statist219

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 28.02.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev61610196802
Průměrný tier9,110,009,218,94
Vítězství333454,11%00,00%10151,53%43053,62%
Porážky275144,65%00,00%9447,96%36445,39%
Remízy761,23%00,00%10,51%81,00%
Přežito bitev158625,74%00,00%3417,35%20125,06%
Zničeno tanků | Ø61491,0000,001961,009101,13
Poměr zabití / smrtí1,340,001,211,51
Detekováno tanků | Ø75941,2300,003701,8910361,29
Průměrné poškození2.254,080,002.056,532.286,16
Obsazování báze | Ø26520,4300,0090,051850,23
Obrana báze | Ø14550,2400,00650,332630,33
Průměrné zkušenosti937,660,00938,33943,67
WN71429,240,001409,451538,50
WN82230,900,002323,542422,23
Celkem
Bitev6161
Průměrný tier9,11
Vítězství333454,11%
Porážky275144,65%
Remízy761,23%
Přežito bitev158625,74%
Zničeno tanků | Ø61491,00
Poměr zabití / smrtí1,34
Detekováno tanků | Ø75941,23
Průměrné poškození2.254,08
Obsazování báze | Ø26520,43
Obrana báze | Ø14550,24
Průměrné zkušenosti937,66
WN71429,24
WN82230,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev196
Průměrný tier9,21
Vítězství10151,53%
Porážky9447,96%
Remízy10,51%
Přežito bitev3417,35%
Zničeno tanků | Ø1961,00
Poměr zabití / smrtí1,21
Detekováno tanků | Ø3701,89
Průměrné poškození2.056,53
Obsazování báze | Ø90,05
Obrana báze | Ø650,33
Průměrné zkušenosti938,33
WN71409,45
WN82323,54
Posledních 30 dní
Bitev802
Průměrný tier8,94
Vítězství43053,62%
Porážky36445,39%
Remízy81,00%
Přežito bitev20125,06%
Zničeno tanků | Ø9101,13
Poměr zabití / smrtí1,51
Detekováno tanků | Ø10361,29
Průměrné poškození2.286,16
Obsazování báze | Ø1850,23
Obrana báze | Ø2630,33
Průměrné zkušenosti943,67
WN71538,50
WN82422,23
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (91)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Predatore 92420,91101855955,10%2483,73
Object 432U112948,44102926956,88%2489,77
STB-1102294,9285719748,73%1836,08
AMX 50 B102654,0793718359,56%2261,35
M-VII-Y 92744,68114817659,66%2446,32
BZ-79113733,95113916155,28%2760,66
Vercingétorix 92114,3291215751,59%2082,89
Leopard 1102419,3983115351,63%1929,01
T-100 LT101499,9883715150,33%1905,86
CC-46 Pancernik 92150,8892114652,05%1907,48
WZ-120-1G FT 81760,0791714259,15%2018,08
Leopard Prototyp A92096,0986413650,74%1998,35
T-54 ltwt.91155,2281513352,63%1820,80
Object 430U102440,9193912757,48%2102,51
LTTB8882,3975711951,26%1684,18
Controcarro 1 Mk. 292278,1195511954,62%2125,69
BZ-6892400,6599410654,72%2278,14
LPT-67 Šelma91440,1473210644,34%2018,43
Leopard 120 Verbessert112431,0983610649,06%1861,39
S-517912,1773510552,38%1068,05
WZ-111G FT92358,0488310245,10%2010,81
WZ-113G FT103242,819729960,61%2502,50
Fauteur113569,4411179853,06%2861,09
Controcarro 3 Minotauro102859,849239351,61%2167,41
Taschenratte113165,8110909150,55%1988,90
Vz. 55103340,489868349,40%2742,95
BZ-75102744,678977944,30%2060,69
AMX 67 Imbattable113564,4210487851,28%2852,48
AMX M4 mle. 54102994,5910157857,69%2451,16
SMV CC-6781768,639127647,37%2203,41
Vz. 64 Blesk81258,658447451,35%2420,82
Maus102536,8810037462,16%2052,02
Indien-Panzer81565,108757055,71%2153,03
Waffenträger auf Pz. IV92497,498596553,85%2411,92
VK 100.01 (P)81815,239966457,81%2444,32
Vz. 63P113387,1111796366,67%2510,84
PTZ-78113202,769886256,45%2066,40
Mäuschen92385,809766152,46%2333,09
BZ-16681939,679096048,33%2259,74
Sentinelle 92087,699175858,62%1858,49
Vz. 62 Jasan 92072,769145848,28%1898,30
Vz. 60S Dravec 103019,6510225756,14%2220,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81827,918245552,73%1955,29
Versuchspanzer 5792876,1511824761,70%2710,82
Object 252U 81434,647924746,81%1330,68
TNH T Vz. 5192655,3011884673,91%2722,50
IS-2 shielded 71480,779104355,81%2206,24
LTG7728,197304362,79%1566,88
Tiger (P)71867,4810314250,00%2916,08
TNH 105/100082077,989604143,90%2807,69
WZ-111-1G FT82139,619773855,26%2875,83
Semovente M43 Bassotto6961,556623852,63%1577,73
AMX M4 mle. 5192367,4510443857,89%2284,71
Vz. 71 Tesák101735,067723636,11%1835,83
HWK 1281023,658403455,88%2082,77
SU-86780,846293253,13%1016,04
Ares 7581640,069133250,00%2002,80
Spähpanzer SP I C71401,909103053,33%3573,34
Kampfpanzer 67103613,5911562958,62%3853,28
VK 30.01 (P)61436,6110102864,29%3339,27
SMV CC-5671162,637952759,26%1707,93
Terrifiant 92297,0410732755,56%1993,10
Tiger II82824,7013642766,67%4388,21
Grille 15102408,006842544,00%1541,91
T-34-2G FT71275,487592556,00%1880,88
MT-256866,258202462,50%3288,71
WZ-131G FT6852,175782360,87%1424,30
VK 30.02 (D)71471,5210152360,87%2819,39
Pz.Kpfw. 5582428,4812772166,67%2654,44
Semovente M415876,956242152,38%2408,68
AE Phase I 92651,6010112045,00%2993,76
Tiger I72062,0512141963,16%3632,20
A-205445,785071855,56%1641,37
SU-122A5581,534451752,94%1247,89
T2071646,0010311650,00%3383,61
Nashorn61186,806511560,00%2117,31
WZ-120G FT 92227,208431546,67%1546,42
Sturer Emil71663,139061560,00%3086,61
VK 16.02 Leopard5704,535571540,00%2754,34
M4A3E8 Sherman61367,809221560,00%2976,08
VK 30.02 (M)61457,5011041080,00%3463,14
VK 28.016386,89647955,56%1153,93
Tiger 131 61249,88870862,50%2372,42
Vz. 44-172477,831493683,33%4869,36
M4A1 Sherman51058,83812683,33%3486,12
SFAC 105 8763,60515540,00%413,33
Pz.Kpfw. II Luchs41351,80915560,00%6666,79
MBT-B 101772,00626425,00%919,25
TS-6 92074,671133366,67%2012,63
Strv m/31 3990,331070366,67%4083,56
BT-53427,004771100,00%1147,76

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 28.02.2026