tibike

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.02.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17494000
Průměrný tier5,780,000,000,00
Vítězství779044,53%00,00%00,00%00,00%
Porážky952654,45%00,00%00,00%00,00%
Remízy1781,02%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev274515,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø61480,3500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,420,000,000,00
Detekováno tanků | Ø180561,0300,0000,0000,00
Průměrné poškození286,490,000,000,00
Obsazování báze | Ø197891,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø34530,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti252,080,000,000,00
WN7445,990,000,000,00
WN8282,610,000,000,00
Celkem
Bitev17494
Průměrný tier5,78
Vítězství779044,53%
Porážky952654,45%
Remízy1781,02%
Přežito bitev274515,69%
Zničeno tanků | Ø61480,35
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø180561,03
Průměrné poškození286,49
Obsazování báze | Ø197891,13
Obrana báze | Ø34530,20
Průměrné zkušenosti252,08
WN7445,99
WN8282,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození134,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti26,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození134,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti26,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev62000
Vítězství2032,26%00,00%00,00%00,00%
Porážky4064,52%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,23%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1524,19%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø160,2600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,340,000,000,00
Detekováno tanků | Ø380,6100,0000,0000,00
Průměrné poškození320,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø1903,0600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø510,8200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti177,520,000,000,00
Celkem
Bitev62
Vítězství2032,26%
Porážky4064,52%
Remízy23,23%
Přežito bitev1524,19%
Zničeno tanků | Ø160,26
Poměr zabití / smrtí0,34
Detekováno tanků | Ø380,61
Průměrné poškození320,19
Obsazování báze | Ø1903,06
Obrana báze | Ø510,82
Průměrné zkušenosti177,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (164)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
SU-100Y 6430,0228580545,96%535,76
T34 8636,7634579444,84%552,07
Tiger I7628,2135965641,62%615,73
ISU-1528466,1128653939,52%206,25
IS7410,9528849843,78%324,75
ARL 446300,1124245443,61%297,08
KV-856211,3922942141,33%90,40
SU-1527378,0126441540,00%258,18
KV-15136,8118235343,91%45,80
Jagdpanther7344,3729034748,41%267,50
AMX M4 mle. 457385,3027034339,36%231,08
T207298,1428332642,02%177,61
SU-855215,4817830748,53%306,80
Škoda T 40 6319,5126130642,16%361,83
M4A3E8 Sherman6219,3822930239,74%142,07
Jagdpanzer IV6324,4923728445,77%379,26
VK 30.01 (P)6229,6423126142,91%138,44
SU-1006279,5924525745,14%252,04
SU-86377,3727525453,54%442,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5189,8020225347,43%290,86
AT 77537,6135123944,35%468,32
AT 86353,9831123451,28%472,02
ARL V396208,5423523243,10%134,76
M10 Wolverine5176,4420623149,78%208,21
Churchill I5267,5921323039,13%294,79
Type T-345179,5219222044,55%268,44
VK 28.016118,2925921949,32%152,41
Type 4 Chi-To6274,2627721346,01%309,30
59-16686,3624220746,38%89,22
T25/27284,6527720744,93%167,20
M7590,8116620641,26%59,51
Škoda T 256258,3225320247,03%286,73
BDR G1 B5191,7221120150,25%192,22
SU-14-28551,4652518947,62%420,54
Churchill VII6311,1426418644,62%310,52
SU-122A5280,5420118647,85%501,87
Škoda T 245189,5420518344,26%292,54
M18 Hellcat6225,2321818243,41%145,44
Churchill III 5304,5637317544,00%431,36
T-28495,9015317445,98%78,49
T-46363,7711015640,38%9,69
Type 3 Chi-Nu5184,7720114543,45%268,11
Valentine397,5615814542,07%106,85
StuG III Ausf. G5286,9721214347,55%505,20
Tiger (P)7321,0128014042,14%159,78
VK 16.02 Leopard571,4618913846,38%79,31
Konštrukta T-34/1007200,4326413642,65%55,81
Ikv 1035167,3118213440,30%135,01
S35 CA5252,2620512846,88%366,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4117,6914812752,76%154,21
AT 25231,2323212741,73%310,29
Type 1 Chi-He4117,2416511644,83%135,05
B14106,7216310844,44%69,18
Somua SAu 404188,8718210654,72%410,15
P.435156,9121510244,12%176,22
Strv m/425176,1721610042,00%212,62
212A9609,895449943,43%328,73
Alecto4125,561539537,89%69,82
SU-54198,911729347,31%338,88
Pz.Kpfw. II Luchs4103,761749241,30%129,54
SU-85B4250,642049052,22%546,09
T-50546,631788942,70%35,48
T404142,331738842,05%106,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4106,131688836,36%96,57
P26/404130,861618741,38%96,87
M5A1 Stuart4107,991828348,19%176,25
T-50-2 696,902728344,58%64,73
AMX 40490,111508246,34%122,28
ST vz. 394101,911578043,75%80,87
P.43 bis6272,183388032,50%201,00
WZ-114 9498,605528043,75%201,73
Tiger II8219,883037844,87%79,80
40TP Habicha6218,293277244,44%165,01
25TP KSUST II5171,152497147,89%197,38
M5 Stuart430,641706750,75%98,90
Sav m/434145,192045858,62%306,36
Lago4140,371935745,61%234,82
BT-2280,461115642,86%146,42
14TP470,911465641,07%34,81
IS-5 (Object 730) 8403,344735637,50%154,38
Fantôme 9355,344885343,40%90,16
AT 158284,314534942,86%53,16
AMX AC mle. 467341,934834656,52%361,21
Pz.Kpfw. 38 (t)377,411164445,45%53,27
P.43 ter7326,653954037,50%193,05
Cruiser Mk. II290,531264042,50%168,09
Type 97 Chi-Ha3116,871433847,37%209,82
SU-76M471,631173842,11%24,86
T1E6 265,281333641,67%61,00
MS-1151,181053351,52%97,32
Type 2597 Chi-Ha3119,561773262,50%373,47
LT vz. 383107,001823158,06%362,84
Strv 746179,263733154,84%193,21
E 10010328,675673043,33%78,33
AMX 38376,381492948,28%78,27
Marder II3152,621422937,93%229,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C354,791392941,38%20,19
Ikv 723117,571672860,71%280,07
Ikv 65 Alt II6151,043312846,43%84,66
Black Prince II 7280,314662646,15%134,91
D2368,121432548,00%59,27
SU-263123,241382548,00%176,41
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,801882544,00%35,93
M3 Stuart374,631582454,17%156,93
Strv m/40L3110,481642339,13%122,96
Valentine AT4285,522662356,52%823,55
Renault UE 573144,871722365,22%463,58
M15/423160,732532245,45%285,21
10TP351,521062142,86%39,63
Vickers Mk. E Type B241,71802119,05%0,00
T56 GMC372,631071942,11%10,32
T-26291,561021827,78%204,58
LTP 3119,821661741,18%335,07
M24E2 Super Chaffee 6127,383351650,00%159,82
Hotchkiss H35241,431001428,57%2,24
Pz.Kpfw. I244,791291457,14%178,05
Pz.Kpfw. 35 (t)279,461571353,85%273,56
Renault FT AC2121,381151346,15%286,93
BT-7 artillery 357,151151338,46%7,16
T3 HMC2123,171611250,00%397,60
M2 Light277,271541145,45%101,46
Universal Carrier 2-pdr2147,501461060,00%546,10
Super Hellcat 7315,303491040,00%177,16
AT-1276,67105955,56%165,31
D1256,50170850,00%87,42
Gabler’s Destroyer 5112,75290837,50%35,04
T-29 386,63184862,50%237,48
Pvlvv fm/42257,29113742,86%69,60
Panzerjäger I2152,8689714,29%364,21
KV-1SA 5109,29242714,29%3,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 583,00350683,33%261,00
AMR 35 297,33113633,33%185,49
T7 Combat Car 2115,83221683,33%620,21
T1 Cunningham141,00128540,00%2,41
Type 97 Te-Ke 2100,40141540,00%231,75
Cruiser Mk. I184,20107540,00%167,88
Light Mk. VIC 215,4082540,00%17,44
Chi-Ni277,50144450,00%197,43
TKS z n.k.m. 20 mm 254,75232475,00%272,01
Panzerwagen 39 358,2510440,00%0,00
T-116 390,759240,00%96,36
Pz.Sfl. IC 487,50238475,00%261,00
Valiant 5127,25202450,00%98,72
Vickers Medium Mk. I10,0054366,67%222,70
7TP211,675830,00%0,00
Leichttraktor16,673130,00%0,00
LT vz. 35279,00180250,00%198,55
Strv m/38243,0075250,00%83,60
Renault FT113,0067250,00%83,60
Renault NC-31173,008620,00%141,69
VK 36.01 (H)6232,504532100,00%355,43
E 7590,00390250,00%131,38
43 M. Toldi III 349,5093250,00%149,03
Kolohousenka181,001291100,00%400,31
Strv fm/21197,0015510,00%317,18
Fiat 3000180,002551100,00%416,57
Renault Otsu10,00410,00%0,00
M14/412256,005841100,00%1199,57
4TP148,004851100,00%264,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,003251100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 30,001581100,00%261,00
Rheinmetall Skorpion G 81132,008971100,00%1206,55
T-45 20,001641100,00%261,00
L-60 249,0013710,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 03.02.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.02.2016
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.02.2015
Opustil klan: 15.03.2015