umbro85

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 06.07.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6814000
Průměrný tier5,340,000,000,00
Vítězství311545,71%00,00%00,00%00,00%
Porážky360652,92%00,00%00,00%00,00%
Remízy931,36%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev136219,99%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø22300,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø47970,7000,0000,0000,00
Průměrné poškození299,260,000,000,00
Obsazování báze | Ø24540,3600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø11420,1700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti256,010,000,000,00
WN7431,180,000,000,00
WN8352,920,000,000,00
Celkem
Bitev6814
Průměrný tier5,34
Vítězství311545,71%
Porážky360652,92%
Remízy931,36%
Přežito bitev136219,99%
Zničeno tanků | Ø22300,33
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø47970,70
Průměrné poškození299,26
Obsazování báze | Ø24540,36
Obrana báze | Ø11420,17
Průměrné zkušenosti256,01
WN7431,18
WN8352,92
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev45000
Vítězství1942,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky2657,78%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1022,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,3100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,400,000,000,00
Detekováno tanků | Ø350,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození641,020,000,000,00
Obsazování báze | Ø180,4000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø400,8900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti408,180,000,000,00
Celkem
Bitev45
Vítězství1942,22%
Porážky2657,78%
Remízy00,00%
Přežito bitev1022,22%
Zničeno tanků | Ø140,31
Poměr zabití / smrtí0,40
Detekováno tanků | Ø350,78
Průměrné poškození641,02
Obsazování báze | Ø180,40
Obrana báze | Ø400,89
Průměrné zkušenosti408,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
O-I6351,4128849146,03%374,47
T297486,8636539045,64%374,36
T328491,5938137143,67%300,75
KV-15501,8932633450,30%927,91
M66279,0124327741,52%162,62
Hummel6543,7632323246,98%642,85
P.44 Pantera8476,3534621838,53%298,29
P.43 ter7373,3233721442,99%319,36
Churchill VII6322,9329220846,63%349,28
Birch Gun4246,8819320848,08%750,85
Churchill I5282,2224318643,55%356,65
P.43 bis6309,1724318538,92%279,00
SU-100Y 6359,5729117350,87%431,54
Super Hellcat 7241,3625716942,60%87,48
O-Ni7328,1931816148,45%205,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J4226,4019614849,32%481,61
Grille5445,2326013747,45%776,41
Crusader6160,4819511441,23%200,14
T-50-2 699,2320611138,74%8,40
M10 RBFM 5374,9730811055,45%617,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,2820110952,29%320,35
Vickers Medium Mk. I180,5412810053,00%298,81
P.435183,272079544,21%247,38
Cruiser Mk. IV478,481289443,62%31,80
Covenanter5102,651869248,91%144,72
O-I Experimental5200,992568747,13%171,25
Škoda T 245228,902578652,33%470,57
VK 30.01 (P)6237,562238534,12%110,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5190,781948135,80%201,46
P26/404192,411817147,89%339,30
T-284202,142007062,86%569,79
Type 2597 Chi-Ha3244,271706747,76%714,97
Vickers Mk. E Type B284,511516144,26%152,12
T-1506316,483705850,00%349,57
Rheinmetall Skorpion G 8272,112285328,30%0,00
T6 Medium4343,222135150,98%688,09
Matilda4162,071534528,89%165,87
Lago4165,161644540,00%253,77
Type 95 Heavy4130,741433935,90%146,44
Type 91 Heavy3137,771633958,97%413,55
StuG III Ausf. B4206,592063953,85%400,57
D23199,391513647,22%602,09
Renault NC-31161,701273345,45%124,38
Cruiser Mk. III385,151183339,39%131,49
Strv m/40L3314,101953148,39%1012,85
Pz.Kpfw. 38 (t)3132,931622937,93%230,80
T-34-85M 6204,002192951,72%157,58
Strv m/382118,501542853,57%395,10
10TP3162,741242733,33%356,91
M2 Medium Tank3105,041472744,44%165,91
Renault R35283,001252548,00%165,28
Valentine AT4169,171562347,83%286,03
Valiant 5219,483072352,17%301,43
4TP181,951642245,45%195,98
T-463127,181842268,18%566,59
Sexton II345,00762236,36%0,00
M24E2 Super Chaffee 6113,362802250,00%122,37
M2 Light252,001362142,86%26,78
Black Prince7264,052162123,81%55,03
Lorraine 39L AM352,48722138,10%9,90
T1 Cunningham156,211141947,37%125,46
LT vz. 38348,791281942,11%42,88
AMX 383199,891991947,37%626,89
D1275,331291838,89%87,75
MS-1132,561181668,75%240,27
M8A14320,672321553,33%754,24
Pz.Kpfw. 35 (t)250,141361457,14%147,87
M5A1 Stuart4106,541781346,15%147,14
T3 HMC227,54791346,15%48,44
Valentine3314,251951258,33%1106,76
BT-74163,642191172,73%619,05
Renault FT 75 BS2162,001111154,55%815,86
14TP4171,822241154,55%495,49
T-26249,181011136,36%0,19
BT-53206,731771145,45%365,51
M14/41295,801231050,00%160,73
M15/423193,902451070,00%632,29
KV-1SA 5236,702361040,00%208,45
AMR 35 239,00901040,00%20,94
Pz.Sfl. IC 4126,301711050,00%199,15
Heavy Tank No. VI 6387,002731030,00%328,05
Dicker Max 6539,202701040,00%673,33
B14188,78218944,44%328,54
7TP2102,78140955,56%246,01
Type 97 Te-Ke 2140,75221837,50%420,45
Loyd Gun Carriage236,2991771,43%261,00
T-116 3211,14372771,43%972,04
T7 Combat Car 235,5768728,57%0,00
Fiat 30001150,50194650,00%688,87
T2 Medium Tank278,00127633,33%141,91
M10 Wolverine5213,83166633,33%180,88
Bishop5148,83268666,67%287,34
Cromwell B 6186,00292650,00%140,10
T-345124,80145540,00%52,65
Vickers Medium Mk. III3105,20155560,00%313,92
Type 3 Ju-Nu6207,20286560,00%208,18
Kolohousenka181,75140450,00%237,30
Type 89 I-Go/Chi-Ro266,75127450,00%96,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,00261450,00%118,48
Renault FT161,00275366,67%315,82
Renault Otsu132,675030,00%0,00
Cruiser Mk. II2102,33119366,67%427,50
Strv fm/21135,50131250,00%78,53
TKS z n.k.m. 20 mm 284,0015920,00%163,61
Type 97 Chi-Ha3265,5014520,00%696,14
Leichttraktor1120,504152100,00%633,44
T-26G FT239,002320,00%0,00
T3E2 Medium Tank 365,50199250,00%82,83
T-29 3137,00214250,00%290,47
LT vz. 3520,001061100,00%261,00
ST vz. 394235,004831100,00%816,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,0020310,00%0,00
T-45 2126,0012010,00%323,00
BT-7 artillery 350,0012310,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 06.07.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 06.07.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.04.2020
Opustil klan: 21.05.2020