sbs2

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.01.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev87400029
Průměrný tier6,220,000,008,48
Vítězství409946,90%00,00%00,00%1551,72%
Porážky450851,58%00,00%00,00%1448,28%
Remízy1331,52%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev277231,72%00,00%00,00%1344,83%
Zničeno tanků | Ø53030,6100,0000,00280,97
Poměr zabití / smrtí0,890,000,001,75
Detekováno tanků | Ø37130,4200,0000,0080,28
Průměrné poškození647,730,000,001.620,48
Obsazování báze | Ø110601,2700,0000,00130,45
Obrana báze | Ø41710,4800,0000,0090,31
Průměrné zkušenosti384,560,000,00788,55
WN7743,180,000,001148,51
WN8745,360,000,001729,42
Celkem
Bitev8740
Průměrný tier6,22
Vítězství409946,90%
Porážky450851,58%
Remízy1331,52%
Přežito bitev277231,72%
Zničeno tanků | Ø53030,61
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø37130,42
Průměrné poškození647,73
Obsazování báze | Ø110601,27
Obrana báze | Ø41710,48
Průměrné zkušenosti384,56
WN7743,18
WN8745,36
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev29
Průměrný tier8,48
Vítězství1551,72%
Porážky1448,28%
Remízy00,00%
Přežito bitev1344,83%
Zničeno tanků | Ø280,97
Poměr zabití / smrtí1,75
Detekováno tanků | Ø80,28
Průměrné poškození1.620,48
Obsazování báze | Ø130,45
Obrana báze | Ø90,31
Průměrné zkušenosti788,55
WN71148,51
WN81729,42
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (127)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Matilda4316,50266115149,09%810,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81046,4847260647,69%903,70
GSOR 1008 81160,2062755348,46%1068,88
StuG III Ausf. G5285,1723840445,05%478,04
Object 70491458,8559431346,33%1000,74
T-34-85M 6613,1846526550,19%860,11
Jagdpanzer IV6327,4627825644,53%383,34
Forest Spirit 81112,0660125147,01%982,58
T675176,1820023849,16%202,20
Strv m/42-57 Alt A.2 6579,6042921151,66%859,74
SU-86510,1130120647,57%559,75
Jagdpanther7598,0633919847,47%595,98
SU-122A5348,1424419648,47%658,07
O-I6520,2438319553,85%778,84
T-103 8903,5151619448,45%807,78
Miel 8768,0854517842,13%560,52
Object 268101702,0359015844,94%999,17
SU-54158,3016315547,74%223,01
StuG III Ausf. B4240,1721615049,33%476,58
Turtle Mk. I 8994,8164214948,32%864,50
T26E5 Patriot 8710,0942514536,55%539,08
Cruiser Mk. IV4118,7317413251,52%220,35
XM66F 8847,9649712932,56%565,75
Object 752 91131,1368212747,24%752,70
Sturer Emil7666,3637210347,57%804,58
Grille 15101571,675888445,24%930,50
Marder 38T4215,302248155,56%470,10
AMX 105 AM mle. 474253,032207552,00%792,86
AMX 13 105 AM mle. 505252,592107145,07%354,87
PTZ-78111935,087387143,66%926,01
Churchill I5283,182486243,55%353,53
Cruiser Mk. III344,35946245,16%32,98
Type 63 8748,986315543,64%564,30
WZ-120-1G FT 8819,285235440,74%617,47
D23103,271455143,14%154,01
FV215b (183) 101022,944985139,22%454,14
M8A14179,802005152,94%315,83
B14113,431544936,73%58,30
Tiger-Maus 91093,485504837,50%611,56
Controcarro 3 Minotauro101692,607384751,06%1048,40
WZ-113G FT102101,436134639,13%1138,01
Pz.Sfl. IVc5472,833454654,35%1020,60
Type 95 Heavy4191,782234555,56%544,12
SMV CC-678933,145194339,53%771,76
O-I Experimental5353,233444062,50%618,38
Super Hellcat 7578,783914045,00%590,79
Vickers Medium Mk. III376,351073732,43%27,33
Pz.Kpfw. 38 (t)398,711493551,43%191,58
Char Futur 4 9987,915263438,24%545,29
T3 HMC272,25813221,88%51,65
SU-263117,031413154,84%219,24
Ferdinand8545,963712646,15%338,29
Renault UE 57398,461332642,31%68,10
LTP 341,231052646,15%58,77
SMV CC-567831,966162556,00%1058,35
T56 GMC398,401552548,00%135,60
Marder II3172,962122552,00%404,97
Lorraine 39L AM3170,961732445,83%396,45
M2 Medium Tank3112,751602445,83%208,08
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.463,821902236,36%0,21
Škoda T 27 8530,104502142,86%409,60
GSOR 1010 FB 8580,484342133,33%360,30
AMX 50 Foch (155) 101432,305622030,00%789,46
T7 Combat Car 222,00792040,00%16,75
T1 HMC238,941031752,94%135,49
Semovente M43 Bassotto6656,594811752,94%921,92
T2 Medium Tank240,59911758,82%158,29
Waffenträger auf Pz. IV91198,066381758,82%891,48
Char Mle. 75 9643,416911764,71%807,20
M48A5 Patton10983,314721637,50%423,63
Renault FT AC280,201041560,00%212,90
Vickers Medium Mk. II218,00671428,57%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)274,711181442,86%144,86
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4421,934101435,71%780,15
T1E6 217,92591323,08%0,00
Renault FT 75 BS2109,251101241,67%416,81
Windhund 81186,425741241,67%1009,16
SU-18237,64751136,36%1,75
Type 89 I-Go/Chi-Ro2104,361301118,18%196,31
Covenanter536,551801172,73%261,00
Gonsalo 8485,273631127,27%165,23
Jagdtiger Prototype 81014,506671050,00%851,48
Vickers Medium Mk. I136,7875922,22%0,00
M2 Light213,7864933,33%0,00
Panzerjäger I2102,78149955,56%268,82
SU-76M4211,44100911,11%318,43
SU-14-17453,78315944,44%382,90
Strv m/382143,88152837,50%404,16
D1262,75117850,00%106,39
Type 91 Heavy3218,88254850,00%649,54
CS-52 LIS 8885,00440812,50%786,27
T26E4 SuperPershing 8474,86493728,57%305,88
T-50-2 6189,00502771,43%485,61
T-45 2254,14355757,14%1371,44
T1 Cunningham122,83117666,67%218,72
Renault FT114,6775666,67%227,75
Object 283 9931,50448633,33%639,41
Renault NC-31113,2065560,00%172,24
Leichttraktor116,6097580,00%261,00
S-517346,50336425,00%120,82
11310916,75881475,00%718,66
T-26G FT2103,751994100,00%371,01
M3G FT361,0056425,00%0,00
T-116 3225,00310450,00%787,19
SU-14-28546,3326830,00%268,34
KV-26791,33333333,33%1374,98
AMR 35 216,6799366,67%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 215,332930,00%0,00
Pvlvv fm/422120,5011520,00%239,63
M26 Pershing80,0020250,00%127,63
T-29 3277,50270250,00%862,17
M24E2 Super Chaffee 656,5014720,00%0,00
Strv fm/21164,002561100,00%355,08
Renault Otsu10,001131100,00%261,00
MS-110,001510,00%0,00
O-Ni7436,004641100,00%497,59
WZ-111G FT91526,009351100,00%1250,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,001710,00%0,00
ARMT 5354,0024010,00%529,19
KV-1SA 5236,003061100,00%432,46
MKA 2707,0042710,00%4004,29
Tiger 131 60,0014010,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 60,00510,00%0,00
Vickers 6 ton 20,003510,00%0,00
Valiant 50,0014110,00%0,00
BT-7 artillery 30,006710,00%0,00
43 M. Toldi III 358,002901100,00%264,10

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.01.2025
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 05.02.2023
Opustil klan: 12.01.2025
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 05.02.2023
Opustil klan: 24.12.2024