van_dims

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.12.2022

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev129810040
Průměrný tier7,180,000,008,98
Vítězství627548,34%00,00%00,00%1332,50%
Porážky656150,54%00,00%00,00%2767,50%
Remízy1451,12%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev324525,00%00,00%00,00%922,50%
Zničeno tanků | Ø70010,5400,0000,00100,25
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,32
Detekováno tanků | Ø106560,8200,0000,00310,78
Průměrné poškození754,340,000,00548,00
Obsazování báze | Ø135281,0400,0000,00110,28
Obrana báze | Ø42140,3200,0000,0080,20
Průměrné zkušenosti405,240,000,00489,68
WN7752,220,000,00230,43
WN8844,060,000,00204,06
Celkem
Bitev12981
Průměrný tier7,18
Vítězství627548,34%
Porážky656150,54%
Remízy1451,12%
Přežito bitev324525,00%
Zničeno tanků | Ø70010,54
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø106560,82
Průměrné poškození754,34
Obsazování báze | Ø135281,04
Obrana báze | Ø42140,32
Průměrné zkušenosti405,24
WN7752,22
WN8844,06
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev40
Průměrný tier8,98
Vítězství1332,50%
Porážky2767,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev922,50%
Zničeno tanků | Ø100,25
Poměr zabití / smrtí0,32
Detekováno tanků | Ø310,78
Průměrné poškození548,00
Obsazování báze | Ø110,28
Obrana báze | Ø80,20
Průměrné zkušenosti489,68
WN7230,43
WN8204,06
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození276,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti106,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø10,50
Průměrné poškození276,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti106,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17000
Vítězství529,41%00,00%00,00%00,00%
Porážky1270,59%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev423,53%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,1800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø100,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození180,530,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø40,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti147,880,000,000,00
Celkem
Bitev17
Vítězství529,41%
Porážky1270,59%
Remízy00,00%
Přežito bitev423,53%
Zničeno tanků | Ø30,18
Poměr zabití / smrtí0,23
Detekováno tanků | Ø100,59
Průměrné poškození180,53
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø40,24
Průměrné zkušenosti147,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (85)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Tiger I7742,05417246050,28%862,26
T-34-856448,68332165350,27%744,41
Tiger II8736,0139193046,34%658,11
E 7591180,7148763947,89%933,21
Object 430U101552,1461363647,48%1120,39
Object 43091440,3963659353,12%1253,26
T54E191407,8059455644,60%1136,97
Conqueror91419,5354048948,67%1167,23
T-448812,7345043545,29%905,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5205,7122137050,54%379,66
VK 30.01 (P)6365,1628333651,79%476,01
Tiger (P)7569,2638032949,24%560,22
T71 DA7478,3638530850,00%882,62
T-437671,5541625550,20%985,14
Super Hellcat 7744,9241421546,51%928,55
T698796,4449521050,95%861,96
Strv 103-091425,4846218445,11%1048,57
UDES 038971,1744718350,82%966,39
KV-15251,3724017245,93%310,52
VK 36.01 (H)6424,1329716043,13%506,34
T216359,7433514846,62%933,75
T-345106,9017712943,41%41,73
M75196,5223211946,22%508,45
Hotchkiss EBR7460,5740611847,46%881,69
T-804111,8316610344,66%202,13
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.462,771479339,78%0,03
M374261,951928050,00%787,12
Panhard AML Lynx 6x68340,394158047,50%413,27
T-28485,661327736,36%0,81
T-549727,064757237,50%413,34
Covenanter597,681656645,45%97,77
M446339,092455736,84%270,85
Pz.Kpfw. 38 (t)349,631135648,21%66,97
M3 Stuart375,431404452,27%144,51
T-70375,711294238,10%14,66
M5 Stuart477,561633638,89%0,00
Strv 103B101070,715003450,00%554,71
Crusader6217,812733256,25%561,98
E 10010937,554573132,26%403,06
UDES 15/16101318,726262941,38%704,04
M415256,791752839,29%160,41
Panhard EBR 909465,965592759,26%624,70
Caernarvon8747,774532630,77%595,56
T56 GMC387,561272556,00%163,40
Cruiser Mk. III338,62862142,86%13,82
Ikv 90 Typ B7467,522662142,86%417,51
T-45 2110,161741947,37%343,86
M7 Priest3160,631651947,37%304,90
M2 Light226,53931747,06%62,93
Cruiser Mk. IV4106,121551735,29%66,57
Object 27710899,315321625,00%383,65
SU-26366,561441650,00%111,18
T-46391,441381656,25%270,82
T1 HMC270,641001457,14%305,13
Pz.Kpfw. 35 (t)275,641271442,86%150,01
SU-122A5209,361451428,57%190,56
FV215b (183) 10694,834861258,33%401,60
M127428,084311266,67%512,97
T-60259,201411060,00%158,45
Sav m/434175,201681050,00%303,80
Lorraine 40 t 8426,67470955,56%387,53
T-26272,88122850,00%190,76
Matilda4261,80301560,00%687,75
Pvlvv fm/42218,0081450,00%141,03
VK 30.02 (M)6372,2513540,00%367,28
MS-110,002040,00%0,00
T-29 372,67139366,67%252,16
Fantôme 91303,33578333,33%1103,02
Ikv 72381,67154333,33%1,14
T1 Cunningham112,331133100,00%261,00
Renault Otsu164,509620,00%35,65
Vickers Medium Mk. I113,501520,00%0,00
43 M. Toldi III 367,00171250,00%183,22
Renault FT10,0073250,00%83,60
4TP193,00108250,00%269,24
Leichttraktor134,501462100,00%261,00
Ikv 1035342,009920,00%557,88
KV-1SA 5544,0035910,00%1045,58
Pz.Sfl. IC 4148,004381100,00%410,48
SU-5462,001861100,00%261,00
SMV CC-64 Vipera 8376,007321100,00%343,64
Black Prince II 71448,0011361100,00%2115,37
L-60 280,0029610,00%170,99
Löwe 8615,0030110,00%348,55
Kolohousenka10,004110,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 09.12.2022
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.12.2022
Opustil klan: 24.12.2024