
Obsazování báze | Ø665,08
Obrana báze | Ø151,15
Průměrné zkušenosti232,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (205)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Pz.Kpfw. VII101780,8167044448,65%1298,23
T-62A101160,1360033048,18%808,20
ASTRON Rex 105 mm 8925,5457430347,52%838,38
Object 705A101631,9463728145,20%1078,39
WZ-111 8984,6665822448,21%1050,94
ELC EVEN 90 8483,0751420344,33%708,82
VK 45.02 (P) Ausf. A8715,4752417143,86%625,34
T-103 8829,6457716051,25%773,76
SU-130PM 81245,5364514847,30%1169,75
IS-381119,8872114346,85%1197,82
KV-26582,6843214340,56%775,81
Object 7059978,3265713454,48%777,83
leKpz M 41 90 mm 8417,6045413243,18%489,16
T-1091268,0271912744,88%1075,08
IS-M8706,1057711243,75%612,31
Bat.-Châtillon 155 5810731,4353210942,20%417,58
Object 43091441,7882610954,13%1360,76
IS-7101689,887599751,55%1343,88
AMX 50 Foch (155) 101473,696169446,81%908,21
IS7823,355439153,85%1071,79
VK 45.02 (P) Ausf. B9780,566218549,41%567,37
Brennos 81069,836328450,00%1116,87
M18 Hellcat6430,583568040,00%513,59
Valentine II 4284,994597847,44%831,93
T-448963,246897548,00%1182,52
WZ-132-110704,305517339,73%503,73
Object 703 Version II 8753,886657250,00%666,19
M4A3(76)W Sherman 6614,804677147,89%897,74
SU-100Y 6741,075606962,32%1276,90
CS-52 LIS 8991,596186844,12%934,91
Object 25791428,367966755,22%1343,33
WZ-111 model 1-491436,067936552,31%1293,23
AE Phase I 91196,116736549,23%933,78
T-34-856463,403886347,62%724,87
Hotchkiss EBR7316,874366346,03%467,61
Panhard AML Lynx 6x68352,954596334,92%316,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4344,332626144,26%751,37
Challenger71067,706386145,90%1283,94
T-54 first prototype 8692,755376145,90%707,14
Charioteer81076,366775851,72%1091,48
VK 168.01 (P) 8965,324925736,84%865,32
T-50-2 6430,475115347,17%1023,42
FV215b (183) 101493,726155046,00%914,61
KV-15427,413934940,82%710,97
VK 30.01 (P)6892,587154856,25%1708,06
FSV Scheme A7487,684914753,19%592,28
Object 430U101582,657584647,83%1185,89
AMX 13 F3 AM6583,494254546,67%683,85
Tiger 131 6838,696934560,00%1429,43
TS-5 8825,917204360,47%758,83
SU-14-17340,602894233,33%172,28
KR-1111834,056694242,86%962,21
GSOR the TANK 9724,636124148,78%515,62
T-34 shielded 5413,544084143,90%794,00
T-284332,802564052,50%981,31
Tiger (P)71105,837844050,00%1541,74
AMX 30 B101007,785754040,00%594,84
113101555,796763847,37%1159,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6420,033733842,11%626,13
11081022,426903650,00%1058,82
Pz.Kpfw. III Ausf. J4540,364193661,11%1714,22
KV-1S6385,314533650,00%522,83
T26E5 81076,155443420,59%1122,72
KV-856380,273183342,42%410,08
Pz.Sfl. IVc5453,092833339,39%851,84
T-505362,073672934,48%1153,41
AMX ELC bis5310,863662944,83%826,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5633,035402948,28%1843,00
Type 1 Ho-Ni II 4355,593602944,83%581,97
IS-27787,626692657,69%1025,43
FV601 Saladin8482,003892619,23%279,21
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5511,504482638,46%1092,85
BT-74202,172872445,83%497,24
T-437976,507222454,17%1570,42
Pz.Kpfw. I Ausf. C3143,172422429,17%409,08
Staghound Mk. III6315,784042343,48%335,23
T-345307,414152259,09%752,07
Panhard AMD 178B6242,272902240,91%413,69
AEC Armoured Car5248,733032254,55%402,08
M10 RBFM 5431,194322161,90%809,47
WZ-111 model 5A101557,306662035,00%939,20
Cromwell B 6527,954822040,00%755,40
Char Futur 4 9947,854882040,00%617,87
Type 1 Chi-He4361,842801952,63%1059,02
T675175,842011942,11%132,01
BT-7 artillery 3255,633971952,63%913,90
Type 586571,724341838,89%883,21
STA-2 8768,566441855,56%979,14
T78 6619,944491861,11%880,82
M415293,122651735,29%182,92
O-I Experimental5367,633571662,50%649,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4231,561691637,50%434,79
StuG IV 5293,812201631,25%406,31
KV-1 shielded 5425,334971546,67%633,11
T28 Concept 7939,605571553,33%1211,36
P26/404414,713731450,00%1116,39
Sherman Firefly6600,295321450,00%1068,78
Jagdpanther II8299,643161421,43%5,24
Object 277101692,716121450,00%1157,52
ISU-122S 7970,575491442,86%1115,61
M4A1 FL 10 6518,794591435,71%580,27
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6485,312981330,77%562,43
M3 Stuart3244,752531233,33%819,49
Type 3 Chi-Nu5330,503921250,00%828,93
Char de transition 6817,675931266,67%1300,71
IS-2 7699,335421250,00%741,57
Semovente M415295,182901145,45%412,09
Achilles6633,916061181,82%1111,50
T71 DA7679,645561154,55%1394,23
Fantôme 9881,186151154,55%680,77
IS-6 8748,304761030,00%510,97
T26E4 SuperPershing 8479,204901060,00%537,79
Heavy Tank No. VI 6958,207791060,00%1589,86
Löwe 8722,106141050,00%709,05
FV4202 8413,605351050,00%349,75
Dicker Max 6637,105411050,00%1101,65
112 8399,803301050,00%263,48
T14 5465,78434955,56%816,14
O-I6757,33692988,89%1442,13
Pz.Sfl. IVb4431,89253933,33%1394,99
BT-53352,67304944,44%652,88
T-34 with L-11 4204,78338966,67%707,58
SU-1527574,75426825,00%570,86
AMX 404182,13353850,00%573,24
Valentine AT4437,38288837,50%1013,22
FCM 2C 3331,00435875,00%1048,00
Valiant 5654,25593862,50%1456,37
M3G FT3409,00263742,86%1126,03
FV4004 Conway9752,00407728,57%318,85
Pz.Sfl. IC 4233,57167728,57%401,58
T26E3 Eagle 7 7998,57592728,57%1268,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2268,50502650,00%1584,54
L6/402418,17319633,33%1507,38
T-463338,00366666,67%1502,97
Sturmpanzer II4287,17185650,00%805,79
Type 91 Heavy3435,83284633,33%1288,76
Pz.Kpfw. III/IV5524,67380650,00%1450,94
TOG II* 6336,83310650,00%358,70
T7 Combat Car 2310,17550666,67%1995,14
AMX ELC 901 639,00310650,00%107,96
A25 Harry Hopkins I 4607,83694666,67%2321,55
AMX 13 57 GF 7301,67150616,67%242,90
Straussler V–4/40 3352,17474633,33%1405,27
Renault FT 75 BS2105,20107540,00%396,34
Ikv 723394,40164520,00%907,16
AT-12231,60189560,00%848,48
Cruiser Mk. IV4383,60397560,00%1132,15
M8A14451,805235100,00%1332,19
AMX 105 AM mle. 474173,40105520,00%295,42
Waffenträger auf E 100101568,40891580,00%997,25
T18 HMC3171,2082520,00%471,54
T82 HMC4439,00173520,00%1305,88
AM 39 Gendron-Somua 281,40195540,00%54,17
M16/43 Sahariano 3292,80322540,00%585,70
LTP 3431,40457540,00%1982,61
Turán III prototípus 5338,40485580,00%816,53
M15/423274,50234450,00%679,96
B14231,50296450,00%459,22
Grant4320,25399475,00%1108,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3300,25213450,00%944,69
AT 25714,25623475,00%2379,99
Alecto4646,75421450,00%1889,68
Archer5224,50228425,00%206,61
Chi-Go 7672,75530450,00%602,25
Vickers Medium Mk. I1771,676913100,00%7893,07
M14/412300,00264366,67%1235,01
Pz.Kpfw. 35 (t)2384,3319030,00%2233,99
Sturmpanzer I Bison3178,00161333,33%402,81
Type 5 Ke-Ho4465,67407366,67%1470,75
M3 Lee4398,00303333,33%1546,97
Type 95 Heavy4285,33226333,33%618,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E3343,33324366,67%1325,90
SU-85B4550,00468366,67%1533,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4139,33133333,33%197,90
G.Pz. Mk. VI (e)2207,337230,00%933,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. A373,339930,00%0,00
T6 Medium4699,67585366,67%2047,18
AMX 13 (FL 11) 5268,6720030,00%676,37
Churchill Crocodile 6725,00578366,67%985,72
LT vz. 383367,00311250,00%1781,58
Type 95 Ha-Go2593,504302100,00%4019,82
Leichttraktor1593,50321250,00%4075,14
MS-11213,001892100,00%1476,05
T-262652,50328250,00%4371,17
Wespe3597,504492100,00%2743,73
T404160,00250250,00%235,54
Renault UE 573163,003102100,00%517,00
Sherman III5285,505042100,00%828,22
Matilda LVT 4405,0018320,00%592,79
A7E3 3467,004532100,00%1862,52
T1 Cunningham1143,001251100,00%869,67
14TP482,009510,00%6,14
Type 97 Chi-Ha3549,005731100,00%2170,32
Type 98 Ke-Ni3268,0011510,00%841,76
Type 97 Te-Ke 289,0021910,00%162,25
Panzerjäger I2416,002981100,00%1791,89
Marder II3456,002671100,00%1749,83
SU-2630,004410,00%0,00
Loyd Gun Carriage2190,006910,00%964,95
Durchbruchswagen 2470,0010110,00%0,00
VK 20.01 (D)4267,008110,00%527,89
Windhund 80,006501100,00%261,00
T2 Light Tank 2501,007471100,00%3319,71
Caliban 82048,0012331100,00%2816,65
Tetrarch 2110,0023110,00%327,40

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 18.08.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.06.2026
Opustil klan: 11.08.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.05.2026
Opustil klan: 09.06.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.01.2026
Opustil klan: 31.01.2026
Pozice: Velitel
Přijat: 04.10.2025
Opustil klan: 06.01.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.09.2025
Opustil klan: 05.10.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.07.2025
Opustil klan: 12.09.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.01.2025
Opustil klan: 26.07.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 10.04.2024
Opustil klan: 04.08.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.04.2024
Opustil klan: 09.04.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.04.2024
Opustil klan: 07.04.2024