renko140

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.10.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14469002
Průměrný tier6,940,000,0010,00
Vítězství688947,61%00,00%00,00%150,00%
Porážky744951,48%00,00%00,00%150,00%
Remízy1310,91%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev376226,00%00,00%00,00%150,00%
Zničeno tanků | Ø94460,6500,0000,0021,00
Poměr zabití / smrtí0,880,000,002,00
Detekováno tanků | Ø108450,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození719,560,000,00842,50
Obsazování báze | Ø133610,9200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø89330,6200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti454,400,000,00438,50
WN7814,540,000,00720,54
WN8890,690,000,00285,60
Celkem
Bitev14469
Průměrný tier6,94
Vítězství688947,61%
Porážky744951,48%
Remízy1310,91%
Přežito bitev376226,00%
Zničeno tanků | Ø94460,65
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø108450,75
Průměrné poškození719,56
Obsazování báze | Ø133610,92
Obrana báze | Ø89330,62
Průměrné zkušenosti454,40
WN7814,54
WN8890,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev2
Průměrný tier10,00
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø21,00
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození842,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti438,50
WN7720,54
WN8285,60
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø21,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø5125,5000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti247,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø5125,50
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti247,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození892,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti279,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø22,00
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø22,00
Průměrné poškození892,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti279,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti29,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti29,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev152000
Vítězství6442,11%00,00%00,00%00,00%
Porážky8757,24%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,66%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6240,79%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø660,4300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1060,7000,0000,0000,00
Průměrné poškození701,050,000,000,00
Obsazování báze | Ø2171,4300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3402,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti358,540,000,000,00
Celkem
Bitev152
Vítězství6442,11%
Porážky8757,24%
Remízy10,66%
Přežito bitev6240,79%
Zničeno tanků | Ø660,43
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø1060,70
Průměrné poškození701,05
Obsazování báze | Ø2171,43
Obrana báze | Ø3402,24
Průměrné zkušenosti358,54
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev229000
Vítězství8838,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky14061,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6829,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1420,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,880,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2210,9700,0000,0000,00
Průměrné poškození577,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø2661,1600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4201,8300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti343,980,000,000,00
Celkem
Bitev229
Vítězství8838,43%
Porážky14061,14%
Remízy10,44%
Přežito bitev6829,69%
Zničeno tanků | Ø1420,62
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø2210,97
Průměrné poškození577,30
Obsazování báze | Ø2661,16
Obrana báze | Ø4201,83
Průměrné zkušenosti343,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (182)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-6 81206,1269258048,28%1316,90
Cromwell6577,1350151250,78%1209,41
T26E4 SuperPershing 81004,2263650449,60%1241,21
KV-856452,6130447748,01%600,96
IS-38854,6243739547,59%869,02
KV-15327,6027834648,55%514,32
T-54 first prototype 8993,5467834647,11%1273,03
T-1091024,6561432845,73%849,73
Tiger II8919,8752028649,30%1000,84
Strv 103-091483,8556526749,44%1267,48
IS7535,5334826348,67%576,59
T-5491159,5566022347,53%1054,23
Jagdpanther II81041,2559322045,00%1020,14
M127730,8740821546,98%835,26
T698795,6754021445,79%869,78
Tiger I7719,8539920748,31%800,42
Object 140101665,8867620344,83%1351,68
UDES 0381055,0151119748,22%1057,90
AMX 13 909694,8445418640,32%793,48
T34 81002,7655218446,74%1111,19
Jagdpanzer IV6444,3328317846,63%668,52
Conqueror91427,4967717647,73%1228,78
IS-7101450,0467717048,82%1084,97
Black Prince7652,8243116847,62%805,59
Jagdpanther7549,2937116848,21%589,74
Jagdtiger91417,1466516743,71%1129,49
AMX ELC bis5212,3331216650,00%595,46
AMX 13 757476,3547716540,00%743,44
AMX 12 t6263,5636316452,44%602,00
Caernarvon8755,5648416246,30%696,99
FV4202 8804,8048215742,68%823,02
Konštrukta T-34/1007678,3259715149,67%966,30
StuG III Ausf. G5221,3820614949,66%353,27
E 7591237,1967014951,68%1104,39
VK 36.01 (H)6371,3629514247,89%468,71
T-1506357,0929114147,52%413,97
FV215b 101544,9361913540,74%1125,85
BT-74152,6719113352,63%405,81
T216263,5731313346,62%567,21
KV-26532,4744812945,74%753,49
T71 DA7398,5946812944,19%644,44
E 100101739,4661612544,80%1309,67
Churchill VII6487,6336012455,65%854,53
Comet7640,0154212245,90%933,58
M66489,5732411744,44%598,22
Crusader6203,4623011454,39%478,25
KV-37693,8835411338,05%612,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5211,2727011150,45%412,39
T-62A101447,5260310335,92%978,65
T-437652,4161010148,51%929,77
SU-130PM 81027,944619848,98%932,94
Centurion Mk. I8850,725949747,42%995,91
T3281158,977249655,21%1349,93
KV-137409,583489538,95%400,95
KV-48730,545369245,65%619,32
M75180,232229148,35%483,78
T1 Heavy5346,883078950,56%588,39
T2971048,596958748,28%1315,85
AMX Chasseur de chars 8765,405798743,68%881,72
M5 Stuart473,912008043,75%40,35
Škoda T 40 6593,854658053,75%1064,26
M10391033,666487948,10%857,87
Panther mit 8,8 cm L/71 8903,806417955,70%1205,74
SU-855360,492777745,45%635,07
Churchill I5369,642767445,95%632,87
T71 CMCD7382,563707252,78%710,95
Matilda4184,971627133,80%244,46
T-448694,416027048,57%806,51
Covenanter5116,261857051,43%214,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.458,111807047,14%65,17
Škoda T 256657,155106657,58%1378,73
BZ-75101157,775956636,36%505,36
Bat.-Châtillon 12 t8585,544046550,77%933,38
Centurion Action X101563,676686448,44%1219,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4145,631736352,38%224,30
Panhard AMD 178B6327,112976347,62%799,80
M415336,372676050,00%432,99
M446607,954965955,93%935,84
T-28483,191365846,55%65,54
M3 Lee4132,801565642,86%231,64
M374195,821845657,14%597,27
SU-1006439,963965541,82%534,23
M3 Stuart364,701185438,89%0,49
Škoda T 509617,884474940,82%285,40
Jagdpanzer E 100101590,925754948,98%1049,50
AMX 404164,842294454,55%547,45
Centurion Mk. 7/191155,635954339,53%877,75
BDR G1 B5355,913524339,53%439,13
Pz.Kpfw. II Luchs4107,482434261,90%331,15
Ikv 1035303,003534146,34%596,90
Strv 746588,955324045,00%1047,37
Krupp-Steyr Waffenträger 7770,034524047,50%911,03
Alecto4212,742213938,46%328,51
TOG II* 6572,033663961,54%905,81
VK 16.02 Leopard5248,394433852,63%716,52
A-20565,501483638,89%5,75
Strv m/42-57 Alt A.2 6665,585223661,11%1289,38
T-46387,091313551,43%200,77
SU-85B4269,792523447,06%599,93
T1 Cunningham144,361463336,36%0,21
T110E5101656,136223237,50%1041,48
M5A1 Stuart4149,772903046,67%325,34
AMX 13 F3 AM6547,774213050,00%740,32
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,901242934,48%156,08
SU-76M4117,721222931,03%58,59
Valentine AT4202,521892948,28%405,28
M18 Hellcat6351,543072832,14%311,34
T-26294,591092725,93%231,16
T-50-2 6425,523422748,15%1134,57
STA-2 8712,414672737,04%600,74
Marder II3255,191772650,00%731,63
T404291,733172657,69%689,32
Lago4120,912552250,00%202,16
BT-2243,651202070,00%260,11
Ikv 65 Alt II6360,404702070,00%628,28
Type 3 Chi-Nu5538,535891963,16%1818,86
T1 HMC2165,841691957,89%1014,33
AMX 38349,211311952,63%114,09
Leichttraktor174,611621861,11%282,03
M2 Medium Tank383,411451752,94%156,21
Strv m/40L3157,002991560,00%503,28
14TP4126,272361566,67%437,18
Super Conqueror101234,475271546,67%724,04
T-29 3195,132081546,67%574,55
Type 4 Chi-To6286,004141457,14%455,74
Vickers Medium Mk. III3153,861851471,43%620,76
MS-1147,001301442,86%18,18
Type 2597 Chi-Ha325,43991457,14%146,25
Cruiser Mk. IV4122,621391338,46%118,64
Vickers Medium Mk. I139,751301241,67%7,17
Pz.Kpfw. 35 (t)297,421481241,67%257,30
M2 Light241,171101241,67%15,04
TVP VTU Koncept8320,833521250,00%244,31
T56 GMC3159,081541250,00%380,53
E 50 Ausf. M10726,006041250,00%376,85
43 M. Toldi III 346,671541250,00%150,05
Hotchkiss H35253,181061118,18%0,00
Panzerjäger I2108,911281145,45%201,46
SU-18291,82741127,27%288,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C3105,452391154,55%398,63
Type 97 Chi-Ha3103,601871060,00%265,25
AT-1298,11129977,78%398,04
Universal Carrier 2-pdr2187,89212966,67%837,00
StuG IV 5362,22300944,44%710,60
BT-7 artillery 3164,56210922,22%381,76
D23190,25177812,50%528,53
Ikv 72395,75223862,50%227,08
Type 1 Chi-He4194,14251728,57%316,78
Cruiser Mk. III3152,29167757,14%609,91
Ikv 90 Typ B7637,17285616,67%608,09
T3 HMC279,67125633,33%99,38
Rheinmetall Skorpion G 8597,83344650,00%458,86
Super Hellcat 7646,83548666,67%942,89
Vickers Medium Mk. II2102,40181560,00%435,13
Sav m/434234,00366560,00%575,07
Type T-345100,00295560,00%201,93
M40/M438473,60369560,00%435,81
L-60 266,40212520,00%84,21
T7 Combat Car 266,20203580,00%316,97
LTP 334,20188580,00%264,10
Strv m/38297,25232475,00%425,19
VK 30.01 (P)6112,50280450,00%102,04
TKS z n.k.m. 20 mm 238,00132366,67%261,00
B14310,335493100,00%978,05
D1259,67138366,67%236,56
Vickers Mk. E Type B244,678430,00%0,00
VK 30.02 (M)650,67339366,67%261,00
Lorraine 40 t 8100,67302366,67%261,00
Fiat 3000149,00110250,00%76,78
LT vz. 352195,0017520,00%660,47
Renault FT1107,0010820,00%396,08
ST vz. 394394,0027420,00%1242,75
T54E19151,5028920,00%0,00
AMR 35 2104,50179250,00%316,26
MKA 224,50107250,00%94,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 293,00211250,00%268,83
Kolohousenka193,004371100,00%499,20
Strv fm/211177,004311100,00%1147,56
Renault Otsu10,001631100,00%261,00
T2 Medium Tank2153,003281100,00%793,63
T1E6 20,003310,00%0,00
Light Mk. VIC 218,001741100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.10.2018
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.10.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.11.2014
Opustil klan: 05.02.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 08.02.2015
Opustil klan: 08.02.2017