rAmBo_VRU

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.05.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13647000
Průměrný tier7,080,000,000,00
Vítězství692850,77%00,00%00,00%00,00%
Porážky652547,81%00,00%00,00%00,00%
Remízy1941,42%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev459333,66%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120990,8900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,340,000,000,00
Detekováno tanků | Ø90550,6600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.081,930,000,000,00
Obsazování báze | Ø82510,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø94630,6900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti534,130,000,000,00
WN71129,920,000,000,00
WN81415,600,000,000,00
Celkem
Bitev13647
Průměrný tier7,08
Vítězství692850,77%
Porážky652547,81%
Remízy1941,42%
Přežito bitev459333,66%
Zničeno tanků | Ø120990,89
Poměr zabití / smrtí1,34
Detekováno tanků | Ø90550,66
Průměrné poškození1.081,93
Obsazování báze | Ø82510,60
Obrana báze | Ø94630,69
Průměrné zkušenosti534,13
WN71129,92
WN81415,60
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství466,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky233,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození900,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø172,8300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti674,830,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství466,67%
Porážky233,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev350,00%
Zničeno tanků | Ø40,67
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø20,33
Průměrné poškození900,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø172,83
Průměrné zkušenosti674,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství337,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky562,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev225,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø60,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození671,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø212,6300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti311,130,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství337,50%
Porážky562,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev225,00%
Zničeno tanků | Ø40,50
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø60,75
Průměrné poškození671,63
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø212,63
Průměrné zkušenosti311,13
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev20000
Vítězství840,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1155,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy15,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev840,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,5500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,920,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození617,050,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1216,0500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti329,000,000,000,00
Celkem
Bitev20
Vítězství840,00%
Porážky1155,00%
Remízy15,00%
Přežito bitev840,00%
Zničeno tanků | Ø110,55
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø80,40
Průměrné poškození617,05
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø1216,05
Průměrné zkušenosti329,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev38000
Vítězství1950,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1950,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev923,68%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø310,8200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,070,000,000,00
Detekováno tanků | Ø330,8700,0000,0000,00
Průměrné poškození531,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø731,9200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø260,6800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti298,390,000,000,00
Celkem
Bitev38
Vítězství1950,00%
Porážky1950,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev923,68%
Zničeno tanků | Ø310,82
Poměr zabití / smrtí1,07
Detekováno tanků | Ø330,87
Průměrné poškození531,63
Obsazování báze | Ø731,92
Obrana báze | Ø260,68
Průměrné zkušenosti298,39
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev27000
Vítězství1659,26%00,00%00,00%00,00%
Porážky1140,74%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1244,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø160,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,070,000,000,00
Detekováno tanků | Ø140,5200,0000,0000,00
Průměrné poškození787,220,000,000,00
Obsazování báze | Ø893,3000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1294,7800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti662,190,000,000,00
Celkem
Bitev27
Vítězství1659,26%
Porážky1140,74%
Remízy00,00%
Přežito bitev1244,44%
Zničeno tanků | Ø160,59
Poměr zabití / smrtí1,07
Detekováno tanků | Ø140,52
Průměrné poškození787,22
Obsazování báze | Ø893,30
Obrana báze | Ø1294,78
Průměrné zkušenosti662,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev147000
Vítězství7953,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky6745,58%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,68%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6342,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø830,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,990,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1460,9900,0000,0000,00
Průměrné poškození744,290,000,000,00
Obsazování báze | Ø1641,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø960,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti434,950,000,000,00
Celkem
Bitev147
Vítězství7953,74%
Porážky6745,58%
Remízy10,68%
Přežito bitev6342,86%
Zničeno tanků | Ø830,56
Poměr zabití / smrtí0,99
Detekováno tanků | Ø1460,99
Průměrné poškození744,29
Obsazování báze | Ø1641,12
Obrana báze | Ø960,65
Průměrné zkušenosti434,95
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství321,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky1178,57%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev535,71%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,3600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.287,790,000,000,00
Obsazování báze | Ø282,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø221,5700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti323,290,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství321,43%
Porážky1178,57%
Remízy00,00%
Přežito bitev535,71%
Zničeno tanků | Ø70,50
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø50,36
Průměrné poškození1.287,79
Obsazování báze | Ø282,00
Obrana báze | Ø221,57
Průměrné zkušenosti323,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (242)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856682,1240676852,08%1211,90
T92 HMC101434,9550253850,19%1439,32
FV4005 Stage II101816,6761850252,19%1400,61
M53/M5591301,2150744546,07%1305,45
T-1091593,9761743552,87%1683,41
IS7838,9846337651,60%1146,14
IS-381250,3955836852,17%1484,30
Bat.-Châtillon Bourrasque 81656,4883936152,91%2184,26
M40/M4381075,2648232446,30%1247,31
M127803,4634531948,90%1027,57
SU-130PM 81654,4773131854,40%1838,53
T26E4 SuperPershing 8893,6566323752,74%1104,35
KV-26594,5036620150,75%951,24
Škoda T 56 81849,1292619258,85%2055,67
IS-7101715,5052719045,26%1314,08
KV-15422,2730918651,08%778,69
Strv S1 81515,0361518654,30%1669,73
ELC EVEN 90 8592,4866518647,85%1135,78
M446668,4233117354,34%1245,73
T110E4102283,0370214647,95%1557,28
Churchill III 5575,1151614148,94%1247,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,1825513354,14%885,66
SMV CC-6781333,4163412447,58%1560,05
O-I6825,8742611746,15%1456,87
BZ-176 81681,5592611351,33%1729,25
O-Ni71133,5957511259,82%1668,77
M415459,9225610749,53%687,75
Type 4 Heavy91399,3870510449,04%1213,10
VK 30.01 (P)6562,9444510454,81%987,88
AE Phase I 91898,1886310153,47%2050,99
Tiger (P)71109,5270410056,00%1531,17
SU-100Y 6842,555179657,29%1424,73
Lorraine 40 t 81424,246819343,01%1753,47
T1 Heavy5497,303589250,00%936,42
StuG III Ausf. G5449,372718650,00%1018,22
Strv 103-092104,987728345,78%1758,09
ShPTK-TVP 100 81621,808598159,26%1906,72
Controcarro 1 Mk. 292206,469538057,50%2166,97
T-284248,581997945,57%598,10
M3 Lee4253,152477853,85%794,71
T-50-2 6506,295067757,14%1640,23
Jagdpanzer IV6504,323727652,63%808,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5430,552827436,49%1080,05
53TP Markowskiego81200,937577252,78%1342,41
Ikv 1035390,992957245,83%786,18
T-34-85M 6921,945397251,39%1760,39
A-20598,931487142,25%83,74
50TP Tyszkiewicza91545,556407146,48%1349,89
Ikv 65 Alt II6563,633467047,14%906,60
UDES 1691804,008867055,71%1896,19
T3092108,588366956,52%1927,04
T675401,032826946,38%787,12
T-345318,283576855,88%827,22
UDES 0381658,636896842,65%1871,24
Conqueror92387,3910276753,73%2593,54
UDES 14 Alt 581381,008226759,70%2012,33
Strv 103B102159,467836558,46%1803,86
IS-M81321,757306543,08%1454,12
Semovente M43 Bassotto6837,135266445,31%1263,41
O-Ho81103,666506448,44%1173,80
TOG II* 6690,864406464,06%1204,36
M66706,404306253,23%1125,58
Marder II3194,461726150,82%482,23
FV4004 Conway91634,374816053,33%1487,60
Object 26391855,648015850,00%1576,91
T-1506822,614775761,40%1574,32
M374298,382295556,36%1108,41
Charioteer8765,163905545,45%676,49
T9592343,939385455,56%2197,15
T25/271234,137455461,11%1964,16
Alecto4273,702165352,83%678,89
B14211,632275248,08%435,64
SMV CC-5671209,317125143,14%1707,03
TS-5 81723,518125150,98%1883,05
WZ-111 model 1-491724,508095048,00%1649,53
M5 Stuart4234,922934961,22%656,48
Object 70591751,188264948,98%1531,33
SU-85B4346,602734852,08%830,90
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,232434852,08%281,53
Ikv 90 Typ B71230,966844751,06%1974,53
Type 95 Heavy4280,842704555,56%903,43
T404337,132284537,78%716,16
121B 101880,056864454,55%1607,84
Object 277101759,655444344,19%1266,39
Progetto M35 mod. 46 81479,638154353,49%1883,03
11081040,436624235,71%889,88
T-463133,001594252,38%437,91
TNH T Vz. 5192370,489004235,71%2323,51
60TP Lewandowskiego102363,179204269,05%2010,73
VK 16.02 Leopard5240,313674254,76%694,17
AMX M4 mle. 4571378,398834153,66%2124,04
SU-10181323,467534158,54%1595,01
Type 2597 Chi-Ha3133,651684042,50%263,03
Marder 38T4256,602524050,00%533,52
T2881837,738623751,35%2082,41
M8A14279,302523756,76%670,33
Type 5861025,506993647,22%2092,74
Somua SM 81163,755033647,22%1074,69
Covenanter5332,973313560,00%1277,96
Valentine AT4272,312103548,57%716,81
T-34-856678,503763444,12%1214,65
T56 GMC3172,261633429,41%387,51
45TP Habicha71056,587413360,61%1453,30
Pz.Kpfw. 38 (t)3204,761803336,36%560,87
Pz.Kpfw. II Luchs4356,854033357,58%1524,11
AMX 65 t81133,507333253,13%1231,04
Vickers Medium Mk. III3118,171183040,00%194,66
AMX M4 mle. 5192485,6310343060,00%2230,28
Bofors Tornvagn 81418,608023050,00%1475,08
Semovente M415600,414202934,48%1332,15
Birch Gun4229,861862944,83%702,43
SU-10061096,826522853,57%2050,88
M7 Priest3139,631612759,26%357,41
M18 Hellcat6857,155922748,15%1549,57
Matilda4505,773372646,15%1675,30
Leo71042,628402665,38%1966,69
O-I Experimental5344,313062665,38%622,85
BDR G1 B5595,813892650,00%1085,37
SU-100M171363,967472653,85%1970,63
Rheinmetall Skorpion G 81063,153812638,46%881,74
D23141,881582544,00%338,27
Emil I81510,328862564,00%1743,12
Leichttraktor1126,401702556,00%534,85
TNH 105/100081461,968812556,00%1849,85
T1 Cunningham1126,422012458,33%749,14
Jagdpanther71513,087492441,67%2132,61
Controcarro 3 Minotauro102431,707162339,13%1767,57
L-60 2110,352442347,83%475,02
Pz.Kpfw. II2113,771612245,45%282,12
Sexton II399,361402245,45%222,77
T-4481332,827632240,91%1684,64
T110E3102462,056862240,91%1532,88
Rheinmetall Skorpion 82018,008342240,91%2136,34
SU-855525,713462133,33%1064,30
IS-271284,108662166,67%1955,65
Cruiser Mk. IV4205,811732142,86%441,42
Kranvagn101641,156732035,00%1002,69
T-62A101705,107142060,00%1507,07
Sexton I 3470,103732045,00%1516,07
M3 Stuart3171,842031936,84%483,37
T25 AT71343,116771947,37%2060,70
Object 703 Version II 81304,008591952,63%1505,10
LT-432 8829,377771957,89%1537,30
BT-7 artillery 3575,797311952,63%2700,86
BT-74133,391761861,11%412,11
25TP KSUST II5607,505151844,44%1464,06
Vickers Mk. E Type B266,061001838,89%20,85
Panzerjäger I2116,39931844,44%228,80
Caernarvon81918,9411621861,11%2983,62
Renault FT AC2103,171121844,44%188,73
FV3046743,674341838,89%1262,39
AMX 13 57 7681,947641850,00%1401,46
Škoda T 256973,066851752,94%2287,73
SU-76M4101,241441752,94%127,42
T-45 2227,334061580,00%1383,93
Vickers Medium Mk. II275,71921442,86%130,89
Pz.Kpfw. 35 (t)282,001191450,00%253,52
M4A3E8 Sherman6636,293831421,43%1073,25
T1 HMC2142,211321428,57%674,94
E 75 TS 81303,007781457,14%1555,30
ARL 446872,926381346,15%1455,70
Type 91 Heavy3146,851671338,46%247,51
AT 25458,923241361,54%1147,51
M47 Iron Arnie 81634,468601338,46%1950,61
T-4371134,177741250,00%2064,32
Cruiser Mk. III3117,331341250,00%375,20
BT-22141,731681145,45%547,88
40TP Habicha6794,365831145,45%1595,88
AMX 383190,092571136,36%447,82
Universal Carrier 2-pdr2168,271941181,82%827,47
T-116 3198,644021163,64%926,10
Excelsior 5360,452331118,18%458,57
M10 RBFM 5789,915251145,45%1431,49
Super Hellcat 7936,555381145,45%1311,21
Hotchkiss H352106,901771040,00%251,95
D1296,101261020,00%174,44
14TP4256,902741050,00%754,68
M10 Wolverine5297,002301050,00%466,30
Object 268 Version 4102773,807491040,00%1851,52
Chi-Ni263,11101922,22%39,94
Sturmpanzer I Bison371,8996944,44%40,41
Vz. 44-171862,221105944,44%3069,26
T-262179,44202944,44%839,88
Type T-345643,78574966,67%2129,69
Bishop5585,11268933,33%1174,63
T-60289,11198966,67%367,13
Object 705A101873,22892966,67%1504,16
KV-220-2 5855,33782944,44%1364,86
Konštrukta T-34/1007428,00507862,50%588,59
SU-18284,2594850,00%340,97
M2 Medium Tank3149,13228837,50%328,23
LTP 388,88142837,50%148,87
TVP T 50/5110959,14442728,57%492,20
T2 Medium Tank252,7176757,14%147,71
Pz.Kpfw. I Ausf. C3251,29369771,43%1328,58
Panhard EBR 75 (FL 10) 8237,71527742,86%155,08
Pz.Sfl. IC 4478,00381728,57%1210,17
Kunze Panzer 91440,57793757,14%1267,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2176,43265728,57%700,58
M22121,83163633,33%315,92
Renault FT 75 BS260,1790650,00%164,53
P26/404569,67550650,00%1834,00
M2 Light2164,33257666,67%737,52
AT-12182,00149683,33%753,25
WZ-111 model 5A101689,8340660,00%1158,17
M36 Jackson6877,00417633,33%1302,18
Pz.Kpfw. I228,83107650,00%111,42
AMX M4 mle. 54102398,501003666,67%1930,69
Object 777 Version II 91952,83911650,00%1449,12
AMX M4 mle. 49 81386,50681616,67%1684,18
Vickers Medium Mk. I181,40113540,00%196,21
Type 5 Heavy103089,2012535100,00%2461,83
Object 140101607,8036850,00%871,57
Cobra 91202,40575540,00%781,31
P.43 bis6914,00701425,00%1834,09
Type 97 Te-Ke 2166,00196450,00%819,14
MS-11139,25200475,00%828,48
T-29 3105,25194475,00%342,79
Renault NC-31155,33105333,33%36,96
M5A1 Stuart451,67158333,33%3,10
Sherman Firefly6931,009503100,00%2040,31
T3 HMC2241,67292366,67%1366,78
FV215b (183) 101727,6733630,00%898,46
Challenger7823,67648366,67%1140,68
SU-122V 91440,00726333,33%904,88
T77 8918,33461333,33%690,32
TKS z n.k.m. 20 mm 2418,0038420,00%2422,12
Renault FT113,501232100,00%261,00
Renault Otsu1283,50286250,00%1432,30
AM 39 Gendron-Somua 2331,506592100,00%1633,51
T1E6 258,0093250,00%98,32
T7 Combat Car 244,00158250,00%111,42
Valiant 5459,507012100,00%1165,67
Kolohousenka1144,003101100,00%791,39
4TP10,003310,00%0,00
Pvlvv fm/42281,003910,00%56,05
T2971276,0034910,00%1534,98
Cruiser Mk. I1179,003931100,00%1130,55
Super Conqueror104215,0014751100,00%3546,37
M3 Light 380,007510,00%83,48
Löwe 81560,006381100,00%1570,03
Light Mk. VIC 2238,0020510,00%1297,60

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.05.2023
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.05.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 06.01.2022
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 11.10.2019
Opustil klan: 11.11.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 11.07.2016
Opustil klan: 10.07.2018
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 26.11.2018
Opustil klan: 05.10.2019
Pozice: Záložník
Přijat: 20.07.2018
Opustil klan: 10.09.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 08.09.2022
Opustil klan: 02.05.2023
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 01.12.2019
Opustil klan: 12.07.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.07.2018
Opustil klan: 18.07.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.11.2018
Opustil klan: 24.11.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.07.2020
Opustil klan: 30.07.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.02.2015
Opustil klan: 18.02.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 23.05.2015
Opustil klan: 13.01.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 03.08.2014
Opustil klan: 22.01.2015