simonpierog

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 16.12.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21324000
Průměrný tier7,050,000,000,00
Vítězství1090751,15%00,00%00,00%00,00%
Porážky1013047,51%00,00%00,00%00,00%
Remízy2871,35%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev509423,89%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø150330,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,930,000,000,00
Detekováno tanků | Ø341171,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození796,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø202350,9500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø123190,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti558,580,000,000,00
WN71026,750,000,000,00
WN81110,270,000,000,00
Celkem
Bitev21324
Průměrný tier7,05
Vítězství1090751,15%
Porážky1013047,51%
Remízy2871,35%
Přežito bitev509423,89%
Zničeno tanků | Ø150330,70
Poměr zabití / smrtí0,93
Detekováno tanků | Ø341171,60
Průměrné poškození796,40
Obsazování báze | Ø202350,95
Obrana báze | Ø123190,58
Průměrné zkušenosti558,58
WN71026,75
WN81110,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev420000
Vítězství23054,76%00,00%00,00%00,00%
Porážky16038,10%00,00%00,00%00,00%
Remízy307,14%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev13431,90%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1980,4700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,690,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10072,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.055,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø6621,5800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2900,6900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti709,800,000,000,00
Celkem
Bitev420
Vítězství23054,76%
Porážky16038,10%
Remízy307,14%
Přežito bitev13431,90%
Zničeno tanků | Ø1980,47
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø10072,40
Průměrné poškození1.055,19
Obsazování báze | Ø6621,58
Obrana báze | Ø2900,69
Průměrné zkušenosti709,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev65000
Vítězství3350,77%00,00%00,00%00,00%
Porážky2741,54%00,00%00,00%00,00%
Remízy57,69%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2132,31%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø240,3700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø831,2800,0000,0000,00
Průměrné poškození810,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø871,3400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø150,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti538,580,000,000,00
Celkem
Bitev65
Vítězství3350,77%
Porážky2741,54%
Remízy57,69%
Přežito bitev2132,31%
Zničeno tanků | Ø240,37
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø831,28
Průměrné poškození810,94
Obsazování báze | Ø871,34
Obrana báze | Ø150,23
Průměrné zkušenosti538,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství1263,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky631,58%00,00%00,00%00,00%
Remízy15,26%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev631,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø130,6800,0000,0000,00
Průměrné poškození256,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø331,7400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti376,420,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství1263,16%
Porážky631,58%
Remízy15,26%
Přežito bitev631,58%
Zničeno tanků | Ø110,58
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø130,68
Průměrné poškození256,89
Obsazování báze | Ø331,74
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti376,42
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2274000
Vítězství131958,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky90639,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy492,15%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev81835,97%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø12830,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,880,000,000,00
Detekováno tanků | Ø28301,2400,0000,0000,00
Průměrné poškození602,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø28621,2600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø13540,6000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti500,560,000,000,00
Celkem
Bitev2274
Vítězství131958,00%
Porážky90639,84%
Remízy492,15%
Přežito bitev81835,97%
Zničeno tanků | Ø12830,56
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø28301,24
Průměrné poškození602,75
Obsazování báze | Ø28621,26
Obrana báze | Ø13540,60
Průměrné zkušenosti500,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev380000
Vítězství24163,42%00,00%00,00%00,00%
Porážky13034,21%00,00%00,00%00,00%
Remízy92,37%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev15240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1730,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,760,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3020,7900,0000,0000,00
Průměrné poškození743,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø10412,7400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5201,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti634,540,000,000,00
Celkem
Bitev380
Vítězství24163,42%
Porážky13034,21%
Remízy92,37%
Přežito bitev15240,00%
Zničeno tanků | Ø1730,46
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø3020,79
Průměrné poškození743,83
Obsazování báze | Ø10412,74
Obrana báze | Ø5201,37
Průměrné zkušenosti634,54
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev196000
Vítězství11357,65%00,00%00,00%00,00%
Porážky8141,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,02%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6030,61%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1060,5400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2801,4300,0000,0000,00
Průměrné poškození628,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø2531,2900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø860,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti487,610,000,000,00
Celkem
Bitev196
Vítězství11357,65%
Porážky8141,33%
Remízy21,02%
Přežito bitev6030,61%
Zničeno tanků | Ø1060,54
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø2801,43
Průměrné poškození628,60
Obsazování báze | Ø2531,29
Obrana báze | Ø860,44
Průměrné zkušenosti487,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.474,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti125,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.474,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti125,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (164)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-381054,56669212152,52%1240,90
KV-856563,87451152555,61%963,47
Bat.-Châtillon 25 t101347,9468483449,76%1064,39
M18 Hellcat6448,1639376861,33%766,25
T-505108,1131267053,13%220,47
T-5491223,5373666546,62%1280,48
SU-100Y 6924,4264764857,72%1943,43
IS7656,7537064443,32%732,74
T-34-3 81032,0376262852,07%1282,49
AMX ELC bis5400,6953450454,96%1423,82
G.W. Panther71270,3056541648,08%1773,45
G.W. Tiger91437,1857739845,73%1473,16
KV-15311,8624738749,61%486,77
AMX 13 909515,4155338549,09%624,44
IS-7101286,9766337950,13%958,87
WZ-1328593,2766037850,79%885,47
T-1091139,1560536647,54%1028,82
T28 Prototype81496,8276035458,19%1954,86
E 25 71034,7774930051,33%1634,41
T3091770,2274828253,55%1733,70
T54E191267,9169727348,72%1145,81
T499839,9066227144,28%1101,58
Centurion Mk. 7/191287,3273027050,00%1260,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91036,2061526049,62%990,60
T-448748,7162925251,98%916,40
Centurion Mk. I8957,7466324751,42%1299,02
AMX 12 t6302,0340322146,61%622,10
T-1506477,0944322154,75%732,55
WZ-12091222,9681121454,21%1274,98
T25/27748,2747820047,50%986,00
AMX Chasseur de chars 81079,1275018950,79%1478,69
Hummel6908,1350218852,66%1540,49
WZ-1317465,9459318748,66%799,29
T-62A101312,5468717949,16%1095,27
T-284146,4916017546,86%258,40
M24 Chaffee5394,7564517249,42%1253,35
AMX 13 757369,6536716137,89%517,98
T675280,4826315548,39%464,72
Cromwell6607,9560315349,02%1251,06
Grille5550,3133115352,29%1254,74
Comet7693,8260513749,64%1067,71
M41 Walker Bulldog8799,0272513343,61%1490,66
KV-220-2 5713,8480212961,24%1682,28
T-463112,3514712347,15%282,50
A-447947,3374211955,46%1567,87
T-437657,3856311250,89%1000,80
ARL 446818,4767510961,47%1578,29
AMX M4 mle. 457982,7769410557,14%1423,83
M4A1 Sherman5508,8954710257,84%1583,23
Type 5 Chi-Ri7980,516979445,74%1645,24
MT-256106,243969356,99%196,91
T376697,097659263,04%2391,77
T216372,625118953,93%1043,42
M5 Stuart4185,993858343,37%366,40
Object 140101017,456518344,58%649,06
Strv 746565,495507748,05%944,68
Excelsior 5489,035447749,35%948,13
Crusader6293,494167561,33%877,86
M8A14206,501827450,00%400,10
121101111,676577047,14%744,85
T-26287,911266946,38%242,20
T110E4102182,946776947,83%1637,54
KV-137559,245476749,25%822,59
T71 DA7593,996026747,76%1142,93
M75295,763906248,39%1036,18
FCM 36 Pak 40 3429,975626155,74%1484,63
59-166293,344865844,83%619,77
AMX 50 10081206,816805749,12%1451,02
Type T-345477,434495646,43%1295,74
G.W. E 100101588,274865534,55%1275,57
VK 28.016245,134755358,49%642,66
T-345408,904955253,85%1111,24
M5A1 Stuart4407,205024961,22%1649,77
A-436753,047384860,42%1786,14
Type 4 Chi-To6757,666524757,45%1614,94
Lago4140,652524634,78%176,78
IS-M8549,095004436,36%321,25
Ikv 1035374,234234351,16%814,20
M2 Medium Tank3179,161874353,49%604,96
M4A3E2 Sherman Jumbo6626,865674348,84%1210,79
Type 3 Chi-Nu5687,695564235,71%2121,97
50TP prototyp 8659,956454156,10%569,53
AMX 404160,292564156,10%553,19
Churchill VII6730,546164151,22%1300,78
VK 16.02 Leopard5299,634724040,00%814,09
Object 4168653,105944040,00%599,91
Strv m/425396,004653948,72%1036,41
Churchill I5478,214463850,00%873,71
Type 63 8679,616433850,00%576,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160,003673737,84%591,24
Ikv 65 Alt II6552,943833638,89%764,52
Bishop5598,085173652,78%1496,79
Covenanter5198,003153537,14%444,48
Centurion Action X101548,716463540,00%1207,41
SU-263168,431073537,14%207,67
KV-26333,423113342,42%308,65
FV3046519,884473246,88%785,10
Object 703 Version II 8864,846553240,63%685,63
Type 1 Chi-He4261,814133164,52%858,93
Somua SAu 404295,743063148,39%747,17
T1 Cunningham1137,204203056,67%830,32
Sav m/434229,273623043,33%459,33
M3 Lee4260,973392962,07%1001,26
Type 97 Chi-Ha3252,074172766,67%1022,60
25TP KSUST II5375,264102744,44%792,65
STA-18613,565672744,44%559,62
Pz.Kpfw. II Luchs4151,193612755,56%433,82
14TP4164,463702450,00%468,15
105 leFH18B2 5508,754902462,50%948,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5203,174542373,91%531,17
40TP Habicha6451,054862250,00%759,80
45TP Habicha7354,854332030,00%160,73
SU-182131,201052040,00%641,74
AMX 38318,751112045,00%48,95
Projet Louis 9386,306002050,00%341,52
Universal Carrier 2-pdr2243,583051942,11%1026,15
Marder II3322,114091866,67%1181,89
Type 3 Ju-Nu6401,333941833,33%267,47
AEC Armoured Car5171,394131850,00%198,52
T7 Combat Car 292,712261735,29%209,05
T1E6 2116,062241637,50%326,83
MS-11105,071831573,33%606,05
Sturmpanzer II4246,801711533,33%582,69
T2 Medium Tank2137,931191533,33%482,95
AMX 13 F3 AM6678,794201435,71%914,31
T56 GMC3178,431971442,86%433,89
10TP3165,922581361,54%640,82
KV-37650,624481346,15%708,63
Strv m/40L3120,253141258,33%326,16
Type 4 Ju-To7655,674471225,00%515,65
LTP 3138,001991136,36%425,83
SU-76M4274,103721060,00%805,42
Valentine II 4246,303401030,00%563,46
Type 3 Chi-Nu Kai 5472,89552944,44%1402,98
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3231,11433955,56%548,06
7TP2134,13185812,50%295,46
Valentine3363,25386850,00%1267,17
T3 HMC2191,71262742,86%765,13
T57 Heavy10814,80459520,00%251,63
Vickers Medium Mk. I156,75139425,00%40,72
Strv m/382100,75292475,00%442,09
Leo7351,506224100,00%497,88
Sturmpanzer I Bison3185,00126450,00%506,29
TOG II* 6778,75470425,00%1053,21
T34 B 8670,75422425,00%465,09
BT-22112,33174366,67%559,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J472,0010530,00%0,00
CS-6310531,67492333,33%90,85
MTLS-1G14 3260,00381333,33%750,94
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4151,00282333,33%91,33
Strv fm/211167,0029120,00%826,79
BZ-75100,00577250,00%142,02
AC 1 Sentinel 478,004002100,00%264,10
Light Mk. VIC 222,001692100,00%261,00
Renault FT130,003110,00%0,00
4TP175,004741100,00%376,70
Renault NC-31169,002591100,00%367,71
Type 97 Te-Ke 239,002381100,00%261,00
B.U.G.I.6611,009481100,00%1181,86
Valentine AT40,001610,00%0,00
Staghound Mk. III60,0011110,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2129,0022110,00%223,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2207,004361100,00%984,08
T-28E with F-30 4776,009301100,00%2603,30

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 16.12.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 16.12.2016
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 23.01.2015
Opustil klan: 05.07.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 26.09.2014
Opustil klan: 28.12.2014
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.08.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 12.04.2014