sirogarylit

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 06.03.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev31429024205
Průměrný tier7,270,009,089,18
Vítězství1527648,60%00,00%1770,83%11656,59%
Porážky1580050,27%00,00%729,17%8440,98%
Remízy3531,12%00,00%00,00%52,44%
Přežito bitev683321,74%00,00%520,83%5928,78%
Zničeno tanků | Ø225270,7200,00200,831740,85
Poměr zabití / smrtí0,920,001,051,19
Detekováno tanků | Ø312550,9900,00331,382241,09
Průměrné poškození878,100,001.469,671.651,90
Obsazování báze | Ø334041,0600,001004,174132,01
Obrana báze | Ø127550,4100,0000,00930,45
Průměrné zkušenosti489,590,00741,88595,03
WN7917,330,001244,481208,18
WN81070,810,001740,501618,11
Celkem
Bitev31429
Průměrný tier7,27
Vítězství1527648,60%
Porážky1580050,27%
Remízy3531,12%
Přežito bitev683321,74%
Zničeno tanků | Ø225270,72
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø312550,99
Průměrné poškození878,10
Obsazování báze | Ø334041,06
Obrana báze | Ø127550,41
Průměrné zkušenosti489,59
WN7917,33
WN81070,81
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev24
Průměrný tier9,08
Vítězství1770,83%
Porážky729,17%
Remízy00,00%
Přežito bitev520,83%
Zničeno tanků | Ø200,83
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø331,38
Průměrné poškození1.469,67
Obsazování báze | Ø1004,17
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti741,88
WN71244,48
WN81740,50
Posledních 30 dní
Bitev205
Průměrný tier9,18
Vítězství11656,59%
Porážky8440,98%
Remízy52,44%
Přežito bitev5928,78%
Zničeno tanků | Ø1740,85
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø2241,09
Průměrné poškození1.651,90
Obsazování báze | Ø4132,01
Obrana báze | Ø930,45
Průměrné zkušenosti595,03
WN71208,18
WN81618,11
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození399,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti57,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození399,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti57,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø41,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození162,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti59,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky3100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø41,33
Průměrné poškození162,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti59,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev371000
Vítězství17547,17%00,00%00,00%00,00%
Porážky19652,83%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev13937,47%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2810,7600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,210,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2960,8000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.129,040,000,000,00
Obsazování báze | Ø9992,6900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø17874,8200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti515,870,000,000,00
Celkem
Bitev371
Vítězství17547,17%
Porážky19652,83%
Remízy00,00%
Přežito bitev13937,47%
Zničeno tanků | Ø2810,76
Poměr zabití / smrtí1,21
Detekováno tanků | Ø2960,80
Průměrné poškození1.129,04
Obsazování báze | Ø9992,69
Obrana báze | Ø17874,82
Průměrné zkušenosti515,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev78000
Vítězství3139,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky4456,41%00,00%00,00%00,00%
Remízy33,85%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1823,08%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø400,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø821,0500,0000,0000,00
Průměrné poškození646,290,000,000,00
Obsazování báze | Ø250,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø680,8700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti394,690,000,000,00
Celkem
Bitev78
Vítězství3139,74%
Porážky4456,41%
Remízy33,85%
Přežito bitev1823,08%
Zničeno tanků | Ø400,51
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø821,05
Průměrné poškození646,29
Obsazování báze | Ø250,32
Obrana báze | Ø680,87
Průměrné zkušenosti394,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození917,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti200,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození917,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti200,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (315)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T675591,65397217751,95%1520,92
IS-381141,72505123249,51%1271,95
T-1091270,9251088146,99%1136,65
Lorraine 155 mle. 518992,1439678247,57%1106,83
IS7588,8835860945,48%613,17
M2 Light2268,1036256255,34%1383,38
T499671,5942355848,21%808,56
ISU-1528942,9540045845,41%849,60
TS-5 81210,0971345451,10%1168,02
LTTB8633,7243642847,43%1106,43
Bat.-Châtillon 25 t AP91148,3548342150,12%1132,79
T-34-17565,7837740146,13%669,83
ELC EVEN 90 8501,2463839049,23%888,51
Tiger I7580,1935538246,07%554,08
AMX 13 909585,4643237746,68%706,11
T54E191395,9752336248,90%1240,97
Škoda T 256607,5145036151,25%1222,38
Rhm.-Borsig Waffenträger81207,4647433045,76%1234,49
Centurion Action X101727,8870932249,07%1409,78
M41 Walker Bulldog8574,6143031651,27%982,90
T-345200,9921531551,11%378,05
Bat.-Châtillon 25 t101513,8252331541,27%1121,74
FV215b (183) 101434,3654931253,53%992,38
IS-7101419,7245630642,48%953,18
T-34-856293,5825030444,41%331,05
SU-1527596,3534029947,83%729,80
AMX 12 t6302,2032429444,56%592,93
AMX 13 757367,5437528546,67%560,53
Tiger II8753,3841928447,54%684,43
T297779,1642627343,22%808,50
M26 Pershing8793,2544726948,70%934,51
T57 Heavy101700,2762426745,69%1219,41
T25/27651,4636926247,33%765,86
Type 586308,4828926148,66%424,15
Lorraine 155 mle. 507728,4033425551,37%874,95
TVP T 50/51101961,9478623951,88%1701,64
T-34-28763,3546722647,79%915,41
VK 30.01 (H)5284,9224322244,14%506,37
M16/43 Sahariano 3522,5868222065,00%1779,20
Bat.-Châtillon 155 559965,3656120251,49%849,74
Sturer Emil7483,2836020147,76%495,90
T-549894,8245020040,50%704,17
M66428,1130218843,09%426,66
VK 36.01 (H)6295,4125518740,64%228,16
T328881,2546818050,00%899,01
T207838,4652517952,51%1242,86
Type T-345280,1524017546,86%607,48
XM69 Hacker112275,2189817450,57%1582,91
FV380591063,8363517241,86%864,25
Mars 81388,3382116956,80%1683,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5449,6534416447,56%1135,21
Ares 90101936,4784116352,76%1601,02
T28 Prototype81014,9749516046,88%938,50
T3091729,9279315952,20%1539,85
AMX 13 F3 AM6538,9729915744,59%688,65
Concept 1B 91876,4381214950,34%1528,53
ShPTK-TVP 100 81180,3367614746,26%1158,19
SU-1006307,6926614449,31%358,03
M24 Chaffee5278,1935414451,39%906,12
Vz. 55101912,1574913743,07%1310,36
L-60 2138,5725913757,66%760,84
Nashorn6484,4129213650,00%704,37
T376337,2634113542,22%685,64
CS-52 LIS 81334,6366313541,48%1548,05
Hotchkiss EBR7412,5643513151,15%784,89
MT-256205,4228813039,23%315,99
SU-855215,2518312845,31%267,51
M4A3E8 Sherman6493,5635812438,71%743,81
T110E4101977,6574912447,58%1312,29
Panhard EBR 909603,6162612240,98%706,11
Type 5 Heavy102333,9281112154,55%1671,82
Kampfpanzer 50 t 91642,7976211849,15%1329,92
KV-137243,0429311448,25%186,55
Tiger 131 6683,5341411351,33%1056,19
FV3046468,7129111241,96%597,74
Škoda T 245392,1229611149,55%1047,06
BZ-75102043,6080610841,67%1311,20
Panhard AML Lynx 6x68459,9954010848,15%647,58
M3 Lee4184,9518610648,11%502,61
Prototipo Standard B91319,9469710546,67%1187,86
AltProto AMX 30 8991,1565510549,52%1119,09
CS-63101963,9984310455,77%1567,98
Waffenträger auf Pz. IV91262,0552010341,75%899,22
A-20569,1014310043,00%43,89
Conqueror91561,3579910052,00%1359,33
Type 71102274,6794310059,00%1854,02
Centurion Mk. 7/191252,947159843,88%1039,48
LPT-67 Šelma9750,056699852,04%978,77
Somua SM 81215,858209755,67%1271,18
M18 Hellcat6361,493219645,83%436,76
TNH 105/10008760,025789536,84%633,76
VK 30.01 (P)6585,993829253,26%932,02
E 7591239,627049245,65%959,46
T-50-2 6399,004379251,09%1062,84
Vz. 68 Squall 8693,236209244,57%1249,48
T-45 2171,972548956,18%857,61
Maus101897,449038853,41%1398,85
Mäuschen91635,878528751,72%1591,25
FV2078683,725608647,67%636,75
Panhard AMD 178B6408,914418646,51%1143,00
Bat.-Châtillon 155 58101094,366298547,06%846,99
Durchbruchswagen 24108,321598550,59%125,27
FV217 Badger101864,668248554,12%1298,09
DZT-159 91709,678578555,29%1628,62
M48A5 Patton102061,368218445,24%1572,18
T77 81315,787788349,40%1471,18
LHMTV8487,486068342,17%710,94
Ikv 1035319,302888247,56%606,76
FV230 Canopener102133,208558148,15%1667,01
T28 Concept 7786,273968137,04%971,61
FV227 Conceiver81010,517158053,75%1101,09
Ares 8591543,108748052,50%1626,41
Versuchspanzer 5791655,657858045,00%1443,09
Konštrukta T-34/1007646,225067953,16%880,46
Tortoise91420,197637946,84%1073,37
M40/M438982,135997749,35%929,46
T1 Heavy5332,123457655,26%576,06
Vz. 64 Blesk8826,396547648,68%1331,29
O-I6548,844187549,33%793,16
AMX 50 12091434,806957445,95%1277,06
Tiger (P)7831,114847441,89%939,63
M53/M559910,707057456,76%871,38
Grille 15101596,035927444,59%962,08
FV229 Contender91916,349557458,11%1721,67
Gryphon 102013,977677448,65%1351,77
Centurion Mk. I8864,796247342,47%960,60
UDES 14 Alt 58884,506707252,78%1027,30
Bishop5327,722177243,06%502,45
AMX M4 mle. 49 8970,614737245,83%961,13
BZ-79112674,349277150,70%1557,23
AMX ELC bis599,852297149,30%152,82
P.44 Pantera8992,266267045,71%1100,19
CS-5991482,778477054,29%1454,77
SDP 58 Kilana81540,388266956,52%1693,94
T-29 3244,432346946,38%780,87
Ares 7581295,637956746,27%1444,49
TNH T Vz. 5191554,237776643,94%1295,40
50TP Tyszkiewicza91871,819116460,94%1898,79
E 75 TS 81163,797666355,56%1263,13
M5A1 Stuart4117,331966147,54%212,33
AMX M4 mle. 4571114,847806157,38%1726,51
M8A14211,382615860,34%490,51
GSR 3301 Setter7406,536225856,90%912,92
Taschenratte112181,849665749,12%1243,56
BT-7466,021055642,86%38,18
BT-2280,95965633,93%126,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,381535650,00%156,18
ST vz. 394280,692405444,44%835,35
M4A1 Sherman5249,412495444,44%408,02
UDES 0381143,616845451,85%1216,04
Leo7916,117285360,38%1622,50
Marder 38T4217,172365255,77%451,29
53TP Markowskiego81093,378155160,78%1423,25
E 100101767,086865145,10%1200,66
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2567,827775158,82%2021,08
Achilles6660,924834953,06%1147,02
ARL 446641,494974761,70%1119,06
Ikv 65 Alt II6622,534044751,06%1042,24
Vz. 60S Dravec 102213,588634546,67%1500,05
Challenger71072,705874454,55%1413,84
Pz.Sfl. IVc5409,093394454,55%871,18
P.43 ter7734,195554337,21%888,09
Type 95 Heavy4264,672464351,16%827,84
Crusader 5.5-in. SP7679,426354358,14%938,72
Type 5 Chi-Ri71067,029084165,85%2072,43
SU-182162,851724146,34%888,05
S-517698,436264055,00%775,82
O-I Experimental5395,253734045,00%564,77
SU-263282,032174035,00%586,31
Jagdpanzer E 100101509,306404047,50%941,43
AMX 40496,901553941,03%100,73
M415278,972383941,03%224,16
CS-538954,766063839,47%1062,19
Panhard EBR 10510759,456313839,47%636,46
VK 100.01 (P)81179,717313844,74%1286,72
Emil I81620,868733751,35%1989,62
CS-447911,116353743,24%1182,19
Pz.Kpfw. II Luchs4352,683833759,46%1550,75
Covenanter5200,922163638,89%409,79
AE Phase I 91599,087903655,56%1582,78
P.43 bis6616,836043557,14%1222,01
AMX 50 10081096,497573560,00%1213,64
25TP KSUST II5631,033683447,06%1589,12
Comet7817,186373348,48%1239,12
Bat.-Châtillon 12 t8615,213913351,52%1070,97
Caernarvon8860,165963135,48%655,40
M127834,616713161,29%1070,54
FV224 Chopper71061,307943060,00%1265,28
LT vz. 383110,071512955,17%339,91
StuG IV 5278,692132941,38%450,58
60TP Lewandowskiego102268,579422860,71%1949,75
AT 77965,576332832,14%1024,30
Object 703 Version II 81139,937052839,29%985,60
40TP Habicha6483,334402740,74%646,24
M2 Medium Tank379,521272748,15%99,39
Cobra 91260,896162740,74%905,10
M5 Stuart4138,652452630,77%137,87
Carro da Combattimento 45 t 101856,968072650,00%1279,57
TBT 91756,158182646,15%1386,65
50TP prototyp 8709,646372544,00%561,67
Sav m/434184,042452552,00%362,40
Vz. 44-17811,685822536,00%814,95
Object 274a 81366,207762540,00%1558,09
Durendal 101686,727002540,00%1003,37
TVP VTU Koncept8823,296932454,17%1003,45
AMX 38387,791812475,00%281,28
Object 25791310,384932441,67%1025,08
T56 GMC382,351382365,22%226,99
IS-2 shielded 7966,874182330,43%1015,99
Vickers Medium Mk. III3149,501732240,91%376,12
Ikv 90 Typ B7640,094642236,36%626,09
Churchill VII6871,776302245,45%1549,09
Super Conqueror102297,766182128,57%1505,02
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8790,144362119,05%575,51
Sexton II3162,601702065,00%754,93
B.U.G.I.6619,405062055,00%1043,18
VK 16.02 Leopard5331,453662060,00%840,80
Object 277101184,156462045,00%741,08
T2 Light Tank 2415,706442045,00%2276,23
Hotchkiss H352106,161771947,37%296,00
Strv 746654,796661978,95%1347,00
Type 2597 Chi-Ha348,841281942,11%18,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4171,841961942,11%305,38
T 55A 91060,895511942,11%748,85
UDES 1691108,007411866,67%1004,25
Cromwell6730,067011758,82%1685,69
Type 4 Chi-To6757,477311758,82%1650,15
XM551 Sheridan10783,184701723,53%548,65
Birch Gun4149,501911662,50%499,10
Pz.Kpfw. II294,471391540,00%155,47
BZ-58-2 91772,479361573,33%1729,92
MKA 2462,475231526,67%1931,76
AMBT 8625,504681442,86%432,39
Krupp-Steyr Waffenträger 7935,645801450,00%1324,11
Churchill Crocodile 61242,149941471,43%2263,50
MS-1134,69771338,46%1,16
Object 140101673,858171353,85%1332,91
T-832 8910,465721330,77%659,49
45TP Habicha7987,428091266,67%1470,98
M446470,675641266,67%805,99
KPz 3 Projekt 07 HK 91878,088051258,33%1738,23
Kunze Panzer 91668,586811250,00%1408,01
VK 30.02 (D)7608,735451145,45%773,43
T 54D 91485,097131145,45%1202,54
Strv m/40L3136,302321070,00%473,64
T3 HMC289,20931040,00%133,63
Char Futur 4 91454,707971050,00%1236,77
BT-7 artillery 3629,007261060,00%3144,86
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4925,111098966,67%2691,17
TOG II* 6847,78458922,22%1091,20
Matilda LVT 4675,38672837,50%1637,75
Type 97 Te-Ke 259,43140771,43%278,28
T2 Medium Tank240,8685728,57%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C387,00150714,29%159,54
KV-1SA 5661,29684771,43%1320,84
Cromwell B 6600,57464714,29%910,22
M3 Stuart3164,50211650,00%522,70
Matilda4197,50214666,67%523,55
Crusader6120,33151616,67%57,18
Škoda T 5091042,67430616,67%660,66
Loyd Gun Carriage286,6799633,33%320,60
Super Hellcat 7936,67479650,00%1183,07
43 M. Toldi III 393,67173633,33%163,74
Nergal 81240,50520616,67%1032,24
Renault R35/FCM 36 2368,17595650,00%830,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2342,80480540,00%1837,83
Vickers Mk. E Type B239,60100580,00%261,00
Panzerwagen 39 3457,60401520,00%1992,77
Marder II3189,20205560,00%494,26
Chieftain/T95 81114,40552520,00%1083,76
SU-2-122 5276,40506580,00%620,77
Convert. Medium Tank T3 3724,40945580,00%3015,32
MTLS-1G14 3369,20475560,00%1736,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,00199560,00%226,16
10TP3123,252964100,00%469,30
G.Pz. Mk. VI (e)242,5075450,00%116,76
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6493,50527450,00%980,00
Object 283 9645,75559450,00%438,82
Type 1 Ho-Ni II 479,00143425,00%0,00
Vickers 6 ton 2460,25696475,00%2195,59
FCM 2C 3715,75934475,00%3294,24
WZ-120-1G FT 81033,00840475,00%1088,47
Vickers Medium Mk. II2202,332473100,00%1106,28
T1 Cunningham1155,00417366,67%1064,23
T1 HMC245,001603100,00%261,00
T-70377,677030,00%19,65
T-602117,00166366,67%482,83
T71 DA7414,33353366,67%736,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 596,6715430,00%0,00
Windhund 81335,33492333,33%1117,45
AM 39 Gendron-Somua 2436,67660333,33%1908,92
T-116 3194,67215333,33%514,06
Strv S1 81860,33661333,33%1694,04
Heavy Tank No. VI 6717,00546366,67%1076,54
Stinger 103137,00994366,67%2118,05
Eclipse 91498,676823100,00%1174,52
Vickers Medium Mk. I10,003320,00%0,00
Renault FT177,504120,00%190,11
4TP1102,0011720,00%262,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J452,002592100,00%264,10
Pz.Kpfw. II Ausf. G3121,507820,00%201,47
Löwe 81113,005292100,00%1223,85
Char de transition 61150,506642100,00%2089,42
A25 Harry Hopkins I 4354,50459250,00%860,55
Strv fm/21124,005410,00%0,00
Strv m/382276,009391100,00%1657,78
Leichttraktor168,001181100,00%325,12
Gabler’s Destroyer 5294,0019210,00%521,18
GSOR the TANK 9551,006631100,00%459,81
XM66F 8352,007731100,00%308,14
Object 777 Version II 92078,0050610,00%1867,29
A-32 4240,006291100,00%570,20
VK 75.01 (K) 80,0010910,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 5546,0032910,00%1365,41
A7E3 389,007810,00%28,59

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 06.03.2025
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.11.2023
Opustil klan: 05.03.2025
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.11.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.03.2023
Opustil klan: 27.03.2023
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 30.01.2023
Opustil klan: 09.02.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.02.2023
Opustil klan: 10.02.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 20.04.2023
Opustil klan: 01.09.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.04.2023
Opustil klan: 12.04.2023