thogie1

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.07.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev391019219345
Průměrný tier7,028,958,528,34
Vítězství174044,50%736,84%11452,05%15645,22%
Porážky209753,63%1263,16%9945,21%18252,75%
Remízy731,87%00,00%62,74%72,03%
Přežito bitev100525,70%526,32%6931,51%9728,12%
Zničeno tanků | Ø19280,4980,421240,571850,54
Poměr zabití / smrtí0,660,570,830,75
Detekováno tanků | Ø25930,66160,841500,682280,66
Průměrné poškození731,071.361,321.190,191.089,18
Obsazování báze | Ø60791,5580,423701,694451,29
Obrana báze | Ø9310,2400,0000,00790,23
Průměrné zkušenosti468,40672,79742,08677,80
WN7641,35586,53836,57713,22
WN8744,15895,841037,87922,13
Celkem
Bitev3910
Průměrný tier7,02
Vítězství174044,50%
Porážky209753,63%
Remízy731,87%
Přežito bitev100525,70%
Zničeno tanků | Ø19280,49
Poměr zabití / smrtí0,66
Detekováno tanků | Ø25930,66
Průměrné poškození731,07
Obsazování báze | Ø60791,55
Obrana báze | Ø9310,24
Průměrné zkušenosti468,40
WN7641,35
WN8744,15
Posledních 24 hodin
Bitev19
Průměrný tier8,95
Vítězství736,84%
Porážky1263,16%
Remízy00,00%
Přežito bitev526,32%
Zničeno tanků | Ø80,42
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø160,84
Průměrné poškození1.361,32
Obsazování báze | Ø80,42
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti672,79
WN7586,53
WN8895,84
Posledních 7 dní
Bitev219
Průměrný tier8,52
Vítězství11452,05%
Porážky9945,21%
Remízy62,74%
Přežito bitev6931,51%
Zničeno tanků | Ø1240,57
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø1500,68
Průměrné poškození1.190,19
Obsazování báze | Ø3701,69
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti742,08
WN7836,57
WN81037,87
Posledních 30 dní
Bitev345
Průměrný tier8,34
Vítězství15645,22%
Porážky18252,75%
Remízy72,03%
Přežito bitev9728,12%
Zničeno tanků | Ø1850,54
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø2280,66
Průměrné poškození1.089,18
Obsazování báze | Ø4451,29
Obrana báze | Ø790,23
Průměrné zkušenosti677,80
WN7713,22
WN8922,13
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev76000
Vítězství3140,79%00,00%00,00%00,00%
Porážky4052,63%00,00%00,00%00,00%
Remízy56,58%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2431,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø550,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,060,000,000,00
Detekováno tanků | Ø510,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození770,410,000,000,00
Obsazování báze | Ø440,5800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1662,1800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti306,780,000,000,00
Celkem
Bitev76
Vítězství3140,79%
Porážky4052,63%
Remízy56,58%
Přežito bitev2431,58%
Zničeno tanků | Ø550,72
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø510,67
Průměrné poškození770,41
Obsazování báze | Ø440,58
Obrana báze | Ø1662,18
Průměrné zkušenosti306,78
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (104)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-109867,9244136841,85%576,63
KV-856590,3038625644,53%820,83
50TP Tyszkiewicza91215,8252416544,24%875,46
IS7518,4051113948,20%533,67
53TP Markowskiego8979,9155312735,43%870,73
60TP Lewandowskiego101619,0371411641,38%908,93
M4A3E8 Sherman6411,0034811155,86%673,20
T207454,234329746,39%450,73
Controcarro 1 Mk. 291459,157289138,46%1064,29
M26 Pershing8879,036369048,89%953,23
Panhard AMD 178B6227,073278846,59%440,31
Object 277101334,165558840,91%758,60
T9591376,147128547,06%909,70
M46 Patton91092,596878547,06%792,92
M415318,452548345,78%336,17
SU-855302,742018236,59%397,53
SMV CC-6781047,495827230,56%896,43
Hotchkiss EBR7551,865397248,61%1103,79
45TP Habicha7625,184956137,70%591,03
T2881008,456246036,67%808,75
KV-15252,502656041,67%261,03
M446421,723936038,33%431,09
40TP Habicha6492,753245947,46%798,88
SMV CC-567639,294855641,07%653,25
25TP KSUST II5242,642725541,82%344,99
SDP 60 Gonkiewicza91474,177475246,15%1045,47
T25 AT7743,445135244,23%777,77
M4A1 Sherman5262,243495054,00%546,89
IS-38341,124825044,00%142,14
SU-1006467,433804940,82%538,61
Churchill I5493,443434546,67%847,23
BZ-5871053,737104537,78%1163,26
M8A14385,962474557,78%963,43
M36 Jackson6784,865054339,53%1222,97
SDP 58 Kilana81125,667163852,63%1093,02
BZ-16681034,327123748,65%1068,41
T-28479,362153345,45%55,24
KV-1S6388,584663345,45%506,93
Churchill VII6520,505293250,00%811,24
Type 586630,455582948,28%1029,65
FV215b (183) 101148,075782740,74%567,60
Object 283 9779,564842740,74%508,79
SU-15271028,156522657,69%1321,85
Semovente M43 Bassotto6759,855222653,85%1146,06
M10 Wolverine5495,544172653,85%1059,30
Panhard AML Lynx 6x68337,363392516,00%264,94
Type 91 Heavy365,961222347,83%89,06
T110E3101886,707002334,78%1101,24
AMX ELC bis5266,053942263,64%878,42
FV230 Canopener101098,686472236,36%483,22
Matilda4416,802982050,00%1038,21
T-46387,252192050,00%203,67
Type T-345468,534801947,37%1262,71
121B 101678,327561947,37%1202,88
T6 Medium4270,833001855,56%526,82
SDP 57 Gowika7635,294061723,53%518,82
SU-76M472,441651650,00%93,03
Super Hellcat 7709,885841656,25%962,32
14TP4240,862901442,86%680,79
Wespe3124,572321478,57%459,13
AMX 12 t6424,385241361,54%1059,38
M16/43 Sahariano 3419,624411361,54%1221,83
Marder II3146,081441241,67%210,85
Pz.Sfl. IVb490,4295128,33%6,36
10TP3153,002771172,73%645,40
AMX 38391,552221154,55%179,48
SU-85B4117,6497119,09%24,05
M3 Stuart3215,302731060,00%799,53
AMX 404277,503021050,00%907,95
Panzerjäger I2103,501631070,00%394,43
G.Pz. Mk. VI (e)248,67139955,56%174,79
M5A1 Stuart4608,88500850,00%2516,94
StuG III Ausf. B413,1394825,00%0,00
AT-1252,86117742,86%13,82
M127446,29669771,43%544,67
T-34-85M 6273,43329728,57%142,23
Renault R35267,40172580,00%296,41
Type 5 Ka-Ri 81131,20667560,00%1031,97
Char de transition 6742,40424540,00%873,51
Chi-Go 7978,40848580,00%1398,65
LT vz. 35278,2590425,00%102,82
4TP123,258940,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha3443,50413450,00%1628,06
BT-53233,75186425,00%299,67
SMV CC-64 Vipera 81104,25785475,00%1092,79
Kolohousenka1131,6716130,00%461,69
Type 89 I-Go/Chi-Ro243,00173366,67%221,46
Waffenträger auf E 10010929,33513333,33%281,16
T1 Cunningham170,0016820,00%169,05
7TP279,003262100,00%288,85
ARL 4461082,0033320,00%1453,28
Type 95 Heavy40,001282100,00%261,00
Controcarro 3 Minotauro102025,50961250,00%1564,30
T3 HMC240,50127250,00%82,83
Straussler V–4/40 3424,007042100,00%1774,30
Vickers Medium Mk. I10,004110,00%0,00
Renault Otsu1384,009111100,00%2684,20
M2 Light2173,0015310,00%458,37
Vickers Mk. E Type B2536,005811100,00%3533,54
Leichttraktor1107,003891100,00%574,70
MS-1129,001641100,00%261,00
T-50-2 6261,006681100,00%631,80
Rheinmetall Skorpion G 8476,004371100,00%428,28
Type 63 81568,0075010,00%1223,14

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 18.07.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 01.10.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 01.10.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.12.2020
Opustil klan: 04.01.2021
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 06.01.2021
Opustil klan: 26.03.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.12.2020
Opustil klan: 15.12.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 27.03.2021
Opustil klan: 27.06.2021