renegate081

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 19.03.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22103000
Průměrný tier8,430,000,000,00
Vítězství1105750,02%00,00%00,00%00,00%
Porážky1081648,93%00,00%00,00%00,00%
Remízy2301,04%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev647529,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø178530,8100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø208830,9400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.325,070,000,000,00
Obsazování báze | Ø205080,9300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø78890,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti638,050,000,000,00
WN71040,210,000,000,00
WN81385,220,000,000,00
Celkem
Bitev22103
Průměrný tier8,43
Vítězství1105750,02%
Porážky1081648,93%
Remízy2301,04%
Přežito bitev647529,29%
Zničeno tanků | Ø178530,81
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø208830,94
Průměrné poškození1.325,07
Obsazování báze | Ø205080,93
Obrana báze | Ø78890,36
Průměrné zkušenosti638,05
WN71040,21
WN81385,22
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev97000
Vítězství4041,24%00,00%00,00%00,00%
Porážky5253,61%00,00%00,00%00,00%
Remízy55,15%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3435,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø630,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø440,4500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.893,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø260,2700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1001,0300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti629,030,000,000,00
Celkem
Bitev97
Vítězství4041,24%
Porážky5253,61%
Remízy55,15%
Přežito bitev3435,05%
Zničeno tanků | Ø630,65
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø440,45
Průměrné poškození1.893,56
Obsazování báze | Ø260,27
Obrana báze | Ø1001,03
Průměrné zkušenosti629,03
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev62000
Vítězství2845,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky3251,61%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,23%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1930,65%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø360,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø711,1500,0000,0000,00
Průměrné poškození945,370,000,000,00
Obsazování báze | Ø1161,8700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø691,1100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti595,840,000,000,00
Celkem
Bitev62
Vítězství2845,16%
Porážky3251,61%
Remízy23,23%
Přežito bitev1930,65%
Zničeno tanků | Ø360,58
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø711,15
Průměrné poškození945,37
Obsazování báze | Ø1161,87
Obrana báze | Ø691,11
Průměrné zkušenosti595,84
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev385000
Vítězství19249,87%00,00%00,00%00,00%
Porážky19350,13%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev14637,92%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3100,8100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,300,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3740,9700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.242,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø7261,8900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø21035,4600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti803,940,000,000,00
Celkem
Bitev385
Vítězství19249,87%
Porážky19350,13%
Remízy00,00%
Přežito bitev14637,92%
Zničeno tanků | Ø3100,81
Poměr zabití / smrtí1,30
Detekováno tanků | Ø3740,97
Průměrné poškození1.242,86
Obsazování báze | Ø7261,89
Obrana báze | Ø21035,46
Průměrné zkušenosti803,94
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1453000
Vítězství72349,76%00,00%00,00%00,00%
Porážky66645,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy644,40%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev56338,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10340,7100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,160,000,000,00
Detekováno tanků | Ø13540,9300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.147,920,000,000,00
Obsazování báze | Ø19501,3400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø18971,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti616,700,000,000,00
Celkem
Bitev1453
Vítězství72349,76%
Porážky66645,84%
Remízy644,40%
Přežito bitev56338,75%
Zničeno tanků | Ø10340,71
Poměr zabití / smrtí1,16
Detekováno tanků | Ø13540,93
Průměrné poškození1.147,92
Obsazování báze | Ø19501,34
Obrana báze | Ø18971,31
Průměrné zkušenosti616,70
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev445000
Vítězství22851,24%00,00%00,00%00,00%
Porážky21047,19%00,00%00,00%00,00%
Remízy71,57%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev15434,61%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3220,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,110,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4000,9000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.985,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø4280,9600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2200,4900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti687,490,000,000,00
Celkem
Bitev445
Vítězství22851,24%
Porážky21047,19%
Remízy71,57%
Přežito bitev15434,61%
Zničeno tanků | Ø3220,72
Poměr zabití / smrtí1,11
Detekováno tanků | Ø4000,90
Průměrné poškození1.985,90
Obsazování báze | Ø4280,96
Obrana báze | Ø2200,49
Průměrné zkušenosti687,49
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (161)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Object 268102191,4863374851,47%1556,60
Conqueror Gun Carriage101624,8160668150,81%1499,43
Caernarvon8926,5463358444,35%871,46
M60 101796,3861257651,74%1461,43
Object 705A102051,1768754649,63%1624,95
T-5491150,9168951245,12%1031,33
SU-10181164,5267949947,90%1308,04
Super Conqueror102074,4973349648,99%1638,64
Object 277102102,2672747752,41%1692,24
IS-7102034,9377247452,74%1686,86
SU-100M17794,2241146948,19%1019,73
Conqueror91441,0774746248,48%1283,79
FV215b 101706,1774845550,55%1337,90
121B 101881,7966145048,22%1505,05
T-100 LT10988,5661144547,19%1150,36
Object 268 Version 4102224,6472943354,50%1739,34
Object 140101793,6769642850,23%1501,30
T-1091673,1677741147,93%1664,57
FV4202 81183,6882337754,64%1660,37
KV-26957,9171933452,40%1854,69
IS-381272,0376432447,84%1408,65
FV4005 Stage II101697,0757532148,91%1166,17
A-436507,0553931347,92%943,05
Object 4168999,3366429344,37%1106,81
LTTB8641,6664328948,79%1136,70
SU-1006556,0433627950,18%923,83
Bat.-Châtillon 155 5591148,8663227146,49%1128,45
Black Prince7587,7840927050,74%657,16
TVP T 50/51101918,1867026747,57%1592,75
Bat.-Châtillon 25 t101640,1366826348,29%1356,44
T-34-85M 6735,9163926252,29%1228,16
Churchill VII6395,4433225353,36%595,38
Type 4 Heavy91527,8678524751,82%1379,92
AMX 13 105101280,0560424352,67%1546,08
T-62A101655,3371122648,67%1382,43
ISU-15281330,0061522453,57%1293,81
Type 5 Heavy102177,1574321745,62%1474,88
T-54 ltwt.91066,6774321047,62%1821,89
Progetto M40 mod. 65102044,4076120155,22%1700,83
Object 430 Version II91273,9657819641,33%1064,28
Object 43091838,7281719053,68%1774,88
SU-855327,1324518550,81%609,68
SU-122-5491355,8862617744,63%1156,64
Lorraine 155 mle. 518922,3863917246,51%896,18
FV3046514,6934517246,51%776,85
Object 430U102062,2873117249,42%1668,52
T-345323,6432416943,79%713,60
Object 70591821,2762416756,89%1884,89
O-Ho81230,5475415850,00%1300,68
T57 Heavy101991,8862915549,03%1473,26
Object 263102087,7172015348,37%1547,90
A-447832,1962015245,39%1281,61
Panhard AML Lynx 6x68599,0567014856,08%1062,29
Bat.-Châtillon 12 t8927,2175514454,86%1887,64
T-448998,8571613450,00%1266,06
IS-M81249,5578213355,64%1512,41
Churchill I5269,5835113252,27%424,09
LTG7662,2963712748,03%1354,15
MT-256326,9551912552,80%909,72
Lorraine 155 mle. 507835,7762912354,47%1054,60
FV380591165,7867512049,17%1101,94
Panhard EBR 10510945,5559912049,17%985,15
Löwe 81372,4785511954,62%1634,12
Škoda T 5091642,1972311745,30%1478,23
Bat.-Châtillon 155 58101343,2560811557,39%1336,79
SU-85B4246,1922210846,30%463,00
KV-1S6581,7162010458,65%1101,97
Bishop5474,8434010153,47%1129,82
AMX 13 105 AM mle. 505400,023689349,46%732,97
K-91101702,176199349,46%1364,11
TVP VTU Koncept81074,996689050,00%1337,88
AMX 13 F3 AM6733,215838950,56%1183,94
Crusader 5.5-in. SP7751,735688951,69%1148,37
E 100102204,277308455,95%1813,92
FV2078995,806648345,78%1145,48
M48A5 Patton101849,557308351,81%1500,78
T26E5 Patriot 81282,018218158,02%1725,66
Object 70491927,837838058,75%1551,63
KV-15598,496177949,37%1366,49
Birch Gun4242,043667755,84%904,93
KV-8561015,057567452,70%1899,67
Bat.-Châtillon 25 t AP91551,358017455,41%1635,03
Matilda4136,922897243,06%142,11
S-5171037,515916845,59%1311,10
O-Ni71270,668586759,70%1831,29
212A91607,946796642,42%1325,87
T 55A 91851,009296666,67%2084,81
IS71078,147476555,38%1545,32
SU-14-281388,887906454,69%1663,00
SU-1527902,795736241,94%1100,30
T-804212,322466259,68%764,00
Hotchkiss EBR7585,627176167,21%1503,31
O-I6848,857166058,33%1695,15
AMX 13 757780,817335856,90%1741,85
AMX 105 AM mle. 474229,352825444,44%656,94
AE Phase I 91699,527955464,81%1641,62
Object 261101500,135975350,94%1397,57
T6981193,457385345,28%1397,18
Rheinmetall Skorpion G 81256,377005253,85%1221,26
Chrysler K GF 81296,208185050,00%1572,70
T71 DA7960,747324254,76%2361,10
M46 Patton9896,286083641,67%610,93
FV4004 Conway91785,827223354,55%1637,55
O-I Experimental5653,976643253,13%1266,95
AT 25400,284213231,25%853,90
Vickers Medium Mk. III388,162533164,52%284,93
Vickers Medium Mk. II280,001623030,00%127,85
Sexton II363,131963050,00%104,97
P.43 ter71126,178142965,52%1993,73
P.44 Pantera81559,897762748,15%2055,39
Panhard EBR 909693,705912733,33%754,47
Object 25791331,966332737,04%1071,31
M2 Light286,123182548,00%177,52
AMX 12 t6779,437222360,87%2460,02
P.43 bis6957,596762245,45%2067,16
SU-76M4155,051832268,18%418,88
T-103 81354,824502227,27%1329,99
Type 91 Heavy3177,242752152,38%519,09
AMX ELC bis5425,764742142,86%1486,93
M56 Scorpion 7929,756752065,00%1487,61
Renault Otsu1163,673791844,44%653,58
Pz.Kpfw. 38 (t)341,061401735,29%0,00
P.435480,444891662,50%1344,82
Type 97 Chi-Ha347,882221650,00%89,53
Alecto4372,883521650,00%896,54
M3 Stuart356,332271540,00%6,01
Challenger7995,644581457,14%1384,84
Charioteer8970,385681338,46%778,32
StuG IV 5505,313871346,15%1086,00
P26/404554,914731145,45%1524,90
Loyd Gun Carriage244,361061127,27%15,80
T-70371,182301145,45%48,68
Chi-Ni2102,001451020,00%249,37
Matilda Black Prince 5432,13493850,00%970,72
T-602104,00137714,29%234,26
Renault FT115,83110616,67%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2137,33159650,00%596,37
M5 Stuart4217,20298540,00%424,28
L-60 251,80146540,00%17,66
Tetrarch 2191,80278580,00%1083,55
LTP 3269,60355560,00%1355,16
T28 Concept 7531,40532560,00%649,57
Type 89 I-Go/Chi-Ro2142,50268450,00%417,83
Valentine AT4230,75376475,00%681,98
Object 252U 8623,75571475,00%566,41
Strv fm/211117,33429366,67%689,58
T1 Cunningham139,67155333,33%0,00
Renault FT 75 BS251,00184366,67%258,93
MS-1178,00239333,33%166,52
T3 HMC20,0041333,33%0,00
MTLS-1G14 3346,335333100,00%1389,69
T1 HMC20,002372100,00%261,00
Leichttraktor151,50148250,00%82,83
T2 Medium Tank20,0086250,00%82,83
Universal Carrier 2-pdr2125,00344250,00%384,78
Vickers Medium Mk. I196,002601100,00%516,14
Kolohousenka187,0013710,00%170,64
Strv m/38217,001881100,00%264,10
Renault NC-31128,001941100,00%261,00
T-29 360,007710,00%0,00
Type 64 61005,007921100,00%2909,44

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 19.03.2020
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 19.03.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 12.03.2017
Opustil klan: 02.05.2017
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 07.06.2017
Opustil klan: 01.01.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 07.04.2018
Opustil klan: 19.05.2018
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.01.2018
Opustil klan: 11.03.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 26.10.2018
Opustil klan: 26.09.2019
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 27.05.2018
Opustil klan: 25.10.2018
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 30.09.2019
Opustil klan: 03.10.2019
Pozice: Záložník
Přijat: 05.10.2019
Opustil klan: 17.01.2020