razvanb

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 12.04.2017

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev33182000
Průměrný tier7,880,000,000,00
Vítězství1841755,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky1433643,20%00,00%00,00%00,00%
Remízy4291,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1075832,42%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø388661,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø372911,1200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.541,520,000,000,00
Obsazování báze | Ø500131,5100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø357311,0800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti772,790,000,000,00
WN71528,710,000,000,00
WN82194,530,000,000,00
Celkem
Bitev33182
Průměrný tier7,88
Vítězství1841755,50%
Porážky1433643,20%
Remízy4291,29%
Přežito bitev1075832,42%
Zničeno tanků | Ø388661,17
Poměr zabití / smrtí1,73
Detekováno tanků | Ø372911,12
Průměrné poškození1.541,52
Obsazování báze | Ø500131,51
Obrana báze | Ø357311,08
Průměrné zkušenosti772,79
WN71528,71
WN82194,53
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev470000
Vítězství30464,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky15232,34%00,00%00,00%00,00%
Remízy142,98%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev22748,30%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3540,7500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4610,9800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.590,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø7311,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5761,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti844,650,000,000,00
Celkem
Bitev470
Vítězství30464,68%
Porážky15232,34%
Remízy142,98%
Přežito bitev22748,30%
Zničeno tanků | Ø3540,75
Poměr zabití / smrtí1,46
Detekováno tanků | Ø4610,98
Průměrné poškození1.590,80
Obsazování báze | Ø7311,56
Obrana báze | Ø5761,23
Průměrné zkušenosti844,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev120000
Vítězství6957,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky4638,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy54,17%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5545,83%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1020,8500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,570,000,000,00
Detekováno tanků | Ø760,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.226,070,000,000,00
Obsazování báze | Ø3572,9800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1691,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti717,680,000,000,00
Celkem
Bitev120
Vítězství6957,50%
Porážky4638,33%
Remízy54,17%
Přežito bitev5545,83%
Zničeno tanků | Ø1020,85
Poměr zabití / smrtí1,57
Detekováno tanků | Ø760,63
Průměrné poškození1.226,07
Obsazování báze | Ø3572,98
Obrana báze | Ø1691,41
Průměrné zkušenosti717,68
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43000
Vítězství2455,81%00,00%00,00%00,00%
Porážky1841,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1637,21%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø280,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,040,000,000,00
Detekováno tanků | Ø200,4700,0000,0000,00
Průměrné poškození633,160,000,000,00
Obsazování báze | Ø591,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø280,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti525,950,000,000,00
Celkem
Bitev43
Vítězství2455,81%
Porážky1841,86%
Remízy12,33%
Přežito bitev1637,21%
Zničeno tanků | Ø280,65
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø200,47
Průměrné poškození633,16
Obsazování báze | Ø591,37
Obrana báze | Ø280,65
Průměrné zkušenosti525,95
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev462000
Vítězství29162,99%00,00%00,00%00,00%
Porážky16836,36%00,00%00,00%00,00%
Remízy30,65%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19141,34%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3820,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4791,0400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.185,640,000,000,00
Obsazování báze | Ø5781,2500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5581,2100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti747,000,000,000,00
Celkem
Bitev462
Vítězství29162,99%
Porážky16836,36%
Remízy30,65%
Přežito bitev19141,34%
Zničeno tanků | Ø3820,83
Poměr zabití / smrtí1,41
Detekováno tanků | Ø4791,04
Průměrné poškození1.185,64
Obsazování báze | Ø5781,25
Obrana báze | Ø5581,21
Průměrné zkušenosti747,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství1252,17%00,00%00,00%00,00%
Porážky1147,83%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1043,48%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø200,8700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.263,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø401,7400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø703,0400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti724,610,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství1252,17%
Porážky1147,83%
Remízy00,00%
Přežito bitev1043,48%
Zničeno tanků | Ø190,83
Poměr zabití / smrtí1,46
Detekováno tanků | Ø200,87
Průměrné poškození1.263,83
Obsazování báze | Ø401,74
Obrana báze | Ø703,04
Průměrné zkušenosti724,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev158000
Vítězství9459,49%00,00%00,00%00,00%
Porážky6339,87%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,63%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7245,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1140,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1050,6600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.323,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø930,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1711,0800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti788,940,000,000,00
Celkem
Bitev158
Vítězství9459,49%
Porážky6339,87%
Remízy10,63%
Přežito bitev7245,57%
Zničeno tanků | Ø1140,72
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø1050,66
Průměrné poškození1.323,89
Obsazování báze | Ø930,59
Obrana báze | Ø1711,08
Průměrné zkušenosti788,94
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství555,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky444,44%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev444,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø111,2200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø101,1100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.626,220,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø50,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti463,330,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství555,56%
Porážky444,44%
Remízy00,00%
Přežito bitev444,44%
Zničeno tanků | Ø111,22
Poměr zabití / smrtí2,20
Detekováno tanků | Ø101,11
Průměrné poškození1.626,22
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø50,56
Průměrné zkušenosti463,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (259)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 59 81459,63927162956,54%2486,31
T34 81657,6985197156,13%2476,85
IS-381485,1280766455,87%2131,59
Rheinmetall Skorpion G 81795,9788760557,02%2417,97
T-5491843,8794159360,54%2474,96
M40/M4381367,2364943651,15%1732,53
AMX 13 909798,5272438851,80%1238,40
T110E5102231,0883838253,93%2114,94
IS-7102125,0985836061,39%2175,67
KV-15536,1439935950,42%1059,39
T-62A101964,6984234559,13%2049,13
T6981645,7688432355,42%2579,27
G.W. Tiger91555,3661331648,42%1678,38
AMX 50 10081740,8290330960,52%2496,53
Leopard Prototyp A92122,1887830555,74%2428,65
T54E192426,8594629954,18%2943,01
Cromwell6922,9681029857,05%2290,32
212A91890,6872829555,59%2168,90
Centurion Mk. 7/192275,5493929151,89%2812,15
E 100102447,4987228757,84%2487,15
AMX 50 12092062,8389028660,49%2590,31
VK 45.02 (P) Ausf. B92170,1692028660,84%2569,76
FV215b (183) 102647,5881228552,28%2477,23
KV-856859,5468428260,64%1670,01
M53/M5591731,9566628252,48%2176,98
T-1091904,7481727856,83%2186,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5367,1334527850,00%895,61
WZ-111 81693,1397427757,04%2551,91
E 5091642,0779927651,09%1805,90
M10391871,5178827552,00%2291,20
Type 6192039,7791927156,46%2323,42
T57 Heavy102828,5088127153,87%2684,74
Rhm.-Borsig Waffenträger82238,9294926961,71%3203,71
T2971270,8677226554,72%1982,62
Bat.-Châtillon 25 t102227,2785425658,59%2370,33
Tiger II81318,9371324148,55%1828,06
Waffenträger auf Pz. IV92888,27101024164,32%3647,83
T3281557,5978724047,50%2314,65
SU-122-5491916,9581224053,33%2109,52
Hummel6882,8049823854,62%1562,86
Object 70492437,5884523860,92%2479,95
WZ-111 model 1-492363,8599523359,23%3056,97
T28 Prototype81948,1080423156,28%2741,29
Object 140102377,4791722858,77%2417,37
ISU-15281571,3964322545,78%1859,23
Object 430 Version II91719,5489222458,04%2114,42
M46 Patton92161,5394922357,40%2865,29
FV380591485,0063722353,81%1722,47
Object 268103231,4984821654,17%3055,15
Tortoise92337,6994621658,33%2349,19
Škoda T 5092312,52100221464,02%2811,31
VK 36.01 (H)6581,4152721154,03%964,06
G.W. E 100101841,7856620945,93%1898,08
E 7591829,8379920653,40%2082,89
E 25 71365,5286020360,10%2581,33
T3092184,0680220257,43%2337,25
AMX AC mle. 4881681,0081520254,95%2355,21
STA-181455,0986220058,00%2430,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91851,2584319952,76%2326,02
Conqueror92092,9389319251,56%2219,85
AMX 12 t6560,8163219249,48%1778,58
TVP VTU Koncept81254,9978919059,47%1908,17
AMX 50 Foch92041,1889619055,79%2034,16
SU-1006880,8261218755,61%1830,88
Centurion Mk. I81527,2491718663,44%2689,33
IS-4102136,3185918560,00%2128,65
FV20781223,6857818547,03%1631,85
G.W. Panther71395,6657618344,81%1991,15
STB-1102298,6585418055,56%2134,27
Tiger I7810,7258617750,28%1000,88
IS-271700,92101117263,95%3265,07
Indien-Panzer81859,6696817056,47%3423,30
AMX 30 1er prototype91850,9282316752,10%1858,34
AMX 50 B102585,6585616258,02%2439,65
WZ-12091644,5880216153,42%1728,91
Jagdtiger92442,6392116056,88%2702,79
IS7947,1958415946,54%1398,91
Tiger (P)71630,6596115358,17%3110,43
T26E4 SuperPershing 81409,0192815352,94%2265,21
VK 45.02 (P) Ausf. A81548,2586915056,00%2324,63
Lorraine 155 mle. 5071045,8765914867,57%1607,77
11081631,0598814667,81%2648,86
T-437707,5559614656,16%1198,60
Lorraine 155 mle. 5181338,1065014649,32%1787,17
SU-10181802,1486614658,90%2724,87
S-5171519,9765014149,65%2456,38
VK 30.02 (D)7941,2870214151,77%1619,61
M41 Walker Bulldog8770,9382814060,00%1628,00
Bat.-Châtillon 155 5591319,8363113852,90%1609,45
Panther II81236,0874113647,06%1898,15
T9592442,8996313660,29%2569,80
Object 41681578,7385613554,07%2279,51
T-4481370,1585813464,18%2403,83
M26 Pershing81392,1288813361,65%2368,12
Pz.Kpfw. III/IV5309,2241913253,79%793,00
FV3046874,5464913264,39%2096,17
T71 DA7773,1972412951,94%1833,30
T-284199,0821912850,78%501,93
Ferdinand82159,3195312864,06%3162,41
Centurion Action X102410,0284512751,97%2401,52
T-1506569,9344212751,18%878,29
T2881716,8572012552,00%2087,95
FV4004 Conway92021,2289512564,80%2137,94
Waffenträger auf E 100103020,7685812360,16%2509,68
Panther7780,3360712253,28%1311,68
T-34-171395,4893812161,16%2997,97
Type 5 Chi-Ri71261,6083712164,46%2403,97
M18 Hellcat61015,5270812161,98%2315,59
AMX 13 757520,2665912055,00%1095,44
T-34-281153,6480311756,41%1629,46
AT 1581917,6291811553,91%2577,03
Leopard 1102519,8488711558,26%2662,84
MT-256376,9058211446,49%1070,87
AMX 50 Foch (155) 102972,0881211352,21%2687,88
SU-15271009,3458211153,15%1629,24
T25/271239,6468811154,05%2294,50
Leo71186,9382511057,27%2358,86
M66464,8147810948,62%539,23
LTTB8733,6276010851,85%1486,74
T2071144,6987710669,81%2362,36
Comet71124,0885310552,38%2337,53
E 50 Ausf. M102522,6989210360,19%2715,86
Maus102456,7888410254,90%2345,28
T-505143,404179951,52%345,61
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,332119860,20%704,16
Charioteer81596,638189758,76%2127,44
T376669,847769758,76%2283,30
AMX AC mle. 4671117,166249550,53%1836,05
Sturer Emil71463,367409151,65%2550,85
Crusader 5.5-in. SP7987,655869149,45%1757,24
Type 586897,997259054,44%2231,04
T110E4102716,477379043,33%2037,96
M1271141,416638754,02%1877,91
T26E5 Patriot 81571,859948759,77%2307,73
AMX M4 mle. 4571293,607858257,32%2130,73
SU-855450,983658145,68%962,54
A-4471259,878627762,34%2478,19
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,201867650,00%312,18
Caernarvon81636,598867650,00%2290,80
SU-100M171407,008127558,67%2350,61
KV-137445,114867244,44%524,87
Ikv 90 Typ B71018,116927157,75%1570,89
Achilles6933,856297145,07%1995,30
ARL 446748,435836855,88%1492,31
WZ-1317793,907746847,06%1678,62
Black Prince71602,5410626762,69%3335,58
Spähpanzer SP I C71019,848436744,78%2293,06
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.492,852386651,52%150,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6763,516456549,23%1682,74
T675582,135146254,84%1620,23
T1 Heavy5422,854526145,90%730,72
O-Ni71292,059156168,85%2013,88
AMX ELC bis5266,544376145,90%782,61
Challenger71028,807476160,66%1685,62
Strv 746954,297715954,24%2289,73
M446874,816005856,90%1578,71
Emil I81686,098605752,63%2187,76
FV215b 102162,467895655,36%2018,71
M8A14393,804105653,57%1115,59
AT 771550,159985466,67%2587,04
Škoda T 256741,177005360,38%1823,91
Type 4 Chi-To6850,856735354,72%2097,68
M415586,814705350,94%1026,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4213,421855255,77%439,76
M3 Lee4312,713775154,90%1173,21
AMX 404208,363045044,00%675,36
T-463162,682015056,00%657,24
AT 861155,388205060,00%2820,83
T216527,066965064,00%1808,11
M4A1 Sherman5466,245584965,31%1573,77
Object 263102569,068334850,00%2008,12
Crusader6372,484324639,13%1034,91
M48A5 Patton102035,138074654,35%1740,51
O-I6997,497284553,33%2000,29
T499749,517444564,44%1134,44
VK 30.01 (P)6736,936394355,81%1357,01
BT-2291,171534153,66%308,70
T23E3 71036,788054158,54%2199,95
Pz.Kpfw. T 25 5713,028224173,17%2718,13
Churchill I5694,536014042,50%1810,72
Ikv 65 Alt II6741,485444060,00%1336,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J4156,982554030,00%171,28
VK 28.016454,205824052,50%1336,89
Pz.Sfl. IVc5817,705774055,00%2298,63
A-436797,317993974,36%2242,12
Churchill VII6961,958113759,46%2363,17
AT-12180,541553745,95%586,91
BDR G1 B5552,515933770,27%1343,21
Nashorn61070,736993756,76%2029,20
Konštrukta T-34/1007782,925803650,00%1076,97
Jagdpanzer E 100102147,256683650,00%1584,32
T-44-100 81458,148763655,56%1849,04
59-166459,797383366,67%1534,50
SU-85B4295,003223339,39%571,18
T-345653,416393265,63%2393,30
113101896,848183253,13%1742,11
AT 25817,316933262,50%2790,33
Type 3 Chi-Nu Kai 5537,065523253,13%1615,73
B14186,232593046,67%337,78
Type 3 Chi-Nu5675,376123056,67%2401,22
TVP T 50/51101924,677463046,67%1619,19
Leichttraktor153,871503056,67%145,81
Strv m/425707,146312955,17%2520,04
M75300,394102846,43%1057,98
M24 Chaffee5376,615912857,14%1365,81
Birch Gun4382,504392864,29%1861,00
Matilda IV 5608,967782770,37%2062,76
SU-263284,421622642,31%640,42
VK 72.01 (K) 102393,858182657,69%1758,17
SU-182190,041172540,00%1093,30
Object 261101983,126932564,00%2299,27
Covenanter5311,004092454,17%1071,27
S35 CA5563,714162437,50%1154,11
ARL V396720,924642441,67%1197,15
T1 Cunningham1268,965192347,83%2197,12
Grille 15102129,436392352,17%1629,10
T1E6 2178,324302268,18%1033,92
Škoda T 245429,954952161,90%1334,17
O-I Experimental5972,866582128,57%2212,95
KV-261138,907652152,38%2081,42
Marder 38T4591,714982147,62%1988,74
Bishop5564,855282060,00%1496,32
ST vz. 394444,475491957,89%1754,96
M5 Stuart4134,473471735,29%124,65
Archer5818,535761752,94%2199,42
LTP 3332,414351741,18%1753,68
M374408,003611668,75%1763,16
T-262176,332041540,00%742,60
Type T-345485,204611553,33%1288,89
O-Ho81067,278181560,00%1244,94
M7 Priest3401,363241442,86%1205,50
T-54 ltwt.9932,005841428,57%1266,94
T 55A 92316,299481450,00%2729,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E369,232241361,54%209,04
Lago4448,836731283,33%1871,62
M2 Medium Tank3124,832111241,67%218,56
T110E3102182,086061241,67%1260,21
Spähpanzer Ru 25191174,258191258,33%1951,87
Type 95 Heavy4380,734731163,64%1493,48
Type 97 Te-Ke 2180,75285850,00%816,62
T56 GMC3169,333176100,00%616,02
Sturmpanzer II4270,75260450,00%748,85
SU-76M4319,50279450,00%835,05
MS-119,3346333,33%0,00
Dicker Max 61480,67991333,33%4082,32
Vickers Medium Mk. I1106,00208250,00%456,57
Renault FT153,50184250,00%126,98
Sturmpanzer I Bison3324,00370250,00%1185,65
M5A1 Stuart4190,50283250,00%532,48
T-127 3188,00210250,00%599,36
T28 Concept 71040,50686250,00%1511,31
T25 Pilot Number 1 8841,5040020,00%786,06
StuG IV 5749,505982100,00%1863,85
D12111,002461100,00%503,54
Object 430102263,0011781100,00%1925,44
Tetrarch 264,002041100,00%303,52
Pz.Kpfw. T 15 3160,004531100,00%664,78
Caernarvon Action X 8199,0018410,00%0,00
BT-7 artillery 3242,005011100,00%863,95

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 12.04.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 12.04.2017
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 10.04.2015
Opustil klan: 03.06.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 14.03.2015
Opustil klan: 27.03.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 29.08.2016
Opustil klan: 21.09.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 22.11.2016
Opustil klan: 26.12.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.12.2015
Opustil klan: 15.02.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 22.10.2016
Opustil klan: 13.11.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 28.12.2016
Opustil klan: 23.02.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.11.2016
Opustil klan: 20.11.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 24.09.2016
Opustil klan: 12.10.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 18.02.2016
Opustil klan: 11.08.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.02.2015
Opustil klan: 06.03.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 04.03.2014
Opustil klan: 08.01.2015