temadnua

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.11.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev36213045
Průměrný tier8,520,009,259,20
Vítězství1782649,23%00,00%125,00%120,00%
Porážky1778849,12%00,00%375,00%480,00%
Remízy5991,65%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev927625,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø313650,8700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,160,000,000,00
Detekováno tanků | Ø479131,3200,0041,0051,00
Průměrné poškození1.360,790,001.100,001.042,20
Obsazování báze | Ø459631,2700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø193510,5300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti639,440,00537,25457,40
WN71122,630,00240,47217,11
WN81362,980,00828,790,00
Celkem
Bitev36213
Průměrný tier8,52
Vítězství1782649,23%
Porážky1778849,12%
Remízy5991,65%
Přežito bitev927625,62%
Zničeno tanků | Ø313650,87
Poměr zabití / smrtí1,16
Detekováno tanků | Ø479131,32
Průměrné poškození1.360,79
Obsazování báze | Ø459631,27
Obrana báze | Ø193510,53
Průměrné zkušenosti639,44
WN71122,63
WN81362,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev4
Průměrný tier9,25
Vítězství125,00%
Porážky375,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø41,00
Průměrné poškození1.100,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti537,25
WN7240,47
WN8828,79
Posledních 30 dní
Bitev5
Průměrný tier9,20
Vítězství120,00%
Porážky480,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø51,00
Průměrné poškození1.042,20
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti457,40
WN7217,11
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev319000
Vítězství15147,34%00,00%00,00%00,00%
Porážky14946,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy195,96%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev10934,17%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2140,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,020,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1910,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.377,880,000,000,00
Obsazování báze | Ø3921,2300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø980,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti609,950,000,000,00
Celkem
Bitev319
Vítězství15147,34%
Porážky14946,71%
Remízy195,96%
Přežito bitev10934,17%
Zničeno tanků | Ø2140,67
Poměr zabití / smrtí1,02
Detekováno tanků | Ø1910,60
Průměrné poškození1.377,88
Obsazování báze | Ø3921,23
Obrana báze | Ø980,31
Průměrné zkušenosti609,95
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev46000
Vítězství2452,17%00,00%00,00%00,00%
Porážky2145,65%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,17%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1736,96%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø290,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø430,9300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.055,460,000,000,00
Obsazování báze | Ø350,7600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø741,6100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti673,910,000,000,00
Celkem
Bitev46
Vítězství2452,17%
Porážky2145,65%
Remízy12,17%
Přežito bitev1736,96%
Zničeno tanků | Ø290,63
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø430,93
Průměrné poškození1.055,46
Obsazování báze | Ø350,76
Obrana báze | Ø741,61
Průměrné zkušenosti673,91
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství521,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky1878,26%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev417,39%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,580,000,000,00
Detekováno tanků | Ø241,0400,0000,0000,00
Průměrné poškození347,610,000,000,00
Obsazování báze | Ø532,3000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø170,7400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti218,780,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství521,74%
Porážky1878,26%
Remízy00,00%
Přežito bitev417,39%
Zničeno tanků | Ø110,48
Poměr zabití / smrtí0,58
Detekováno tanků | Ø241,04
Průměrné poškození347,61
Obsazování báze | Ø532,30
Obrana báze | Ø170,74
Průměrné zkušenosti218,78
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev582000
Vítězství20435,05%00,00%00,00%00,00%
Porážky36863,23%00,00%00,00%00,00%
Remízy101,72%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev14224,40%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3600,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,820,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4200,7200,0000,0000,00
Průměrné poškození889,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø7661,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4610,7900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti435,090,000,000,00
Celkem
Bitev582
Vítězství20435,05%
Porážky36863,23%
Remízy101,72%
Přežito bitev14224,40%
Zničeno tanků | Ø3600,62
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø4200,72
Průměrné poškození889,30
Obsazování báze | Ø7661,32
Obrana báze | Ø4610,79
Průměrné zkušenosti435,09
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev127000
Vítězství7659,84%00,00%00,00%00,00%
Porážky5140,16%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5946,46%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø890,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,310,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1160,9100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.055,980,000,000,00
Obsazování báze | Ø2912,2900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4003,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti726,980,000,000,00
Celkem
Bitev127
Vítězství7659,84%
Porážky5140,16%
Remízy00,00%
Přežito bitev5946,46%
Zničeno tanků | Ø890,70
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø1160,91
Průměrné poškození1.055,98
Obsazování báze | Ø2912,29
Obrana báze | Ø4003,15
Průměrné zkušenosti726,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev128000
Vítězství6651,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky6147,66%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,78%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4333,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø720,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1030,8000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.075,480,000,000,00
Obsazování báze | Ø1471,1500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1411,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti516,730,000,000,00
Celkem
Bitev128
Vítězství6651,56%
Porážky6147,66%
Remízy10,78%
Přežito bitev4333,59%
Zničeno tanků | Ø720,56
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø1030,80
Průměrné poškození1.075,48
Obsazování báze | Ø1471,15
Obrana báze | Ø1411,10
Průměrné zkušenosti516,73
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství736,84%00,00%00,00%00,00%
Porážky1263,16%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev315,79%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,690,000,000,00
Detekováno tanků | Ø60,3200,0000,0000,00
Průměrné poškození979,950,000,000,00
Obsazování báze | Ø180,9500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti327,790,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství736,84%
Porážky1263,16%
Remízy00,00%
Přežito bitev315,79%
Zničeno tanků | Ø110,58
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø60,32
Průměrné poškození979,95
Obsazování báze | Ø180,95
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti327,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (191)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX 50 Foch (155) 102295,51744344351,73%2048,26
T57 Heavy102074,09735250850,08%1795,11
IS-6 81309,21737169153,05%1648,95
Object 140101633,22725167948,00%1368,21
T26E4 SuperPershing 81179,87819159855,32%1732,56
Object 263101947,76737150450,60%1488,13
Waffenträger auf E 100102449,55753137252,77%1971,31
IS-7101455,5362395243,70%1091,91
121101753,3771693847,44%1502,15
E 100101711,3667589450,22%1378,01
IS-381118,6166188647,18%1304,52
T110E5101752,0370778043,72%1358,09
T-1091237,5262777643,81%1150,06
Jagdpanzer E 100101645,1853471849,58%1167,32
AMX 50 Foch91404,7069461651,30%1263,92
T-505121,0638957351,31%256,17
M10391504,6172753752,51%1496,61
FV215b 101605,6463448143,24%1253,11
E 7591398,3872547549,47%1407,06
T499575,7856440349,63%707,07
SU-263445,1632038751,42%1632,42
AMX AC mle. 4881019,5857837346,38%1053,90
Jagdtiger91755,4965435648,03%1616,40
Tiger II81040,6564135046,57%1162,56
Conqueror91361,3170630449,01%1245,69
T54E191388,4471728748,08%1301,16
WZ-12091465,3877128552,63%1584,40
AMX AC mle. 467643,0948628549,12%811,10
T328966,2464726646,99%1002,60
T297710,1657626243,13%728,66
T6981044,2171526251,53%1361,85
KV-26428,9042626046,15%541,68
SU-122-5491147,8668825947,49%967,53
Jagdpanther II81342,7667625846,90%1515,54
IS7552,5454025048,00%589,50
T71 DA7533,7855323146,75%925,79
WZ-111 Alpine Tiger 8755,5159922346,64%716,05
KV-15196,8430321447,20%198,13
FV20781103,8356621452,34%1475,20
Rhm.-Borsig Waffenträger81506,9778420857,69%1821,46
WZ-1328537,0158619551,79%835,01
KV-856388,9438619144,50%452,98
SU-1018828,9363518955,56%866,43
Tiger I7567,7148018441,85%516,26
AMX 13 F3 AM61001,7656717455,75%1759,91
ARL V396415,6741417145,03%566,84
WZ-1317328,9953416747,90%494,49
T1 Heavy5358,7446316251,85%618,44
VK 16.02 Leopard575,0626815254,61%156,75
AMX 50 B101503,7268815150,33%1114,63
AMX 50 Foch B101269,7967314951,68%791,04
Grille 15101499,8836814936,24%927,11
T3 HMC2258,1840314862,84%1440,69
T-5491025,7160614643,84%910,06
AMX 67 Imbattable111776,2970913944,60%1041,29
VK 36.01 (H)6322,2344113746,72%358,27
Black Prince7956,7575613760,58%1481,18
Waffenträger auf Pz. IV91705,0371313745,26%1447,08
KR-1111447,1374113640,44%667,04
50TP Tyszkiewicza91279,8159513544,44%1052,43
SU-100M17782,6953713541,48%1005,93
SU-1006592,1844513243,94%934,69
M41 Walker Bulldog8480,5359013145,80%718,63
T-284102,8618811747,86%114,59
S-517803,9647211046,36%886,10
M66527,0049610744,86%643,38
Pz.Kpfw. III/IV5179,8830710247,06%288,21
Super Conqueror10887,474529835,71%339,33
AMX 12 t6314,815109052,22%754,56
FV215b (183) 101117,616248944,94%575,09
T-46367,251608848,86%95,09
FV3046651,985318654,65%1283,02
59-166260,314278445,24%541,06
T376376,164608339,76%838,84
E 50 Ausf. M101210,846718141,98%753,52
53TP Markowskiego8773,536487956,96%794,26
Jagdpanther7937,186387955,70%1396,07
VK 45.02 (P) Ausf. A8608,875227941,77%430,44
M7 Priest3203,811937837,18%338,02
VK 45.02 (P) Ausf. B9928,046527846,15%657,27
Löwe 81275,228077852,56%1559,97
T803111110,045657838,46%424,22
Caernarvon81082,386977749,35%1246,07
60TP Lewandowskiego101150,006627644,74%638,13
T216201,454327653,95%432,78
Valentine II 4181,043377441,89%439,74
Pz.Kpfw. III Ausf. J466,382157349,32%83,89
Pz.Kpfw. II Luchs470,711447350,68%104,50
Object 268 Version 4101335,415577047,14%791,01
Churchill I5461,354766854,41%942,04
S35 CA5385,053426538,46%579,82
Pz.Kpfw. VII101486,256946552,31%1029,15
AMX 13 105 AM mle. 505351,633556251,61%695,12
Ares 859939,505746250,00%732,60
M374157,251856139,34%290,72
LTP 3235,743556157,38%1250,22
Somua SAu 404197,293215863,79%525,37
45TP Habicha7782,735715545,45%911,21
Jagdpanzer IV6698,855085352,83%1353,96
Sav m/434176,682325054,00%381,79
M75309,664005054,00%1142,51
Ikv 1035253,772034841,67%388,60
StuG III Ausf. G5541,625354765,96%1505,82
M3 Lee4148,532464548,89%359,83
Object 277101407,795704240,48%864,74
Crusader 5.5-in. SP7755,464884146,34%1041,21
T-50-2 6276,633874148,78%559,30
Pz.Kpfw. II245,741233935,90%1,43
VK 30.01 (D)6427,004593948,72%673,43
T-26286,341253842,11%199,68
Pz.Sfl. IVc5363,793463836,84%620,08
AMX 13 757277,223563727,03%259,97
VK 30.02 (D)7603,506013652,78%849,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E357,741813450,00%99,55
40TP Habicha6523,225203253,13%907,29
11310908,006433046,67%559,40
Grille5342,932543040,00%541,04
AMX ELC bis5163,533943050,00%379,36
T1 HMC260,861292937,93%72,81
MS-11164,453432955,17%903,92
SU-85B4188,903362955,17%370,76
Tiger (P)7395,144532941,38%240,06
SU-855361,933662853,57%736,86
T1 Cunningham139,893722860,71%167,81
Nashorn6416,363872835,71%454,93
14TP4168,672442737,04%351,37
SDP 44 Burza6316,233582642,31%286,36
Renault UE 573121,231952634,62%134,49
Lorraine 39L AM398,782492334,78%49,86
Fantôme 9982,706052360,87%927,01
Bishop5460,824662259,09%960,87
25TP KSUST II5316,904152157,14%696,95
Churchill VII6419,764162142,86%491,80
GSOR the TANK 9660,104502020,00%309,55
Hummel6446,422621947,37%495,09
VK 30.01 (P)6302,184111752,94%349,18
Super Hellcat 7148,532271723,53%0,00
122 TM 8703,333941520,00%452,01
T-345265,004181457,14%668,04
MT-256125,003801435,71%69,54
SU-76M4185,922001338,46%277,37
Sturer Emil7404,084891353,85%443,13
SU-14-17185,172781258,33%201,62
StuG IV 5475,733551127,27%1167,84
M2 Medium Tank33,701451070,00%261,00
L-60 293,702061060,00%462,70
Type 5 Ka-Ri 8115,202441030,00%0,00
T14 5293,56420933,33%359,66
Pz.Kpfw. 38 (t)3211,44183944,44%577,16
10TP3215,88218825,00%641,55
M24 Chaffee5410,50699875,00%1741,43
KV-1SA 5170,63266825,00%47,41
Renault Otsu140,14121742,86%14,30
AMX ELC 901 6221,00329728,57%259,18
Kolohousenka16,5067650,00%77,53
Type 97 Te-Ke 238,33242650,00%99,20
SDP 57 Gowika7177,0017460,00%0,00
T7 Combat Car 299,67301666,67%521,94
M10 RBFM 5179,67300633,33%56,57
Gabler’s Destroyer 5121,00328520,00%58,57
SMV CC-64 Vipera 8306,20296520,00%15,00
T1E6 267,00189520,00%84,25
Light Mk. VIC 248,00113520,00%0,61
T-34-85629,50167425,00%0,00
Leichttraktor116,00109475,00%261,00
T2 Medium Tank215,5092450,00%82,06
T-34 shielded 5109,50271475,00%261,00
Renault NC-31121,6758366,67%230,82
Vickers Medium Mk. III3116,33224366,67%423,76
M5A1 Stuart453,6711830,00%0,00
Type 3 Ju-Nu60,00208333,33%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5441,676143100,00%1024,85
Type 63 8780,0036630,00%502,08
Renault FT1133,008120,00%518,28
4TP10,00102250,00%77,53
Vickers Mk. E Type B2127,00283250,00%423,79
AT-1275,502172100,00%302,24
Renault FT AC20,00127250,00%76,03
Windhund 8374,005812100,00%332,62
Strv fm/211124,004321100,00%782,77
Fiat 300010,00911100,00%261,00
Renault FT 75 BS2188,0011810,00%950,34
Hotchkiss H3520,002591100,00%261,00
AMX 3830,004711100,00%261,00
FCM 36232,001951100,00%261,00
AEC Armoured Car5139,0020410,00%16,32
T3E2 Medium Tank 378,0025510,00%45,36
T-45 2325,004971100,00%2118,12
M24E2 Super Chaffee 60,0001100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,009010,00%0,00
43 M. Toldi III 342,001421100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 23.11.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.04.2025
Opustil klan: 23.11.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 28.12.2024
Opustil klan: 21.03.2025