sikula_2016

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 12.09.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10140024146
Průměrný tier5,650,008,338,05
Vítězství496548,96%00,00%937,50%6645,21%
Porážky507850,08%00,00%1562,50%8054,79%
Remízy970,96%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev225422,23%00,00%28,33%1711,64%
Zničeno tanků | Ø59880,5900,00160,671010,69
Poměr zabití / smrtí0,760,000,730,78
Detekováno tanků | Ø82760,8200,00190,791951,34
Průměrné poškození617,850,001.228,211.099,49
Obsazování báze | Ø137681,3600,0000,00550,38
Obrana báze | Ø21780,2100,0000,0050,03
Průměrné zkušenosti379,530,00569,54600,98
WN7813,130,00714,85879,28
WN8913,860,001117,391324,03
Celkem
Bitev10140
Průměrný tier5,65
Vítězství496548,96%
Porážky507850,08%
Remízy970,96%
Přežito bitev225422,23%
Zničeno tanků | Ø59880,59
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø82760,82
Průměrné poškození617,85
Obsazování báze | Ø137681,36
Obrana báze | Ø21780,21
Průměrné zkušenosti379,53
WN7813,13
WN8913,86
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev24
Průměrný tier8,33
Vítězství937,50%
Porážky1562,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev28,33%
Zničeno tanků | Ø160,67
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø190,79
Průměrné poškození1.228,21
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti569,54
WN7714,85
WN81117,39
Posledních 30 dní
Bitev146
Průměrný tier8,05
Vítězství6645,21%
Porážky8054,79%
Remízy00,00%
Přežito bitev1711,64%
Zničeno tanků | Ø1010,69
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø1951,34
Průměrné poškození1.099,49
Obsazování báze | Ø550,38
Obrana báze | Ø50,03
Průměrné zkušenosti600,98
WN7879,28
WN81324,03
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství116,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy116,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev233,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození265,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti199,670,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství116,67%
Porážky466,67%
Remízy116,67%
Přežito bitev233,33%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø10,17
Průměrné poškození265,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti199,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (238)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
BT-7 artillery 3433,9643366152,34%1875,29
IS-7101957,9571335251,42%1539,30
Object 25791341,6056834151,32%1203,50
IS-38999,2750630447,70%1024,58
IS7750,7644128749,83%922,34
ISU-1528913,8441826944,24%722,21
T-505129,8719525846,51%237,08
KV-26590,3738424451,23%901,72
T-448979,1153718851,06%1248,83
T-34-856583,9645718255,49%1098,37
SU-14-28788,7640617142,11%646,25
T-50-2 6447,6643716944,97%1144,58
T1 Cunningham163,0914215347,71%177,72
LTG7479,4542515150,33%895,84
Leichttraktor1176,0318114746,94%778,65
BT-2296,6015414448,61%303,45
Grille 15101913,2965313956,12%1364,42
S-517763,2450413149,62%859,26
KV-1S6467,5332213045,38%614,02
SU-1527611,7039912944,19%634,44
Cruiser Mk. III382,0515112542,40%128,38
T-345350,0827712248,36%806,28
Object 70491317,8850712140,50%764,82
T-5491263,4476611758,12%1341,33
KV-15291,6126410147,52%409,68
MT-256154,362219932,32%155,27
T-29 3153,161669643,75%315,62
SU-855275,121949548,42%438,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3223,692609545,26%916,32
T-4371015,975388850,00%1755,30
4TP1265,532658656,98%1457,31
Ikv 72395,361438360,24%204,20
T92 HMC101183,145837945,57%890,59
SU-100M17982,665067945,57%1258,27
Hotchkiss EBR7683,325657969,62%1695,49
KR-1112423,388627956,96%1802,95
T-1506723,864137150,70%1127,48
MS-1181,841656950,72%280,99
FV215b (183) 101421,305426643,94%868,86
SU-122A5249,762126654,55%447,07
Super Hellcat 7746,114726651,52%1016,77
AMX AC mle. 488885,105706347,62%792,81
M5 Stuart4192,822056152,46%488,43
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6695,923736142,62%1109,47
AMX 105 AM mle. 474191,821546045,00%433,64
M53/M5591110,356156038,33%983,49
Type 586669,863845851,72%1163,24
AMX 13 757684,484955839,66%1204,81
Pz.Kpfw. II Ausf. G342,292045850,00%90,80
M2 Light2102,891985745,61%224,11
AMX 12 t6562,394015754,39%1486,00
Renault Otsu191,952335554,55%331,41
SU-1006479,913025547,27%627,66
T-34 shielded 5447,583645352,83%1038,78
Type 95 Heavy4114,451765149,02%197,54
SU-1018690,415275145,10%548,64
KV-856820,844494955,10%1324,18
WZ-1317669,926124951,02%1301,71
M24 Chaffee5255,272354850,00%735,86
59-166461,794674765,96%1422,16
Renault FT137,931504650,00%83,50
M415267,302384459,09%360,51
SU-86681,125144348,84%813,01
M5A1 Stuart4187,452184252,38%529,84
Wespe358,461334153,66%162,50
T1 HMC229,28804047,50%82,73
M7 Priest3109,481624055,00%223,23
T-46364,591513948,72%83,47
IS-27914,134463852,63%1117,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E323,221303735,14%0,08
Bat.-Châtillon 155 58101061,846023751,35%826,21
Type 91 Heavy352,181493455,88%163,47
SU-76M453,061503455,88%143,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J451,151683342,42%22,44
Grille5424,242203342,42%715,18
Loyd Gun Carriage286,731363348,48%414,58
Tiger 131 6837,584463333,33%1224,42
Lorraine 39L AM368,251133265,63%264,10
M40/M438996,226593253,13%986,92
BT-74115,131613145,16%214,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4269,372163050,00%542,61
Marder II3108,371483030,00%74,47
G.Pz. Mk. VI (e)234,07833050,00%113,16
Object 140101393,976143040,00%828,11
Bat.-Châtillon 12 t8756,975403033,33%1111,08
M2 Medium Tank349,311652944,83%43,17
AT-1256,101282948,28%62,46
T2 Medium Tank297,522142965,52%475,18
Kolohousenka171,611412857,14%243,35
T2971318,506932853,57%1841,58
Nashorn6546,713192857,14%854,97
Pz.Sfl. IVb4222,431552842,86%485,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. A339,611492853,57%110,03
Hummel6520,784622781,48%796,88
212A91087,785982744,44%908,56
Fantôme 91372,076222762,96%1379,95
Vickers Medium Mk. I159,771492650,00%137,13
M374137,231322638,46%213,24
M127866,735612650,00%1055,84
Object 268101917,625562653,85%1261,12
Panhard AMD 178B6349,962802544,00%826,71
Object 283 9822,165022540,00%576,02
Valentine AT4158,422032454,17%316,03
LTTB8317,252702429,17%272,00
WZ-111 Alpine Tiger 81614,178472479,17%2113,04
M4A3E8 Sherman6706,614912369,57%1499,87
Pz.Kpfw. II279,781892352,17%183,45
SU-18294,871062339,13%344,45
AMX 13 105 AM mle. 505318,592102254,55%586,88
SU-54131,411432254,55%217,14
SU-263166,291322138,10%218,92
Renault UE 57331,76942128,57%0,00
M446424,522592133,33%422,96
Pz.Kpfw. 35 (t)264,501472045,00%108,45
A-20555,801532050,00%107,31
T71 DA7635,056772065,00%1269,12
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6454,803742040,00%951,95
Universal Carrier 2-pdr263,681101942,11%13,22
Strv fm/211162,333261850,00%818,91
Renault NC-31171,441311833,33%130,66
O-I Experimental5181,671871838,89%58,07
LT vz. 35284,881601735,29%138,54
M15/423139,351631735,29%155,69
Panzerjäger I230,531131752,94%102,49
T-26249,881531770,59%260,95
AMX 13 F3 AM6365,353231752,94%426,65
Type 89 I-Go/Chi-Ro266,651761758,82%175,47
P26/404130,941491631,25%76,16
T3 HMC241,251221668,75%246,18
Type 63 81017,386001631,25%825,58
Hotchkiss H35263,072141573,33%285,32
Sturmpanzer I Bison367,131351546,67%62,55
T56 GMC358,131521553,33%105,56
VK 30.02 (M)6558,073511533,33%821,65
T376707,535101526,67%1726,10
Sexton II358,501091442,86%34,93
Cruiser Mk. I1108,861661435,71%323,68
Somua SAu 404232,001841485,71%616,35
T-1091332,646381435,71%927,57
FCM 36271,861901450,00%152,64
T-60234,501331450,00%71,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. D451,501231442,86%32,50
KV-5 8979,867241450,00%983,34
StuG III Ausf. G5333,851921330,77%529,09
T328751,695211338,46%533,94
Pz.Kpfw. II Luchs442,691481353,85%130,98
Waffenträger auf Pz. IV91994,928271369,23%1733,26
IS-M8717,695021361,54%767,87
Type 2597 Chi-Ha391,501381216,67%64,48
T-62A10717,674491241,67%357,11
T-116 3105,332021233,33%173,76
Strv m/38292,182511172,73%409,68
Renault FT 75 BS283,45851127,27%250,73
AMX 38370,642001136,36%3,10
Pz.Kpfw. I249,181111118,18%0,00
SU-14-17490,91297119,09%404,98
Object 43091540,097101127,27%1189,04
M3 Stuart362,302331040,00%6,01
Bat.-Châtillon 155 5591211,207681060,00%1382,78
Windhund 81256,207131060,00%1349,85
Löwe 8746,903531030,00%507,70
Lorraine 40 t 81206,407261060,00%1573,04
LT vz. 38340,22149922,22%0,00
Type 95 Ha-Go253,33144955,56%137,51
T-28498,00295955,56%170,82
Pvlvv fm/42257,44120955,56%192,89
M3 Lee4181,33190944,44%441,31
Type T-345573,78409988,89%1686,63
VK 30.01 (P)6397,89322944,44%461,10
ARL V396686,44524944,44%1324,00
SMV CC-64 Vipera 81243,11764955,56%1423,07
Strv m/40L374,7581812,50%0,00
T207660,63435837,50%732,97
Sav m/43435,1394825,00%0,00
WZ-1328683,38414825,00%879,13
M3G FT3115,00121837,50%74,78
SU-85B456,5071812,50%0,00
FV3046793,50519850,00%1670,58
Pz.Sfl. IVc5268,88175837,50%310,06
T-45 2133,13155825,00%406,91
Škoda T 245322,14299728,57%608,53
Cruiser Mk. IV488,29139728,57%11,12
AMX AC mle. 467617,29533757,14%848,35
Somua S35331,00188757,14%123,58
TKS z n.k.m. 20 mm 271,83146666,67%376,85
M22110,50241683,33%548,55
M661149,67904683,33%2258,52
D1279,17187650,00%184,33
Vickers Mk. E Type B290,17236666,67%376,73
AMX 40463,67105616,67%1,50
M36 Jackson6953,00415666,67%1616,17
KV-137306,17452616,67%201,88
Vickers Medium Mk. II226,20111580,00%261,23
VK 28.016486,00505540,00%1236,93
Durchbruchswagen 2478,80145580,00%261,00
T-703102,80177560,00%292,36
Rhm.-Borsig Waffenträger8809,80512540,00%518,03
Tetrarch 233,00105560,00%177,86
VK 75.01 (K) 81697,60535540,00%1846,68
M4A1 Sherman543,75162450,00%102,88
Pz.Kpfw. 38 (t)375,50348475,00%264,65
T18 HMC354,75108450,00%115,81
StuG IV 5900,00433450,00%2392,15
Chi-Ni271,00163366,67%316,70
VK 30.01 (H)5266,00385366,67%587,95
O-I6436,33284333,33%415,17
Renault FT AC2118,3313730,00%219,37
M8A14133,33168333,33%70,62
Crusader 5.5-in. SP71003,00493366,67%1341,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5259,3320930,00%366,84
Panhard AML Lynx 6x68375,67313333,33%368,49
Black Prince II 71280,0012133100,00%1885,37
AMX ELC 901 6484,006293100,00%1414,22
M4A1 FL 10 6423,67216333,33%387,81
Fiat 30001184,50292250,00%980,97
L6/4020,001420,00%0,00
M14/412191,503162100,00%770,60
7TP257,50120250,00%74,55
Cruiser Mk. II2292,00342250,00%1632,29
AT 25341,0018120,00%510,90
T6 Medium4355,0014020,00%653,14
L-60 213,509820,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 81270,50728250,00%1164,53
SU-100Y 6917,0040220,00%1117,26
T26E3 Eagle 7 71099,5034420,00%1318,37
D2398,0020910,00%107,82
10TP383,007110,00%46,46
Vickers Medium Mk. III30,002241100,00%261,00
Valentine3102,001491100,00%347,66
KV-37276,004291100,00%311,75
T-26G FT20,001011100,00%261,00
T6750,0010410,00%0,00
Renault R3520,001181100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5323,0018910,00%427,72
KV-1SA 5681,008481100,00%1277,00
AM 39 Gendron-Somua 2569,0053110,00%2912,74
AMR 35 257,001511100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6118,0012310,00%17,23

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 12.09.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 14.01.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.08.2016
Opustil klan: 03.07.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.08.2021
Opustil klan: 25.08.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.07.2021
Opustil klan: 12.08.2021
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 12.07.2020
Opustil klan: 25.07.2020
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 25.12.2020
Opustil klan: 04.03.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.07.2020
Opustil klan: 07.07.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.07.2020
Opustil klan: 31.07.2020
Pozice: Záložník
Přijat: 03.09.2021
Opustil klan: 11.12.2021
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 06.03.2021
Opustil klan: 21.03.2021