rybson07

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.03.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9344000
Průměrný tier5,530,000,000,00
Vítězství436246,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky489152,34%00,00%00,00%00,00%
Remízy910,97%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev252927,07%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø44760,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,660,000,000,00
Detekováno tanků | Ø53490,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození384,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø105271,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø35150,3800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti280,180,000,000,00
WN7568,570,000,000,00
WN8511,870,000,000,00
Celkem
Bitev9344
Průměrný tier5,53
Vítězství436246,68%
Porážky489152,34%
Remízy910,97%
Přežito bitev252927,07%
Zničeno tanků | Ø44760,48
Poměr zabití / smrtí0,66
Detekováno tanků | Ø53490,57
Průměrné poškození384,25
Obsazování báze | Ø105271,13
Obrana báze | Ø35150,38
Průměrné zkušenosti280,18
WN7568,57
WN8511,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství216,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky1083,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev216,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,4200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø90,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození450,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti184,580,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství216,67%
Porážky1083,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev216,67%
Zničeno tanků | Ø50,42
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø90,75
Průměrné poškození450,17
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti184,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (123)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
VK 30.01 (H)5409,2830099149,14%893,63
M66582,3135586752,25%842,44
Pz.Kpfw. III/IV5201,7918462442,95%305,77
VK 30.01 (D)6322,2925253644,22%393,01
T297718,5738850246,02%719,21
Strv m/42-57 Alt A.2 6451,9332132350,15%596,70
Super Hellcat 7454,3030331045,16%436,83
M10 RBFM 5424,5435829150,86%702,48
Tiger I7622,9937027250,74%657,58
M1039678,4841127240,07%362,00
T328567,2737925940,15%376,35
T1 Heavy5376,3427820350,25%597,79
VK 36.01 (H)6436,8531118446,20%538,20
VK 30.02 (D)7376,7028317741,81%313,63
StuG III Ausf. G5320,5722316945,56%532,79
T-345308,3627313745,99%635,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J464,5113313036,92%0,15
Durchbruchswagen 24161,2118611951,26%288,14
Tiger II8436,7335510947,71%287,96
Matilda4112,2618610151,49%140,37
KV-1SA 5342,9730210146,53%530,74
Strv 746371,4727810050,00%520,76
Covenanter581,061439940,40%11,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4280,152439451,06%612,96
M3 Lee4139,501549442,55%253,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E366,001228752,87%125,67
T-505114,581798346,99%183,26
Strv m/425294,022438248,78%605,11
P.435322,232568248,78%703,61
T110E510689,165518145,68%302,31
Churchill I5196,392268037,50%132,38
Type 5 Heavy101310,635497145,07%670,60
M5A1 Stuart4208,342277048,57%567,40
Strv S1 8688,093006735,82%383,07
T-463149,641716454,69%537,06
Cruiser Mk. IV441,281016454,69%130,68
M5 Stuart444,191555750,88%100,07
P26/404233,382065549,09%490,72
Lago4206,922375152,94%553,41
Pz.Kpfw. II Luchs487,941694942,86%75,13
T-26291,431374650,00%302,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C365,161644452,27%153,66
T-34-856347,022114323,26%365,52
M3 Stuart379,801264040,00%49,50
P.43 bis6318,202614040,00%295,75
T56 GMC3100,281304047,50%135,44
Fantôme 9664,004023935,90%312,43
DS PZInż5370,093003540,00%568,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6269,892183537,14%351,52
Vickers Medium Mk. III3109,651253438,24%162,28
Type T-345346,822773351,52%805,04
Ikv 723203,612293164,52%620,39
B.U.G.I.6412,004712958,62%599,15
Valentine3155,412162948,28%401,14
Cruiser Mk. II2128,141772951,72%438,64
LT vz. 383139,711912842,86%386,94
Strv m/40L3120,071652744,44%193,36
Sav m/434170,632012744,44%258,80
Pz.Kpfw. II225,04762634,62%0,00
Cruiser Mk. III333,23652634,62%0,00
14TP4225,081782429,17%508,49
Marder II3173,211602445,83%331,18
M2 Medium Tank3143,181812250,00%364,25
M15/423185,431872157,14%482,79
Leo7359,053692128,57%248,35
M2 Light238,671212161,90%194,78
Somua S353182,051752050,00%336,87
VK 30.02 (M)6540,753952035,00%715,80
Vickers Medium Mk. II259,32811942,11%39,92
Type 2597 Chi-Ha3138,631701936,84%248,92
L-60 2158,792441952,63%814,05
Renault FT132,89791850,00%84,29
T3 HMC286,891411866,67%357,53
T1 Cunningham146,121041758,82%161,03
Pz.Kpfw. I217,40931540,00%18,13
T2 Medium Tank262,79851428,57%57,34
AMX 38357,081471330,77%3,10
GSOR the TANK 9717,853771338,46%387,36
Rheinmetall Skorpion G 8601,923461353,85%524,08
M8A14109,671281241,67%21,19
Chi-Ni221,00831040,00%0,00
Hotchkiss H35249,901141060,00%158,70
Cruiser Mk. I1128,7882911,11%416,16
O-Ni7312,33431944,44%145,94
Type 89 I-Go/Chi-Ro252,00125955,56%124,39
Gabler’s Destroyer 5175,89279944,44%275,25
10TP3130,50109812,50%274,13
Vickers Mk. E Type B2134,13144850,00%434,16
Leichttraktor112,6361850,00%82,83
Pz.Sfl. IC 4370,88381862,50%1253,31
Strv m/382192,71211757,14%904,05
D1220,0056728,57%0,00
Renault Otsu115,6773633,33%0,00
Renault FT 75 BS283,50104650,00%329,84
FV230 Canopener10730,00641666,67%439,90
Patton the Tank 9310,67227633,33%5,60
Panzerjäger I214,2080560,00%164,03
G.Pz. Mk. VI (e)210,8063560,00%207,85
Renault R35284,80151540,00%119,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5248,20212540,00%292,76
M24E2 Super Chaffee 6391,50281450,00%820,57
Somua SM 81093,50687450,00%962,66
Vickers Medium Mk. I171,67112366,67%348,59
LT vz. 352112,00199333,33%287,89
M14/412215,00181333,33%697,95
Renault NC-3110,0080333,33%0,00
Black Prince II 7857,00572333,33%761,88
LTP 30,0099366,67%242,37
Pz.Kpfw. 35 (t)222,503620,00%0,00
7TP2128,00178250,00%309,33
T-2840,004520,00%0,00
MS-1158,001582100,00%305,13
T-50-2 6308,00207250,00%603,39
WZ-120G FT 9350,00523250,00%126,70
Kolohousenka131,002091100,00%264,10
Strv fm/2110,001381100,00%261,00
Fiat 30001112,002201100,00%622,04
4TP1156,002931100,00%840,74
FV229 Contender9826,0022110,00%354,52
AMX ELC 901 6248,0010510,00%331,34
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,007210,00%0,00
TS-5 8690,009841100,00%658,76
43 M. Toldi III 30,001411100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 17.03.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.03.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 04.02.2016
Opustil klan: 02.06.2017