swaachy

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 15.06.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11602050299
Průměrný tier7,370,009,809,62
Vítězství537846,35%00,00%2856,00%14548,49%
Porážky607752,38%00,00%2244,00%14949,83%
Remízy1471,27%00,00%00,00%51,67%
Přežito bitev307226,48%00,00%1224,00%7324,41%
Zničeno tanků | Ø62750,5400,00210,421820,61
Poměr zabití / smrtí0,740,000,550,81
Detekováno tanků | Ø96850,8300,00721,443981,33
Průměrné poškození770,470,001.385,161.458,51
Obsazování báze | Ø72140,6200,00140,281500,50
Obrana báze | Ø49480,4300,0000,00460,15
Průměrné zkušenosti483,140,00828,12754,66
WN7725,310,00868,05879,23
WN8822,310,001054,751134,32
Celkem
Bitev11602
Průměrný tier7,37
Vítězství537846,35%
Porážky607752,38%
Remízy1471,27%
Přežito bitev307226,48%
Zničeno tanků | Ø62750,54
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø96850,83
Průměrné poškození770,47
Obsazování báze | Ø72140,62
Obrana báze | Ø49480,43
Průměrné zkušenosti483,14
WN7725,31
WN8822,31
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev50
Průměrný tier9,80
Vítězství2856,00%
Porážky2244,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1224,00%
Zničeno tanků | Ø210,42
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø721,44
Průměrné poškození1.385,16
Obsazování báze | Ø140,28
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti828,12
WN7868,05
WN81054,75
Posledních 30 dní
Bitev299
Průměrný tier9,62
Vítězství14548,49%
Porážky14949,83%
Remízy51,67%
Přežito bitev7324,41%
Zničeno tanků | Ø1820,61
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø3981,33
Průměrné poškození1.458,51
Obsazování báze | Ø1500,50
Obrana báze | Ø460,15
Průměrné zkušenosti754,66
WN7879,23
WN81134,32
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (204)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T71 DA7490,6337825348,62%845,00
T698685,1540923747,26%658,61
Churchill VII6497,1333523647,88%725,40
TVP VTU Koncept8639,4641221840,83%603,94
Caernarvon8725,0442221246,23%626,05
T216239,8226921144,55%424,46
Centurion Mk. 7/19746,5647121038,10%445,29
Škoda T 5091266,0260520454,90%1137,17
Black Prince7635,6938419540,51%657,17
Comet7526,9336518345,90%675,29
Škoda T 256522,1040817543,43%847,43
Centurion Mk. I8571,7446117547,43%559,67
Vz. 64 Blesk8564,8448317447,13%754,58
Cromwell6438,9930617344,51%667,73
IS-38546,1342617145,61%387,18
Type 6891070,4652417140,35%698,14
FV215b (183) 101361,5164916350,92%899,48
53TP Markowskiego8664,3142216040,63%477,30
Škoda T 177395,0938914749,66%648,71
M75181,3620314348,25%460,82
P.44 Pantera8841,7650913537,78%756,43
Progetto CC55 mod. 5481151,2959513544,44%1090,64
Crusader6225,0721313243,94%433,24
Conqueror9840,2854513246,21%539,35
50TP Tyszkiewicza91105,1165812852,34%878,60
Panther II8746,4254312748,03%794,69
Churchill I5315,0024512045,83%458,18
M-III-Y8784,4750512041,67%623,13
IS-M8768,0952511939,50%649,55
Object 430U101376,0970811849,15%985,68
Object 25791217,2366011445,61%975,93
Type 3 Chi-Nu5302,3124211344,25%643,06
FV229 Contender91676,1472210847,22%1439,79
FV227 Conceiver81017,7860010751,40%1071,31
Ares 90101475,6473910546,67%986,37
Object 70591375,8268510454,81%1253,10
FV224 Chopper7985,4458210346,60%1014,70
E 7591350,0967610246,08%1091,20
FV230 Canopener101687,5077510150,50%1119,12
Konštrukta T-34/1007434,7936410044,00%428,91
E 100101715,168179948,48%1189,32
Progetto C50 mod. 6691346,557199754,64%1177,44
M-II-Y7956,205229542,11%1094,15
E 5091226,896109341,94%922,66
Prototipo Standard B91430,176579247,83%1188,61
LPT-67 Šelma9920,856338838,64%1070,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C394,202188654,65%330,75
KV-15455,443338543,53%802,09
Panther7781,585268448,81%1236,38
Covenanter5173,262218442,86%350,99
P.43 bis6613,774818254,88%1090,35
CS-63101223,596808148,15%834,74
Tiger II81123,576827943,04%1182,71
T54E191043,115487937,97%662,45
IS-7101475,377607846,15%1038,52
Ares 7581097,527557745,45%1177,47
Type 4 Chi-To6435,833417646,05%634,87
Type 6191087,016147542,67%886,86
Bat.-Châtillon 12 t8350,846187452,70%509,24
P.43 ter7709,714987345,21%903,01
MT-256269,733527342,47%598,12
Type 578624,106047051,43%510,41
KV-1S6445,713356946,38%643,40
Type 71101515,328276855,88%1063,87
LTTB8221,155566848,53%206,21
STA-18475,924646540,00%338,05
Carro d'assalto P.887886,686556546,15%1014,90
BZ-587878,155726544,62%1025,48
Tiger I7921,635176051,67%1090,02
O-I Experimental5502,103016045,00%862,31
T57 Heavy101248,785876035,00%644,30
Ares 8591422,879166066,67%1428,29
Type 1 Chi-He4186,472105959,32%496,53
60TP Lewandowskiego101631,148095959,32%1228,76
M-V-Y101462,807645950,85%946,14
Panhard AML Lynx 6x68113,845125848,28%113,70
Vz. 44-17743,464525756,14%913,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91508,407675745,61%1564,30
M5 Stuart476,292095650,00%92,23
Super Conqueror101340,296505543,64%849,49
Matilda4233,392135448,15%468,42
AMX 12 t6363,873385435,19%694,74
Object 705A101673,918015450,00%1248,14
Versuchspanzer 5791546,777365238,46%995,85
VK 36.01 (H)6858,264415032,00%1375,55
T1 Heavy5609,325065040,00%1100,04
Hotchkiss EBR7208,505075042,00%195,24
Škoda T 245347,182624934,69%709,50
Type 5 Chi-Ri7454,883844847,92%549,02
Progetto M40 mod. 65101833,966604835,42%1143,65
T-54 ltwt.9275,736594856,25%281,53
T-284205,341964748,94%467,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4271,532304753,19%633,41
Vickers Medium Mk. I166,761234551,11%188,78
M-VI-Y91103,166264551,11%944,76
VK 30.01 (H)5596,485394454,55%1422,42
IS7303,303384339,53%116,22
Bat.-Châtillon 25 t101747,907934160,98%1391,95
Type 95 Heavy4214,102154156,10%620,31
Centurion Action X101088,565674134,15%574,35
TVP T 50/51101582,536654045,00%1093,16
Pz.Kpfw. II Luchs468,251694050,00%97,08
AMX ELC bis5216,703104045,00%567,23
40TP Habicha6352,243863831,58%371,93
LTG7403,824783834,21%574,15
Vz. 60S Dravec 101725,868293756,76%1119,14
M3 Stuart3103,111613644,44%192,11
P.435447,694353647,22%1234,07
E 50 Ausf. M101402,696323638,89%816,71
T-1506505,114863551,43%721,96
KR-1111964,578993545,71%1233,04
45TP Habicha7538,445913452,94%602,18
T297637,244873452,94%675,84
AMX 13 757405,446283464,71%885,90
Pz.Kpfw. 5581353,219403464,71%1255,54
M2 Light292,701493351,52%223,71
Kunze Panzer 91365,394823145,16%1097,54
Vickers Medium Mk. III3102,471473063,33%330,49
Type 97 Chi-Ha3110,591412934,48%116,44
M374135,031632948,28%295,59
T207882,227252766,67%1366,72
Object 432U111227,857452744,44%706,76
Leichttraktor133,27712626,92%0,00
STG Guard 81180,426182646,15%1504,20
M66845,206082536,00%1292,50
StuG III Ausf. G5451,002622552,00%965,87
25TP KSUST II5270,562952536,00%399,72
AMX 404318,922582536,00%1044,55
Panhard AMD 178B659,323782552,00%134,08
T1 Cunningham1104,791592441,67%408,65
Rinoceronte102052,547672450,00%1555,81
ST vz. 394168,392102343,48%291,86
14TP4238,172112343,48%658,25
M5A1 Stuart4337,782532347,83%1076,86
P26/404436,734162254,55%1193,59
Type 586569,864672254,55%977,52
Cruiser Mk. IV4123,231382240,91%135,22
M7 Priest3189,191782157,14%498,80
Marder II3172,481702147,62%368,65
LT vz. 38391,261181936,84%86,72
STB-1101259,846331931,58%769,22
O-I6565,333431850,00%822,03
T-463126,001661752,94%389,20
FV4025 Contriver111922,658791747,06%1083,13
SU-130PM 81709,418461752,94%1948,65
M4A3(76)W Sherman 6548,195451656,25%858,03
Char Futur 4 91342,755001650,00%1051,57
Super Hellcat 7711,814371656,25%1027,75
Vz. 71 Tesák101116,277711553,33%1145,35
Pawlack Tank6651,405621560,00%929,13
Type T-345305,463121353,85%736,89
Ares 90 C111866,547081338,46%1160,23
Renault Otsu128,50991241,67%2,28
T3 HMC294,831191241,67%181,56
Pz.Kpfw. I245,421271250,00%110,55
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8590,004531241,67%452,17
Cruiser Mk. III374,27961136,36%76,44
STK-2111892,278461145,45%972,84
Chi-Ni244,50951040,00%0,00
Type 4 Ju-To7481,505931070,00%534,16
Vickers Medium Mk. II260,0084922,22%28,85
Panzerjäger I2100,78115944,44%162,36
Type 91 Heavy3137,33162944,44%255,73
T6 Medium4434,33373944,44%949,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4369,88336837,50%904,63
T-262149,88134825,00%569,75
FV215b 10681,71487757,14%427,43
T23E3 7542,43533771,43%837,57
Windhund 81579,86893771,43%1700,14
M15/423298,20314580,00%1040,22
VK 30.02 (M)6238,60266520,00%139,11
Lorraine 40 t 81145,25761475,00%1250,90
43 M. Toldi III 332,00152450,00%151,07
LT vz. 352139,33227366,67%670,34
10TP3156,33151333,33%358,40
Type 3 Ju-Nu6362,33400333,33%232,90
GSOR the TANK 91030,0024530,00%611,47
IS-5 (Object 730) 81339,33669333,33%1642,58
Kolohousenka1161,00165250,00%720,29
CS-5381186,50665250,00%1775,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3782,00546250,00%2997,57
T56 GMC331,002720,00%0,00
BZ-58-2 91548,00632250,00%1044,65
Object 283 9957,0041620,00%761,08
Lorraine 50 t 91794,5035620,00%1389,25
Rheinmetall Skorpion G 8250,5019420,00%0,00
Fantôme 91660,50706250,00%1641,32
Strv fm/2110,001310,00%0,00
Fiat 3000161,002410,00%36,31
Renault NC-3110,004810,00%0,00
T1 HMC20,001810,00%0,00
Vickers Mk. E Type B20,005310,00%0,00
T-448761,0035110,00%631,26
T2 Medium Tank2173,003341100,00%999,57
CS-67 Szakal110,009241100,00%261,00
CS-5991630,0032410,00%1091,35
Object 43092135,0013041100,00%2643,84
ARMT 5328,0016010,00%411,91
L-60 282,0014410,00%199,11
Strv 81 81379,0039910,00%1862,88
Char de transition 61161,0035410,00%1740,64
AMX ELC 901 6281,005251100,00%672,33
AE Phase I 9394,0031510,00%35,82
Chi-Go 70,004510,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 15.06.2025