sarma_90

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 30.07.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10271000
Průměrný tier6,920,000,000,00
Vítězství471545,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky540652,63%00,00%00,00%00,00%
Remízy1501,46%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev204419,90%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø51610,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø77060,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození660,240,000,000,00
Obsazování báze | Ø100580,9800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø28930,2800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti476,470,000,000,00
WN7656,110,000,000,00
WN8714,140,000,000,00
Celkem
Bitev10271
Průměrný tier6,92
Vítězství471545,91%
Porážky540652,63%
Remízy1501,46%
Přežito bitev204419,90%
Zničeno tanků | Ø51610,50
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø77060,75
Průměrné poškození660,24
Obsazování báze | Ø100580,98
Obrana báze | Ø28930,28
Průměrné zkušenosti476,47
WN7656,11
WN8714,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev33000
Vítězství2369,70%00,00%00,00%00,00%
Porážky824,24%00,00%00,00%00,00%
Remízy26,06%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1339,39%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø200,6100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.170,910,000,000,00
Obsazování báze | Ø1434,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti797,030,000,000,00
Celkem
Bitev33
Vítězství2369,70%
Porážky824,24%
Remízy26,06%
Přežito bitev1339,39%
Zničeno tanků | Ø110,33
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø200,61
Průměrné poškození1.170,91
Obsazování báze | Ø1434,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti797,03
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství120,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky480,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev120,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.424,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti515,200,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství120,00%
Porážky480,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev120,00%
Zničeno tanků | Ø30,60
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø20,40
Průměrné poškození1.424,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti515,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev72000
Vítězství3852,78%00,00%00,00%00,00%
Porážky3345,83%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,39%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2230,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø330,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,660,000,000,00
Detekováno tanků | Ø180,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození798,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø1271,7600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø50,0700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti556,740,000,000,00
Celkem
Bitev72
Vítězství3852,78%
Porážky3345,83%
Remízy11,39%
Přežito bitev2230,56%
Zničeno tanků | Ø330,46
Poměr zabití / smrtí0,66
Detekováno tanků | Ø180,25
Průměrné poškození798,43
Obsazování báze | Ø1271,76
Obrana báze | Ø50,07
Průměrné zkušenosti556,74
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev397000
Vítězství17644,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky21554,16%00,00%00,00%00,00%
Remízy61,51%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev12130,48%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1990,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3380,8500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.023,460,000,000,00
Obsazování báze | Ø6001,5100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3600,9100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti586,160,000,000,00
Celkem
Bitev397
Vítězství17644,33%
Porážky21554,16%
Remízy61,51%
Přežito bitev12130,48%
Zničeno tanků | Ø1990,50
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø3380,85
Průměrné poškození1.023,46
Obsazování báze | Ø6001,51
Obrana báze | Ø3600,91
Průměrné zkušenosti586,16
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev229000
Vítězství9139,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky12956,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy93,93%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6829,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø890,3900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1390,6100,0000,0000,00
Průměrné poškození818,270,000,000,00
Obsazování báze | Ø1620,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1000,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti480,830,000,000,00
Celkem
Bitev229
Vítězství9139,74%
Porážky12956,33%
Remízy93,93%
Přežito bitev6829,69%
Zničeno tanků | Ø890,39
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø1390,61
Průměrné poškození818,27
Obsazování báze | Ø1620,71
Obrana báze | Ø1000,44
Průměrné zkušenosti480,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev125,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.736,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti194,000,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství00,00%
Porážky4100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø20,50
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø20,50
Průměrné poškození1.736,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti194,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (122)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T34 8899,4358998848,58%924,23
ISU-152K 8762,9651782044,27%611,51
T-109946,5759254544,95%723,41
IS-38834,5957137344,50%802,11
Object 252U 8826,2261933645,24%667,64
KV-48878,0060330348,18%907,26
E 7591284,0968628846,18%1110,83
Grille5425,4318927541,09%744,40
Tiger II8884,1157026343,35%827,09
ST-I91302,6469625847,67%1087,74
KV-15330,2932124741,30%469,76
Hummel6720,7941122452,23%1041,34
T54E19902,1359821546,98%625,27
G.W. Tiger91028,6462119350,26%966,47
KV-856445,4541419245,31%597,75
IS7534,3746618940,21%459,97
T71 DA7386,6662317650,00%618,22
G.W. Panther7933,9452017349,71%1165,38
G.W. Tiger (P)8822,6044916736,53%699,71
T2971026,7470414544,14%1286,89
Sturmpanzer II4174,1013112745,67%396,43
KV-37589,2650612544,00%564,70
IS-2-II8691,8559411851,69%630,86
Caernarvon8733,5255211037,27%551,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5249,1532911045,45%476,84
Tiger I7716,4358710855,56%881,15
T-28449,7513910648,11%80,51
ARL V396474,4836710640,57%667,33
T-34-856651,9060210558,10%1364,86
IS-7101364,976919959,60%1046,16
Indien-Panzer8462,984739545,26%359,04
P.43 bis6350,973929045,56%421,37
T-1506610,285188947,19%935,26
M66426,474698552,94%540,70
T-345141,382318036,25%94,27
Black Prince7502,045927860,26%575,30
Carro d'assalto P.887497,945077847,44%450,08
Conqueror9721,875707847,44%435,67
T216125,624107853,85%197,95
VK 36.01 (H)6533,124827647,37%806,93
A-20555,651427448,65%95,45
S35 CA5416,013557440,54%749,21
T698672,784577444,59%604,20
Nashorn6518,793626833,82%601,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,152016744,78%52,39
T328446,894936243,55%253,61
Churchill VII6393,663916136,07%394,34
T1 Cunningham175,531555538,18%199,70
VK 30.02 (M)6406,484615248,08%562,18
M3 Lee4124,042075149,02%250,38
M75146,332845135,29%253,39
SU-263194,041695046,00%392,59
Somua SAu 404179,712604948,98%309,56
BT-7431,181024443,18%39,71
Pz.Kpfw. 35 (t)265,201344454,55%200,10
Type 3 Chi-Nu5279,323114445,45%550,71
Pz.Kpfw. 38 (t)349,981124452,27%102,56
StuG III Ausf. G5267,353004351,16%461,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer478,121284346,51%64,45
Churchill I5482,744294247,62%865,17
VK 30.02 (D)7422,314434235,71%349,26
T1 Heavy5292,653713745,95%411,09
T2 Medium Tank262,72843622,22%56,80
T675179,232813540,00%126,36
IS-3-II9601,035603548,57%344,48
M8A14200,742753438,24%256,00
P.435301,423093141,94%529,16
T-46338,90823122,58%0,00
T1 HMC2108,971032948,28%482,63
Sturmpanzer I Bison388,501142853,57%166,39
SU-182215,571262842,86%1306,52
Kanonenjagdpanzer 105 8480,673962729,63%203,56
M2 Medium Tank346,271132650,00%86,70
IS-4101607,466832650,00%1070,06
Matilda4121,082832548,00%137,00
MS-1112,96612343,48%21,11
Panzerjäger I234,09842343,48%20,46
Type 5 Chi-Ri7286,293572133,33%137,48
Type 1 Chi-He4174,711842133,33%259,96
SU-54350,603352075,00%846,90
M5 Stuart4108,472731957,89%211,71
Vickers Medium Mk. III391,781871861,11%263,89
Type 4 Chi-To6167,532581526,67%16,90
Renault FT AC279,001821546,67%95,85
BT-2213,921231353,85%118,16
VK 30.01 (H)5576,924531353,85%1263,69
T-26219,23641330,77%0,00
Progetto CC55 mod. 548635,084181216,67%339,10
Sturer Emil7315,334171266,67%397,23
Leichttraktor147,64781136,36%0,92
Renault UE 573190,183051145,45%441,60
SU-122A5125,272041154,55%152,87
P26/404241,33306977,78%626,18
E 100101191,2241790,00%568,23
T56 GMC3129,88284862,50%381,18
AMX AC mle. 467372,38197812,50%208,25
Pz.Sfl. IC 4152,88369887,50%427,87
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3205,00196812,50%347,16
Valiant 5525,38511837,50%900,03
Vickers Medium Mk. I134,0071742,86%16,90
Vickers Medium Mk. II230,50102633,33%0,00
Vickers Mk. E Type B227,0093650,00%79,78
Pz.Kpfw. T 15 3300,17656683,33%1345,24
Super Hellcat 7562,33523650,00%629,52
T1E6 267,80145560,00%243,96
M3 Stuart3136,33351366,67%518,09
7TP2368,33331333,33%1423,63
10TP3223,00306366,67%850,65
Type 2597 Chi-Ha373,3366333,33%0,00
T3 HMC2282,335533100,00%1688,65
M18 Hellcat6111,0013330,00%0,00
Pz.Kpfw. I240,67222366,67%261,00
Renault Otsu189,5010320,00%171,61
M2 Light213,50219250,00%89,05
Kolohousenka1327,004261100,00%1855,63
4TP1150,002151100,00%737,01
Renault NC-3110,00911100,00%261,00
M374211,002321100,00%674,39
T-116 395,003361100,00%368,56
T-50-2 6431,006981100,00%1290,04
M24E2 Super Chaffee 6175,005061100,00%421,58
T7 Combat Car 20,0018410,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 30.07.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.01.2020
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.06.2015
Opustil klan: 29.07.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.07.2014
Opustil klan: 26.06.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 24.05.2013