trippa_warrior

clanlogo
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 09.05.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8347000
Průměrný tier7,090,000,000,00
Vítězství401248,07%00,00%00,00%00,00%
Porážky425851,01%00,00%00,00%00,00%
Remízy770,92%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev147117,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø47410,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,690,000,000,00
Detekováno tanků | Ø76940,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození835,290,000,000,00
Obsazování báze | Ø67670,8100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12670,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti514,200,000,000,00
WN7800,320,000,000,00
WN8986,150,000,000,00
Celkem
Bitev8347
Průměrný tier7,09
Vítězství401248,07%
Porážky425851,01%
Remízy770,92%
Přežito bitev147117,62%
Zničeno tanků | Ø47410,57
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø76940,92
Průměrné poškození835,29
Obsazování báze | Ø67670,81
Obrana báze | Ø12670,15
Průměrné zkušenosti514,20
WN7800,32
WN8986,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev86000
Vítězství4350,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky4350,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3136,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø420,4900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,760,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1101,2800,0000,0000,00
Průměrné poškození824,080,000,000,00
Obsazování báze | Ø1661,9300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2803,2600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti612,370,000,000,00
Celkem
Bitev86
Vítězství4350,00%
Porážky4350,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev3136,05%
Zničeno tanků | Ø420,49
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø1101,28
Průměrné poškození824,08
Obsazování báze | Ø1661,93
Obrana báze | Ø2803,26
Průměrné zkušenosti612,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství836,36%00,00%00,00%00,00%
Porážky1150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy313,64%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev836,36%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,790,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,5500,0000,0000,00
Průměrné poškození808,640,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø160,7300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti490,860,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství836,36%
Porážky1150,00%
Remízy313,64%
Přežito bitev836,36%
Zničeno tanků | Ø110,50
Poměr zabití / smrtí0,79
Detekováno tanků | Ø120,55
Průměrné poškození808,64
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø160,73
Průměrné zkušenosti490,86
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (146)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX Chasseur de chars 8802,4848361949,11%953,61
IS-6 81042,3160840750,12%1088,95
50TP prototyp 81216,7475834954,73%1306,86
Spähpanzer SP I C7431,8035226046,54%638,98
VK 28.016262,8229124846,37%553,13
Leopard Prototyp A91348,0164122940,61%1098,76
Type 3 Chi-Nu5327,1225722145,25%743,37
Bisonte C45 81305,4978320448,53%1304,84
Indien-Panzer8695,7746018637,10%627,63
G.W. Panther7938,2149718453,80%1146,54
ARL 446472,9934016547,88%636,60
WZ-113G FT101852,9666816045,00%1084,18
Type 4 Heavy91131,0266714449,31%867,92
BDR G1 B5376,9127414143,26%550,63
G.W. Tiger91414,8566414047,14%1298,33
Hummel6633,7435113551,11%914,50
G.W. Tiger (P)81240,8963813350,38%1408,95
WZ-111G FT91403,4168213252,27%1115,32
Hotchkiss EBR7423,9349813149,62%740,54
VK 16.02 Leopard5183,9227812144,63%387,12
AMX 50 12091276,9166811449,12%1084,66
Object 705A101845,4672810750,47%1354,18
53TP Markowskiego81104,6571610451,92%1216,91
E 5091318,8964710441,35%974,04
AMX 50 1008961,606029842,86%866,72
Grille5601,453369845,92%1232,66
IS7834,106149345,16%952,06
O-Ni71094,687869251,09%1497,68
Panther II8874,776329151,65%955,60
WZ-111-1G FT81018,385869050,00%986,50
Emil II91389,807608948,31%1077,81
T26E4 SuperPershing 8982,876958747,13%1084,13
Panhard AMD 178B6323,834128638,37%641,98
O-Ho8919,166958550,59%927,98
IS-381164,077718357,83%1344,79
Pz.Kpfw. II Luchs4125,882688146,91%257,20
B14239,592468056,25%641,30
50TP Tyszkiewicza91417,897857951,90%1193,45
Object 70591213,276277935,44%854,54
Panhard AML Lynx 6x68431,995196943,48%528,82
Conqueror91441,197746752,24%1236,01
Type 1 Chi-He4169,702956453,13%391,62
T-34-2G FT7659,385166446,88%775,15
O-I6640,705856355,56%1039,70
25TP KSUST II5562,284956154,10%1402,45
60TP Lewandowskiego101626,616366134,43%868,45
Pz.Sfl. IVb4241,671826140,98%542,75
A-20597,592205846,55%128,26
Rinoceronte101849,617655749,12%1274,95
WZ-131G FT6370,042625641,07%382,74
Leopard 1101405,645845635,71%824,49
Emil I81228,537225545,45%1232,43
O-I Experimental5360,473185547,27%508,13
M10 Wolverine5413,053755547,27%762,34
Lago4237,272465154,90%686,71
Strv 103B102247,527964860,42%1664,95
AMX M4 mle. 457690,616324461,36%929,51
M36 Jackson6736,054724436,36%1060,36
G.W. E 100101315,766014141,46%907,81
Wespe3112,511503951,28%275,92
SU-100Y 6715,696033964,10%1361,61
Strv m/425320,443853647,22%683,84
Strv 746588,925913669,44%1242,10
Type 95 Heavy4267,152233447,06%785,80
T-345196,672373345,45%300,43
T-1091340,006293339,39%1014,28
LT vz. 38372,781663259,38%219,78
Type 4 Chi-To6336,753363246,88%420,80
BT-7460,661342937,93%2,02
Panther7618,455392944,83%717,80
M5A1 Stuart4200,032212941,38%489,17
45TP Habicha71045,467532860,71%1657,06
AMX 50 B101963,646962846,43%1327,37
SU-76G FT4218,572532842,86%259,84
Pz.Kpfw. II Ausf. G3162,442632733,33%451,49
Type T-345458,424552661,54%1204,88
ASTRON Rex 105 mm 81258,967282646,15%1164,31
40TP Habicha6589,584822454,17%953,46
SU-76M4257,172332450,00%565,05
IS-M8728,226372356,52%720,29
AMX 13 F3 AM6812,776342240,91%1037,05
D23142,052562152,38%414,62
M8A14304,003082152,38%652,21
Lorraine 155 mle. 507744,405532050,00%770,67
Type 97 Chi-Ha389,372251963,16%242,09
Type 586659,796171963,16%1275,19
T56 GMC3188,891621838,89%417,53
60G FT5239,782801866,67%493,66
Vickers Medium Mk. III3124,242661770,59%481,89
Type 91 Heavy3176,811791631,25%385,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E3212,942081625,00%486,89
T-29 3259,382511650,00%850,13
Strv m/40L3224,332201560,00%785,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4474,804161560,00%1434,32
KV-137301,335431546,67%283,09
FV215b 10987,865561435,71%455,83
ISU-152K 81133,546441353,85%1039,13
11310830,00361128,33%376,29
A-436559,756051250,00%1013,22
ST vz. 394134,901471050,00%265,29
Type 2597 Chi-Ha383,501521040,00%32,52
SU-855549,00390944,44%1095,76
BT-2259,22116933,33%15,23
T2 Medium Tank295,00113922,22%247,22
AMX 38380,67168933,33%3,73
G.Pz. Mk. VI (e)211,6792955,56%164,21
LT vz. 352166,00173837,50%619,20
Marder II389,25106837,50%9,63
T1 Cunningham1124,00186728,57%629,55
VK 30.02 (M)6380,86470757,14%568,25
Rheinmetall Skorpion G 8889,00354742,86%644,73
Strv S1 8820,5732570,00%538,37
14TP498,83264666,67%334,46
AMX 404197,67278666,67%725,80
M3G FT3399,50486683,33%1543,51
Strv m/382260,00300560,00%1289,33
Matilda4221,20151520,00%315,83
7TP2170,40147520,00%424,91
10TP3330,40276540,00%1274,48
Type 89 I-Go/Chi-Ro237,806850,00%2,52
Tetrarch 2262,00291560,00%1399,45
Vickers Medium Mk. I169,50237475,00%378,22
Renault NC-311165,00238450,00%929,78
T-45 258,00130450,00%91,43
Chi-Ni265,33163366,67%281,27
Renault Otsu1154,004843100,00%852,33
D1236,67216333,33%1,31
Pz.Kpfw. II2346,334873100,00%1882,43
MS-1168,67166333,33%120,91
Panzerjäger I2363,67441333,33%1930,85
T3 HMC216,672930,00%0,00
MKA 2701,00875366,67%3473,30
FV1066 Senlac 8294,33588366,67%467,61
Leo7367,506192100,00%502,49
Leichttraktor1421,508422100,00%3473,93
AMX ELC bis5188,00351250,00%429,42
L-60 2118,50206250,00%509,45
Panzer 58 Mutz 8159,007902100,00%262,36
Kolohousenka151,002051100,00%261,00
Fiat 30001126,003271100,00%676,12
Vickers Medium Mk. II2183,004401100,00%1116,47
Vickers Mk. E Type B2248,003871100,00%1292,82
M2 Medium Tank373,006310,00%0,62
FCM 362164,005881100,00%816,37
Valentine II 4139,0025510,00%179,98
BT-7 artillery 3256,0023110,00%653,75

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 09.05.2020
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 09.05.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 04.10.2016
Opustil klan: 02.05.2020